Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation since 2019.06.11 visose temose

 1. 25 points
  Susidariau tokį vaizdą, kad jis atitrūkęs nuo realybės. Gerai, kad toj Vengrijoj auga kukurūzai grūdams, saulėgražos, sojos ir dar bile kas. Kokius čia miškus Lietuvoj nevaldomai kerta? Už pieną nieko nemoka, todėl ir gyvulių nebeliko. O ūkininkas augina tai kas apsimoka. Prieš 10 metų 50karvių tėvai turėjo melžiamų, dabar 15. Viską sudėjus mama dirba, kad susimokėtų už rulonus, elektrą, dyzelį ir mašinos taisymą,nes žvyrkeliu reik 2kart per parą kratytis... rezultate lieka tik krūva mešlo šalia tvarto. Kurį bijai kratyti, nes kaime jau visiem smirda, dar kelius terši ir gadini
 2. 21 points
  manttys

  koki traktoriu rinktis???

  Leiskite vaizdžiai pateikti savo nuomonę
 3. 17 points
  Turiu pasakyt, kad su ta katastrofiška klimato kaita daug kas perdeda. Liūtis praėjo rėkia klimato kaita, sausra užėjo vėl rėkia mes visi mirsim. Taip, klimatas keičiasi ir ne, mes nemirsim, mielieji. Ta kaita vyko tūkstančius metų ir vyks kol šita žemelė gyvuos. Žinoma, žmogus lemia tam tikrą dalį ir to nepaneigsi, reikia sumažinti visokį teršimą, nes paskui dusim nuo smogo ir kitų reikalų, bet apkaltinti dėl visko vien tik žmogų tai irgi nei šis nei tas. Vien tik karvės nenubezdės tų mūsų debesų, o sukiužęs trantas neprišauks liūčių. Atmosferoje tiek daug visokių fizikinių procesų, kad žmonės mokosi po 10 ir daugiau metų ir vistiek kartais nesusigaudo kas bus po 3 val., nes visos tavo žinios gali nueit šuniui ant uodegos nematytoj ar labai sudėtingoj situacijoj. Viskas kas vyksta trumpalaikėj perspektyvoj ar tai karštis, ar tai liūtys, ar koks uraganas praeina - visa tai yra ORAI, o KLIMATAS tai yra tai kas vyksta daugelį metų, tai kas yra norma. Jeigu kas nors pastoviai nevyksta 20+ metų (pvz. sausra) tai nėra klimatas ar jo pasikeitimas. Pasikeitimas vis dėlto yra tokių reiškinių dažnėjimas arba kitokios tendencijos. Bet visko visais laikais yra buvę: Jei jau kalbam apie sausras tai pvz. Vilniuj 1901 m. lapkritį tebuvo vos 1 mm. lietaus, o 1926 visoj Lietuvoj užėjo tokios liūtys kad daug kas plaukė. Taip, kad geriau pagalvokim visi ne tik kaip verkt, bet ir kaip prisitaikyt prie visokių atvejų. Su visa pagarba, čia galioja ne vien ūkininkams, bet ir visokioms šešiolikinėms Gretoms iš Švedijos protestuojančioms prieš tai apie ką neturi žalio supratimo.
 4. 10 points
  kur gi tu nepalaikysi... buvo tik laiko klausimas, kada lyžtelsi.
 5. 10 points
  Aš tai manau, kad jei žemės ūkiui pas mus bus kirdyk, tai tik dėl tokių nuopisų kaip jis. Niekas neginčytų fakto, kad grūdus geriau perdirbti Lietuvoje, nei išvežti, bet kad mūsų viršūnės niekaip nenusprendžia ar turėtume auginti kiaules ar šernus. Viskas ką jie sugeba, tai imituot darbą kurdami kažkokias knygas. Ale gaires.
 6. 8 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Tos kompensacijos nesamone. Iš vis jokių kompensaciju nereik. Taip ir tuštėja biudžetas. Tai čia visiem tada reikia kompensacijas duot statybininkam jei krizė, bobutei turguj jei nuvertė palapinė. Toks musu verslas esam priklausomi nuo gamtos taip, kad išsipisinėt su kompensacijom yra gėda. O kai būna ahuieni metai verkia kad mokesčiai dideli būna pvmai ir t.t
 7. 6 points
  Gunia

  žiemkenčių buklė

  Teip daba madoj bakterijos..viens dalykas nesikeičia kiauros kišenės..
 8. 6 points
  ceck

  žiemkenčių buklė

  davai susigincijam iš to viso net trečdalio negausit
 9. 6 points
  Jau cia konkretus debilizmas
 10. 5 points
  2 dienas iš 7 nelijo šią savaitę. Jei taip ir toliau, pagal klerkų kraštutinumus, tik ryžiai, reik manyt, pagal esamą situaciją. Jei rimtai, graudu skaityti mums svarbios organizacijos tokias beviltiškas mintis. Lygina nesulyginamus. Pas tuos, kur mini kaip teisingą elgesį su žeme, humuso kiekis vos ne metrais matuojamas.
 11. 5 points
  Todėl, kad jie sukas arti lovio ar su tais, kurie prieina prie lovio
 12. 5 points
  Tai tikriausiai net deklaruot nevažiuoji, kam tau tos išmokos, tik laiką gaišti. Jei nebus išmokų tau pirmam po 200€išnuomosiu, susidarys 150ha. Realiai tų išmokų net nepačiupinėjam: pusė išdalinam už nuomas, kita pusė bankam už žemės paskolas.
 13. 5 points
  Juodas

