Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.10.16 visose temose

 1. 7 points
  kestoxs

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Aš manau kad tai yra ganėtinai specialiai daroma, viskas nukreipta kad maždaug kaimiečiai išrinko valstiečius į valdžia ir reikia juos atmušti už tokį pasirinkimą, bet velniava yra tokia kad tie kaimiečiai dėl tokios valdžios niekuom dėti, ir toji valdžia nė kiek neužstoja tu kaimiečiu, tai tokia ir problema, tikėtina kad pasikeitus valdžiai pasikeistu ir požiūris, bet labiausia man pikta dėl tokio prezidento požiūrio, kalbu ir darbu, kažkaip jam ta “gerovės valstybe” ir “gyvuliu ukis “ turėtų atsirūgti viena karta.
 2. 5 points
  kestoxs

  Pieno kainos

  Darbuotoju vistiek reikes, daugiau ar mažiau vistiek turėsi kažką samdyti... elektros išlaidos, maždaug vieno darbuotojo atlyginimas... aptarnavimas dar maždaug vienas - du atlyginimai... aišku gal geriau tureti daigta kuris dirba ir valgyt nepraso, pvz savo pristumeja tai “dalbajobu” vadinu, nes jis kaip darbuotojas, turi pagirias, užeina atsiremia į stulpą ir stovi nepatenkintas...
 3. 3 points
  jaunasis21

  zieminis rapsas

  Žiemai pasiruošę.
 4. 3 points
  Stasys1962

  Pieno kainos

  Na va o as naivuolis galvojau , kad pieno kainoms neber kur krist o pasirodo yra.Amerikonai muitus uzkrove o perdirbejai vienas per kita jau klykia , kad pieno kaina teks mazinti .Jei supirkimo kaina tikrai mazes tai bus paskutine vinis i pienininku karsta .Aplink kaimynai vienas su 30 kitas su 60 karviu pasitrauke is pieno gamybos o as vis dar abejojau ir tikejausi kazko geriau o ir tame amziuje , kai esi neber kur dingti .Taciau jei ir si mizerna pieno supirkimo kaina dar nukris , tikrai jokiu abejoniu ir man nebeliks o ir labai palengvins apsisprendima .Valstybei irgi negana , vis gilyn ir gilyn i mano kisenes lenda ir paskutini uzdirbta centa nusavina Nebetoli jau tas laikas , kai skurlupiai perdirbejai ,dar ir primokejimo pareikalaus tipo uz paslauga , kad piena veltu paima
 5. 2 points
  Karsonas

  žiemkenčių buklė

  Kai sausa menka nauda is Rapido, volas nemaišytų.
 6. 2 points
  Juodas

  žiemkenčių buklė

  Užmirštat viena esminį dalyką, tai šiaudų smulkinimo ir paskleidimo kokybe. Senesnis kombainas vargu ar gali kokybiškai ta darbą atlikti.
 7. 2 points
  wildfire

  Verslo sinergija ūkyje.

  Būtų gerai koks androidas akmenims rinkti
 8. 2 points
  Inžinierius

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kaip ten su geografija? Guma dega pietų Lietuvoj, dzūkijoj jug.
 9. 2 points
  AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Puikios Jūsų įžvalgos o Jūsų teiginiams turiu savo nuomone. 1) Dėl agregato panaudojimo Jūs esate teisus pagal sėjamosios tipą ji yra tiesioginės sėjos į ražieną. Šiuo atvėju nebuvo galimybės taip išbandyti nes komplektacijoje Mzuri neturėjo pjovimo diskų kurių dėka butų buve galima įsėti tiesiai į garstyčias. Todėl buvo priimtas sprendimas vieną kartą lekščiuoti, ir sėti. Taip pat turiu laukų kur buvo sėta ir tiesiai į ražieną. O dėl pačio sėjos laiko pasėjau tada kada reikia. 2) padaryta klaida po tarpinių kultūrų sėti kviečius ? Matau ponas apie mikrobiologija, mikroelementų surišima ir išlaikyma iki pavasario bei vandens balansą dirvožemyje, azoto efektyvumo didinima Jūsų žinios yra ribotos patarčiau pasidomėti šia tema plačiau. Dėl sėjomainos aš su Jumis visiškai sutinku ji Hujova, nors ir nesakiau spėju kad pavyko atspėti. Mano principas auginti pinigus, o ne emocijas. Yra laukų kur 3 metus iš eilės auginu ž.kviečius, po derliaus sėju žirnius ir garstyčias užauginu biomase viska smulkinu ir vėl sėju žirnius. Ir manau kad tai labai gera technologija, stelbianti pikžoles po derliaus nuėmimo, biologinio azoto įnešimo į lauką galimybė ir tuo pačiu per vienerius metus padidintas biomasės kiekis lauke. Suaktyvinti biologiniai procesai naudoja žirnių sukauptą biologinį azota organikos mineralizavimui ir maisto medžiagų atpalaidavimui, iš neprieinamų augalams junginių. Manau jei suprastumėte tą visatą po kojomis ir Jūs pradėtumėte naudoti tą "hujova" agro-biotechnologija. 3) O dėl sėjamūjų reziumuoti galėsiu tik po derliaus nuėmimo matydamas kaip keitėsi pasėlai pagal skirtingos sėjos technologijas.
 10. 2 points
  darius5

