Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  81
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

419 profilio peržiūros
 1. hellboy197

  Skiltis chemijai

  Radau v. kviečiuose (krumyjasi) miltligės. Galima fungicida maišyti kartu su reguliatoriumi?
 2. hellboy197

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Turiu kaip tik vaizdus iš arčiau, atsigauna dar tokie?
 3. hellboy197

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Taip, ten dauba, tai kažkaip ten šalna labiau paveikė. Bet kiek mačiau tai daugiausia viršuneles nugeltusios, buvo ir kuriem jau labanakt, bet nedaug.
 4. hellboy197

  Vasariniu kvieciu auginimas

  KWS Collada priesmėlyje, 3-4 lapeliai, gana vienodai atrodo sudygo, priesingai nei molyje..
 5. Vos pravažiuot buvo imanoma mieste, kai palijo, tai gatves patvinusios paliko, nespejo vandens nusausint.
 6. Klaipėdoj pačiam mieste gerai nulijo ir leduku buvo.
 7. Tai va, pas mane be jo. Augalu apsaugos mokymuose pasakojo, jog jei blogai rodo monometras, gale jo turi buti skylutė, turi pradurti ja ir tada išbga glicerinas ir tada ale gerai rodo.
 8. Yra, sakau gal monometras blogas, kiti buna užpildyti kažkokiu skysčiu, o šis tuščias.
 9. Dėl ko gali būti lenkiškam purkštuvui, jog iki 2bar monometro rodykle šokineja belekur, o nuo didesnio slėgio, ramiai pradeda stovėti?
 10. hellboy197

  Skiltis chemijai

  Galima maišyti Mustang su Axial? Nes ant mustang pakuotės nėra parašyta jog galima maišyt su kitais herbicidais, tik su fungicidais, augimo reguliatoriais...
 11. Sveiki, kame gali būti bėda, pakėlus nordstena 4m užpilta, leidžiasi padargas po truputi į apačia, kad ir užfiksuota ta rankena kuri turėtu neleisti hidrauliui leistis. Cilindras sveikas, tepalo neleidžia.
 12. Mane piktina, jog kai per radija apie orus kalba, pradeda vampsėti kaip nuostabu jog saulė šildys ir dar priduria “ūkininkai nepykit bet mes saulės ir šilumos norim”. Tada toks siutas kažkoks sukyla ir galvoji negi tie miestiečiai taip nesupranta, jog vėl nederlius, pakels ivairiu kepiniu, kuro ir dar kitas kainas. Ir tada rudeni galės ir jie patys šaukti kaip blogai
 13. Ne tik jog pasidarys sunku auginti augalu kultūras. Kaip tada bus tiem kurie augina galvijus, nes jiem irgi žalios masės stygius bus, kai žolynai nudžius. Pernai jau truko šieno, tai jei šiemet taip nutiktu jog butu dar baisiau, tada ruliu kainos manau dar didesnes butu. Šį mėnesi draugas pardavė šienainio rulonus po 60€, nemaniau kad kas ims už tokia kaina, bet iškart jam išgraibstė tuos rulius. Galiausiai jei taip vis pirkt rulius tokiom kainom, skaudu minusa tik matau, belieka tada tik visa technila užkonservuot po spyna, arba išparduot viska.
 14. Prikelsiu tema, kaip išnaikinti karklu kelmus ir šaknis? Gal geriau pirma nupurkšt kelmus su roundapu iki rudens turėtu apnykti jie ir tada su kaušu iškast juos? O galiausiai žemė butu suarta jog šaknis ištanpyt
×
×
 • Create New...