Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  268
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1996.04.30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • Miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

4.680 profilio peržiūros
 1. hellboy197

  Skiltis chemijai

  BalticAgro Mustang 1l-15,8€+PVM.
 2. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Kauno grūdai arba Agrokoncernas
 3. Tai kad nematau paraiškų rinkimo grafike jog būtų rudeninis šaukimas, yra nurodytas tik tas, kur dabar bus. Pernai kai grafikas buvo, tiksliai rašė jog bus pavasarį ir rudenį, o dabar patvirtintame dokumente matau tik pavasario šaukimą. https://e-seimas.lrs.lt/rs/actualedition/7b7400c055df11eba1f8b445a2cb2bc7/IQssBnalzo/format/ISO_PDF/
 4. Čia faktas, buvau su keliais žmonėm susitikes, kurie paramas ėmė, tai vienas su kombainu praėjo mišriam, kitas mišriam ūkyje, kur pieninės karvės, už parama nusipirko visa technika grudams: pluga, kultivatoriu, barstykle, nes verslo plane įtikino, jog tai padidins pieno produkciją, o tai padidins ūkio pajamas. Draugas per tėvo smulkų, mišrų pieno ūkį, įtikino jog karvėms reikia naujos sėjalkos už 20k. Tai nauja amazoni dabar stovi kieme. Tereikia svarius argumentus pateikti verslo plane, jog tau šių daiktų reikia ir praeis.
 5. Žmogus klausia ar su paramą galima pirkti kombainą. Taip su parama galima pirkti dėvėtą, naują techniką ar tai būtų traktorius ar kombainas. Ir žmogus neparašė kokia jo ūkio specializacija, gal jis augalininkas, tada pilnai ir gaus norimą kombainą. Dėl buliukų, tai jei ūkis augina bulius, greičiausiai bus mišrus ūkis, o mišriam reikia technikos nuo šienavimo iki grūdų nuėmimo. Tai tokiu atveju lengva įrodyti, jog man reikalingas kombainas, norint nuimti grūdus, kurie atiteks bulių pašarui.
 6. Taip, su paramą galima pirkti betkokią dėvėtą ir betkokią naują ž.ū. techniką, tai kombainą galite pirkti. Verslo plane surašysite visus planuojamus pirkinius ir jų kainas.
 7. Reikės pasidomėti MF 30-40 kombainais, matau didelė diskusija apie juos forume.
 8. Mastau ateityje savo JD 1042 keistį į didesnį 1065 arba 1075. Tai kiek suprantu, JD 6cyl varikliai yra probleminiai? Nes iš ne vieno teko girdėti, jog blokai trūksta.
 9. Niekas nieko nedalija, visi kas patenka į “dalinai pakanką”, NMA visad paprašo skirti papildomų lėšų ir duoda tuos pačius 15000€.
 10. Nėra niekur aprašyta, iki kokio galingumo gali pirkti. Perki tokį, kokio jums reikia ir viskas.
 11. Taip, per plauką skaitosi, kada patenki į “dalinai pakanka” grupę.
 12. Pernai su 60 balų gavau, bet tik per plauką. Iki tol, visais kitais praėjusiais metais, tik tie kas surinkdavo 65-70 balų, gaudavo paramą.
 13. Nežinau, dėl dalių kolkas ką naujo sudėjau, viskas laiko. Vietinis pas mane prekiauja belarusų naujom dalim, ateini, pasakai ko reikia, jis iškart paklausia “ Nori kiniškos ar baltarusiškos dalies?” aišku jog baltarusišką imu, tai kolas nenuvylė.
 14. Priklauso ir kas per savininkas traktoriaus, pažystu pas ką visa technika nuodugniai prižiūrima ir žmogus neturi blogo žodžio ant bielkio, pažystu ir pas ką pagrindinis remonto įrankis svarkė ir keikia belarusą susiriesdamas. Turiu ir aš MTZ 82 ant 30ha, dirba visus sunkius darbus, apart purškimo ir barstymo. Jei kokia smulkmė sugenda, tuoj pakeičiu ir eina kuo puikiausiai, nei tepalais apibėges, nei koks iškleres jis. Aišku kabinoj komforto nėra, bet jei darbymečiu sugestų, nulekių į vietinę parduotuvę ir gaunu dalių kokių reikia. Kita met bus 50ha, su jaumojo ūkininko paramą planuoju nupirkt
×
×
 • Create New...