Jump to content

Sarunce1

Nariai
 • Pranešimai

  785
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  6

Reputation Activity

 1. Patinka
  Sarunce1 reacted to AGROMAN in Dirvos idirbimo budai ir seja   
  nepradėta su kvieciais... 
 2. Patinka
  Sarunce1 got a reaction from Andriusfeat in žiemkenčių buklė   
  pradesiu tik nuo 20tos kazkur...
 3. Patinka
  Sarunce1 reacted to agronoms in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Kas dėl visų NŽT,MŽT ir kitų T,tai jiems šitie ribojimai kaip dievo palaima,dirbt nereik.Ateina žmogelis,išėjęs pasako kad negalima,ir toliau bezda i kėdę...
 4. Patinka
  Sarunce1 reacted to shaulinis in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Kitaip ir nebus.
  Atmetam emocijas ir paliekam vien šaltą kaip plienas matematiką. Praeituose rinkmuose dalyvavo grubiai 1,2mln rinkėjų padalinam iš 141 tai gaunasi po 8500 balsų vienai kėdei seime.
  Dabar imam, kad ir Nidą Vasiliauskaitę, kuri agituoja už vienmandates, jokių ten sąrašų. Tai net jei visi kas susirinko į rugpjūčio ir ir rugsėjo mitingus būtų vienoje rinkiminėje apylinkėje ir visi už ją prabalsuotų (nepatingėjo iki mitingo atvažiuoti, tai gal ir prabalsuotų)  tai gal į antrą turą ir praeitų, bet pergalės vienmandatėje tikrai negarantuotų. 
  Tarkim, tik tarkim, kad jų iš tikro x10 yra palaikytojų, tarkim bus tie 50000 palaikančių, bet palyginkim, Lenkų akcija pririnko 56000 balsų ir to nepakako, kad perliptu 5% barjerą. 
  Mano galva apie maršistus šnekama kur kas daugiau nei jie to nusipelno. 
   
