Jump to content

irankiai


dn

Recommended Posts

patarciau toki;

http://www.irankisplius.lt/DeWALT-AKCIJA/Akumuliatoriniai-irankiai/NAUJIENA-DeWALT-Akumuliatorinis-smuginis-verzliasukis.html

traktoriaus galinius ratus atsukineju, jei jau investuoti tai, kad galetum sukti ne tik dviraciui rata o kitus pirk be bateriju bus trigubai pigiau.

cia rimtas aparatas. As irgi negaliu atsidziaugt. Tik priverziant reik nepersistengt. Ir kiek girdejau dewalto bateriju kontroleriai nelinke nusprogt kaip makitu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Mano kol kas veikia gerai.

Tepimo presas kur su viena ranka gali spaudinėt žinoma patogus daiktas, bet jei tepimo taškas uždžiuvęs ar šiaip sunkiai tepalas lenda tada su viena ranka  spaudomas sunkiai pramuša.

Dar klausimėlis toks kilo,ka darote jei su štauferiu iš vis neimanoma sutept nors tepimo taškas naujas, gal kokio spec purškalo yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kol kas veikia gerai.

Tepimo presas kur su viena ranka gali spaudinėt žinoma patogus daiktas, bet jei tepimo taškas uždžiuvęs ar šiaip sunkiai tepalas lenda tada su viena ranka  spaudomas sunkiai pramuša.

Dar klausimėlis toks kilo,ka darote jei su štauferiu iš vis neimanoma sutept nors tepimo taškas naujas, gal kokio spec purškalo yra?

Tikriausiai priklauso nuo preso gamintojo koki slegi jis sukelia. Pas mane yra meclube (ar kazkas panasiai) ir galiu uzpumpuoti viena ranka, kad net antgalio neina nuimti nuo tepimo tasko jei niekur tepalo nepramusa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra irankis pramušti uzdziuvusy taska ar tepimo kanalą. Prisideda salidolo ir plaktuku uztvoji. Toky prasitenkinti galit primityvu. Neina telefonu nuorodos ydeti. Rasyk y googla grease nipple unblocker

Igneroi man siulė kažkoki kur su plaktuku užvošt reikia, bet toje vietoje priėjimo nėra su plaktuku užsimot, čia man sunkvežimio lingės piršta neina sutept.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...