Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  101
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1996.04.30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

634 profilio peržiūros
 1. Gal su plūgų eis išsiaiškinti. Dar plūgo prie jo nekabinau. Tarkim trieju korpusu overuma lengvesnej žemej turėtų traukti 6 pavara? Nes buvau pasiskolines vieną belarus 820 su balkiniu tiltu, tai niekaip jis neptraukė to pačio overumo 6 pavara, tik 5
 2. Sveiki, pirkau mtz 82 su įdėtu nauju siurbliu. Variklis dirba gražiai, nemeta, nei pilkšvo, nei melsvo, nei juodo dūmo, nesvarbu kad ir kiek sunkiai dirbtų, kad ir gazas iki dugno, bet jokio dumo nemeta. Ir jei tarkim kultivuojant, kultivatorius kur užsikabindavo sunkesnėj žemėj, ratai nepradėdavo buksuoti, tiesiog pradėdavo slobti variklis. Tad mano klausimas būtų toks, jei siurblys būtų tinkamai atreguliuotas, neturėtu tarkim tokioje siruacijoje ratai pradėti kastis ir ar neturėtų šiek tiek mesti juodo dūmo?
 3. hellboy197

  Valdiškos Žemės Pirkimas

  Neradau temos apie valstybinės žemės nuomą, tai čia paklausiu, gal kas žinos. Internete galima pasižiūrėti, kur kokia valstybinė žemė yra, ten kiek supratau mėlynu atspalviu pažymėti laukai, su užbrūkšniavimo yra jau išnuomuota žemė. O ką reiškia valstybinei laukai kurie pažymėta balta spalva?
 4. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Perskaičiau visą šia temą, kiek supratau geriausios veislės buvo fidelio, sequenz, grenado. Tačiau nerandu jog tokiom sėklom kas prekiautų iš rimtesnių firmų... Ar jau gal nebėra jų įsigyjimui?
 5. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Kokia geriausia žieminiu kvietrugiu veislė iš kuriu esate auginę ir kas ja prekiauja? O gal kas iš forumiečiu turi sėklos parduoti?
 6. hellboy197

  Skiltis chemijai

  Bet čia rašoma apie glifosatus: https://www.manoukis.lt/naujienos/rinka/austrija-pirmoji-es-uzdraude-glifosata
 7. hellboy197

  Skiltis chemijai

  Kiek skaičiau, tai tik Austrija šiuo metu visiškai uždraudė glifosata savo šalyje. Tačiau apie draudima Lietuvoje, dar neteko girdėti.
 8. hellboy197

  Tuscioji aviza

  Prikelsiu šia tema, noriu paklausti, dabar kai tuščios avižos pridygę, ji aišku išbarstyts sėklas dirvoj. Jei po kūlimo suskusčiau su lėkštėm, neturėtų tos avižos sudygti su kitom pabirom?
 9. hellboy197

  kombainu reguliavimai

  Turit gal kas john deere 1042 reguliavimo knygą ar gal patys žinot, kaip atreguliuot?
 10. Tas pats ir čia, nuo mažens traktorius, technika buvo viskas. Jei tėvas su traktorium nesiveža, stovėdavau ir verkdavau. Neduodavo šieno grėbt ar dar ko dirbt, tuoj mažam būnant ašaros kaupdavosi Na dabar jau ašaru nebėra, bet vistiek patinka ir dirbu žemę. Iš po valdiško darbo tai lyg atotrūkis nuo visko Aišku jei reiktų kokius 200ha apdirbt, gal kitaip kalbėčiau
 11. Servo mechanizmas, čia gal tas bakelis su spyruokle?
 12. MTZ 82 palei knyga rašo, jog darbinio reguliavimo traukeles reikia pastatyti lygiagrečiai viena su kita, tada pilnai jas suveržti ir atsukti po 4 atsukimus iki kol darbinį galima laisvai pasukti su ranka. Jei sunkiai vistiek sukasi, reikia tada dar atleisti. Taip ir turėtu būti?
 13. hellboy197

  Už kiek perkate žemę?

  Man jo realiai tereikia vien dėl to, jog ribojasi su mano lauku ir tas sklypas kuri noriu nuomotis yra apleistas, šeimininkas neprižiūri. Auga betkokia žolė, tai nesinori kad man į lauka barstytusi žoliu visokiu šiukšliu sėklos.
 14. hellboy197

  Už kiek perkate žemę?

  Kiek būtu galima mokėti už žemės nuoma 0.85ha Telšiu raj. balas 27? priesmėlis ir dauguma smėlio.
 15. Turiu klausima, paramoje rašoma, jog ūkis turi būti išdirbes vienerius metus. Jeigu tėvas šį pavasarį tik persirašė ūkį iš savo mamos, ant saves ir pirma kart deklaravo pasėlius. Tai kaip suprantu rudenines paramos teikti neapsimoka, nes ūkis nesiskaitys kaip metus dirbes?
×
×
 • Create New...