Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

jep, del darbinio plocio ir berimo technologijos mane atmintis kapitaliai pavede. Kas liecia maksimalu trasu numetima - jos nemeta 2x toliau nei darbinis plotis (sprendziu is diagramu, kurias amazones puslapy katik perziurejau).

o apie dazymo kokybe sprendziu pagal devetu bukle. Jos gerokai parudije buna.... Net ir tos naudotos kurias litagra kai kuriose lauko dienose reklamuoja. Aiskiai miltelinis dazymas barstyklem geriau.

va minusa izvelgiu nustatymu sudetingume. Nors technologija super, bet sureguliuot ne taip paprasta....

kurioj vietoj tu matai sunkuma reguliavime?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na parametru reguliuot tai tikrai amazonei daugiau nei bogbalei: menciu kampas, disku keitimai, posvyris ir gal dar kas ko as nezinau nes amazone nenaudoju, o naudoju bogballe.

2003 metu, niekas pabire nebuvo. Nors buvo metu ir kuomet skystas trasas naudojom ir jai darbo nebuvo :) Ir rudziu tik ant tinklelio siek tiek randasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ne Fend'istas, todel sakau, jog tas traktorius kosmosas. O Fend'istas man sako as neteisus nes su siuo aparatu neturejau reikalu. Taip ir su ta paprasta barstykle - tik pasidomek ir taps taip aisku kaip du kart du. O Amazone's reduktoriai puikiai laiko, ir sis aparatas prie viso to net ir trasu neskaldo, priesingai nei kiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ne Fend'istas, todel sakau, jog tas traktorius kosmosas. O Fend'istas man sako as neteisus nes su siuo aparatu neturejau reikalu. Taip ir su ta paprasta barstykle - tik pasidomek ir taps taip aisku kaip du kart du. O Amazone's reduktoriai puikiai laiko, ir sis aparatas prie viso to net ir trasu neskaldo, priesingai nei kiti.

arimas Axisa turi. paklausk, ar skaldo. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo rauch pranašesnė už bogballe?

Beprasmis ir beviltiškas spalvų karas.Va ir visas pranašumas.

ne spalvu. ar zinai, nors viena rauch, kuriam subyrejo reduktorius???

bogbalam aplink mane visiem pabiro....

antras dalykas, kaina.

Valdymo kompui su svarstyklėm jokių priekaištų,dažai puikūs,išbėrimo tolygumas,bent 18 metrų,idealus ir dar niekas nesulūžo.Minusai,kad sunku nuplauti ir maišytuvo konstrukcija nelabai vykus.Klausimas,ar dar ko nors reikia?

O kas liečia skaldymą,tai man vienodai šviečia,skaldo,ar neskaldo.Beto pasiskaitykit trąšų charakteristikas,kai kurios iš jų fiziškai nepajėgios atlaikyti apkrovą,reikalingą granulei nusviesti 30,ar 36 metrus.

Tai kokių mes čia grūšių ieškom į alksnį įsilipę?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kuo rauch pranašesnė už bogballe?

Beprasmis ir beviltiškas spalvų karas.Va ir visas pranašumas.

ne spalvu. ar zinai, nors viena rauch, kuriam subyrejo reduktorius???

bogbalam aplink mane visiem pabiro....

antras dalykas, kaina.

Valdymo kompui su svarstyklėm jokių priekaištų,dažai puikūs,išbėrimo tolygumas,bent 18 metrų,idealus ir dar niekas nesulūžo.Minusai,kad sunku nuplauti ir maišytuvo konstrukcija nelabai vykus.Klausimas,ar dar ko nors reikia?

O kas liečia skaldymą,tai man vienodai šviečia,skaldo,ar neskaldo.Beto pasiskaitykit trąšų charakteristikas,kai kurios iš jų fiziškai nepajėgios atlaikyti apkrovą,reikalingą granulei nusviesti 30,ar 36 metrus.

Tai kokių mes čia grūšių ieškom į alksnį įsilipę?

Amazone su SBS (Soft Balistic System) neskaldo granulių, todėl, kad trąšos byra beveik į disko centrą, kūgiu nusileidžia ir švelniai paduodamos mentims. Skaldymas negerai todėl, kad granulės praranda aptakumą ir dėl didesnio oro pasipriešinimo mažiau nulėks ir bus lengviau nunešamos vėjo. Gausis netolygumas ypač jei primals miltų. Šiaip jokių pretenzijų neturiu kitiem barstytuvam ir nemanau pvz, kad Bogballe su keturgubu perdengimu išbarstys blogiau, gal dar tiksliau. Bet Amazone geresnis maišymas manau, nes lėčiau sukas, ir daug neržaveikos ko tada dar nebuvo Bogballe. Šiaip gerokai nupiovėm į lankas nuo temos, jau žmonės juokias. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Merfio dėsnis reklamai:

Neetiška reklama naudoja melą klijentui apgauti.