  Dirvų kalkinimas !

  tai užtenka rumo, kad ir 4t, kraunam su teleskopiniu, nuo 10h iki 17h išbarstėm 112 tonų kalkių per tris laukus
 11. 1 point
  PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Veluojam,jau labai veluojam.... Valdžia metalo laužo prisipirko Tai ne medžiotojas esi? Į pirtis su valdžia neini? Taip, tai ne tas" levelis" kad girdėtų.
 12. 1 point
  kestasxxxl

  MTZ 52s pakaitinimo žvakės

  Rimčiausiai būtų dėti el. antifrizo šildytuvą ir piniginė pilnesnė ir galva mažiau skaudėtų žiemą. Įjungi į el. rozetę ir kol kiaušinienę pavalgai, tau užšyla variklis, vedi ir važiuoji. Mano abu traktoriai su pašildytojais ir nereikia kankintis žiemos metu. Pašildei, pasuka raktelį, burbt ir bandzai į mišką.
 13. 1 point
  Remse

  Skiltis chemijai

  Mcpa, dikamba, po šių veikliųjų medžiagų augalai praranda turgora (drėgmę), dėl to gali prasčiau žiemoti.
 14. 1 point
  Dr.Zoidberg

  koki automobili(-us) vairuojate?

  Variklis 2,7 , 120 kW 5 cilindrų Mercedes benz. Bekelėje 15 litrų ( ir daugiau) visai realu, bet mišriu režimu 70 % užmiestis 30 % miestas į 10 telpu. Jeigu jau 15 trasoje, tai arba šoferio koja sunki, arba ratai nesveiko dydžio arba gedimas.
 15. 1 point
  dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tai protinguoliai - vualia - pirmyn audiencijos..... Klausimas vienas - kada subines pajudinot ir ka kur nors padaret. Ir KODEL KAZKAS KAZKA del jusu ponai turi daryt, jei patys nieko nedarot? Nuolanki tauta nuleidus galvas - nes kazkas apie jus blogai pagalvos Tamsta kaip suprantu zemes ukis neliecia? Kurioj vietoj kas barikadas stato? Kas blokuoja? Prasau pasireiskite - kokie sprendimo budai? O pats nenori pagalvoti? Kas yra pagarba, jei patys pagarbos sau neturite?
 16. 1 point
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  20 euriukų mechanizatoriui ir atsiranda kokybė
 17. 1 point
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar nesutrukdysiu jauniesiems maištininkams paklausdamas, o dėl ko visas kipišas? Nes mokesčiai padidėjo reikšmingai jau pernai, bet tada kapų tyla buvo. Žiniasklaida visada ant mūsų varė, nieko čia naujo. Tai kame bėdos?
 18. 1 point
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Va būtent, žūm tėra 2 išėjimai, blokuoti galima net be traktorių. Tik reikia nepamiršt, pasiuntinio nežudo. Taigi blokuoti reiktų ir/arba kitas įstaigas. Šiaip ar taip pabūtume naudingi, kažkas pasipiarins besiruošdamas į seimą, kažkam padėsim kėdės perstumdyt ir portfelius persidalint, kažkas pils straipsnius(pamazgas), kažkas juos komentuos... Nauda visiems, išskyrus mus.
 19. 1 point
  Aralyys

