Jump to content
dn

irankiai

Recommended Posts

Tame ir reikalas kad tas mandras antgalis kur pirkome, jau praleidzia per sona, tai reik 3 ranku kad patepti. Galvoju imti gal ta viena ranka spaudoma. Kur reiks jegos pramusti, galima tepti su kitu ilga rankena arba planuose pastatyti ta pniaumatini kur is kibiro tepa. Bet siai dienai reikia mobilaus, tai tarp tu dvieju variantu ir galvoju. Mano chebra balsus duoda uz ta 7 foto. Ten ir komplektacijoj yra dvi galvos, kuri patogesne bus, su ta ir dirbt.

Tas JD labai patogus, tepu su juo traktorius. Padargus, pluga ir pan tepu su Berner, su rankena, nes kartais jegos reikia kad pratept. Abu puikios kokybes. Kazkada kiniskas nebrangus buvo nupirktas, tai pradejo per asele varyt lauk kose. Svarbu antgaliai dar. Kazkada gitanoj pirkau nepigius, tai laike. Is konekesko tipo made in germany po tarkim plugo tepimo galima mest lauk, nes pradeda per sona varyt, kazkokie nevyke.

As turiu 2  viena galingiause kita kompaktiska  makitos ir abi reikalingos jai traktoriu kombainu ratus sukinsi imk  bent 1000nm    jai iki 24 mm varztus tai man atsuka ir ta 300nm lengva ilgai akumas laiko  visur telpa, zodziu ja visad naudoju 

Prieš 1 valandą, greitail pranešimas:

As turiu 2  viena galingiause kita kompaktiska  makitos ir abi reikalingos jai traktoriu kombainu ratus sukinsi imk  bent 1000nm    jai iki 24 mm varztus tai man atsuka ir ta 300nm lengva ilgai akumas laiko  visur telpa, zodziu ja visad naudoju 

Aisku, dekui, na traktoriu, kombainu ratus ne kasdien tenka sukinet man tai galiu ir toliau su vamzdziu pasidarbuot, o tokia vidutine visokiem paprastesniem darbeliam butu pats tas :)

Kai nusiperki tokį daigta tai vamzdelio i rankas nesinori imti. Iš principo aš kiek žiūrėjau tai net ir kombaino rato užverzimui rodo apie 600nm pakanka jėgos. Tai tas stipriausias jis labiau atsukimui reikalingas. Aišku ten yra 3 galingumo padėtys jos reguliuojasi  panasiai 300-600-950, turiu aš ir mažiuką 250 Nm tai su juo varžtus iki 19 galvutes tik sukinėji. Daugiau jis nepajėgus. Dabar visai norėčiau kampinio veržliasukio, net tokiam kaip skutikas šitų neužkiši reikia kampinio.Bet vat makita lyg ir neturi.

https://www.irankiai.lt/suktuvai-ir-greztuvai/akumuliatoriniai-verzliasukiai/smuginis-verzliasukis-milwaukee-m18-chiwp12-502x-18-v-2x5-0-ah-akum.html

Maksimalus sukimo momentas 950 tai toks jau ir traktorio ratu varžtus atsuktu be problemu, kažin su tokiais galingais eina padirbt su mažesniais varžčiukai dešimtiniai dvylikiniais, nebus taip kad norėsi prisukt ir nusuks tau?

Neina tiksliai su tais galingais  del to pas mane ir atsirado tas maziukas be to jai koki 15 varztu reik atsukti iskarto jau ranka nuo vien tik svorio pavargsta. Kaip ir sake kai yra smuginis ypac akumuletorinis,  jau nenori i rankas paimti nei varatoko nei vamzdzio su raktu

Prieš 1 valandą, kestoxs pranešimas:

Dabar visai norėčiau kampinio veržliasukio, net tokiam kaip skutikas šitų neužkiši reikia kampinio.Bet vat makita lyg ir neturi.

makita-akumuliatorinis-kampinis-smuginis-verzliasukis-btl063rfe_prekesbig19368.thumb.jpg.4c23d37bd707524da0ee58b1ea8fac89.jpgbet tie kampiniai ziuriu tik silpni buna, apie 60-70 Nm.  

prieš 46 minutes , axe pranešimas:

makita-akumuliatorinis-kampinis-smuginis-verzliasukis-btl063rfe_prekesbig19368.thumb.jpg.4c23d37bd707524da0ee58b1ea8fac89.jpgbet tie kampiniai ziuriu tik silpni buna, apie 60-70 Nm.  

Man buvo kažkokios firmos atvežia tai galia 250 Nm berods buvo, tokios galios tai tik baldus rinkti. 

