Jump to content

IrenaPet7705

Nariai
 • Pranešimai

  5
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius IrenaPet7705

 1. Aš auginu, bet pakankamai nedideliais kiekiais, tai pardavinėju rajonų turguose bei ūkininkų turgeliuose. Ištikrųjų kiek atvykstu į turgų, tiek nereikia net iki galo būti- viską išperka. Aš perku visas sėklas iš Nojaus , tai kokybė gera, viskas sudygsta, bet pas mane žemė šilainė, tai pastoviai lieti turiu, jeigu noriu geros kokybės salotas užauginti.

 2. O gal kas yra įrenginėjęs namą ir žino, kas pigiau išeina? Ar granilinis ar dujinis? Dujinis man atrodo daug paprastesnis ir pigesnis, bet čia kiti pažįstami sako, kad daug brangiau ir geriau granulinis... Tai taip ir nesuprantu. Pačių katilų kaina, tai labai skiriasi( dijiniai tikrai pigesni, čia žiūrinėjau https://www.katilai.lt/ ), bet kaip su pačiu įrengimu ir priežiūra? 
  P.S. Pas mus iki namo yra atvesta ta dujų trasa.

 3. O man su Nojum kaip tik viskas gerai... Gal dirva buvo blogo pH ? 
  Aš auginiu prieskonius ir juos pardavinėju( https://www.nojus.lt/patarimai/prieskonines-zoleles-4-seasons-augink-visus-metus  ), tai kolkas viskas gerai su noajaus sėklosmis buvo, yra tekę lenkiškų parsivežti iš Suvalkų, tai ten tikrai labai prastai buvo... Daugiau nei pusė nesudygo...  

×
×
 • Create New...