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Parama vidutiniam ūkiui 25 000 000 po 50 000 =500 paraisku. Smulkiam 10 000 000 po 15 000 = 666,6 paraiškos. Ir taip daugiau gaunat... Buk stambus ir tu valdysi Lietuvos žemės ūkį, nereiks bėdavotis....
 20. 1 point
  Artojus

  Pieno kainos

  Čia nieko kito ir nereikėjo tikėtis,nes mes europai esam reikalingi kaip vartotojai o ne gamintojai.Būsim priversti pasitraukti iš žemės ūkio,nes tokiomis sąlygomis kokios yra dabar ilgai netempsim.Ir kas svarbiausia kuo toliau,tuo gražiau.Net prezidentas nutarė,kad gyvenam pertekliuje ir galim prisidėt prie gerovės valstybės kūrimo.O kad bankai,prekybininkai varto milijonus niekam tai neužkliūva.Pasigirdo kalbų,kad reikėtų juos apmokestinti,bet šie pareiškė,kad viską suvers ant vartotojų.O kai mus apmokestins,mes neturėsim ant ko suverst savo naštos.
 21. 1 point
  Virgis.

  žiemkenčių buklė

  Geriau sakytum reikia 2000 ha ir tai tik būtų už amortizają, o kad liktų už darbą dar 1000 reikia, tai tokia sėjimo kaina net neapsimoka pirkti sėjamosios.
 22. 1 point
  Valodia25

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Domėjosi kas nors dėl stojimo į kooperatyvą ?
 23. 1 point
  dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu ne traktoriukai tvarkingi, su tech apziura, tik pavyzdziui ivaziavus i kokia ziedine sankryza kokiems penkiem ar desimciai traktoriu galima nerasti isvaziavimo ir vis sukti ratu, sukti - pagrindinis gi ziedu
 24. 1 point
  ukininkas ed

  žiemkenčių buklė

  netik pavasarį netaip iškilnoje geriau krūmyjesi aš jau daug metų viską voloju nauda akivaizdi kvietys mėgsta kiečiau
 25. 1 point
  Karsonas

  žiemkenčių buklė

  Pastebejau, kad z.kv. nelabai šįmet krumijasi...
 26. 1 point
  JCB

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Turiu palaikinęs fb grupę "traliukai" ir ten vairuotojai dalinasi informacija kas kur, tai dabar dalinasi info, kad tas ir tas kelias uždarytas dėl ūkininkų streikų ir t.t. Ir ne vienam komentare sunkvežimių vairuotojai išreikšia palaikymą, supratimą, bet tuo pačiu ir nuostabą, kodėl tai nevyksta lietuvoje.... nei vienam pokalbį nemačiau, kad supi***kaimiečiai užtvėrė kelius. Jei per žiniasklaidą praneštų kas vyksta europoje su streikais, paraleliai išvažiuotume ir mes į kelius, visuomenė turėtų būt labiau supratingesnė, nes tada jau matyti, kad ne tik lietuvos ūkininkui blogai. Aš tai už, kad kažkiek "supurtyti" dabartinę situaciją, nes dabar daro ką nori, visiem gerai suprask.
 27. 1 point
  kestoxs

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ber pvz prisidėti prie mokytoju, Ugnegesiu berods, ir parodyti nuomone apie “gerovės valstybes” vizija butų kogero gerai, juo labiau kad kiek pamenu buvo baltoji knyga, kur kaip ir numatyta žemės ūkio strategija ir kryptis buvo, bet ar jos kazkas laikosi?
 28. 1 point
  WYCKA/

  Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Taip cia pries 2 metus pirkau bet ji net atrodo platesne keliais cm uz rusiska puslapi atgal atversk buvau imetes kaip atrodo
 29. 1 point
  dzipas

  Verslo sinergija ūkyje.

