Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

Niekas iš rimtesnių firmų WURTH nepamini, o jos įrankiai tikrai profesionalūs, tik va kaina ir didoka :icon-wink: O šiaip mes tai įvairiausių firmų turim, aišku nemažai ir Rusijos laikų palikimo, bet jei jau kokius 20-50 metų atlaikė, tai tikrai vertingas įrankis. Taip ir atsirenka įrankiai, vieni atlaiko ir pasilieka, kiti greitai kitais pakeičiami :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Wurth raktai, bent jau tie kuriuos turiu, yra prastesnes kokybes nei seni rusiski (apie metalo kietuma sneku). Be to, kainos pas juos uzlankstytos nesvietiskai. Truputi pasiderejus gana zenkliai musa kaina, o musa todel, kad kitur ta pati preke kainuoja tiek pat be nuolaidos, kiek pas juos su gera nuolaida.

Dar vieni puikus irankiai yra Knipex. Visokie repliukai labai puikiai laiko, nors ju kaina ~50lt, bet kokybe puiki. Rekomenduoju.

http://www.knipex.com/

72011604k.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas iš rimtesnių firmų WURTH nepamini, o jos įrankiai tikrai profesionalūs, tik va kaina ir didoka :icon-wink: O šiaip mes tai įvairiausių firmų turim, aišku nemažai ir Rusijos laikų palikimo, bet jei jau kokius 20-50 metų atlaikė, tai tikrai vertingas įrankis. Taip ir atsirenka įrankiai, vieni atlaiko ir pasilieka, kiti greitai kitais pakeičiami :)

tik ruleciu nepirkit 3 sulauziau tai dagiau nebeperku :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik Wurtz! Kiek isbandes King Tony, beta, John deere profesionalius, tai patogumu niekas neprilygsta. Nereikia svaigt ir lygint su rusiskais. Raktai siek tiek trumpesni, bet stipresni, reples ir atsuktuvai kieto metalo, dantukai gerai laiko. Chemija - Locttite. Elektriniai - Bosch ir Makita. Oriniai deja kitaiski, bet suka kaip reik kol kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teng tools, gedore, topex, rusiski, siek tiek kitokiu. El irankiai parginde bosch. Neprisirisu prie firmos vienos, bet wurth privengiu. Is esmes jie tik pakuotojai, tiek irankius, tiek chemija galima rast kitu gamintoju analogiska.

Jei tiket wuhrto pardavejo zodziais , tai kaip pats sakai , ta ir jis pasakė , jog jie pakuotojai ir wuhrtas irankių , bei dar labai daug turimu prekiu negamina. Ir isvis ju parduotuvė man priminė turgų, nes kainos neparasytos, o tos nuolaidos ir derybos kazkoks zaidimas , matomai jiems naudingas. Nesipleciant prekiu jie turi neblogu, bet ju marketingas erzinantis.(cia gal tik man taip) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuneigsiu as ta tvirtinima apie Wurth stebuklinguma. Irankiu rinkinukui mokejau ~250lt, paprastas raktas tik vienam gale kilpinis. Nuo 8-22. Ranka gerai verziant ant rakto matosi metalo ilinkimai (pakrasciais). Super raktai? Atrodo tikrai labai dailiai, patogus.

Gal maisai su zymem nuo murzinu ranku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereik manyt kad esu aklas, vienam ir chromas atsokes kamputy, nors naudoti palyginus labai mazai. Pirkti Varztu pasauly.

Man visiskai pofig koks firmos pavadinimas, vertinu kokybe ir stengiuos pirkt gerus irankius, ir jei irankis perdaug isgirtas, tai taip ir yra. Palyginimui nusipirk Stahlwille ir nemanyk kad jei perku brangius raktus jie pas mane zemetoj ir tepaluotoj dezej metos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginimui nusipirk Stahlwille ir nemanyk kad jei perku brangius raktus jie pas mane zemetoj ir tepaluotoj dezej metos.

Tai kad as niekaip savo wurtz'iniu nesulauzau, nors jau 10 metu bevek kasdien naudoju. Teisybe sulenkiau 13 rakteli, bet sukau su vamzdziu :) O tavo tie geresnes kokybes rusiski vis dar su chromu? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wiurto tai tas kainu gamybos metodas derybos ir ttt ne sis ne tas

kilpinius kombinuotus raktus perku indiskus marej pas sb tokie yra ir senukuose laiko liuks o ir pametus ne taip gaila

vienas gudragalvis aiskino kazkada kad jei nori geru raktu pirk tokius kur skaiciai neislieti bet ikalti ir bus geri is praktikos - teisybė. Kad ir indiskiem ar kinietiskiem bet galioja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

wiurto tai tas kainu gamybos metodas derybos ir ttt ne sis ne tas

kilpinius kombinuotus raktus perku indiskus marej pas sb tokie yra ir senukuose laiko liuks o ir pametus ne taip gaila

vienas gudragalvis aiskino kazkada kad jei nori geru raktu pirk tokius kur skaiciai neislieti bet ikalti ir bus geri is praktikos - teisybė. Kad ir indiskiem ar kinietiskiem bet galioja

esiu zet ar lieti ar kalti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

verkti norisi, va prieš kelias dienas ,vagys kurą išleidinėdami iš bakų, dar ir wurth galvučių komplektą išnešė, blyn tikrai gaila, nes jau gal 5 metai, ir nei vienai niekas nenutiko, nei prasukta buvo nei dar kažkas. Kaip sakoma ir prie rankos gerai priguldavo... mano praktikoje tai buvo vienas rimtesnių komplektėlių, nes kaip sakot ir vamzdžius ant varatoko užsidėdavome kartais. Nežinau ar yra kas už juo geresnio ir kur, bet pirksiu tokį pat komplektą, va tiesa, kad jų parduotuvė turgų primena, tai tikrai erzina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...