Jump to content

hellboy197

Nariai
 • Pranešimai

  114
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie hellboy197

 • Rangas
  Narys
 • Gimtadienis 1996.04.30

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Janapolė

Paskutiniai lankytojai

780 profilio peržiūros
 1. Prireikė keisti MTZ-82 paskirstytoja, esat gal kas išbande iš nauju, kuris geresnis, nes visokiu ju yra, tai nelabai tarp ju gaudausi. Plius norėčiau paskirstytojo su dviem plaukiojančiom padėtim, yra tokiu pirkti kad į originaliai MTZ vieta isistatytu?
 2. Pas mane tokios lėkštės kaip antroje foto. Sutinku su viskuom jog svoris bielkiui per didelis ir per toli. Todel logiškiausias variantas butu padaryti prikabinamas lėkštes, pirmoje foto kaip gamykliškai atrodo prikabinamos to pačio modelio. Pas mane tvirtinimai sejamosios pakabai yra. prikabinima prie traktoriaus uždeti irgi no prolem. Bėda butu tada su tais ratais gale, kurie dirba ir kaip transportavimo. Pas mane žiedinis volas, todel ratu tvirtinimai netiktu. Todel reiktu sugalvoti kur transportavimo ratus priderinti.
 3. Kaip manot, turiu 2.5m diskini skutika, jis turi “ausis” sejamosios pakabos tvirtinimui. Tai mastau ar verta butu deti pakaba ir 2.5m sejamaja? Visa tai trauktu MTZ 82, lėkštēs svertu jei su originalia pakaba 1100kg, sejamoji 580kg ir dar 250kg seklos, viso apie dvi tonas gaunasi. Manau be galines pakabos sustiptinimo nė iš vietos ir ant priekio minimum 500kg svorio. Ir klausimas kaip galinės padangos 15.5 R38 laikytu tokia apkrova? Ar tiesiog neverta ir toliau vaziuot su 3m kultivatorium ir paskui su 4m sejamaja?
 4. O kokio tiksliai aukščio bortai?
 5. Kas man pasakys, kiek tiksliai galima max pakraut keturtone, jog drasiai butu galima verst, žinant jog per puse nelinks? Ar tiesiog per vidurį rėmo prisukt arba privirint didesnio skersmens kvadratini, storasieni vamzdi ir nesukt galvos del išvertimo? Nes logiškai mastant tam jog per viduri nelinktu, reikia didinti ties ta vieta rėmo skerspjuvi. Kitas klausimas lieka ar neišplėš cilindro, jei versiu kokias 7 tonas ir ar originalus ratai ir linges laikys toki tonaza?
 6. Nenoriu kurti naujos temos, bet manau šis klausimas tiks šioje temoje. Taigi, ne karta esu pastebejes jog su lengvaja mašina žmonės parsiveža įvairius ratinius padargus, pvz.: mačiau kaip vienas prisikabines ruskini mėšlo kratytuva tempė (čia kiek virš proto ribu), neperseniausiai mačiau kaip rulonu vyniotuva parsitempė. Taigi, klausimas būtu toksai, ar galima su lengvaja keliais transportuoti traktoriu padargus, kurie yra su važiuokle, vyniotuvas, tankinimo volai... (kalba apie lengvus padargus, ne tokius kaip mėšlo kratytuvai)
 7. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Daug kas jau pasėjot kvietrugius?
 8. Prikelsiu tema, įdomu ar kas beperka naujus bielkius, tokius kaip paprastuosius 820? Kiek pamenu prieš kokius 6 metus jie kainavo 15000€, pažystamas berods prieš 3 metus pirko iš kajovikos už 18000€, o dabar kiek domėjausi, kajovikoj naujas 820 su paprastu tiltu eina po 22000€ įdomu dėl ko jų kaina taip šoktelėjo, paklausa kažin ar padidėjo
 9. hellboy197

  KVIETRUGIAI

  Sveiki, esat gal kas augine vasarinius kvietrugius?
 10. Sveiki vyrai, gal kas padės apsispresti. Planavau įsigyti Staltech U25 diskinį skutika, galvojau kabint prie bielkio 82 ir daigint su juo pabiras, skust pievas, kad velėna susikapotu ir lengviau susiartu ir durpynus išdirbinėt. Paklausiau pas prekybininku kainos, tai prašo 3500€+PVM. O to pačio staltecho noraginis skutikas Orlik 22 kainuoja 2700€+PVM. Noraginio pliusus apart kaino įžvelgiu, jog būtu galima irgi sekliai įdirbti pabirom sudaiginti, kiek esu girdejes noraginis mažiau varputi daugina. Taip pat manau galėčiau su juo pavasari giliau prasilekt per ražienas jau iš rudens viena kart skustas ir vasaroju pasiset, plugas galėtu tada pailset. Tik neaišku kaip jis dirbtu durpyne. Gal kas turit dar kokiu nuomoniu? Dar varianta turiu ROL/EX lekstes, gal ir apie jas kokiu atsiliepimu kas turi?
 11. Tai nutinka, jog ir traukti į save pradeda? Tarkim iš 17% drėgmės įmanoma su juo atvėsint iki 15%?
 12. Praėjo, jau daug metu nuo šios temos sukūrimo. Tai gal kas daugiau išbandėt tuos įgrežiamus ventiliatorius ir turit atsiliepimu? Kadangi pats apie tokį aparata svarstau
 13. Gal su plūgų eis išsiaiškinti. Dar plūgo prie jo nekabinau. Tarkim trieju korpusu overuma lengvesnej žemej turėtų traukti 6 pavara? Nes buvau pasiskolines vieną belarus 820 su balkiniu tiltu, tai niekaip jis neptraukė to pačio overumo 6 pavara, tik 5
 14. Sveiki, pirkau mtz 82 su įdėtu nauju siurbliu. Variklis dirba gražiai, nemeta, nei pilkšvo, nei melsvo, nei juodo dūmo, nesvarbu kad ir kiek sunkiai dirbtų, kad ir gazas iki dugno, bet jokio dumo nemeta. Ir jei tarkim kultivuojant, kultivatorius kur užsikabindavo sunkesnėj žemėj, ratai nepradėdavo buksuoti, tiesiog pradėdavo slobti variklis. Tad mano klausimas būtų toks, jei siurblys būtų tinkamai atreguliuotas, neturėtu tarkim tokioje siruacijoje ratai pradėti kastis ir ar neturėtų šiek tiek mesti juodo dūmo?
×
×
 • Create New...