Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
prieš 43 minutes , eTadas pranešimas:

gal kas bandėt seną purkštuvą restauruot į naują? keist sijas ir visą įrangą? kas užsiema tokiais  darbais, kokios kainos  ir kaip laiko?

Dazniausiai naudojant seno purkstuvo platforma sumontuojama nauja purskimo iranga: siurblys, magistrales, purkstukai, valdymo itaisai it t.t. Pagal tavo ivardinta varianta, keiciant sijas, praktiskai gausis naujo kaina. Talpykla ir paprasta vaziuokle nera itin brangi, taigi, tavo atveju geriau pirkti nauja purkstuva, negu bandyti is sudo isgauti varske. Purkstuvu atnaujinimu Pasvalio Agrodileris uzsiima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , eTadas pranešimas:

gal kas bandėt seną purkštuvą restauruot į naują? keist sijas ir visą įrangą? kas užsiema tokiais  darbais, kokios kainos  ir kaip laiko?

kaip ir minejo uzsiijama Pasvalio Agrodileris bet galvoju kazin ar jie be atnaujina nebent laisvo laiko rastu nes kai sakiaus is ju nauja tai paciam reikejo laukti pora menesiu dau uzsakymu turejo,bet as tavo atveju pirkciau nauja ar padeveta su visa iranga nes kaina gausis ta pati ar net daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandų, zetor1 pranešimas:

kaip ir minejo uzsiijama Pasvalio Agrodileris bet galvoju kazin ar jie be atnaujina nebent laisvo laiko rastu nes kai sakiaus is ju nauja tai paciam reikejo laukti pora menesiu dau uzsakymu turejo,bet as tavo atveju pirkciau nauja ar padeveta su visa iranga nes kaina gausis ta pati ar net daugiau

Kaip nori ir pats pasidarai. Darbo yra.

6E0CE603-7E69-42FF-AAC1-DF1CDF77948B.jpeg

85A8BBA7-2083-4019-9D95-2580B9C732D6.jpeg

C3B27233-9500-44EB-876C-B13737DF12A4.jpeg

835D3B71-A8A1-4E22-9EE3-9DD5B88C6F44.jpeg

505CBA9A-7177-44CC-8F86-3A99DAD66900.jpeg

924A7819-E948-438A-B936-7E1DF5D511B0.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , eTadas pranešimas:

labai gražus darbas. tik 24 metrus jau daug sunkiau butu pagaminti, o ir su siju kopijavimu problemos  butu

cia 18. bet reikalui esant nesunkiai pasidaryciau ir 21 . ten galiukai nusimeta ir prailgini.nzn, man sijos sito nrml dirba. dar belike pajungt azoto pusle. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, ramunas.s pranešimas:

cia 18. bet reikalui esant nesunkiai pasidaryciau ir 21 . ten galiukai nusimeta ir prailgini.nzn, man sijos sito nrml dirba. dar belike pajungt azoto pusle. 

Su kokiais dažais bačką dažei.Man irgi reiks restauruot.Talpos dažai kažkotai atsišerpetoje.Įdomu su kokiais nupūtei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , JCB pranešimas:

Stiklo audinys ir klijai atsparus chemijai bei elastingi butinai. Berods senukuose radau, juoda tuta. Pries tai niekas nelaike, o po sio remonto, jau 3metai praejo. Tepta is abieju pusiu.

Aš klausiu su kokiais dažais geriau dažyti.Nes čia kilo tokia mintis truputį pasirestauruoti purkštuva,bet nesugalvoju kokiais dažais nupūst talpą.Nes senieji kažkaip atsišerpetojo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Egida pranešimas:

Aš klausiu su kokiais dažais geriau dažyti.Nes čia kilo tokia mintis truputį pasirestauruoti purkštuva,bet nesugalvoju kokiais dažais nupūst talpą.Nes senieji kažkaip atsišerpetojo.

O as atsakiau kas klause del talpos remonto. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 13 minutes , Witalikas pranešimas:

Traktoriam nauja supilu antifryza o sena i purkstuva :) prapurskiu ir pastatau

kadangi taip darai, ir antifriza perki tarkim is lytagros ar siaip kazkur irne kazkoki brend'ini todel ir teko keist vandens pompa traktoriui su mazai mth...

Sita minti kolega vienas papasakojo.... ir ji man kaip ir pasitvirtino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...