Jump to content

Freonas

Nariai
 • Pranešimai

  43
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Atsakymai kurių autorius Freonas


 1. Prieš 7 valandas, ramunas.s pranešimas:

  Bek nuo tos janes kuo toliau. Metu lauk ja. Ziauriai jautri sausrai. Antri metai su ja nieko neprikuliu. Kai buvo dregni metai buvo viskas ok su ja. Bet reikia ziureti i tokia kuri sausrai atsparesne. Sesiu siais metais skagena

  Pas mus situacija priešinga. Lyginti galim Edvin su Janne. Birželio pradžioj Edvinas atrode kad duos 8t, o Janne vargiai tikėjomės 5t. Tačiau kai nukūlėm gavosi priešingai. Plius Edvin 1-2 klasė, o Janne extra.


 2. On 2019-03-25 at 19:51, Išradėjas pranešimas:

  As asmeniskai neskiesto nesu purskes,purskiau skiesta 40ltr\ha vandeniu. 240 tirpalo.Rapsas buvo vasarinis,visas pasidenges lapais,viskas tvarkoje patamsejo,neapdege,purskiau vakare.Bet rapsui tikslingiau tirbdytas am sulfatas,koki 40kg\ha.Cia kai atsiranda daugiau lapu. o jeigu dar boro imesi bus liuks.

  O jei kalbant apie dabartinius tręšimus žieminiams? Kol dar šalta, drėgna ir vegetacija neprasidėjusi, KASą rapsui purkšti ar laistyti? 


 3. On 2019-03-12 at 00:01, Išradėjas pranešimas:

  Pagal slapuma,jei gali su purkstuvu ivaziuoti,gerai KASas bet purksti rukiniais 200-250l\ha.Jei laukuose dar yra slapiu vietu,startui gerai ir salietra,150-180,su trestuve praminsi vezes,greitai isdzius ir likusi tresima- KASu.  Trumpiau kalbant, jeigu startui salietra 150kg,jeigu KASu 200-250.ltr.Aisku nesivelinti su am.sulfatu.

  Kviečiams kaip ir aišku, kad reikia purkšti KASą su rūkiniais ar inžektoriniais purkštukais. O kaip darot su rapsu, ar purškiat taip pat su rūkiniais? Rapso lapai nėra jautresni? 


 4. On 2019-01-03 at 22:49, kiuxsas pranešimas:

  Nieks neišsidirbinėja,paskaičiuok ar pats važiuotum už 10€ toną bert. Gali pakelt konkurensiją,ukrainoj rum 6 ar mvu 8 ar kažkas panašaus naujas su parvežimu į LT apie  7000-8000€ perki ir pirmyn. Arba perki LT naudotą už kokius 5000 €. 

  Ar kas esat pirkę rumą naują iš ukrainos? Kaip su parvežimu ir muitu?

   

  Beje, kalkėm geriau mvu 6 ar 8?


 5. Reikia prie kirovo prikabinti prikabinamą lemken rubiną 5 metrų, bet nelaiko blauzdos gylio ir vis sugylėja priekinės lėkštės. Gal turit kas ką susikonstravę prie kirovo blauzdų gylio palaikymui? Kolkas galvoju su grandinėm prikabinti  blauzdas, kad besileidžiant grandinės sulaikytų, bet gal protingiau turit ką kas sugalvoję?


 6. Prieš 8 valandų, Vilius pranešimas:

  Edvins jei turi pamiškių ir panašiai kur žvėrys tada taip o daugiau veislė neverta dėmesio 

  Dėl kokių priežasčių prasti atsiliepimai apie Edvins?

  Šiemet viename lauke turėjom su Skagenu, tai Edvins mažiau nuo šalnos stresavo, geriau pernešė prastesnes žemės vietas, 10 dienų ankstyvesnė, kokybė praktiškai ta pati, tik Edvino glitimas geresnis.

  Derlius abiejų 8t, 35 balų žemėj.

  Žemaitijos žemėj Edvinas tikrai gerą įspūdį paliko asmeniškai.


 7. Ar naudojat kas kanalizacijos arba ventiliacijos vamzdžius grūdams iš norijos paleisti? Kaip sekasi  sutvirtinti juos vienus su kitais,nes sumauti nelaikys, bei kaip sutvirtinat visą vamzdyną, jeigu pvz. reikia 8 metrus paleisti, kad patys nuo savęs neišlinktų ir laikytų?

   

×
×
 • Create New...