Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2018.10.23 visose temose

 1. 9 points
  bmarius

  zieminis rapsas

  uz tai jonisky didziausios zemes kainos,nes jie pauosto,jei kvepia moka belekiek
 2. 9 points
  Robertas08

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Vyrai,negaliu pakęst,kai viskas visiem blogai,blogai ir blogai. Jei taip blogai gal laikas susimastyt apie samdomą darbą.
 3. 9 points
  deivas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Ankstu vasaros ryta apie 5.00 brendu per kvieciu lauka, matau kylancia saule, girdziu bundancius paukscius nutraukiancius ryto tyla, jauciu ryto ore tvyrancia vesia dregme. Akys mato kad kvieciai tankus, svarus, varpos dideles ir grudai baigia formuotis. Sirdyje jauti kad visus metus stengeisi ir padarei viska gerai ir derliaus nuemimas jau greit. Eidamas technologine veze lieti kvieciu virsunes ir zinai sekme jau cia pat. Tai yra tas del ko as dirbu. Noretusi kiekvienais metais taip jaustis bet prieš gamtą žmogus bejėgis.
 4. 8 points
  ramunas.s

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Jane ir advokatas eilini karta nuvyle. Vos 5 tonos gaunasi. Nebesesiu jokiu janiu daugiau, reikia gryzti prie skageno ir neisradineti dviracio cia isvis
 5. 8 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Tos kompensacijos nesamone. Iš vis jokių kompensaciju nereik. Taip ir tuštėja biudžetas. Tai čia visiem tada reikia kompensacijas duot statybininkam jei krizė, bobutei turguj jei nuvertė palapinė. Toks musu verslas esam priklausomi nuo gamtos taip, kad išsipisinėt su kompensacijom yra gėda. O kai būna ahuieni metai verkia kad mokesčiai dideli būna pvmai ir t.t
 6. 8 points
  Nu su tokiais isitikinimais tai dar turbut ilgai toj pacioj vietoj trepsesit kai nematyt patresk viena lauka normaliai ir paskui parodysi skirtuma jam.
 7. 8 points
  ramas 1

  žiemkenčių buklė

  O prasidejo vel trydaliojimai..bus ,kaip bus.
 8. 8 points
  Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Nieko kito ir negalima buvo tikėtis, kai pardavėjas sako, kad aš turiu vaistą nuo visų ligų, bet atsisako suteikt bent minimalią informaciją, ką konkrečiai jis nori pasiūlyt. Aš ir už dyką galiu pasakyt, ko reikia sėkmingam darbui - susitvarkyt melioraciją, ph, tada pereit prie tręšimo, chemijos ir sėklos normų reguliavimo pagal poreikį. Visą tai padaryt, pagal dabar esančias technologijas, jau bus sunkiai įkandama daugumai ūkių. Tada dar reikia sandėlių turėt, kad turėtum lankstumą parduodamas derlių. Visam tam reikia žinių tiek, kiek jų reikia verslininkui, kuirs vadinamas ūkininku. Kurioj vietoj čia gali įsipaišyt verslo sinergija (jei ką tai čia ta mistinė prekė turbūt?)?. Čia dar tik pradmenys, bet juos sutvarkius galima pakankamai sėkmingai dirbti, tik nežinau kodėl temos autorius pastoviai rašo, kad VISI ūkininkai vargsta, verkia ir pan. Tikrai ne visi. O atetis tai žinoma robotų rankose. Turi gabalą žemės ir tu jau ūkininkas, nes viskas ko tau reikia, tai komplekto robotų. Jei atidžiau pažiūrėt į visas technologijas, kurios dabar diegiamos žemės ūkio technikoje, tai visų jų tikslas - eliminuoti žmogų, kombainai reguliuojasi patys ir žymiai sparčiau nei sureaguotų žmogus, sėjamosios keičia sėjos normą atsižvelgdamos į dirvos drėgmę, temparatūrą, ph ir maisto medžiagų kiekį. Traktorininkas tik prižiūrėtojas, tuoj jis bus pasodintas ne už vairo, o prie kompo ir stebės viso ūkio mašinų darbą. Tikiu, kad tai įvyks greičiau nei mes galvojam.
 9. 8 points
  dzipas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Ne esme kiek kuli - esme kad firmas paremia Maciau kai farmpokeri chebra chemija du metus i prieki pirko, kad tik zetonu ant stalo pasideti daugiau
 10. 7 points
  kestoxs

