Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.08.12 visose temose

 1. 7 points
  WYCKA/

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Nemanau kad ilgai tokie tems kol azartas yra tai draskosi neskaiciuodami
 2. 4 points
  dzipas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Viskas super siemet ir tai parodo kylanti nuomos kaina. O kyla ji pati del kaimynu ukininku.
 3. 4 points
  Karsonas

  Grūdu kainos?

  Turtingieji valdo kvailius, taip dar labiau turtedami.
 4. 4 points
  manttys

  Grūdu kainos?

  Kaip buhalteris galiu patvirtinti, kad tavo kalbos yra niekuo nepagrįstos. PVM atskaitai, jeigu trąšos skirtos PVM apmokestinamai veiklai, o kada tu jas sunaudosi, tai jau nėra skirtumo. Tavo rašliava galioja sąnaudų apskaitymui: kada sunaudosi, tada įtauksi į sąnaudas.
 5. 3 points
  Zilvis55

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  O jei i savo skaiciavimus itrauktum tai, kad jei neperki, bet toliau dirbi ir moki nuoma kasmet po 100 - 250eur/ha? Ir po to N metu kai islipsi is skolos nepamirsk, kad ta zeme tures verte (tiketina ji bus daug didesne nei isigijimo metu).
 6. 3 points
  Pakutkele

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Ko cia trizniot, nei kenkia nei ką, va dauguma moteriškių iki 80 traukia, nei glifosas, nei sibiras, nei ddt į kapus nenuvarė... Va vyrus stresas ir degtinė greičiau i kapus nuvaro
 7. 3 points
  Manau jei tik arklių pakankamai, tai tik už skutikus, plūgą užkonservuotą kokiam kamputyje kritiniam atvejui galima pasilikt, bet investuot naujai neverta.
 8. 2 points
  mwex

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  trumpai - jei vertinsi zemes kaina kaip ukininkas, norintis is zemes ukio veiklos uzdirbti - dabartine kaina yra ispusta. Jei zemes kaina vertinsi kaip “perpardavinetojas” - kaina yra patraukli, vien del to, kad vis dar kyla....galime diskutuoti iki begalybes kaip ...
 9. 2 points
  dzipas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Vel nesupratai - verte isreiksta procentais, pinigais, kibirais ar kitais matavimo vienetais - viena be aplinkos - beverte informacija. Vaizdziai - posakis pencijos pakilo - (nu ir ne esme kiek ir kokiu dydziu ar procentu) - bet esme kad sikna pencynykam ir toliau. Nesvarbu kad zemes kaina pakilo 10 kartu, nes per ta laika pasibaige "juodi" pinigai, atsirado euras ir jo nuvertejimas, atsirado "auksta popierine" zemes kaina, kad tik kaimynus atbaidyti. Kiti rodikliai kaip investicijoms skirtos kryptys rodo is sono (ne kolhoznikai) ateje noretu pirtiu zeme, infliacija mazina sitos kylancios iliuzijos grozi, kainu krepselis ir jo didejimas - parodo pasiulos sitai iliuzijai (zemes nuosavybes DOKUMENTUI) formavimasi..... Viskas ok - grafikas grazus, ir jeigu tik ziureti i vien sita grafika (be jokiu pasaliniu vertinimu) - cia yra utopija, kuri vercia zmones pirkti siandien zeme kuri per si gyvenima neatsipirks. P.s. dedes is koncernu ir grybu plantaciju pasake, prie tokios ekonomikos - 4 stukos yra riba, kad geriau mesti dideles babkes kitur, o ne i zeme, kas analogiskai nederlinguose plotuose koreguojasi i mazesne puse. Kodel 4? todel kad jie ne kalhoznikai, jie INVESTuotojai :), o mes kalhoznikai ir perkam bile arciau namu. Aplink pasiulymu yra dideliu plotu, o tie kur is viso is kosmoso - skelbimai stovi ir po kelis metus.
 10. 2 points
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  o aš sėju 4ha su maišiuku ir puikiai viskas.
 11. 2 points
  JCB

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Su visa šeimyna atvažiuojat ir pilnom burnom vaišinatės, tai bent šiokia tokia kompensacija bus keisti tie ūkininkai, savęs nemato iš šono, tik kitus.
 12. 2 points
  ukis123

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Jeigu geras nuomininkas laiku viskas atsiskaitoma kaip sutarta tai Žemės savininkas nekeis nuomininko nei už 10-20 EUR daugiau pasiuliusiam. Šiaip dažniausiai keičia nuomininkus dėl išsidirbinejimo. Pvz man atėjo moteris ir pasiūlė žemės nuomai, nes užkniso klausyti kokia tavo bloga žemė ir padaryti kasmet nuolaidas ir skola tęsėsi per metus. Tai žemę sutikau pasiimti tai neisivaizduojat kokios kalbos ir netiesioginiai gązdinimai kazkokie:).
 13. 2 points
  Siemet antros klases labai truks, nes nera kuo atskiesti 15 baltymo ir 32 glitimo ekstra:)))
 14. 2 points
  Minduksx

  zieminis rapsas

  Mum kazkaip uztenka paprasto sultano
 15. 2 points
  Bulvinykas

  zieminis rapsas

  O pernai salsa irgi registruotas jau buvo ar jūs čia su įkalčiais prisiduot norit?
 16. 2 points
  Bulvinykas

  zalioji trasa.

