Jump to content

Žirgai pramogai


voras

Recommended Posts

Rafesai- tai tokios labai fainos žirgų varžybos pačiame Kaune pievukėje prie Lukoilo ir KTU. Mes kelis kartus buvome- laaabai patiko :eusa-clap::eusa-clap: . Va čia yra nuotraukų "Rafes taurė". http://www.molainiuzirgynas.lt/nuotraukos.html

Pas mumi šiemet verslo liudijimo kaina miesto gyventojams 240 Lt metams, rajono gyventojams 120 Lt metams. Čia "jojamųjų žirgų nuoma". Atskirai eina 72Lt/mėn sveikatos draudimas ir 180 Lt/mėn SODRa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 136
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nu geras. Tai cia pigiau grybo(ziurint tai, kad as tikejaus 2000Lt), nes as tai oficialiai Baltic Horse dirbu ir Sodra uz mane mokama yra. As pati asmeniskai kainom nesidomejau, man pazistami pasake, kurie ala domejosi, tai as daugiau ir neziurejau. Tai tada tikrai gal sitaip geriau nei ta Individuali Veikla.

DZ, RAFES zirgu varzybos yra tikru tikriausias mano kudikis :icon-mrgreen: Galiu siek tiek placiau papasakot: kas tas Rafes? Tai KTU Telekomunikaciju ir Elektronikos fakulteto studentu atstovybe. Issifravus i LT kalba reikstu RAdistu FEStivalis. Siemet jau 30aji karta vyks kasmetinis ir vienas garsiausiu LT studentisku ranginiu, tai Rafes festivalis. Jis susideda is dienines ir vakarines dalies. Isskirtinumas tas, kad viskas vyksta studentu miestelyje ir paciuose rumuose. Diena vyksta visokie zaidimai, akcijos atrakcijos ir konkursai,o vakare ispudingas koncertas susidedantis is 5iu skirtingu muzikos stiliu. Tuo paciu metu dar vyksta studentu labai megiamos Rafes vestuves, aklas pasimatymas ir t.t... Taigi, vienos generacijos metu, kai dirbom ties naujomis festivalio idejomis mestelejau minti, kad galetume padaryti zirgu konkuro varzybas... Kas mane pazista eme juoktis, kad ko is manes daugiau laukt, bet galu gale nusprende, kad tai butu kazkas unikalaus musu erdveje ir vietoje, kazkas apsoliuciai naujo ir su ta mintim, kad studentas ne vien alumi gyvas :icon-mrgreen: Is pradziu musu pirmininkai ir kiti gana baugiai ziurejo i sita projekta (ale, kas cia vaziuos, ar susirinks dalyviu ir t.t...). Ta pirmaji karta konkuras vyko kaip dienines dalies atrakcija ir tai buvo organizacinis minusas, nes labai truko darbo jegos, kuri buvo sukoncentruota i dienines dalies kitas atrakcijas ir darbus (turiu pabrezti, kad viskas daroma savom rankom pradedant remeju paieska, ideju generavimu, kontaktavimu su grupemis, prizais ir t.t... ir t.t...). Taigi varzybos pasiteisino. Komanda liko ZIAURIAI patenkinta. Susedom susirasem renginio pliusus ir minusus, kad kita meta butu zinoma i ka atsizvelgti. Buvo be galo nepakartojamas jausmas sirdyje. Jauciausi kaip ant sparnu. Kita meta Rafes konkuras buvo atskirtas nuo pacio festivalio ir isaugo i atskira svente. Kuri siais metais bus rengiama jau 5aji karta :))) Taigi, uzsikreciau varzybu "darymu". Kai i savo namus atsiveziau Uri ir pirma karta nujojau i dabartine treniruociu aiskte, supratau kad tai tobula vieta varzuboms. Po pusmecio, rugsejo menesi ivyko pirmosios Lapiu konkuro varzybos 2010 :))) Planuojam, kad ir ne paskutines. Dabar rezgu minti, kad kai atsils orai reikes surengt arklidziu atidarymo sventines varzybeles :))))

Pasidalinsiu vaizdine medziaga. Cia praeitu metu Rafes festivalio filmukas fone skambant KTU festivalio himnui, kuri Skamp idainavo.