Etiška reklama tam pačiam tikslui naudoja tiesą.

Jei čia taikai man, tai aš nereklamuoju nieko nei meluodamas, nei ne. Turiu ir naudoju gerą produktą, jei kas domisi nepavydėsiu jei ir jis turės tokį pat. Esu tik ūkininkas ir man ant tų reklamų nusišvilpt, aš vertinu daiktus iš savo praktikos ir kitų atsiliepimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Merfio dėsnis reklamai:

Neetiška reklama naudoja melą klijentui apgauti.

Etiška reklama tam pačiam tikslui naudoja tiesą.

Jei čia taikai man, tai aš nereklamuoju nieko nei meluodamas, nei ne. Turiu ir naudoju gerą produktą, jei kas domisi nepavydėsiu jei ir jis turės tokį pat. Esu tik ūkininkas ir man ant tų reklamų nusišvilpt, aš vertinu daiktus iš savo praktikos ir kitų atsiliepimų.

:lol: ne čia tikrai ne tau, čia SV technika atstovui :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomia diskusija jus cia uzvedet, tik gaila kad tas pasispilkiavimas yra tuscias. jus norit apgint kiekvienas savo nuomone del ko pasirinkot vienokia ar kitokia barstytuvo spalva. siulau problema sprest naturoij. susivezam visu markiu barstytuvus. sudedam bandymu dezutes ir paziuresim kas kaip pila, ir kas kaip susireguliaves. cia vasarai pamastymui. jei kas dare tokius bandymus ,tas supras kad toki toliguma kuri deklaruoja gamintojas isgaut yra labai sunku. as turiu minti viska sveriant, o is akies........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomia diskusija jus cia uzvedet, tik gaila kad tas pasispilkiavimas yra tuscias. jus norit apgint kiekvienas savo nuomone del ko pasirinkot vienokia ar kitokia barstytuvo spalva. siulau problema sprest naturoij. susivezam visu markiu barstytuvus. sudedam bandymu dezutes ir paziuresim kas kaip pila, ir kas kaip susireguliaves. cia vasarai pamastymui. jei kas dare tokius bandymus ,tas supras kad toki toliguma kuri deklaruoja gamintojas isgaut yra labai sunku. as turiu minti viska sveriant, o is akies........

Barstymo tolygumui pasiekti pirmiausia reikia gauti kokybiškų vienodo frakcijos stambumo trąšų.Kai granulių dydis nuo 2 mm iki 6 mm ir dar beveik kiekvienam didmaišį skiriasi .Paskleidimo kokybę pasiekti sunku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomia diskusija jus cia uzvedet, tik gaila kad tas pasispilkiavimas yra tuscias. jus norit apgint kiekvienas savo nuomone del ko pasirinkot vienokia ar kitokia barstytuvo spalva. siulau problema sprest naturoij. susivezam visu markiu barstytuvus. sudedam bandymu dezutes ir paziuresim kas kaip pila, ir kas kaip susireguliaves. cia vasarai pamastymui. jei kas dare tokius bandymus ,tas supras kad toki toliguma kuri deklaruoja gamintojas isgaut yra labai sunku. as turiu minti viska sveriant, o is akies........