  Ir tu visą tą gėrį į vagos dugną. Šiaip po žirnių dirva labai minkšta būna. Pas mus toks netyčinis eksperimentas pernai gavosi, palikom kampą nesėją žalios trašos, nes galvojom numest tą žemę. Taip ir stovėjo ražiena per žiemą. Miežiai skyrėsi smarkiai. Taip kad jei jau mes bulves be plūgo auginam, tai grūdus tikrai turi išeit.
 17. 2 points
  Pakutkele

  zieminis rapsas

  Salsa garsutuką išims, ramunių ir rugiagėlių bus sočiai. Pernai teridox+salsa(1l+25gr) ir ne viską paėmė, viena kita žolė liko. Kaimynas rapsan+salsa naudojo, viena kita žolė liko, bet džiaugesi, kad pigiai susisuko.
 18. 2 points
  Vilius

  zieminis rapsas

  Po kulimo nuskusta sekliai. Paskui noraginis 30cm germis ir sėjamoji tiesa germi kiša. Vakar baigta sėti, nakti užlyta turėtų sudygimas idealus būti. 42vnt i kvadratini metra DK Expiro
 19. 2 points
  chefas

  Grūdu kainos?

  Jo,jo... sėdėkim, nieko nepirkim , sėkim be trąšų ir laukim pasaulio pabaigos )))
 20. 2 points
  Klausimas mane jau kamuoja ilga laika toks. Ar pirkt pluga, ar geriau noragini ir diskini skutikus pasimt ir mest tuos arimus velniop... nes jei normalu nauja pluga tai kaina gaunasi kaip tu dvieju skutiku.
 21. 1 point
  mwex

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  viena yra, kai ta zeme dirbi ir skaiciuoji pajamas is jos...kita, kai neturi kur deti pinigu ir investuoji juos i zeme, nes kaina tik kyla...kol kas kyla.....pastaruosius keleta metu stebiu, kaip aplinkiniai ukiai didziaja dali pelno/pajamu investuoja i zemes nuoma, pirkima, dauguma del to galutiniame rezultate manau patiria nuostolius...(pagrinde varzosi misrus/gyvulininkyste uzsiimantys ukininkai). Pernai viena lauka 12 ha. kuri as pats nuomojau, pardavinejo varzytinese...pradine kaina buvo 2.8 tukst. uz ha. Niekas nedalyvavo. Sumazinus kaina, varzytinese internete dalyvavau ir pats...nuo 2.2 tukst., susipesus keliems perekupams, kaina pakilo iki 3.8 aisku dar iki varzytiniu sulaukeme pasiulymu pirkti zeme po 4 tukst./ha. sklypa kiek zinau isigijo asmuo besiverciantis metalo supirkimu...zeme apie kuria kalbu yra visiskas smelis, kvietrugiu kuleme po 2 t/ha. ( pries tai sutvarke melioracijos sistema)... girdejau, kad dabar bando ja parduoti po 5.5+ tukst./ha. jei buciau investuotojas, dziaugciausi, kad turiu zemes sklypa kurio kaina, vertinant bendra zemes rinka - auga...kaip ukininkas, keikciau save skaiciuodamas likusius metus iki kada ta zeme prades duoti pelna...esme tame, kad kazkada tas “burbulas” sprogs....mano tevai gal to nebematys, taciau puikiai zinau, kad mano vaikai “nekis” savo pinigu i “stakles” vien del to, kad ju jau mazai like...gal ieskos nauju budu kaip panaudoti turima turta, kad jis duotu didesne nauda...supraskime tai, kad skaiciuodami zemes verte, lygindami ja su vidutiniu salies atlyginimu, matome, kad jos verte kyla, taciau ne taip drastiskai...skaiciuojant zemes verte pagal galimas pajamas is jos, manau, dirbamos zemes verte jau pasieke savo aukstumas....kas toliau ? 10-12 tukst./ha. ? 5 tonos ir 155 eur. uz tona kvieciu, 12000eur. : 775 eur. = 15 metu investicijai susigrazinti, jei tik sejame ir kuliame netresdami... ir nepatirdami kitu islaidu arba jas padengia ES/nacionalines ismokos....nei vokieciai nei danai, net ir karbauskis, tokiu “neatsiperkanciu” investiciju neprisiims... pasikeis dabartine karta, pasikeis ir kainos
 22. 1 point
  Vylukas