Rafes festivalis:

Rafes konkuras 2008: (ten tokia mergina su raudona maike ir pelevsuojanciais plaukais straksinti prie sirmio, tai as :icon-mrgreen: )

http://www.youtube.com/watch?v=DEUj9U3bQDI

Na,o cia KTU Festivalio (vyksta kas 5m) atidarymo eisena, kurio je dalyvavo visu renginiu atributai, tai ir mes su zirgais:

http://www.youtube.com/user/ViciRallyVi ... Dn2b-nktso

Va, kad pavariau, vos ne referatas isejo :icon-mrgreen:

As jau seniai nebe studente, bet kai arteja Rafes'as, tai vis dar pasineriu i organizacijos malonumus :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu geras. Tai cia pigiau grybo(ziurint tai, kad as tikejaus 2000Lt), nes as tai oficialiai Baltic Horse dirbu ir Sodra uz mane mokama yra. As pati asmeniskai kainom nesidomejau, man pazistami pasake, kurie ala domejosi, tai as daugiau ir neziurejau. Tai tada tikrai gal sitaip geriau nei ta Individuali Veikla.

Jei esi dirbanti, tai tuos 72 Lt vistiek reikės mokėti. Tik 180 nereikės.

Kiek žiūrėjau individualiai veiklai priklauso buhalterijos tvarkymas. Šitas mane ir atbaidė kol kas. Patentą susimokėjai ir viskas. Tik žurnalą pildyk tvarkingai. Ir tiek. Be to, gali pasiimti tik gerąjam sezonui. Mes pernai tik vasarai ėmėm. Iš dalies blogai, kai apie tave dalį metų žmonės negirdi, bet iš kitos pusės, kam mokėti, jei čia ir šalčiai, ir slidu, ir užpusto. Paskui gruodas ant sniego. Kol kas mes nepriaugom, kad galėtume visus metus veikti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu geras. Tai cia pigiau grybo(ziurint tai, kad as tikejaus 2000Lt), nes as tai oficialiai Baltic Horse dirbu ir Sodra uz mane mokama yra. As pati asmeniskai kainom nesidomejau, man pazistami pasake, kurie ala domejosi, tai as daugiau ir neziurejau. Tai tada tikrai gal sitaip geriau nei ta Individuali Veikla.

Kiekviena savivaldybė nusistato atskirai savo verslo liudijimų įkainius, kam ir kiek taikyti nuolaidas etc.. Ir labai skiriasi kaina pagal veiklos rūšis. Gal jums pasakė kokio "automobilių remonto" kainas- tada joooo...O kuo veikla retesnė, tuo mokestis mažesnis. Šiaip tai sakyčiau nueikite į mokesčių inspekciją- ten yra konsultantų kabinetai, apšvies kaip ten pas jumi yr. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmmm, as tai dirbu kiaurus metus.... Kitaip kruvi paskirstau ir tiek. Jei jau labai gruodas ir kieta, ramiai i miskus jojam, pasivaikstant ir tiek. Pas mane jojanciu yra bent po viena zmogu kiekviena miela diena, isskyrus per prievalomas zirgu iseigines 1 diena per savaite :)

Tai labai puiku :) Pas mus tik pažįstami ateina. Bet jie neįskaitiniai :D

Aš ir sakau, dėl žinomumo, tai leisti žmonėms girdėti apie tave kiaurus metus yra pats geriausias variantas. Nedinginėti sezoniškai. Mes šiemet pradėsim nuo balandžio. Tikiuosi, kad jau visiems metams prasitesim. Dar turiu šiokių tokių populiarinimo projektelių. Kaunas- didelis miestas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero, kad siandien is uzsuksim i VMI pasiklausinet kas, kaip ir po kiek. Kol dirbau savam kieme be reklamos tai buvo gerai ir taip,o dabar jau plotai didesne, prie pat kelio esam, matomoj vietoj, tai norisi drasiai dirbt ir kad niekas prikibt negaletu :)

Tai vat mes irgi pirkomes patentą, kad galėtume drąsiai apie save rėkti :D Tiesa, o jus gal stendą užsakinėjot? Tokį, kuris prie kelio statomas :D Jei taip, tai kur, kokį ir kiek kainavo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, buvom nuvaziave i VMI, bet pabuciavom spyna ir apsisuke grizom, pasirodo pries sventine diena jie dirba tik iki 16val. Reiks 4dieni vaziuot.