  Kukurūzų silosui auginimo technologijos

  Is po pievos, FAO 190, seta balandžio 29 diena
 14. 5 points
  Kolegos, jei norit lietaus prisisaukt nusipjaukit zole sienui. Prognoze savaite be lietaus, nupjovem siena tai 4 dienas is 6 lijo. Ir dabar lyja, o sienas nesupresuotas guli VID_20190611_091132.mp4
 15. 4 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Amarų nėra boružės darbuojas. Insekticidus TIK rapsuose naudojam
 16. 4 points
  Dar vienas, kuriam vado reikia. O be vado niekaip? Valdžia pas mus gyvena nuo rinkimų iki rinkimų ir niekada nebūna tinkamas laikas kalbėt tiesą arba ieškot kompromisų. Kalba taip, kad maždaug tiktų visiems, galiausiai netinka niekam ir paskui išlenda iš kanapių tokie apokalipsių skelbėjai ir pareiškia, kad dabar jums visiems kapiec. Ir dar mums reikia naujo plano. Kad ir anūkam užtektų.
 17. 4 points
  chefas

  žiemkenčių buklė

  Dėl žieminių dar negaliu verkti, prastesnė padėtis vasariniuose
 18. 4 points
  dumoju

  žiemkenčių buklė

  Jeigu būtų bobutė ... Mane tenkina dabartinis vaizdas, svarbu paduotų vis drėgmės po truputį.
 19. 4 points
  Mantas2342

  žiemkenčių buklė

  Turėtų būt geriau nei pernai.
 20. 4 points
  zodziu dar truksta kad ta nma isbirbintu ir visas paketas
 21. 3 points
  Tai dabar tikrai uzdarom tema.... negalejai viso sito pirmam puslapi surasyti - sitiek vargom irodinejom viens kitams visiokias tendencijas - o tu atejai ir se tau sesiolikine is Svedijos
 22. 3 points
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Jei jos koks 100 sluoteliu /m2 gali suesti 30 proc ir daugiau. Priklauso kiek jos yra. Yra atveju, kad kur jos labai daug, ukininkas kule 0.5 t/ha kvieciu, kai bendrai lauko derlingumas 4.5 t/ha. Tokiems apsileideliams deciau baudas uz lauku neprieziura. Per tokius kaimynus pats turiu ir nuo avizu ir smilguoliu kasmet purksti.
 23. 3 points
  WYCKA/

  žiemkenčių buklė

  Pradejo daug kas skaiciuot ne vien kontorù klausyt nes pagal juos viskas nuostabu tik imk kuo daugiau
 24. 3 points
  jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  O kaip dėl grūdo stambumo? Nejau viskas tik į grūdo baltymą nueina? O pats purškimo laikas, pieninė ar vaškinė branda? O be to ką veikt? Negi į Turkiją važiuot, kai ir namuose +30
 25. 3 points
  kverneland83

  KVIETRUGIAI

  kurių galų karbamidas reikalingas kvietrugiui ant varpos..... kviečiam tai dar suprantama, bet kam tiems reikia purkšti tikrai neturit kur protingiau panaudoti karbamido ?
 26. 3 points
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  Dabar ar vėliau reik purkšt karbamidą norint pakelt kokybę? 1,2 skagen 3 sedula
 27. 3 points
  manttys

  žiemkenčių buklė

  vienoj varpoj radau kokius 8 amarus ir nemačiau nei 1 boružės. Matyt, prisiėdė jau
 28. 3 points
  Vienas ugnikalnio išsiveržimas ar kokios rimtesnės bombikes bandymas žemę užteršia ir klimato kaita paspartina 50 metų į priekį,apie ką čia jie šneka,atsitoket senai reikia,nebe balanos gadyneje gyvenam,kad visiems tokios pasakos liptu.
 29. 3 points
  dzipas

  koki traktoriu rinktis???

  Jei laukas tik uz 3 km gal geriau su arkliais - vis pigiau .... Technologijos zmogui pagalba, neisgali ju ipirkti - ner sakyti ai sudas nelaikys, technologijos nera tobulos, ju islaikymas irgi kainuoja, taciau sveikata neikainuojama.
 30. 3 points
  Komentarus kai paskaitai po straipsniu (nors ir straipsnis ne ką mažiau nuo realybės atitrūkęs), tai nei juoktis nei verkt, visi iš savo iPhone'ų, ant asfalto sėdėdami ir kaimą matę tik pro pravažiuojančio auto langą, tokie "gudrūs" ant popieriaus patarinėti, laistymą įsirenkit, visas pasaulis tai laisto ir t.t. Vat taip tokius ablaūchus norėtųsi įdarbinti nuo A iki Z vienam sezonui, iškart užsičiauptų.
 31. 3 points
  Svitojus "pasakė" dėl ko taip: https://m.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/article.php?id=81467277
 32. 3 points
  Jo vėjo tai šįvakar netrūko, žmogui iš lauko šieną visą iš savalkų pakėlė ir nupūtė, nespėjau net telefono išsitraukti ir nufilmuot, nebeliko ką presuot.. dabar lyja
 33. 3 points
 34. 3 points
  Aralyys

  žiemkenčių buklė

  Pagal ką tuos sarasus sudarinejo? Pirmūnas pagal giminyste ar normaliau?
 35. 3 points
  grazbek

  koki traktoriu rinktis???