  GEDIMAI

  Greitam vartojimui, kokiam darbui pabaigti, tai nusidroži normalų pagalį ir jį įkali. Laikys.
 23. 1 point
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  aš antradienį pasėsiu, nemačiau reikalo skubėt
 24. 1 point
  kinziulis

  Mtz 820 pakabos stiprinimas

  Susidejes, daug lengviau.
 25. 1 point
  Bulvinykas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Jei ką, tai buvo atvejų, kai žemė pigo ir labai smarkiai. Tiesiog dabar pinigų spaustuvės dirba pilnu pajėgumu.
 26. 1 point
  Pakutkele

  zieminis rapsas

  Nieko ten nebūtų, kad ir ankstyvumas skirtūsi, esu maišęs, tiesiog paskutinį lauką nusikuli jei nevienodai bręsta. Aišku nieks nerekomenduoja taip daryt
 27. 1 point
  dzipas

  Samanos laukuose

  Mazu kad is kvietrugio geriau bega.
 28. 1 point
  dzipas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tai tu uz mus pakabink pora saukstu. I ta puse net vaziuot nesinori.
 29. 1 point
  dzipas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Supranti cia ne tas variantas, cia kai vieni pasensta ir ateina jaunimas i ju vieta, tai hui znajiet - sypsosi bet daro kitaip nei sako.
 30. 1 point
  gerasukis

  Grūdu kainos?

  Nu ir ka? Agrolitpa rugiams maistiniams 160 pasariniams po 140 daro kontrakta 2020m
 31. 1 point
  kestoxs

  Lenkų plūgai

  Ne!!!
 32. 1 point
  Ozas

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Parama be sutarties, būsena sutarties rengimas
 33. 1 point
  dzipas

  Valtra traktoriai

  Tikrai nebutina. Presui dubliui 1000 darbinio palaikyti uztenka ant 1000E padeties variklio sukiams 1300.
 34. 1 point
  anddam

  zieminis rapsas

  Ir kokiomis normomis ;D
 35. 1 point
  dzipas

  Valtra traktoriai

  Ta prasme? Per mazai galios, gal turba nepucia. Siaip pagal traktoriu sie varikliai net per dideli sakyciau, t.y. 5 korpusu vartomu plugu ariu 3 pavaros 1- 2 pusbegiu, apsukos apie 1500 greitis apie 7. Ant molio 2 pavara 4-3 pusbegiai apsukos 1800. Pas mane deze tokia pati turbut max 50.
 36. 1 point
  Audrius90

  Belarus kuro siurblio reguliavimas

  kalba eina apie 82 belaruski, tai jei pas kazka 82 bielkis pluga traukia 6 - 7 greitinta pavara ir gal dar su 16.9 ratais, tai ten stebuklas o ne belarusas. einamiausios pavaros tai 4 , 5 per zuiki arba 6 per vezliuka, kuri gaunasi pats viduriukas tarp 4 - 5 pavaros
 37. 1 point
  manttys

  John Deere traktoriai

  o ring - guminis ziedas apie ta vamzdi, o tarpine tai ten su 3 skylėm. senus sudejus gali rasoti
 38. 1 point
  JCB

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Jo vasariniai, sukosi apie 16% ir po lietaus į pirmą kl. Avižas ir mišinį irgi nupjovėm, nepalikom sekančiam lietui.
 39. 1 point
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  sėsiu kitą sav.
 40. 1 point
  dvidas

  zalioji trasa.

  tiksliai nebeatsimenu bet dobilus galima set liktais iki rugpiucio vidurio cia pagal mokslininku rekomendacijas ,bet siemet pasejus kitais metais zymiai daugiau bus zalios mases
 41. 1 point
  Pirk nenormalu nauja plūga ir bus ok.
 42. 1 point
  paulius radvila

  zieminis rapsas

  Pats nebandziau, bet siaip cl rapsai turetu but atsparus sitiem kvieciu herbicidam
 43. 1 point
  pas mus janė labai sunkei pernešė sausrą pustoniu mažiau nei artisto bet kokybė janės labai gera
 44. 1 point
  Horsch

  Horsch sėjamosios

  HORSCH FOCUS TD jau ir 3 metrų darbinio pločio !!! Turime gerą žinią ūkininkams, kurie domisi HORSCH Focus technologija Nuo 2020 metų pavasario ji taps prieinamesnė dar didesniam ratui ūkininkų, kadangi bus pradėta 3 metrų darbinio pločio Focus TD sėjamųjų gamyba !!!
 45. 1 point
  jevgenijus