Neuzsakinejom, bet mano vyro tetis reklamos srity dirba, tai nemanau, kad kainuos labai daug,o beje, ten kur kuriames tai pries mus vienose is patalpu buvo reklamos agentura, tai ten tiek gerio dar yra like, kad mes sustras svieslentes galetume pasigamint labai noredami :lol: Va,o siaip, kaip rodikli as kazkaip noreciau pasidaryt medini zenkla su pasagom apkalta, na kad orginalus butu,o ne komercinis :D

O pagal patenta gali teikt tik zirgu nuomos paslaugas ar ir gardu, ir karietu ir pan?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O pagal patenta gali teikt tik zirgu nuomos paslaugas ar ir gardu, ir karietu ir pan?

Pagal mane tai kiekvienai veiklai atskiras patentas :eusa-think: . Tik pirmiausia reikia pačiai susirasti, kad tokia veikla galima verstis su verslo liudijimu (nes VMI apie arklius nelabai gaudosi). Pvz. aš verčiuosi "Namų apyvokos reikmenų nuoma išskyrus audiovizualinius kūrinius" :icon-confused: papunktis "jojamųjų žirgų nuoma" . Yra ekonominių veiklų kuriomis galima verstis su verslo liudijimu klasifikatorius - tokia nedicka knygelė, ir būna VMI primėtyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kelis metus praktiškai be pavadinimo pratempiau, kol į varžybas nepradėjome važinėti. O ten jau registracijos grafai reikėjo kažką parašyti. Tai taip netyčia ir gavosi. Specialiai oficialiai niekur neregistravau. O sporto klubas, patentas ir individuali veikla skirtingais tarifais apmokestinama, reikalavimai buhalterijai skiriasi. Man pasirodė, kad su patentu paprasčiausia, o ir tikrintojai mažiausiai lenda (per 6 metus nė karto nebuvo). Kartą metuose pajamas uždeklaruoji, "o tavo išlaidos mums neįdomios" ©VMI

O jūsų žirgynas kaimelyje ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va as ir sakau, kad ar kazi nesipjaus pavadinimas su realiu "uzpatentavimu"? Ai, bet skelbtis gali gal kaip nori,o svarbiausia, kas yra oficialiai uzvadinta.

Na, kaip kaimelyje... Nuo Kauno miesto centro gal 9-10km, Bet jau skaitomes, kad rajone. Tikslus adresas yra Agnapolio km., Domeikavos sen., Kauno r. Taciau realiai viskas labai arti, nes iki Kauno automobiliu 10min vaziavimo. Salia viskas. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ant verslo liudijimo niekur pavadinimas ir nesirašo. IV manau irgi- aktualiau vardas pavardė ir a.k. O vat sporto klubui ko gero pavadinimą reikėtų registruoti :eusa-think: Tai čia jei oficialiai.

Koks kaimynų požiūris į žirgynėlį ? Kaip su mėšliuku žadate verstis ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as irgi taip manau, bet kadangi oficialiai bus ne klubas, tai pavadinimas bus "fiktyvus".