  O cia naujove? ZIS, geoportal, regia, nma agro, onesoil ir t.t - viskas jau yra ir jau seniai dauguma tuo naudojasi.... o pirtyje reikia ne apie lauku konsolidavima kalbetis...
 30. 1 point
  Vilius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Akminų rinkėju galėtų būt daugiau. Ir tada darbas tikrai būtų lengvas.
 31. 1 point
  urbonas10

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Kaži ar pats neklaidini ir necituoji senų taisyklių?
 32. 1 point
  ukininkas ed

  zieminis rapsas

  šiemet tos buvę šalnos neblogai paregulevo
 33. 1 point
  Žemdirbys

  Javų supirkėjai

  Jau keli metai tik su Balticagro. Kolkas problemų nebuvo.
 34. 1 point
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  1 kart pastabdytas užvakar ir paliktas ramybėj
 35. 1 point
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Geležinė B**** logika! Arba 50ha arba tūkstančiai.... o ką daryt tiems kas Du šimtų! ha turi? Savanoriškai susinacionalizuoti?
 36. 1 point
  apulis

  Sudilę spragilai

  Na čia jau mes diskusiją kreipiame ne ta linkme. Mano įsisvaizdavimu su kempu pora valandų pataškuosiu ir to turėtų pakakti, dar gal paaštrinsiu su šmirgeliu kraštus. Didieji grikių nesėjo, tai kombainai žiemoja, o mažiukai ne visi nori į gulinčių stambiais kambliais grikių lauką važiuoti.
 37. 1 point
  ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Aš irgi turiu nefiksuotų Klaipėdoje extra 0 pirma-2€ dar bandau laukti
 38. 1 point
  manttys

  Kas vyksta Lietuvoje?

  liudniausia, kad dalis ūkininkų mano, kad čia rimtas straipsnis, ne trolinimas
 39. 1 point
  PArty

  Grūdu kainos?

  Žvakės verta pataupyti pradžiai bent iki Velynių,o tada matysime gal ir naujametinei eglutei
 40. 1 point
  Dr.Zoidberg

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tyčiojasi, kurvos... https://m.delfi.lt/ringas/article.php?id=82533949
 41. 1 point
  jawax

  frontaliniai krautuvai

  Patikslinu trumpesnio modelio kodą, t229 vk.
 42. 1 point
  jawax

  frontaliniai krautuvai

  Metal fach t229/1 modelis yra trumpesnis ir ilgesnis t229,tas trumpesnis manau pats tas tokiam mtz.
 43. 1 point
  virgis807

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tema idomi laukiam foto .
 44. 1 point
  woldass

  Išmokos 2014-2020

  siandien pervede visa avansa uz viska iskart
 45. 1 point
  dzipas

  Skiltis chemijai

  Kartu su diflanilu 21 plius pvm
 46. 1 point
  Donatas

  Lazdynai

  Na kaip ir minejau trumpinti nebuvo.... O sodinti rudeni ir palieti aisku, ir poto visas ruduo lietingas buvo ir sekanciu metu pavasari ir vasara visad buvo gausiai liejami ir t.t. Manau beda kad nebuvo patrumpinti. Arba kaip sakai jau negyvos saknys galejo but gal prekybon kur veziojo ir pan... o ant galo issiunte man po keliu dienu nepardavimo ar pan.... sunku ka ir pasakyti dabar po tiek jau laiko. Tie kurie prigije tai siemet jau ir paaugo biski, aisku ten ne po puse metro kaip pas kitus, bet po 20-30 ugtelejo, kur vazonuose pirkti buvo tai jau antra vasara kaip auga jau padave is apacios ir atzalu. Tai dabar laukiu nesulaukiu sekanciu metu, tikiuosi nebus tokia sausa vasara ir jau kaip treti metai bus tai tikiuosi jau normalaus augimo sekancia vasara. Tai vat ir baisu pirktis kazkaip nezinia ka nuperki. Bet mintis apie pervenec ir moskovsky rubin vis neapleidzia minties isbandyti dar syki. Dar kila mintis kad gal jei pirktis kaip dauginamajai medziagai iskart tuos didenius sodinti horizontaliai visa medeli guldant ir taip palaidojant paliekant tik virsune islindusia. Tai nuo pavasario ir saknims butu lengviau ir kamienas nedziutu o galetu bandyti leistis papildomas saknis? Kaip tokia mintis?
 47. 1 point
  tadasjo

  Skiltis chemijai

  Tai dar galima luktelt iki 3 ar 4 ir tada jau bus protingiau su ivaziavimais
 48. 1 point
 49. 1 point
  Bet principe ar galima dirb su tuo kokerlingu 4.6 sulankstytu i 3 metrus gyliau o kai negiliai ir issilankstai visa tada? Manau to klause ir man tas aktualu butu
 50. 1 point
  PArty

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Jei tokių dalykų nesuvoksi, išnuomoji žemės ir į Angliją braškių skinti....


×
×
 • Create New...