Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  140
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1996.04.30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

1.256 profilio peržiūros
 1. 2018m apmažintas nepalankių ūkininkauti seniūnijų žemėlapis ir duotas dviejų metų pereinamasis laikotarpis, kas reiškia jog tai yra 2019, 2020metai. Todėl, jei šiemet paskutiniai pereinamieji metai mano seniūnijai, ar galiu ateinančioje paraiškoje teigti, jog mano žemės vis dar nepalankiom sąlygom priklauso?
 2. Pasiskambinau dar į konsultavimo tarnybą pasiklausti, tai Jūs teisūs, galima daryti kaip kad rašiau
 3. Sveiki, turiu klausimą, galbūt kamnors taip jau yra buvę, tai gal patarsit. Perskaičiau “Galimai neteisėtas salygas paramai gauti” ir neradau tokio punkto jog negalėčiau to padaryti. Situacija tokia, mano šeimoje nesame pretendavę į paramas, tai dabar norėčiau tėvuką prastumti į smulkaus ūkio paramą. Šiuo metu musu VED iki 5000€ ir jei šiemet užsėsiu norimą plotą javais, VED taps nuo 7000€, kas reiškia mažiau balų. Žemė kuri turi būti užsėta priklauso tėvui. Taigi klausimas ar gali tėvas man išnuomuoti panaudos sutartimi vieneriems metams tokį žemės kiekį, jog pavasario deklaracijoje jo VED išliktų iki 4999€? O po metų nuomos laikotarpio aš vėl ją jam gražinu.
 4. hellboy197

  Kuro talpykla

  O iš ko užsisakinėjate kura ir kiek pigiau gaunasi?
 5. hellboy197

  Kuro talpykla

  O patalpos nesat parengę priešgaisriškai?
 6. hellboy197

  Kuro talpykla

  Sveiki, kadangi pabodo gyventi su kanistrais ir lakstyt į degalinę, noriu pasitobulinti ūkį. Planuoju statyti garaže ta plastikinę 1000ltr talpą su pistoletu. Skaitydamas taisykles, supratau jog vienasluoksnes talypklas, kaip ši būtina laikyti uždarai, kokiam tai garaže kaip šiuo metu planuoju. Ir privalo būti pylimas tokio pat tūrio kaip bačka. Tai kiek suprantu po bačka turiu išpilti 1m3 betono? Tik jei pilnai atitinku aplinkos ministro įsakymą, tai prie manes nei gamtininkai, nei gaisrinė nekibs? Toliau kaip yra su tuo kuro žurnalu, nuo kada reikia jį pildyti ir ar jis tik tam jog VMI matytu kur kura naudoju, neteks kokiu mokesčiu dar nuo kuro susimokėti? Ir iš ko pigiausia užsisakyti kuro į namus? Pagal šitą taisyklę suprantu, jog jei neatitinku jokių reikalavimų galiu laikyti max 1000ltr kuro? “Draudžiama kilnojamosiose talpose arba nesilaikant šiame dokumente nustatytų reikalavimų įrengtose stacionariose talpose laikyti daugiau kaip 1 m3 skystojo kuro” Ačiū visiems už atsakymus
 7. Sveiki, gal kam teko susidurti su pažyma kuri įrodo jūsų patirtį dirbant pas ūkininką ūkyje ir kurią reikia pateikti norint laikyti ūkininko egzaminą? Noriu sužinoti kokia ten ta pažyma, ar ten kokia tai speciali forma kurią reikia užpildyti? Ar tiesiog ūkininkas parašo jog vardenis pavardenis dirbo mano ūkyje tiek ir tiek laiko, tokius ir anokius darbus...?
 8. Sakot kita met dar bus tos pačios paramos? Neturėjo su ligi šiais metais pasibaigti?
 9. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Tai gal kas turit parduoti vasarinių kvietrugių sėklai?
 10. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Kiek skaičiau, jie daug mažiau reiklus gerom salygom nei kviečiai. O jei patrešus taip, kaip kviečius, tai ir derlius būna didesnis už kviečių.
 11. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  O normos herbicidu irgi tokios pat kaip ir kviečiam? O dėl reguliatoriaus irgi tas pats kaip su herbicidais, tiesiog naudoti kas tinka kviečiam ir tokiom pat normom?
 12. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Sveiki, planuoju pavasarį pirma kart sėt vasarinius kvietrugius. Gal kas pasidalins patirtimi koks geriausias sėjimo laikas, ar sėti panašiai kaip kviečius? Ir kokius herbicidus naudojat, bei kokį kiekį ar vėl gi tas pats, kas vasariniams kviečiam?
 13. Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Augalininkystė

  Parduodu šių metų derliaus vasarinius kviečius “KWS Collada C3, apie 15 tonu. Grūdai sausi, drėgmė 14%. Patys grūdai nėra valyti.1 tonos kaina 160€. Galiu supilti į didmaišius po 500kg, arba į maišus po 40-50kg. Janapolės k. Telšių raj. Priklausomai nuo atstumo, galiu ir atvežti.

  160.00 EUR

  Janapolė, Telšių raj. - LT

×
×
 • Create New...