Kaimynai ziuri palankiai. Galu gale tie musu kaimynai, tai kolektyviniai sodai, kuriu gyventojai liutineja po musu jojimo aikste su kibiriukais ir nesasi suduka namo ant lysveliu kratyt :D Jei jau sugyvenom su kaimynais, kai zirgai namuose laikomi ir niekam niekas nekliuna,o priesingai, dar ir obuoliukais, morkom per tvora pavaisina, tai cia beda issikelus bus mazesne, nes neturesim tiesioginiu kaimyno "per tvora". Su meslu kolei kas yra pats didziausias skausmas. Kol buvo du zirgai, tai iskratydavom rudeni ant darzu, dar issiveziodavo gimines kibirais ir tiek. Dabar kiekiai bus didesni. Turiu skubiai galvot vieta jo talpinimui, yra keli variantai, bet nelabai konkretus. Reikia, kad ir ne tik, kad niekam nekliutu, bet ir patiems, kad nereiktu labai toli su tockem tampytis. Uz kokiu 5km nuo musu arklidziu, laukuose yra vieta, kur didziule karviu ferma veza ir vercia visa mesla, tai jau susikaupusi kieki gal bus galima susitarti su jais, kad leistu atvezt...Zodziu, cia kol kas dar tema verta galvos skausmo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei krūva bus tvarkinga, uždengta, gal neturėtų labai bambėti. Nors būna kategorija žmonių,kurie iš principo smerkia bet kokius gyvūnus- tipo gamtą teršia :eusa-think: . Aš vardan šventos ramybės kas dieną į krūvą laukuose išvežu, nes gautųsi kaimynui po svetainės langais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes pavadinimo neregistravom. Ir pas mus ne sporto klubas, o tiesiog jojimo klubas. Susigalvojom pavadinimą, sukūrėm logo ir viskas.

Gerai, kad mes dėl mėšlo neturim bėdų. Šalia tik vieni kaimynai tėra. O krūva už arklidžiu. Ateinantį rudenį vešim ant savo daržo. O iš pievų bobulytės surenka :D Atvažiavo vasaros pabaigoje ir surinko beveik visas krūveles, susipažino su arkliais :D Žino jau prie kurio arklio eiti nereikėtų. Ir dar sakė, kad šiemet už tai braškių daigų duos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus ir pacius sodo ir darzo gerybiu pilnas kiemas :D

Vakar MB buvo i VMI nuvaziaves, tai sake metams VL kainuos man 120Lt :D Menesiui kainuotu 10Lt :icon-mrgreen: Jauciuos labai maloniai nustebinta :icon-mrgreen:

Siandien turejau sveciu, buvo merginos arklidziu apziuret, nores savo arkliukus atsivezt. Jau keturiese laikiam nesulaukiam kraustymosi dienos :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas,

pasidemonstruosiu arklides naujausius pakitimus :D

Vakar buvom atvede ir arkliukus, kad gardus sau prisimatuotu :lol:

4212a.jpg

Poka tikrina ar eis susikalbet su kaimynais :D

4219.jpg

Per prieki (kurio nera dar) patogiau :D

4228s.jpg

Merginos, o kaip pas jus arklidese? Kokio aukscio pertvaros tarp gardu? Siekt tiek suabejojom, ar uztenka to esamo aukscio (2m) ar kelt dar i virsu vamzdzius :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow, Egle, kaip pas jus viskas fainai/greitai :eusa-clap:

Man patinka, kad gana aukšta aklina siena- žirgiai nemato vienas kito- mažesnis bardakas bus šėrimo metu. Bet vat paranojinantis- lubos aukštai, todėl gali piestu atsistoti koją perkelti. Tikiu, kad pas jus arkliukai ne psichai, todėl ir sakau "paranoja". Bet ji turi vieną bjaurią savybę- pildosi. Todėl tikrai pagalvočiu ką nors dar aukščiau uždėti (nors ir metalinio tinklo). Grotos arba tvirtos tankios, arba nieko. Nes kiek per jas arklių susižaloja... Dar- gardo viršų arkliukų dantys pasieks. Laaabai patogu bus jiems graužti. Ypač kai reikalaus pašerti jį pirmą. Vėl aš apie šėrimą, bet jau ko gero pati pastebėjote, kad šėrimo metu arkliai blogai elgiasi su sienomis :icon-cool: Pas mane visus tokius kraštus kur žirgius gali užkabinti dantis, vyras apskardino. Kitaip ko gero kas metai tektų tvartuką perstatyti... Būna tokių kampų, kur mėgsta spardyti- ten apkalame guma.

Gerai pas jus- nespėjote gardų įrengti, jau klientai laukia. Kad pas mus taip :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...