Jump to content

Phantom

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius Phantom


 1. Manau yra dvi sferos:

  1. Būti augintoju ir parduoti gyvus ėriukus už gyvą svorį. Juk kaina nėra jau tokia bloga, už kuria superka ( kad ir Antanas? :) ) Jau taip gražiai viską padaro, laiku atsiskaito, tikrai super sąlygos. Tereikia gerai ir laiku užauginti. 

  2. Būti ir augintoju, ir pardavėju. Tai reiškias, kad reiks pirkti mėsinės paslaugas arba įsirengti savas. Kad išvežioti žmonėms, reikia šaldytuvo. Reikia įkurti parduotuvę arba bent jau gerai pasidaryti e-shop'ą. Tam, kad jis būtų įdomus pirkėjams, turi gerai pasirūpinti visa socialine komunikacija, įvaizdžiu ir produkcija. Atsiprašau, bet iš Ūkininkų nieko nemačiau, kas tai užsiimtų bent jau neblogai. Į skelbiu.lt įdėti skelbimą nėra prekyba.

  Tad kame iš tikrųjų yra problema? Kur realizacijos trūkumas? Kiek žinau, ėriukų yra trūkumas visame kame.


 2. Planuoju auginti pluoštines kanapes, šiais metais pradėti nuo 30 HA. Tad klausimas būtų, kaip viskas vyksta su nukulimu, džiovinimuu bei paruošimu supirkimui ( tiek sėklų, tiek pluošto ). Galbūt kas galėtų išsamiai viską aprašyti?  Taip pat, ar už pluoštines kanapes yra mokamos išmokos? Ačiū. Pridedu citatą apie Finolą.

  Cituoti

  FINOLA yra pluoštinių kanapių rūšis, skirta maistui gaminti, aliejui spausti. Tai yra specialiai išvesta kanapės rūšis, garantuojanti 1-2 tonas sėklų derliaus iš hektaro chemizuotame ūkyje bei 500 kg – 1 toną sėklų derliaus iš hektaro ekologiniame ūkyje. FINOLA užauga iki 160-180 cm aukščio, tad, kitaip nei pluoštui skirtos pluoštinės kanapės, kurios gali pasiekti net 4 metrų aukštį, FINOLA lengvai kulama standartine žemės ūkio technika.

   


 3. Sveiki, ūkininkai.

  Pirmus metus deklaravau pievas "EPT" Ekstensyvus pievų tvarkymas ganant galvijus. Na, ir mano ūkio vizijoje atsirado kiti planai. Norėčiau kai kuriems plotams keisti paskirtį ( nuo kitų metų ): iš pievų su 5 metų įsipareigojimais į dirbamą ariamą žemę, užsodinti kitais reikalais. Skambinau ir į NMA ir ŽŪM. Nieko konkretaus neišgirdau, tiek kad negalima ir taikys sankcijas. Pagal rastą informaciją, sankcija būtų tokia, kad tiesiog nemokėtų už tą plotą žalinimo išmokų. Kiek, vienus metus ar visus 5? Ar dar papildomai baudų reiks sumokėti ir grąžinti praitų metų išmokas. Na nieks neaišku man. Galbūt kas galėtų atsakyti man su patirtimi šiame reikale. 

  Santa 

×