labai gera ideja ir nesunkiai igyvendinama, lengviau nei zemes dirbimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas aukoja toną trąšų (nelabai ir užteks), tokiom kainom. Kitas dalykas svėrimas. Jei gautumėm vienodų dėžučių keletą, jos matyt būtų apie 0,1 m2 dydžio max, o tai beriant po 100 kg/ha būtų apie 1 g. Norint įvertint bent 1% tikslumu reiks svarstyklių sveriančių bent 0,01g tikslumu. :icon-rolleyes: Netaip viskas paprasta, kaip gali iškart atrodyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Kad tik tokios problemos gyvenime butu....trasos to kieno lauka tresit, jei nori 0,01g tikslumu (jei tikrai to reikia) visus meginius supilstai i zenklintus maiselius ar vokus, pasiimi dezute saldainiu ir vaziuoji i artimiausia pasta ar vaistine :icon-wink: tik tiksliai ir aiskiai sunumeruoti reikia kad paskui nesumaisyt rezultatu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Kad tik tokios problemos gyvenime butu....trasos to kieno lauka tresit, jei nori 0,01g tikslumu (jei tikrai to reikia) visus meginius supilstai i zenklintus maiselius ar vokus, pasiimi dezute saldainiu ir vaziuoji i artimiausia pasta ar vaistine :icon-wink: tik tiksliai ir aiskiai sunumeruoti reikia kad paskui nesumaisyt rezultatu
Dėl vaistinės nežinau kaip, bet pašte maniškė dirba tai saldainių neprireiks, bet tik, kad tikslumas svarstyklių 1g, po kablelio nerodo. Žinau, nes pastoviai sveriu sėklas perskaičiuodamas sėjos normą iš mln/ha į kg/ha.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Betkokiu atveju tai tikrai issprendziama problema bet kuriam rajono centre atsiras farmacine vaistine kur gaminami vaistai ar lombardar kur sveria auksa, grudu elevatoriu laboratorijos tokius dalykus turetu tureti
Kur nors žinoma yra tokių svarstyklių, bet būt gerai turėt vietoj. Kitas dalykas ar su mūsų liaudim galima kažką panašaus padaryt. Šįmet pas mus buvo bandoma liaudį mokyti arti. Na pirmą važiavimą gal pramoko padaryt daugelis, bet toliau aparė kaip kas moka. Žodžiu kantrybės liaudis neturi, ypač kai kvepia alučiu. :lol: Sveikintina žmogaus iniciatyva. Norai šaunūs, o išėjo kaip visada.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Betkokiu atveju tai tikrai issprendziama problema bet kuriam rajono centre atsiras farmacine vaistine kur gaminami vaistai ar lombardar kur sveria auksa, grudu elevatoriu laboratorijos tokius dalykus turetu tureti
Kur nors žinoma yra tokių svarstyklių, bet būt gerai turėt vietoj. Kitas dalykas ar su mūsų liaudim galima kažką panašaus padaryt. Šįmet pas mus buvo bandoma liaudį mokyti arti. Na pirmą važiavimą gal pramoko padaryt daugelis, bet toliau aparė kaip kas moka. Žodžiu kantrybės liaudis neturi, ypač kai kvepia alučiu. :lol: Sveikintina žmogaus iniciatyva. Norai šaunūs, o išėjo kaip visada.

As tokias svarstykles turiu jei prireiks tikrai atsivesiu :icon-wink: sveria lyg ir 1000 -osis ar 100- osios g tikslumu tik max 200 g

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Merfio dėsnis reklamai:

Neetiška reklama naudoja melą klijentui apgauti.

Etiška reklama tam pačiam tikslui naudoja tiesą.

Jei čia taikai man, tai aš nereklamuoju nieko nei meluodamas, nei ne. Turiu ir naudoju gerą produktą, jei kas domisi nepavydėsiu jei ir jis turės tokį pat. Esu tik ūkininkas ir man ant tų reklamų nusišvilpt, aš vertinu daiktus iš savo praktikos ir kitų atsiliepimų.

:lol: ne čia tikrai ne tau, čia SV technika atstovui :icon-wink:

As paprastas ir nesuprantu Merfio desniu. Gal gali pakomentuoti ka cia norejai pasakyti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia ne apie tema SV technika (tiesa sakant ir ne apie barstomasias)

Forume buvo ir dabar įra nemažai pardavėjų ir kiekvienas savo prekę giria tiesiog vieni tai daro kūrybingai išradingai kiti ne :icon-wink: Propagandos ir pats internete ar bukletuose pasiskaityt galiu.

o vat ta idėja paleisti kelias barstomasias į vieną lauką tomis pačiommis sąlygomis tikrai įdomi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Kad tik tokios problemos gyvenime butu....trasos to kieno lauka tresit, jei nori 0,01g tikslumu (jei tikrai to reikia) visus meginius supilstai i zenklintus maiselius ar vokus, pasiimi dezute saldainiu ir vaziuoji i artimiausia pasta ar vaistine :icon-wink: tik tiksliai ir aiskiai sunumeruoti reikia kad paskui nesumaisyt rezultatu
Dėl vaistinės nežinau kaip, bet pašte maniškė dirba tai saldainių neprireiks, bet tik, kad tikslumas svarstyklių 1g, po kablelio nerodo. Žinau, nes pastoviai sveriu sėklas perskaičiuodamas sėjos normą iš mln/ha į kg/ha.

O toks perskaičiavimas duoda derliaus efektą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...