 5. Patinka
  Sarunce1 reacted to bumeris in vaderstad sejamosios   
  Esat kas su rapidu sėja tiesiai į ražieną?

 6. Patinka
  Sarunce1 reacted to Pienmėgys in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Begemotus paminėjau kaip "begemotas, kuris bijojo skiepų"... Man visi su mažomis išimtimis antivakseriai yra tie begemotai..
 7. Patinka
  Sarunce1 reacted to grazbek in Kas vyksta Lietuvoje?   
  tu turi savo nuomone aš savo.Tavo nuomonės aš nekomentavau taiir tamsta praplauk pro šalį.....juo lab kad tai yra bendri pastebėjimai kad be vakcinu žmonija pralaimėjo visas virusines kovas.geros tau dienos prie svetimu nekosik ir pasižimėk kaip nors kad žmonės prieš paduodami ranka žinotu su kuom deala daro..
 8. Patinka
  Sarunce1 reacted to jevgenijus in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Kai tik atsiras sąlygos, kaip sakai išmesti, ar kažkoks kitoks būdas atsikratyti ne patinkančios  valdžios apart rinkimų - pizdiec viskam, patikėk, pedarastai (juk šitą žodį žvaigždutėmis užšifravai?) bus paskutinė problema. Pavyzdžių tam daugiau nei reikia. 
 9. Patinka
  Sarunce1 reacted to edviuks in No-till   
  Tavo vadinama iprasta dirbima mes jau eile desimti metu propagavome ir propaguojame . Viskas su juo ok, bet …. Reikia dafiga technikos . Dafiga arkliu . Dafiga žmogisku ištekliu, žinoma viskam ir kuro .  Kadangi mes nesam tokie turtingi is neturim žmonių prie savo didmiesčio kurie artu skustu už tikrai padoru atlygi, einame link tos technologijos kurioje dviese galime apddirbti be vargo dar didesni plotą . Pvz, skutant ir sejant rapsa, niekada nera buve svaraus lauko, nes dygstant rapsui, susižadino piktžoles kurios irgi dygsta ypac garstukas ir svėrė . Todel paprasciausiai pavargau nuo tokių laukų matymo . Kova su vejo malūnais . No till technologijoje man pirma sudygo rapsas . Piktzole viena kita . Garstuko, sveres isvis nematau kad ir kaip užkresta lauka esam paseje . Man to rezultato užtenka ir jis mane tenkina . Kaip Jevgenijus sake, mes po liūties kita diena važiavom purškem nuo pabiru, net traktoriaus ratai neaplipo. Iprastoi technologijoje, dar iki dabar butum neivažiaves . Šiemet visi žinom koks oras . Reikejo ir kulti pabaigti, ir rapsus pasėti . Jeigu būtume sėje iprasta technologija, tikrai arba butume nebaige kulti, arba butume nepasėje . Vienas iš dviejų . Ir dar gimusios dukters tikriausiai bučiau nepamates per darbus  Dabar padaryta viskas . 
  Aš irgi skutu, sėju. Bet ar tai darau tik kolkas . Laikas daryti kitaip . Ne visur technologija tinka . Bet musu žemese, tikrai super duper . Reikia tik pačiam prie esamo lauku vaizdo priprasti, ir kaimynus išauklėti kad nukulta ražiena nera tik ražiena per kuria pajibat galiu važiuoti . Vienas kaimynas paseta lauka 8m juostą išskuto, sako galvojau kad ražiena, norejau pravažiuot . Taip ir gyvenam su tokiu mentalitetu  
 10. Patinka
  Sarunce1 reacted to Mantas2342 in žieminių kviečių veislės   
  aš kartu su npk rašiau.
 11. Patinka
  Sarunce1 reacted to kestoxs in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Mus skiria vandenynas… Matyt todel ir kai reikia apie sveikata domėtis vienas pas daktara kitas į internetą. 
  Ir siaip kai visuomenėje pažystamu  rate bendraujama, tarpusavyje aptariant gyvenimą ir vaiku gyvenimus,  reakcija pasakius,  kad mano vaikas programuotojas tapo,  nuo mano du vaikai daktarais tapo, patikek niekas nesako,  kad reikėjo protinga patarimą duoti.  Tai jei paprasti tėvai iš kaimo sugebėja užauginti du vaikus daktarais visuomet sulaukia nuostabos ir pagyrų. 
  O apie kyšius tai čia mužikiški pasvarstymai, be jokių faktų. 
 12. Haha
  Sarunce1 reacted to Bauer in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Užtat greitaveikos sočiai pakaks kad užsidėjęs virtualios realybės akinius galėtum putino linksmakotį apžiot ir nesuprasti ar čia sapnas, ar tikrai svajonė išsipildė.
 13. Patinka
  Sarunce1 reacted to gerasukis in Tehchnikos sąrašas prie 30ha   
  Dviejų kėdžių viena šikna neapsėsi, arba darai verslą arba pradededi rimtai ūkininkaut, kitaip bergždžias reikalas ir negausi tu tų 7 tonų bent keletą metų tai tikrai, nebent pats agronomas esi ar planuoji samdyt. O ir keleta pirmų metų tai praktiškai  gerai butų, kad išeitum ant nulio, jei viską tik samdysi. Čia yra labai daug tokių smulkmenų kurios nematomos, bet be jų nieko nesigaus. Aš irgi pradėdamas nuo nulio galvojau, pasėjai nupjovei gavai bapkes dar europa išmeta išmokų gyvenk ir žvenk. O realiai braidau po ššš  su senais tryperiais, o pinigus matau tik kaip jie sąskatoje suvaikšto. Bet tu pabandyk, tau juk reikia viską savo kailiu patirt, kad tai suprastum
 14. Patinka
  Sarunce1 got a reaction from jawax in Kas vyksta Lietuvoje?   
  is mano artimu antivaxeriu pabendravimo galiu prideti, kad ne baime, o tiesiog ju smegenys negali pakelti, jog yra virusas pandemija. nesuvokia tiesiog per sunku, tai viska neigia. Bendravima apribojau ir ne del to, kad negaliu ju klausyti, jie negali manes klausyti:) durnium vadina... 
 15. Patinka
  Sarunce1 got a reaction from shaulinis in Kas vyksta Lietuvoje?   
  cirkas tai gerbkit kita puse "demokratai" jus, ateis rinkimai ir nerinkit tu koncervatoriu, kokie snukiai susirinke neduokdie per sekanti mitinga, reikia palaikymo mitinga daryti... kazkokie kalemsikai uz visa Lietuva sneka ziauru.
 16. Patinka
  Sarunce1 reacted to kestoxs in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Šiuo atveju, atrodo truputi pavydu rytams, nes lyg ir norėtųsi, kad tie keli šimtai valstybe terorizuojančiu veikėjų, butų atvanoti gerai lazdomis, sugrūsti į bagažines ir nuvežti   bent 6 mėnesiams perauklėjimui, arba tiesiog prie šalies sienos  kuri yra labiau i rytus ir ten paleidžiami, be galimybes gryžti. Na bet juk pas mus demokratija, taip nedarom. 
 17. Patinka
  Sarunce1 reacted to jonss91 in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Apie kokius dar kalbėjimus kalbate, ar bent žiūrėjote vaizdo įrašą iš to sanbūrio? Ne vienas buvo išėjęs kalbėtis. Visi buvo apšaukti, iškeikti ir net neišklausyti. Jokios adekvačios diskusijos ten nebuvo net įmanoma užmegzti. Tiek žinių. 
 18. Patinka
  Sarunce1 reacted to Bulvinykas in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Dabartinei valdžia jokių šiltų jausmų nepuoselėju, bet šiuo atveju antra pusė yra absoliučiai neadekvati. Nieko konstruktyvaus jie negali pasiūlyt. Ir ne dialogui jie vakar susirinkę buvo.
  Kažkas blogai su demokratija? Jei tu apmėtai akmenim policijos pareigūnus ir už tai gauni porciją dujų ir areštą, tai nematau problemos. Taip ir turi būt. Mitinguot jiems niekas netrukdė.
 19. Patinka
  Sarunce1 reacted to bmarius in Biologiniai preparatai   
  Sistemingas darbas be biologinių preparatų tai pat duoda rezultatu

