Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Prieš 23 valandų, Išradėjas pranešimas:

Galiu ir as pasiulyti is pirmu ranku JD 740 ,24m,talpa 2500ltr.2010m.  Stovis tikrai geras, nieko remontuot nereikia.Pardavimo priezasciu viesai nenoriu skelbti    kol kas...

740 2500litru? Tikrai nesuklydai?  perdaug nesidomejau jd purkstuvais bet buna tokios talpos ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, drapox pranešimas:

Visą laik maniau, kad 724 talpa 2,4, 732 - 3,2, o 740 - 4,0 kubų. Kas čia per čiūdas ?

Va pagal tokia tvarka aš ir galvodavau delto ir klausiu nu galvoju paraše žmogus 2500litru tai gal suklydo 3500ltr tada dar taip o dabar manau kažkur tikrai yra klaida :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-12 at 12:12, gediminaske pranešimas:

agrodilerije 200l 1200euru kaskur, pernai pirkom is specagros 200 italiskas 800 sukainavo, sakau gal kur pigiau yra :) 

litagroje kaune vakar maciau siurbliam akcija. beroc 600ar 800 euru, tik nasumo nemaciau bet siurblys didelis, ne tie maziukai kai buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
prieš 3 minutes , Matazzz pranešimas:

Sveiki ,idomumo dėlei noreciau pasidomėt kokio pločio purkštuvo padangos yra 18.4r38 ? Googlinau tai visur skirtingi tie pločiai

Plačiausioj padangos vietoj 18.4×2.54. Plačiausios padangos vietos plotis nebūtinai sutampa su protektoriaus pločiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , viktorass pranešimas:

 18,4 R 38 analogas būtu 460-85 R 38,  keturiu kūbu purkštuvui tai per akis, tokiu netgi nereikia.

Nesutikčiau. Ypač pirmiems purškimams kai dar šlapiau. Svarbu ne platesnės nei traktoriaus. Pas mane 3 kūbai ir tokio pločio tai džiaugiuosi kad ne siauresnės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Nesutikčiau. Ypač pirmiems purškimams kai dar šlapiau. Svarbu ne platesnės nei traktoriaus. Pas mane 3 kūbai ir tokio pločio tai džiaugiuosi kad ne siauresnės.

Tai kas be ko,  platesnės beveik visada geriau, bet kainuoja daugiau, jei sekimo nėra tai tada vėl bėda,  be to dar geriau kai padangos diametras didesnis o padanga siauresnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, viktorass pranešimas:

Tai kokios tada maximum, pas mane 9,5r48 ant 4,3 kūbo ir labai viskas normaliai.

aš komplektuočiau pagal traktoriaus galine padanga,kad nebūtų platesnė, nes kai reikia įvažiuoti kai šlapia kuo platesne tuo geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...