Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  150
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1996.04.30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

1.712 profilio peržiūros
 1. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Žiūrint į ateitį, gal kas kokį augimo reguliatoriu vasariniams kviečiams, antram trumpinimui parekomenduos?
 2. Sveiki, kas padēs išsprest bėda. MTZ82, mažakabinis su jėginiu-poziciniu. Užfiksuotos šlaunys nesilaiko, leidžiasi padarga prikabinus. Ilgiau padirbus, padarga sunku lėtai kelia, naudojant keltuva, ijungiant jog keltu keltuvo strėle, pasikelia ir šlaunys. Dabar nusiėmiau panele, sakau dėl šlaunu nelaikymo, gal tas mechanizmas tepala leidžia, kur su ričagu uždiksuoji, bet švarus gražus, cilindras irgi neleidžia. Tik pastebėjau jog pas mane jau įdėtas naujas paskirstytojas P80-3/4-222, nebe originalus (traktorius prieš metus pirktas). Tai sakau gal jis bėdu kelia?
 3. Gal kas padės problemą išsprest, yra rotacinė 1,65m Viskas buvo su ja tvarkoj, bet pradėjo palikti vidurį tarp diskų neišpjautą. Pakeitėm peiliuku laikiklius, diržus patikrinom, nebuksuoja, traktoriaus darbinis irgi gerai veikia, bet vistiek nebenupjauna vidurio. Kame gali būti bėda?
 4. Tai jei perki nuo paprasto žmogaus, ne PVM mokėtojo, o ne nuo ymonės, tada pilna tokių. Tik ne dažniausiai tokie parduoda visai sudėvėtą techniką
 5. Bet jei perku nauja technika, tada iš paramos gaunu 15000€ ir sumoku pats PVM, 15000€+PVM=18150€, tai bus 3150€ nuo savo kišenės. Šiuo atveju viskas aišku. Bet kaip minėjau, jei perku tarkim dėvėtą techniką lygiai už 15000€ nuo ne PVM mokėtojų, tai tada man tos paramos sumos 15000€ ir pakanka, nuo saves niekam nebeprivalau mokėti 3150€ PVM?
 6. Žinot gal kaip yra su dėvėtos technikos pirkimu. Ta prasme duoda 15000€ be pvm, jei perki nauja ar dėvėta technika iš įmoniu tai moki PVM. O jei noriu kokį plūgą pirkti iš kokio žmogelio, kuris nėra Pvm mokėtojas ir neprašo PVM?
 7. Gal kas patars, paramoje duoda 5 balus, jei esi asocijuotos žemdirbių organizacijos narys. Tai gal kas žino kas tai per irganizacijos? Ačiū
 8. Yra čia esančių, kurie parys pasirašė smulkaus ūkio paramą?
 9. Pasiskambinau dar į konsultavimo tarnybą pasiklausti, tai Jūs teisūs, galima daryti kaip kad rašiau
 10. Sveiki, turiu klausimą, galbūt kamnors taip jau yra buvę, tai gal patarsit. Perskaičiau “Galimai neteisėtas salygas paramai gauti” ir neradau tokio punkto jog negalėčiau to padaryti. Situacija tokia, mano šeimoje nesame pretendavę į paramas, tai dabar norėčiau tėvuką prastumti į smulkaus ūkio paramą. Šiuo metu musu VED iki 5000€ ir jei šiemet užsėsiu norimą plotą javais, VED taps nuo 7000€, kas reiškia mažiau balų. Žemė kuri turi būti užsėta priklauso tėvui. Taigi klausimas ar gali tėvas man išnuomuoti panaudos sutartimi vieneriems metams tokį žemės kiekį, jog pavasario deklaracijoje jo VED išliktų iki 4999€? O po metų nuomos laikotarpio aš vėl ją jam gražinu.
 11. hellboy197

  Kuro talpykla

  O iš ko užsisakinėjate kura ir kiek pigiau gaunasi?
 12. hellboy197

  Kuro talpykla

  O patalpos nesat parengę priešgaisriškai?
×
×
 • Create New...