 20. Patinka
  Sarunce1 reacted to vrimvydas in Biologiniai preparatai   
  Biologija ir sistemingas darbas po 5 metu su minimaliais idejimas pradejo duoti rezultatus ...

 21. Patinka
  Sarunce1 reacted to vrimvydas in zieminis rapsas   
  Priklausomai nuo zemes dirbimo . jei arimas rudeni ok o jei i skutima rudeni dar azoto 100 salietros. pavasari sulfato didinti iki 200 ir jei bus grazus kai matisis ziedynai dar 100 kg salietros . rudeni sukontoluoti pabiras kad nestelbtu rapso , pavasari stebeti vabaus ir nepadauginti boro . Nepsirik renkantis veisle ir ziurek is naujesniu . jei neesi turejes rapso ir pasirinksi nauja veisle nuo ligu gali ir nepurksti o vabalus reikia stebeti ju kieki ir purksti tik tada kai labai gausu. Augino reliatorius tik rudeni jei rapsas prades perdaug intesiviai augti . Seja ne veliau 20 dienos Cia paskaicuota 3-3.5 tonos.
 22. Patinka
  Sarunce1 reacted to kestoxs in Kas vyksta Lietuvoje?   
  Aš neturiu ką tau pasakyti, neišplausiu aš tos makaliuzes tavo, taip, kad diskutuoti su tavim apie tai kas ką pasake nėra verta. 
 23. Patinka
  Sarunce1 reacted to arimas in Biologiniai preparatai   
  pigiausias azotas šiaudų mineralizacijai tai iš oro. Palikit šiaudus ant dirvos, nejudine o pavasarį skuskit
 24. Patinka
  Sarunce1 reacted to Ukius_bulvinskis in Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei   
  Kaunas kažkiek gavo, o mes šalia špygą, bet  dar nėra pas mus taip blogai, važiuoju šiandien per Lietuvą, tai apie Kėdainius tragiškiausia padėtis, pupos jau rudos, kukurūzai pusiau išdžiūvę, žirniams irgi jau amen, geltoni, tik žieminiai dar dar, bet irgi dar neaišku ar ten kas nors tose varpose yra. 
    Pavažiavus link Radviliškio situacija kiek geresnė, žieminiai rapsai neblogai atrodo, vasariniai kviečiai dar žaliuoja. 
 25. Patinka
  Sarunce1 reacted to jevgenijus in Pliurpalas   
  Užuojautos dėl 1600 nelegalų? Tau su galva viskas gerai? 60 savivaldybių... Katino ašaros visomis prasmėmis. Juolab 99% jų vistiek išsilakstys kas kur. Kaip tvarkysis valdantieji, kokie sprendimai bus priimti aišku bus įdomu. Rezultatai atsispindės rinkimų rezultate. Bet! Galima ir kitais kampais pažiūrėti. Protingai sužaidus, galima ir naudos išpešti. Na kad ir sienos apsaugos tobulinimas, kuriuo per daug nesirūpino visos valdžios. Net ir tavo mylimukai. Politinės galimybės. Susitikimai, rankų paspaudimai, diskusijos ir t. T. Tai galima išnaudoti. Žinoma, jei nuvažiuosi ir kažką ten angliškai bandysi slebizavoti, tipo: „ai em seitan“, tada gal nereikia. Galų gale tie patys keliauninkai. Juk moka didelius pinigus už tą kelionę. Taigi save išlaikantys žmonės. Kur skubėti, prisijokim juos. Gal mažytė jų dalis ištiesų ieškosi tiesiog ramesnės vietos. Pvz daktaras, koks rimtas inžinierius, kalbu mokytojas ir pan. 
  Blin gal net Sorošą lišna kartą numelžtume :D... Bet aišku, jei (tikrinuardaskaiteiikicia) viduriuoji aukščiau horizonto, tai nieko ir nematai žmogus. 
×
×
 • Create New...