  Pasaulio įvykiai

  Šeip bet koks nuodas veikia nes reaguoja, t.y. poveikis organizmui yra reakcijos pasekmė. Akivaizdu, kad reakcija negrįžtama, susidaro naujas junginys, vyksta kita reakcija arba ne. Visumoj chem. elemento reaktingumas vykstant nekatalitinėms reakcijoms mažėja. Vat niekur nepapuolė infos apie tai koks junginys susidaro glifosatui patekus į augalą, ką būtent randa sakydami glifosato likučiai, bet ką kas bent kiek panašu į C3H8NO5P? Ar patenka jau panaudojimo metais ar kitamet? Jei randa glifosato likučių, vadinasi per didelė norma ar per mažai augalų. Taip pat žinau, kad glifosatas reaguoja su molio dalelėm ir sudaro stabilius junginius...nu ir t.t. juk ir arkliui aišku, kad tai sudėtingas klausimas apie kurį turėtų kalbėtis specialistai, o dabar, tai galima sakyt "išmesta" visuomenės aptarimui. Galimai sukelia vėžį ir tą teiginį pastiprina faktu, kad yra 13k ieškinių prieš monsanto. Nu bet jomajo, jie teisėsi ir dėl neįspėjimo apie katino džiovinimą mikrobangei. Lygiai taip pat galima visuomenei išmest aptarinėt chlormekvatchloridą... garantuotai liktume be cycocelio. Kaip Išradėjas ir sako - viskas dėl pinigų.
 46. 1 point
  manttys

  Pasaulio įvykiai

  O koks dar chemikalas purškiamas ant praktiškai kuliamų javų? Juolab tokio naikinančio poveikio. Man glifosas čia be konkurencijos. O dėl eko taip ir bus, kad tuės Eurų, pirks eko, kas neturės, valgys šlamštą. O kaip vyksta reikalai susirgus bei neturint pinigų irgi nėra sunku nuspėti.
 47. 1 point
  sako

  Trašu barstytuvai

  Siandiena vaziuoju per kaima ogi savo akim netikiu vazioja Belarusas berods mtz 50 su priekaba o piekaboj trys muzikai kazka rankom mojuoja ,o geriau kai isiziurejau ziuriu gi trasas seja. Va tau 21 amzius nei koks kompiuteris suges nei sulipusios trasos pamaisys darbui...
 48. 1 point
  MBLORINSER

  statyba is el. stulpu

  Rudeny 22 vienetus atidaviau, tik stulpus issitraukt turejo pats. O paskui jau jy reikejo istraukt is lauku su visais stulpais.
 49. 1 point
  chefas

  Lenkų plūgai

  Tai , kad niekas neparaso rimtu argumentu , kuo tie lenkiski taip prasti. Dabar ariu su kvernais nevartomais ir , kad graziai apart taip pat reikia netingeti pasireguliuoti su lenkais turbut tas pats... Pora zmoniu salia turejo kvernus, neare,o kniso dirva... Arimo kokybe labai priklauso ir nuo artojo.
 50. 1 point
  EKOLO

  Lazdynai

  Aš surenku visus riešutus, nežiūrėdamas ar jie sveiki , ar pažeisti straubliuko ar moniliozės . Pažeistus sudeginu. Kai nukrinta lapai pereinam ir nuskinam visas kabančias riešutų mumijas. Jos irgi eina ugnin. Chemijos nenaudoju. Prasidejus vegetacijai periodiškai purškiu skiestu digėlių raugu. Šitaip vargt pradėjau nuo 2013m. , kai iš gausiai užsimezgusių riešutų rudenį nebeliko ką skint. Jeigu supranti rusiškai ir toleruoji chemiją Против орехового долгоносика, ольхового листоеда, фундучного усача весной проводят опрыскивание 0,05%-ным децисом или 0,2%-ным фозалоном. Против ложнощитовки в период покоя (ноябрь-март) проводят опрыскивание препаратом № 30 или его аналогами. Летом во время отрождения ложнощитовок растения обрабатывают 0,2%-ным бензофосфатом или 0,3%-ным карбофосом. Против орешниковой тли растения опрыскивают 0,3%-ным карбофосом, или 0,2%-ным фозалоном, или 0,5%-ным антитлином. Для борьбы с клещами применяют фосфорорганические препараты (фозалон, карбофос), препараты серы, а также специфические препараты (0,2%-ные растворы изофера или хлорэтанола). Против бурой пятнистости листьев и мучнистой росы деревья обрабатывают 0,3-0,4%-ным раствором хлорокиси меди или 1%-ной бордоской жидкостью. Против мучнистой росы используют препараты серы или 0,06%-ный байлетон. Pažįstamas turi tik porą lazdynų, bet kai tik užmato amarų užuomazgas ar straubliukų judėjimą sakė papurškia irgi berods deciu. Rudenį nei vieno kirmėlėto riešuto


×
×
 • Create New...