Jump to content

Dr.Zoidberg

Nariai
 • Pranešimai

  2.941
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  13

Dr.Zoidberg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Birželio 5

Dr.Zoidberg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Dr.Zoidberg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1978.06.10

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Prienų r.

Paskutiniai lankytojai

2.011 profilio peržiūros
 1. Dr.Zoidberg

  zemes sklypu ribu zemelapis

  Šiaip tai už riboženklio sunaikinimą ar sugadinimą įstatymas numato premiją: https://www.infolex.lt/ta/336765:str112 Ką daryti : Asmuo turėdamas informacijos apie žemės sklypo riboženklių sunaikinimą arba sugadinimą, turėtų kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą (toliau –NŽT) , kuri siekdama įvertinti galimą riboženklių sunaikinimą ar sugadinimą atliktų šių aplinkybių patikrinimą vietoje. Patikrinimo metu pasitvirtinus aplinkybėms, susijusiomis su galimu žemės sklypo riboženklių sunaikinimu ar sugadinimu NŽT teritoriniame skyriuje būtų pradėtas administracinio nusižengimo tyrimas. Administracinio nusižengimo tyrimo metu nustačius nusižengimo sudėtį pažeidėjui, kuris sutinka su pažeidimu, gali būti surašytas protokolas su pasiūlymu sumokėti pusę minimalios baudos, numatytos Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 112 straipsnyje. Tačiau tuo atveju, kai pažeidėjas nesutinka su pažeidimu jam surašomas protokolas ir administracinio nusižengimo byla perduodama nagrinėti NŽT teritorinio skyriaus vedėjui, kuris išnagrinėjęs administracinio nusižengimo bylą priima vieną iš Administracinių nusižengimų kodekso 619 straipsnyje nurodytų nutarimų (skirti administracinę nuobaudą; nutraukti administracinio nusižengimo teiseną; motyvuotai perduoti bylos nagrinėjimą kitai institucijai, kurios pareigūnas įgaliotas nagrinėti administracinio nusižengimo bylą, ar teismui). Administracinė atsakomybė už žemės sklypo riboženklių sunaikinimą ar sugadinimą yra numatyta Administracinių nusižengimų kodekso 112 straipsnyje (Nuolatinių žemėnaudos riboženklių sunaikinimas arba sugadinimas – bauda nuo septyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų).
 2. Dr.Zoidberg

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Ne taip viskas ten paprasta Pradžiai mėgink esamą tvarkyti, nes pagaminti kitą yra krūva reikalų.
 3. Dr.Zoidberg

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Reikia dujų. Aš naudoju ferromix, gali ir angliarūkštę naudoti. Jeigu labai reikia kažkur laukuose ir nenori temptis baliono yra ir savisaugės vielos ( nereikia apsauginių dujų). O šiaip tai kiši į lizdą ir virini
 4. Dr.Zoidberg

  Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam

  Tau reikia pasidaryti kitą ar sutaisyti esamą ?
 5. Dr.Zoidberg

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Užsiima kartais. Štai pavyzdys : volas, 250 vnt. "dantukų" iš 8 mm . Suvirinta praktiškai vienu priėjimu, be pertraukų. Su tuo vienfaziu Jasic. ( tik už foto kokybę atsiprašau).
 6. Dr.Zoidberg

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Man užtenka 200 jasico. Gal tavo poreikiai kitokie, bet tikrai beveik viską įmanoma suvirinti ir su vienfaziu. Jo pagrindinis pliusas mobilumas. Ar kur nors ant kombaino užsitempti, ar laukuose nuo generatoriaus - visur gali naudoti. O jeigu ištisai lieji centimetrinius metalus, tai žinoma, kad per mažas.
 7. Dr.Zoidberg

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Į šitą ir orientuokis. Bent 4 pažįstami tokius turi ir aš pats turiu. Teko vienam remontuoti (įkišo į 2 fazes netyčia) - labai gerai pagamintas pagal savo kainą. O tie visi degra, pirania, kraft delle ir panašūs yra garažinis no-name produkcija, jų nerekomenduoju.
 8. Dr.Zoidberg

  kokius led zibintus rinktis?

  Pigiuose LED šviestuvuose maitinimo šaltinis skleidžia trukdžius per maitinimo grandines, todėl reaguoja radijas. Rimtesnių gamntojų produkcijoje šito išvengiama.
 9. Dr.Zoidberg

  kokius led zibintus rinktis?

  Kai ledai ne pigiausi , tai niekas nešnypčia. Su pigučiais taip, nekas...
 10. Dr.Zoidberg

  Baltoji garstyčia

  Masė nedingsta, bet sėklos sparčiai subręsta ir prisisėja jų.
 11. Dr.Zoidberg

  Baltoji garstyčia

  Kokiu agregatu taip gražiai paslepi ?
 12. Dr.Zoidberg

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Tema ne apie tai, bet būtų įdomu išgirsti argumentus.
 13. Dr.Zoidberg

  Volvo 800 ... 1130

  Lytagra tau padės (jie Perkins atstovai).
 14. Dr.Zoidberg

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jūs tik vakar nugirdote... Va kad taip prieš rinkimus būtumėt nugirdę ....
 15. Dr.Zoidberg

  Noriu išmokti virinti

  Elektrodais.
×