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš manau kad tai yra ganėtinai specialiai daroma, viskas nukreipta kad maždaug kaimiečiai išrinko valstiečius į valdžia ir reikia juos atmušti už tokį pasirinkimą, bet velniava yra tokia kad tie kaimiečiai dėl tokios valdžios niekuom dėti, ir toji valdžia nė kiek neužstoja tu kaimiečiu, tai tokia ir problema, tikėtina kad pasikeitus valdžiai pasikeistu ir požiūris, bet labiausia man pikta dėl tokio prezidento požiūrio, kalbu ir darbu, kažkaip jam ta “gerovės valstybe” ir “gyvuliu ukis “ turėtų atsirūgti viena karta.
 11. 7 points
  Bulvinykas

  Zymeto Kuro Kaina

  Nežinau, ką tamsta rūkai, bet matosi, kad kokybiškas daiktas.
 12. 7 points
  Pakutkele

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Jau pas mus žemes dirba (suvalkija)
 13. 7 points
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ok, kitą syki, Vydučiui nesakysiu kvailas, sakysiu gal kvailas, gal durnas ir pan. visai kaip jis man. Šitą praėjom. Vaizdas, kurį mes susidarom, skiriasi dėl skirtingų informacijos šaltinių. Ką tik paskaitinėjau sputniknews, toks vaizdas, kad Vydas ten žurnalistu dirba. Net frazės sutampa. Bet ma jį šunys... Mano šaltiniai sako, kad menamas menamo kalėjimo kalinys yra Abu Zubaydah, toks...visai mielas vyrukas. Jis iš Palestinos, nu ta kur prisiekusi sunaikinti Izraelį. Kur raketų šaudymas Izraelio link yra vienintelis pajamų šaltinis. Palestina yra Hammas. Hammas draugai - Iranas ir Rusija. Irano ir Rusijos priešas nr. 1 - teisingai, JAV. Ir koks o dieve sutapimas pagavo vyruką Pakistane, All quaedos tvirtovėje. Kaltas jis dėl ko ar ne, aš nežinau ir mažai kas žino. Dabar kas gi toj europoj dedasi. Šeip procesai EŽTT vyksta metų metus ir tai aktyviai dalyvaujant. Primenu minėtas bičas gvantaname... nevisai EŽTT kaimynystė. Tada galvoji, o tai kaip jam taip pavyko, kas padeda? Pasirodo tą reikalą labai stumia Tarptautinio baudžiamojo teismo prokurorė, tokia Fatou Bensouda. Biški neeuropietiška pavardė ane? O kaip gi, ji iš Gambios, tiksliau Gambios islamo respublikos. Prokurorė iš totalitarinio režimo. Apie ją galima ir daugiau, ten įdomi šeimos biografija. Nu, bet gal jau pradeda galai susivedinėt? Ar reikia, kad koks Nakas paaiškintu? Aš jau nekalbu apie tai, kad EŽTT greituoju būdu teisia Lietuvą, dėl vieno islamisto, bet nieko nenuteis pvž. moterų apipjaustymo toj pačioj Gambijoje. Nenuteis Vokietijos, kuri vis didina rusiškų dujų pirkimus, taip finansuodama ukrainiečių žudymą. Nekažkokių Abu Chuiznajet Kto iš pasaulio subinės, o vietinių, europiečių žudymus. Kaip po to EŽTT gali būt kažkokiu autoritetu, į kurį jūs čia apeliuojat? p.s. turbūt per ilgas postas... nedaskaitys
 14. 6 points
  Gunia

  žiemkenčių buklė

  Teip daba madoj bakterijos..viens dalykas nesikeičia kiauros kišenės..
 15. 6 points
  ceck

