Jump to content

Dr.Zoidberg

Nariai
 • Pranešimai

  3.101
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  15

Dr.Zoidberg paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 12

Dr.Zoidberg paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Dr.Zoidberg

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1976.07.06

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Prienų r.

Paskutiniai lankytojai

2.959 profilio peržiūros
 1. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kad ir DE panašios problemos, taip išeina. Ir žiniasklaidos formuojama nuomonė ir valdžios aukšojo pilotažo figūros. Sekant logika, mums reikia ŽŪ ministrą imti už geros vietos ?
 2. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Man užtektų, kad nustotų loti kaip apie kokius paskutinius pastumdėlius. Supratimo apie sunkų darbą pas juos mažoka, nes nuomonę formuoja " žiniasklaida". Šiaip čia ponia Aušra pradėjo spygauti nesavu balsu apie privelegijuotus ūkininkus ir paskui rimta banga pradėjo eiti. Tik bėda, kad visus suplakė į vieną - didelius ir mažiukus.
 3. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Paskaityk kokie atsiliepimai apie ūkininkus tuo laiku, kai derlių į elevatorius veža traktoriais. Su**** kaimiečia turbūt švelniausias epitetas. O dėl vieningumo... nu kaip čia pasakius...
 4. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Anot komentatorių, truputis " snarglių valymosi į rankovę". Bando miEsčionis šviesti. https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/ukininkas-trumpas-keleto-gyvuliu-ukio-savoku-ir-stereotipu-paaiskinimas.d?id=82546481
 5. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas negerai ? Kad amerikietiški gal ?
 6. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Vienok smagu, draugai, kad mažais, bet užtikrintais žingsneliais žengiame gerovės valstybės link. https://www.delfi.lt/verslas/energetika/zemdirbiu-dyzelinas-turetu-brangti-seimas-imasi-sio-pasiulymo.d?id=82551761
 7. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tyčiojasi, kurvos... https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=82533949
 8. Vadinasi prastai skaitei. Išsivesk kintamą įtampą nuo apvijos prieš tiltelį ir turėsi tacho signalą. O jeigu nesi ekektrikas, tai susirask tokį. Bus pigiau. P.S. apie kiekvieno skirtingus atvejus gali daktarai papasakoti
 9. Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  https://m.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/article.php?id=82326913 Kaip jums šitie genialūs pasisakymai, kad lengvatos kurui panaikinimą labiau pajus didieji o mažiukai net patys nori jos atsisakyti ? Yra norinčių atsisakyti ? Svitojus... 3,14zdc kažkoks... Apie glifosatą kokios nuomonės ? Ir atskira tema - komentarai. Ot "myli" ūkininkus visuomenė.
 10. Dr.Zoidberg

  Seklos beicavimas

  Va todėl ir nesėju iš karto, o duodu dieną pastovėti. Su mano beicavimo mašina pilu 10 l į toną, gaunasi gana drėgni grūdai, po dienos grūdas sugeria drėgmę .
 11. Dr.Zoidberg

  Seklos beicavimas

  Aš palaikau kokią dieną, nes ką tik beicuota ne taip gerai byra.
 12. Dr.Zoidberg

  Seklos beicavimas

  Viskas su juo gerai. Šiemet naudoju Kinto plius , norma 1,5 l/t vietoj 2 l.
 13. Nusipirk parduotuvėj naujo tipo korpusą su visu termostatu ( jie skiriasi, parduotuvėj pamatysi). Su senu vargau, pakeičiau keletą, paskui nupirkau naujo tipo ir jau 6 metai jokių problemų. Nuo lengvos konstruoti tikrai neverta.
 14. Dr.Zoidberg

  Tankinimo Volai

  Pentinuoti labai kelia žemę, todėl jie tinkami tik grumstams trupinti arba susidariusiai po lietaus plutai laužyti. Po sėjos tinka cambridge tipas. Turiu, naudoju, pasiteisina. Žiūrėk didesnio diametro (ne 37 cm, o 45 lyg būna), nesudaužytus ir nesudilusius.
×
×
 • Create New...