Jump to content

Quattro

Nariai
  • Pranešimai

    456
  • Prisijungė

  • Lankėsi

  • Laimėta kartų

    2

Atsakymai kurių autorius Quattro

  1. Prieš 19 valandų, Karaa pranešimas:

    Panašu kiek žmonių tiek nuomonių, vienos tiesos nėra.. 🙂 Kam prekybininkam žaist, ir dėt vienokius, ir kitokius priedus į viena rūšį ar kita(zalia, raudona). Kodėl raudonas tada pigesnis nei žalias? 

    Nuomoniu tai yra, o tiesa tik viena - EN 590. 

    Šildymui skirtiems gazoliams (buitiniam krosnių kurui) taikomas 21,14 euro už 1 000 litrų produkto akcizų tarifas.

    Gazoliams, skirtiems naudoti žemės ūkio veiklos, įskaitant akvakultūros ar verslinės žvejybos vidaus vandenyse veiklą, subjektams žemės ūkio produktų gamybai taikomas 60 eurų už 1 000 litrų produkto akcizų tarifas.

  2. prieš 44 minutes , Dainius48 pranešimas:

    Dar yra nepardavavusiu grudu? Kaip elgiates? 

    Jau kaip prasauta siemet, tai ziauru. Dabar jau galutinai aisku, kad per kulima galejau po 320 isvezt, priduot ir nesukt galvos. Bet kai per kulima buvo tokios kainos, vis kazkokio pabrangimo tikejaus ir sandeliavau.  Dabar pastoviai vis zemyn dar krenta. Matyt per gobsuma is vis uz kapeikas teks atiduot. Tikras galvos skausmas, pamoka gera bus. 

    Yra ir pas mane dar nemazai. Man asmeniskai jokio galvos skausmo, nes jei buciau pardaves viska tai butu teke arba trasu uzsipirkt po 1k arba valstybei susimoket arba lizinga uz kazka moket, kas butu atnese didesnius nuostolius nei dabartinis grudu atpigimas :D O ir iki naujo derliaus, kai reikes atlaisvint sandelius, laiko dar daug, gal ir kainos pasitaisys.

  3. Prieš 1 valandų, ggg pranešimas:

    Anksčiau zieminis dyzelinas buvo be biopriedu, nes vasarinis biopriedas (Fame) nesifiltruoja ziema , dabar ES nusprendus , jog visame dyzeline turi buti maziausiai 7proc biopriedo, taip pat ir zieminiame dyzeline. Todel zieminiame kure pradeta naudoti naujos kartos bioprieda - HVO, kuris puikiai tinka ir ziema. Anksciau visada zieminis buvo geresnis, nes buvo 0 proc biopriedo. O blogumas tame, kad tas bioslamstas drumsciasi, atsiranda nuosedos ir pan. Gal hvo kazkiek geresnis. Bet dar pilti papildomai aliejaus, tai tas pats kaip su tuo tepalu..dar reikia nepamirsti, kad bet koks augalinis aliejus turi tirpiklio savybiu.

    Labai klystate ponas. Litras, geriausiai, ekologisko lietuvisko aliejaus i pilna baka zieminio dyzelino (vasara) tures pigu ir gera teigiama placebo efekta ir labai tiketina jokiu neigiamu pasekmiu.  Kai tuo tarpu tepalas i baka, mano nuomone, garantuotai baigsis problemomis. 

  4. Prieš 12 valandų, Virgis. pranešimas:

    Paziurek i kokybes pazymejimus kai atveza kura, zieminio Kuro cetaninis skaicius yra aukstesnis todel jis yra kaloringesnis, o Kuro Norma bet kokiu atveju ziema yra didesne, nors man ziuriu uzmiescio vidurkis uzpylus naujai vezto  A1 be rrme gerokai nukrito. 

    Is principo teisingai parasei, bet ne cetaninis skaicius cia esme. (neturiu po ranka kokybes sertifikatu, tai viskas is atminties) Dyzelino silumingumas (kaloringumas) skaiciuojasi pagal formule, kur ieina tankis, siera, pelenu kiekis ir vandens kiekis - labai grubiai apibendrinant , mums siuo atveju, svarbiausias tankis - kuo didesnis tankis tuo mazesnis silumingumas - tuo ''prastesnis'' dyzelinas. Imant dyzelino tanki 820 ( kad ir arktini kur tankis buna  810 ar 815 ) su tarkim 845 silumingumas skirsis (vel is atminties 😁) maziau nei 1proc. Todel teoriskai zieminis dyzelinas geresnis, bet skirtumas, mano nuomone, juokingas ir sunkiai pastebimas realybeje. Del tepalo i dyzelio baka net nekomentuosiu... Siekiant '' pariebinti'' ziemini dyzelina naudojimui vasara matau lengviausia iseiti - pilti alieju, bet zinant silumingumus nematau prasmes taip zaisti. 

×
×
  • Create New...