  žiemkenčių buklė

  davai susigincijam iš to viso net trečdalio negausit
 16. 6 points
  Turi žmogau tu kantrybės su plikas pešiotis. Jau kuris laikas paskaitau tavo pastebėjimus apie kainas. Viskas OK. Keep going... O tiems, kuriems netinka ši info, arba reikia įrodymų, tai dėkit kur norit tuos savo grūdus, kad ir ėskit patys. Kas b l t per liaudis...
 17. 6 points
  arciu555

  Pliurpalas

  Prezidento rinkimai yra ne partiniai,o asmeniniai. Kadangi Karbauskis negeriantis tai per daug blaiviai masto. Jeigu Karbauskis pastate Skverneli nemokanti anglu kalbos ir sako balsuokit-pats kaltas. Kas balsavo uz Nauseda suprantu,dar mes jo nepazystam,bet kas uz Simonyte-nesuprantu,nes mes ja pazystam. Pati pasisake,kad balsavo pries didesnes bausmes uz korupcija,pati pasisiule ginti UZ DYKA,privacius pensiju fondus (juk jie vargseliai neturi pinigu),kurie is Lietuvos ,,turtingu ,,pensininku pervvesdavo 200 limonu kasmet, sake atsauks vaiku pinigus,zodziu.....Pati sauke,kad neimti referendumo biuletenio ir (parode pavyzdi). As nesuprantu,kaip galima zmogui pasakyti neimkit biuletenio,juk tai yra laisva valia,galima balsuoti uz ar pries,galima argumentuoti,kodel neimti,o dabar neimkit ir viskas. Ta visuma rodo,kad Tiek Simonytei,tiek Grybauskaitei iki normalios erudicijos iki gero prilygstancio prezidentui issilavinimo,pagarbos zmogui,kaip vezliui iki menulio .
 18. 5 points
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Nuo balandzio 1 iki sianakt nakties lietaus - 15mm.
 19. 5 points
  vrimvydas

  No-till

  Mums apie ju technologija pasakojo kokiu desimt kartu bet mes kaip tikri lietuvaiciau viska leidome per ausis ir galvojome kad tai eilnis produktu protegavimas . Neapsikente mus nuveze parodyti akivaizdziai . Na ir vaizdelis priverte issizioti . Galvojome bulgarai atsilike pasirido kaikurie mus lenkia desimtmeciu. Jie susidure su problemomis kurios mum dar gresia ir jas sprendzia . Po keliones mum pasikete mastimas . Kaip jie daro pasakot ilgai taciau rezultate turi jokio kalio jokio fosforo jokiu augimo reguliatoriu minimum ligu ir piktzoliu kieme keli traktoriai sejamoji seklus skutikas purkstuvas ir vandens backa . perkrovimo priekaba rankoviukimstuvas kaso rankove keli kombainai . 7000 ha ir 7 darbuotojai . azoto veikila120 max . aisku yra nemazai bakteriju mikriku ir kitokiu smulkmenu . uzaugina prie tos sausros kokia pas mus dar nesivaideno 8 t . Ir tai ne pakazuxa .
 20. 5 points
  Bulvinykas

  Pieno kainos

  Man ta mantra - nyksta kaimas, jį reikia remti, jau iki gyvo kaulo dasiėdė. Ką jūs norit remt? Gyvenančius kaime? Dėl ko? Jei tavo ūkis natūrinis, eik dirbt. Jei jis negeneruoja pakankamai pajamų - eik dirbt. Kur problema? Labai lengva suskaičiuot, kad jei turi 100 ha ir augini javus, tai dirbt turi vienas kad užsidirbtum sau algą. Matematika yra labai paprasta šitoj vietoj.
 21. 5 points
  Minduksx

  Purkstuvai

  Kazkas tokio
 22. 4 points
  kestasxxxl

  Problema su konpresium

  Gal pirma prieš remontuodami ką nors pirma išmokime be klaidų bent temos antraštę parašyti??? Gėda.
 23. 4 points
  sole

  Filmukai

 24. 4 points
  min-de

  SEJAMOSIOS ?

