Jump to content

Tepalai technikai


Inžinierius

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, jevgenijus pranešimas:

bet kokia prekė, kurios pavadinime yra žodelis "super", man iškart kelia įtarimą.... o dar jei super duper mega da best, tai išvis... :D 

Taip pat ir universal :D kas tinka viskam realiai netinka niekam :D  super ir universal tai jau visai magiska kombinacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Prieš 10 valandų, Eduardas pranešimas:

Buvau berner uzsakes, bet nezinau kaip kaina dabar

Berneris apie 2,2+pvm už kasetę. Realiai nepatiko nes gavęs drėgmės itin sukietėjo. Siūlyčiau naudoti EP2 o rimtesnėms vietoms EP3 žymėjimą turinčius tepalus. Dabar užpirkęs lytagroj Lotos EP3 (mėlynas). Žinoma reikia pas vadybininką nuolaidos paprašyti. Jei visai paprasto tai litolas yra faktiškai taspats ličio muilo tepalas kaip ir bernerio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, povilasg pranešimas:

Berneris apie 2,2+pvm už kasetę. Realiai nepatiko nes gavęs drėgmės itin sukietėjo. Siūlyčiau naudoti EP2 o rimtesnėms vietoms EP3 žymėjimą turinčius tepalus. Dabar užpirkęs lytagroj Lotos EP3 (mėlynas). Žinoma reikia pas vadybininką nuolaidos paprašyti. Jei visai paprasto tai litolas yra faktiškai taspats ličio muilo tepalas kaip ir bernerio

Lytagroje tokio keleta nusipirkau..

IMG_20190214_142624.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 5 minutes , Augunstas pranešimas:

Litolas blogas ? as ji mozuoju visur , ana diena liko tai duru apacia sunkvezimiui ismozuojau ,policajus sustabdes   issimozojo net:))  bet uztat greit paleido :))

Bet užtat tave dabar ilgai atsimins tas policajus ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš naudoju iš dojaus JD ep2 kasetes, per savo neilgą karjerą nesu turėjęs tepamo guolio subyrėjimo. Kita kalba yra įvorių tepimas, kurios mažai juda. Tas solidolas traukia dulkes ir galiausiai gaunasi sh. Kuom jį pakeisti? Sako grafitinis tepalas tokiu atveju būtų geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

Aš naudoju iš dojaus JD ep2 kasetes, per savo neilgą karjerą nesu turėjęs tepamo guolio subyrėjimo. Kita kalba yra įvorių tepimas, kurios mažai juda. Tas solidolas traukia dulkes ir galiausiai gaunasi sh. Kuom jį pakeisti? Sako grafitinis tepalas tokiu atveju būtų geriau

Naudoju valvoline raudoną tepalą multipurpose complex red 2 kasetėse, jis skirtas įvorėms ir kur didelės apkrovos, su ličiu heavy dury ir t.t. Nlgi2, bet jis nelabai guoliam tinka, guoliam naudoju neste superlix guoliam mėlyną...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

Aš naudoju iš dojaus JD ep2 kasetes, per savo neilgą karjerą nesu turėjęs tepamo guolio subyrėjimo. Kita kalba yra įvorių tepimas, kurios mažai juda. Tas solidolas traukia dulkes ir galiausiai gaunasi sh. Kuom jį pakeisti? Sako grafitinis tepalas tokiu atveju būtų geriau

Jeigu kada būsi Kaune IGNEROJ , na kur guoliais prekiauja, tai ten pasiklausinėk, turi jie ivairiu ir guoliams ir ivorėms bent keliu rušiu ir grafitinio i sunkvežimiu špilkom sutept kažkokiu vario pagrindu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, manttys pranešimas:

Aš naudoju iš dojaus JD ep2 kasetes, per savo neilgą karjerą nesu turėjęs tepamo guolio subyrėjimo. Kita kalba yra įvorių tepimas, kurios mažai juda. Tas solidolas traukia dulkes ir galiausiai gaunasi sh. Kuom jį pakeisti? Sako grafitinis tepalas tokiu atveju būtų geriau

Grafitinis guoliam netinka ,daug pasakot.su juo tepami sriegiai,vyriai kur aukstos temperaturos .panasi spalva ir tirstumas turi kitas tepalas. vario dulkiu tepalas ir sriegiam kolektoriu kur aukstos temperaturos,kiti mokslininkai netvtarpines tepa po galva (kad nepriliptu) zodziu sriegiam auksgos temperaturos good .

man geras litol-24 =pigus ir savo atlieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Litolas  valvoline, berner ar ir tas JD faktiškai visi yra ličio muilo tepalai. NLGI2 - klampos klasė tinkamiausia mūsų klimato ir naudojamos technikos sąlygoms. Litolas tikrai nėra blogas tepalas. Netgi labai neblogas už tą kainą. Tiesiog norint didesnio atsparumo renkuosi pažymėtus EP2 ar EP3. valvoline  multipurpose complex red 2  ir  neste superlix kiek matau abu atitinka EP2 specifikaciją.

  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...