  Visada galvojau kad elektrinis bet o tačiau nusprogo kompas ir traktorius kol ji remontavo daržovė kuro užpilti gali važiuoti gali bet hidrauliniu poru valdyti negali.kompas kainuoja ogogo remontas irgi nepigus uz tat mechaniniam valdymui trosiukai gan pigus.taigi is keturiu traktorietu trys su mechaniniuir nera ten kam lužti.del galulaukiu irgi viskas ten čiki piki susireguliuoji eiga na rankena patraukti gal ir sunkiau nei knopke paspausti bet pliusas kačialinis bicepsus ar tricepsus net nežinau kuriuos ten. p.s. Kai rinksis brenda paklausk kiek procentaliai parduodama su mechaniniu valdymu kiek su elektriniu.suprasi apie ka aš.
 36. 3 points
  Zilvis55

  žiemkenčių buklė

  Smeliukas. 25 ha laukas. Puse tokio kaip foto, kita puse gal 3 tonos byres. Tragedijos nedarau. Cia vienas prastesniu lauku. Tik norejau kaikuriems forumo dalyviams parodyt kad gali but visokiu lauku. CIA ZIEMINIAI KVIECIAI. PRIENU RAJONAS.
 37. 3 points
  chefas

  žiemkenčių buklė

  Tai, kad čia nesimato ką kulti, nebent šalmą ir tapkę.
 38. 3 points
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  Bet ,vyrai,svarbiausia paverkt dėl sausros,nesvarbu,kad javai liux ...
 39. 3 points
  Yra kaip yra visi verks hujovai, bet pagalvojus ar nors vienam reikėtų taip pergyventi dėl oro sąlygų jei neturėtume paskolų, tikriausiai nea, o skolos iš ten kad tik iš Petro nupist žemės po 7 arba nuoma pakelti iki tokios kad patys vos susimoka arba nea, bet svarbu iš kažko atimti. Sakiau dabar tuos murzius reiks paaukleti atvirkštinių variantų surandu nuomininkus ir kaina kosminę siūlysiu
 40. 2 points
  BaltMan

  zieminis rapsas

  Šįmet nemažai, cikadelės užkrėčia maitinantis
 41. 2 points
  mwex

  žiemkenčių buklė

  4 tonos bus karbamida baigem, liko keletas maisu sulfato... kazin verta purksti ant varpos ?
 42. 2 points
  Melioracija reikalinga tik ne tokia kokia dabar yra . Melioracija turi reguluoti dregmes lygi o ne sausinti dirva
 43. 2 points
  vrimvydas

  zieminis rapsas

  Du laukus per zydejima pameginau nepurksti . Dabar skirtumo nematau . Paziuresim ka kombainas parodis . Vabalu nebuvo pastebeta daugiau . Gal pasitvirtina teorija kad purskiant isbalansuojamas kenkeju ir sanitaru skaicius ir gaunamas atvirkstinis rezultatas. Bus matyti
 44. 2 points
  dzipas

  Zymeto Kuro Kaina

  Man tai visada viskas gerai, taciau kai reikia argumentuoti valdziai kad reikia vienaip ar kitaip arba nereikia vienaip ar kitaip - gauni atsakyma - cia tau vienam blogai, paziurek kiti sako kad jiems visko gana ir viskas zjbs.... Politiniai srendimai kartais priimami ne statistikomis, o is emociju, todel emocijas skleisti reikia atsargiai. P.s. man kuro kiekvienais metais truksta 4 tonu.
 45. 2 points
  paulens

  zieminis rapsas

  Neverta, gamta turi savo pasiimt. Purškimas brangiau kainuos...
 46. 2 points
  Zilvis55

  žiemkenčių buklė

  Ane??? Ka tu i tai??? Siaip neverkiu forume, bet ir juokinga nesidaro.
 47. 2 points
  Witalikas

  zieminis rapsas

  Manau nieko nedarysiu, kaip yra taip. Plius pas mane nematyt, nors viena radau. Bet reikejo paieskoti.
 48. 2 points
  siemet patikra atlaikiau su tokia forma. čia 2019 žurnalas
 49. 2 points
  Witalikas

  Zirniai

  Paseji nupurski nuo zoliu ir vabalu. Fsio, jokiu trasu jokiu mikro. Skirtumo nemaciau ant derliaus.
 50. 2 points
  Geriau taip nekariauk, nes poto visiems savo nuomininkams mokesi kosmosus.


×
×
 • Create New...