  Is kur tokia teorija? Nasumas labai kintamas dydis. Lauku dydis, ilgis, forma tai stipriai lemia. 400-500 ha su 4 metru galima greitai apseti, turint nasuma didinancius laukus. Kitas dalykas, sejomaina ir laiko rezervas. Kulturu procentas sejomainoje. Galiausiai, kam seti savaite, jei gali uztrukti 4 dienas, jei leidzia finansai- kodel gi ne?
 25. 4 points
  Pas mane yra visokiu traktoriu:) skaiciuokles esme ir yra kad suvokti is ko kiek uzdirbi. Ir suvokti kad 5 tonos vasariniu kvieciu pastaruosius 5 metus butu nesusios nuostoli, todel vasariniu javu neturiu jau nemazai metu. Pupu zirniu zieminiu geru dar nera. Jei sugebi kulti po 60 eur ha su senesniu kombainu, valio pirk 10 kombainu ir nukonkuruosi kitas firmas ir pelningai dirbsi ir pletosi kulimo paslaugu versla, deja ilguoju laikotarpiu taip nenutiks.... furu versle irgi prisiperka senu furu patys seda uz vairo ir tipo bus gerai, po 5 metu mato kad didelio proverzio nepadare. Kuo daugiau skaiciuoji tuo labiau matai kad nera niekur nieko ispudingo, taciau jei darydamas ta darba esi laimingas reiskia nieko daugiau ir nereikia
 26. 4 points
  ramunas.s

  žieminių kviečių veislės

  Kam ta kokybe? Jokios matematikos augint extra kai tokia kaina. Geriausia antra klase ir didesnis kiekis grudu
 27. 4 points
  Bulvinykas

  Pliurpalas

  Jei, tu ir tavo sekėjai, jaučiatės driskiais , tai kas aš toks kad prieštaraučiau. Bet kitų žmonių atžvilgiu, tokių ir panašių epitetų nelaidyk.
 28. 4 points
  flankeris

  Mini traktorius iš motobloko

  Tech.apžiūra:
 29. 4 points
  Mantas2342

  Miežių auginimas

  Žieminius tai tikiu , kad panašiai, bet ne vasarinius.
 30. 4 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Amarų nėra boružės darbuojas. Insekticidus TIK rapsuose naudojam
 31. 4 points
  tai pala, kaina keičias, nes amerika skęsta, ar amerika skęsta, nes kaina kyla (grafikas rodo)?
 32. 4 points
  su šia naktim isviso 48mm.
 33. 4 points
  Mantas2342

  žiemkenčių buklė

  Aš tai purškiu saviškius, pernai ir sako per anksti purški sudigs antra banga nu ir ką nieks nedygo, nes kviečiai tankūs ir negavo tos žolės šviesos.
 34. 4 points
  Bulvinykas

  zieminis rapsas

  Vandenį labai gerai citrinos rūgštis sutvarko arba actas. Maži kiekiai ir kaina. Atkasiau savo istorijoj video, bičas visą dieną sugaišo bandymams, telieka tik pasinaudot.
 35. 4 points
  jevgenijus

  No-till

  ...į atomą ir net higso bazonus, vazonus ir basonus O kas tada? O tada tikrai reiks atšaukt energijos tvermės dėsnį. Šių dienų fanatikuojantys ekologistai teigia galintys, kaip dievas biblijoj, sukurt iš nieko kažką.
 36. 4 points
  vrimvydas

