Jump to content

Recommended Posts

• Atsakymai 2,1k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Kaip nori ir pats pasidarai. Darbo yra.

Išbandėm kolegos leeba pasaka 26 purškimo greitis ir tai ne riba, o eina kaip styga

Kazkas tokio

Paskelbtos nuotraukos

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Del 20m ir 3kubu labai pagalvociau. 

Pas mane 3.2kubo ir 21m.
Rinkciausi kurkas didesni, kai vienas purskiu. Apie nauja, jai kalba eina

Nu matai nera daug purskimu pas mane iki 150 ha :) ir daug stulpu turiu laukuose ,tai platesnis menkai gelbes plius kaina kyla apie 5k nuo 20 iki 24,  del daugiau kubu irgi problema daug durpynu turiu :D ir kalvotu lauku tai nepalakstysiu 4 ir daugiau kubu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 15 minutes , u.k aurimas pranešimas:

Nu matai nera daug purskimu pas mane iki 150 ha :) ir daug stulpu turiu laukuose ,tai platesnis menkai gelbes plius kaina kyla apie 5k nuo 20 iki 24,  del daugiau kubu irgi problema daug durpynu turiu :D ir kalvotu lauku tai nepalakstysiu 4 ir daugiau kubu :)

Tai del stulpu koks skitumas ar 20 ar 28m. Vistiek susilankstyti turesi. 
Ratus platesnius pasiimsi ir fsio. Bus gerai ir 4kubu. 
O tiek 5tuks prie tokios sumos, manau jau nebeda. Surinkai tiek rasi ir likusius. :) 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Tai del stulpu koks skitumas ar 20 ar 28m. Vistiek susilankstyti turesi. 
Ratus platesnius pasiimsi ir fsio. Bus gerai ir 4kubu. 
O tiek 5tuks prie tokios sumos, manau jau nebeda. Surinkai tiek rasi ir likusius. :) 

Nu gal ir tavo tiesa man nuo 12 metru pereit ant 20 ir plius ir taip kosmosas :D

Nuoroda į pranešimą
prieš 25 minutes , manttys pranešimas:

Manau tik 24 dar ir del sejamosios universalumo. 3, 4, 6m tinka. As 24 naudoju ir tikrai nenoreciau siauriau,bet noreciau davikliu, kad nereiktu grait su hidraulika

Universaliausias tai tikrai 24 metrų, bet kam neužsidarinėja pusė sėjamosios, tai visados užsėti tą pusė sėjamosios irgi ne variantas, pas mane daug mažų laukų, tai daug persisėja. Tad renkuosi 28 metrų, bus nesunku pakeist ar į 27 ar 30 metrų, jei kada pasikeis sėjamoji.

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes , Gnytasis pranešimas:

As irgi labiau linkciau prie tokiu purkstuvo plociu, kad nereiktu puse sejamosios bruzint. 6m sejamajai 30m purkstuvas, 4m sejamajai 20m ir panasiai nelyginiu vaziavimu plociai

24m tinka 4,8 sėjamoji. Aš įsidėjau vederio uždarymą, kur labai trumpa, tai nelipu, o šiaip visai sveika kojas pramankštint.

Nuoroda į pranešimą

nežinau, turiu daug pakrūmių, kaimynai laiko pievas, tai aš neišjunginėju pusę sėjamosios, šiek tiek šone markerio važiuoju ir gaunas koks 12.5 metro, tada nei i šakas daužais, nei pievoj chemikalus paskleidi, nes uždaręs pusę į 12 niekaip neįsitenki

Nuoroda į pranešimą

Kitas klausimas: purkštuvo padangos 520 vs. 380. Kurias rinktis? kokie patarimai?

Važiuoklė/tiltas, 4 tonų bačkai, koks geriau su pagalvėm orinis? Linginis? Ant kieto nelabai matyt?

Žalias aš šitoj vietoj kaip kvietys pavasari laukuos, gal kas užvesit ant kelio

Nuoroda į pranešimą
On 2020-10-11 at 20:55, manttys pranešimas:

Manau tik 24 dar ir del sejamosios universalumo. 3, 4, 6m tinka. As 24 naudoju ir tikrai nenoreciau siauriau,bet noreciau davikliu, kad nereiktu grait su hidraulika

24 metrai išvis nonsenas, kokios jam sėjamosios tinka kad vėžes daryt normaliai, nesakau, kad negalima, bet noriu išgirst paties nuomonę?

Krūmus reikia iškirsti ir visada užleist purktuvą purškiant herbicidus, daugiau krūmų ten nebebus.

Na bet tas su.laiku turi ateiti

Nuoroda į pranešimą
prieš 30 minutes , voras pranešimas:

24 metrai išvis nonsenas, kokios jam sėjamosios tinka kad vėžes daryt normaliai, nesakau, kad negalima, bet noriu išgirst paties nuomonę?

Krūmus reikia iškirsti ir visada užleist purktuvą purškiant herbicidus, daugiau krūmų ten nebebus.

Na bet tas su.laiku turi ateiti

Labai gerai tinka JD 740A  8m sejamoji :-)

Nuoroda į pranešimą
prieš 21 minutes , voras pranešimas:

8 metrai tikiu, bet kas sėja su 8 metrais tas krūmų manau nebeturi 

Krūmai su sėjamosios pločiu nesusijusi, čia daugiau nuo požiūrio. Su krūmų nupurškimu truputį problema, nes jie dažniausiai prie melioracijos griovių palei pamiškes, kur pagal taisykles naudoti pesticidus draudžiama, o nupjauti ten tiesiog nespėji kaip greitai vėl atauga.

O su kuo purškiant geriausiai krūmai nusiraito? Nes kiek pastebėjau su glifosatu, tai geriausiai suveikė su iplaunamu purkštuvu ismaudant, tai padariau išvadą kad krumams geriau 400-500 l/ha vandens. 

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...