Jump to content

Recommended Posts

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

Aš tai logikos mažai matau 2 kart nuomotis traktorių. jeigu savo turi 3 metrei, tai čia net nėra labai ką spręsti.

pazejau novarente, 300 ag traktoriaus nuoma menesiui 10 k, net viską pasėjus vieną mėnesi tau hektaro kaina 33 + kuras + sėjamoji. tada jau geriau savo nusipirkti kokį senolį už 50. bet traktorių laikyt vien dėl sėjamosios man irgi kažkaip mažai racijos

uz 50k net ir savo 380ag parduociau:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Atsakymai 1,7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Horsch RowControl sistemos veikimas atrodo taip  

Tikiuosi block negausiu. Dedu video vėl.  

šiandien pabandėme ir shoots not roots reikia viska daryti taip kad būtų kuo daugiau šaknu ir kuo mažiau viršutinės dalies kažkurioj varpinėj girdėjau tik nepamenu kurioj..... arklys važiuoja apie 10k

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 10 valandų, manttys pranešimas:

Aš tai logikos mažai matau 2 kart nuomotis traktorių. jeigu savo turi 3 metrei, tai čia net nėra labai ką spręsti.

pazejau novarente, 300 ag traktoriaus nuoma menesiui 10 k, net viską pasėjus vieną mėnesi tau hektaro kaina 33 + kuras + sėjamoji. tada jau geriau savo nusipirkti kokį senolį už 50. bet traktorių laikyt vien dėl sėjamosios man irgi kažkaip mažai racijos

Na mes renkames tarp sėjamosios ir traktoriaus. Bet jei nusiperki traktorių prasideda tepalai, filtrai, nuvertėjimas, nenumatytas remontas, draudimai. Ir sėjamajai dyla dalys ir panašiai tačiau sėjamosios nelabai išsinuomosi. Tai manom geriau pasisėti greičiau ir kokybiškiau, o traktorių nusipirksim kai bus galimybė.

Nuoroda į pranešimą
prieš 26 minutes , UkioUkis pranešimas:

Na mes renkames tarp sėjamosios ir traktoriaus. Bet jei nusiperki traktorių prasideda tepalai, filtrai, nuvertėjimas, nenumatytas remontas, draudimai. Ir sėjamajai dyla dalys ir panašiai tačiau sėjamosios nelabai išsinuomosi. Tai manom geriau pasisėti greičiau ir kokybiškiau, o traktorių nusipirksim kai bus galimybė.

Kokiam rajone randates? Jei del sejimo gal kazka sutart eitu del sejimo su jusu sejamaja. Butu musu traktorius su operatorium taippat galim atlikt ir skutimo (diskiniu, noraginiu skutikais (carrier xl 625 ir horsh terrano 4fm) Taippat kulimo paslaugos (lexion 570 ir lexion 480) jei bus labai slapia neproblema yra lexion terra trac 4wd. 

Nuoroda į pranešimą
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...