  No-till

  Jus kalbate tik apie sejamaja ir garantoju kad nevisiem ji pasiteisins . O priezastis paprasta . norint dirbti su tokia technologija reikia padaryti namu darbus iki tokios sejamosios ir nusipirkus ja dirbti kriptingai . Namu darbai tai butu drenazo sutvarkimas , palaipsnis zemes dirbimo minimalizavimas , apliginti PH kali ir fosfora , nenaudoti arba sumazinti iki minimumo glifosatus augimo reguletorius , butinai auginti tarpines kulturas , palaipsniui naudoti biologinius preaparatus ir penergetikus , palaipsniui mazinti trasu nurmas . Kriptingumas butu kokibiskas liekanu smulkinimas ypatingai savalaikis visu darbu atlikimas , minimalus zemes judinimas , minimalus zemes mindimas , kaikuriu trasu atsisakimas o likusiu sumazinimas iki min . Dirbant su ta sistema kvieciu tonos savikaina apie 50-60 eu ir tai tikrai veikia nes maciau savo akimis ne viena ir ne du ukius . Tesiog reikia pakesti mastima ir nepaklusti komercizuotam chemijos ir technikos verslui ....
 37. 4 points
  juk sakiau, kad kaina atšoks nuo dugno. Atšoko. Taip pat sakiau, kad tikėtinas kilimas (korekcija) iki ~187 (nors niekas nesako, kad būtinai pasieksim), o vėliau labiau tikėtinas trendo pratesimas žemyn. nors viskas priklausys, kaip atsilaikysim pieš 50 SMA. O kaikurie čia buria, treidingas lochatronas, indikatoriai nesamonė, neva spėlioju žiūrėdamas į kavos tirščius.
 38. 4 points
  Jaunasis

  Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

  kazkodel panasu i sventinto vandenelio pardavima
 39. 4 points
  grazbek

  Trašų kainos

  kuom kad kaimyno stogas dega - na gal ne.šiandien tau rytoj man .Dievas yra jis viska palygina.ir iš principo kiek gi jau pateriojai dėl kainos skirtumo juk tikrai ne visa ūkį.
 40. 4 points
  Minduksx

  koki traktoriu rinktis???

  Kur tas ''nomas'' kai jo labiausiai reikia
 41. 4 points
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Į veidrodį gal pasižiūrėk, garantuotai pamatysi patraukliausią kandidatą visiems reikalams. Eruditas, intelektualas, moka užsienio kalbą(rusų)... vieni privalumai.
 42. 4 points
  jevgenijus

  Filmukai

 43. 4 points
  Zilvis55

  Verslo sinergija ūkyje.

  pabusk iš sapno. rašai nebera ūkininko kuris neturetu.... yra ir nemažai. kaip manai kada vairavimo sistema atsipirks dzukijos smelynuose 50 ha ūkyje? jau randasi ūkininkų kurie įšoka į tą traukinį, bet keli prasti metai ir būna bankų/tiekėjų išlaipinti.
 44. 4 points
  dariius 30

  No-till

  gal jau vietos po zeme nera, pakask paziurek.
 45. 4 points
  Zilvis55

  Verslo sinergija ūkyje.

  man berašant tu tą patį parašiai. Galima nebent papildyt: ūkininkas planuoja, visokie AG Pauliai konsultuoja - Dievas juokiasi.
 46. 4 points
  Pienmėgys

  Rapsų saulėgrąžų išspaudos

  Kaip moku, taip ir pasakoju... Kai yra ūpo. Kai nėra, nutylu, kolegos patys aiškinasi...
 47. 3 points
  Viskas sukabinta ,bet laukiu ryt nemazas vejas.Norisi isbert normaliai salietra o ne tik ,kad bert.Ryt gera ora pranesa
 48. 3 points
  grazbek

  Trašų kainos

  Na nereikia saves labai dėl to smergti nes kaina priklauso nuo daug dalyku.Man irgi pradžioje savaites aiškino kad nera iš ko derėtis kad galimos nuolaidos jeigu pats pasiimsiu bet vakar perskambino ir paporino kad yra vietos deryboms ir atvežimas juju.Sakiau kad pirmadieni duosiu atsakyma pasirodo net pats nežinau apie katra pirmadienį šnekėjau vakar tik tikrai jau žinau kad tai ne kovo 11 d. tai tikrai.
 49. 3 points
  Aralyys

  Trašu barstytuvai

  Vandeniu nuplauni baigęs barstyti. Ir stovi iki kito barstymo.
 50. 3 points
  Minduksx

  Filmukai×
×
 • Create New...