Bet siaip jei ratas su laužtuvų užverstas tai ir tas 1300 neatmuša reikia rankom ir atleisti 

prieš 5 minutes , kestoxs pranešimas:

Man buvo kažkokios firmos atvežia tai galia 250 Nm berods buvo, tokios galios tai tik baldus rinkti. 

Bet siaip jei ratas su laužtuvų užverstas tai ir tas 1300 neatmuša reikia rankom ir atleisti 

https://www.gitana.lt/pneumatine-iranga/pneumatiniai-suktuvai-greztuvai-ir-verzliasukiai/kampinis-smuginis-suktuvas-1-2-ingersoll-rand-2025max

va sitas 240nm tai jau puse velnio, tik firma jau is maziau zinomu. Siaip sudomino tie kampiniai nes su paprastu is tikruju maziau kur prieisi

prieš 45 minutes , axe pranešimas:

https://www.gitana.lt/pneumatine-iranga/pneumatiniai-suktuvai-greztuvai-ir-verzliasukiai/kampinis-smuginis-suktuvas-1-2-ingersoll-rand-2025max

va sitas 240nm tai jau puse velnio, tik firma jau is maziau zinomu. Siaip sudomino tie kampiniai nes su paprastu is tikruju maziau kur prieisi

Man šita ir rodė, na sakė kad profesionalus daiktas, tai kiek suprantu firma turėtų būti rimta.

Prieš 2 valandų, Vilius pranešimas:

https://www.irankiai.lt/suktuvai-ir-greztuvai/akumuliatoriniai-verzliasukiai/smuginis-verzliasukis-milwaukee-m18-chiwp12-502x-18-v-2x5-0-ah-akum.html

Maksimalus sukimo momentas 950 tai toks jau ir traktorio ratu varžtus atsuktu be problemu, kažin su tokiais galingais eina padirbt su mažesniais varžčiukai dešimtiniai dvylikiniais, nebus taip kad norėsi prisukt ir nusuks tau?

https://www.gitana.lt/akumuliatoriniai-irankiai/akumuliatoriniai-suktuvai-greztuvai-ir-verzliasukiai/akumuliatorinis-smuginis-verzliasukis-milwaukee-m18-fhiwf12-502x

Toki turiu, chebra is ranku nepaleidzia. Darbo spartos nera ka lygint. Tik reik nepamirst, kad didokas, ne visur prieisi ir rankas kartais pakerta, bet jau zinai kad atsuksi. Sukam ir desimtinius varztus be problemu. Dabar mazesnio dairausi, nuo tokio ir reikejo pradet.

Aš štai šitokį iš Lidl įsigijau per daug nieko nesitikėdamas iš jo. Kaina jo juokinga apie 60 eurų. Garantija 3 metams. Prie kombaino remonto dabar  aš jo iš rankų nepaleidžiu. Nebuvo kad neatsukčiau ko nors. Nors meluoju ratų neįveikė bet su su vamzdžiu atpalaiduoji ir po to jau be problemų. Sparta nepalyginamai didesnė.

Reik I kaimą papult ir lipt y kombainą pažiūrėti.

Turiu lidliny mažąją dreliuke kur baterija rankenoje, dedasi antgaliukai atsuktuvų ar žvaigždučių arba užsideda galva graztams. Jau turbūt 6 metai kaip turiu kiek ji mačius Ir vis dar sukasi. Ne vieną saloną automobilio isardzius.

mačiau visai nesenai vėl buvo pardavime tikrai Parkside verti dėmesio jei kam nereikia nieko mandro. Tik bėda anksčiau buvo kad baterijų atskirai papildomų nebuvo.

On 2018-07-12 at 20:35, kestoxs pranešimas:

Man šita ir rodė, na sakė kad profesionalus daiktas, tai kiek suprantu firma turėtų būti rimta.

beda tik ta kad jis pneumatinis, ne akumuliatorinis

On 2018-07-12 at 21:28, JCB pranešimas:

https://www.gitana.lt/akumuliatoriniai-irankiai/akumuliatoriniai-suktuvai-greztuvai-ir-verzliasukiai/akumuliatorinis-smuginis-verzliasukis-milwaukee-m18-fhiwf12-502x

Toki turiu, chebra is ranku nepaleidzia. Darbo spartos nera ka lygint. Tik reik nepamirst, kad didokas, ne visur prieisi ir rankas kartais pakerta, bet jau zinai kad atsuksi. Sukam ir desimtinius varztus be problemu. Dabar mazesnio dairausi, nuo tokio ir reikejo pradet.

Tai vat ir ieškau tokio kad galėtu greitai atsukt pvz keičiant germinatoriaus noragėlius ar šiaip kokius didesnius varžtus prie plugo  ir pns kur geras priėjimas. 

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti