Jump to content

TOP nariai

Populiarus turinys

Rodomas daugiausiai įvertinimų surinkęs turinys nuo 2021.09.15 visose temose

 1. Sunku patikėti, kad pagal šią foto kūlei 8t/ha kviečių, nebent tu toks ūkininkas, kuris liežuvėliu kulia.
  9 taškai
 2. dzipas

  Trašų kainos

  Kokia cia paguoda - infliacija suvalgys uzdirbtus pinigus.... zemes nuomininkui pofuik kiek moki uz trasas aap kura ir t.t. - mato tik ta naujo derliaus kaina.... Savikainos apyvartoje tuoj pasieksim pinigu kieki kiek islesdavom litais, bet va pajamu kiekis pinigais nebus toks.
  9 taškai
 3. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Šimtus metų žmonės kovojo su žaibo daroma žala skambindami varpais bažnyčių varpinėse ir išgyveno. Tada masonas iš amerikos (Benjeminas Franklinas, pasigooglinkit kas per paukštis, baisiau nei Geicas su Sorošu kartu sudėjus) išrado žaibolaidį kuris tipo apsaugo namus nuo žaibo, bet realiai tai yra antena pritvirtinta prie JŪSŲ namo sienos ir tinkamu dažniu nustačius imtuvą galima ją naudoti kaip pasiklausymo įrenginį (pagooglinkit tai tikra tiesa). Tai štai masonai padarė taip, kad mes SAVO namus, SAVO noru, pavertėm mikrofonais pasiklausymui dar gerokai iki mobiliakų atsiradimo. Sakau velniop tuos žaibolaidžius, jokia valdžia ne uždraudė per perkūniją varpais skambinti ir net galimybių paso tam nereikia
  9 taškai
 4. nustatyti negali, bet suprasti, kad fotkej ne 8 t gali suprasti tikriausiai kiekvienas biski protaujantis. aisku galima visus laikyti kvailiais
  7 taškai
 5. voras

  zieminis rapsas

  Kokį papildomą derlių prižadėjo ? Vaikinai, nelabai suvokiu logiką pripilti iš rudens. Ką darysit pavasarį, jei iššals neduok die? Jei gamta duos tai ir derlius bus. Kas tiesiogiai įtakoja derlių ir ištiesų apčiuopiamą rezultatą duoda tai karbamidas ant ankščių. Visa kita pernelyg nuo oro priklauso. Boro padauginsi - pasens be laiko, gaus šalnos ir kur tos pastangos? Mano galva atiduot reikia pavasari ir tiek kiek reikia. Rudeni vabalus prasipurški, pavasari pakartoji ir visi mikro tik tiek kiek būtina. Kas purškia kuls 4.0, kaimynas kur atsipūtęs 3,7. Pajamos ir pelnas ne tas pats!
  7 taškai
 6. Nu kad nelabai kas kovoja su gamta - kodel taip atrodo kad ukininkai nusiteike kovai su gamta? Prisitaikyti prie pokyciu - kokie pokyciai? Lietus, karstis, sausra, sniegas - ? Kurioj vietoj pokyciai is gamtos - desningumo nebuvimas - tai gal.... matematiskai neimanoma isskaiciuoti??.... belieka laukti - kas is gamtos nukris - ok. Pasiruose? Taip. Sunku - taip, butu buve geriau jei ne....? - taip. Viskas siaip gerai - oj neeeee.... siaip blogai, nes taip iprasta skustis, nes kitu atveju nuoma padides.... kazkas naujo - nea kazkas kas seno jau uzmirsta - is naujo vadovelius skaitom, o kai kas juos net atranda... Rinka kaip? - zjbs - i virsu, nors tik apsimetam is baimes, nes is virsaus tikimybe i apacia didesne nei i virsu. Ir siaip GP neturiu - sedziu namie laukiu antikuniu testo, jei nebus - lauksiu naujos vakcinos su geresniu chipu, gal atsparesnis ... ptiu... skaitmeningesnis busiu, orus gal valdyt pradesiu.
  6 taškai
 7. 70 % suaugusiųjų turi pasus, jiems iš principo viskas leidžiama, jie gyvena laisvai, nuo tu 70% procentu dėl kovido numiršta kiek per diena ? Vakar 3 gal o nuo likusiu 30% - 13. Klausimas paprastas kaip jum nesukremta šitie skaičiai, kokiu dar skaičių reikia? Kiekviena diena principe skaičiai tokie patys nuo 70% miršta 2-3 nuo 30% - nemažiau 10. Ir sergamumoskaičiai kiek matau vis dar didėja, tai mirtingumas dar kils. O jei mes dar pagal amžiaus grupes skirstytume tai iki 60 metu amžiaus vakar turim 3 mirusius neskiepytus ir 0 skiepytų. Ko dar reikia? Karantinas skirtas neskiepytiems, nes jus 5-10 kartu dažniau sergate ir 20 kartu dažniau mirštate, negana to jusų yra mažuma, ir dėl mažumos varžyti daugumos laisves neracionalu. Galima tolygiai padaryti proporcija kokie galetu būti skaičiai jei skiepytų būtų tarkim 90%…. Kokia situacija tada turetume.Todėl toliau svajok apie Švedija, bet garbink batenka… sėkmės.
  6 taškai
 8. stapcius

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ir tu užsidėjęs rožinius ingridos akinius tikiesi kad gp padės išspresti šią problemą arba kaip dulkys pasakytų užbaigti šį žaidimą? Konservatoriško cinizmo pavyzdys.
  6 taškai
 9. Vilius

  zieminis rapsas

  Reguliatoriu ankstesnės sėjos gavo beliks herbiicidais prapūst..
  5 taškai
 10. homer

  Kas vyksta Lietuvoje?

  o kaip paaiskint kasdien didejancius susirgimus? vakcinavimas vietoje nestovi. kasdien vakcinuojami vieni pirma doze, o kiti antra. esme, kad procentas dideja ir esam jau pasieke dideli procenta vakcinuotu gyventoju, bet susirgimai vistiek dideja. anksciau turejom apie 800 susirgimu. po gyvuliu paso ivedimo praejus porai dienu, siandien jau turim beveik 1300. is pateikiamos statistikos nesueina galai. jeigu vakcinuojam vis daugiau zmoniu, tai turim stebet susirgimu mazejima, bet kazkodel matom visiskai prisingai statistika. ir ne tik pas mus, bet kitose valstybese identiska situacija ir net tose, kur seniai pasiekta issvajoti 70%. kitas logikai priestaraujantis dalykas yra, kad pilnai paskiepytus zmones reikia saugoti nuo neskiepytu. man labai idomu nuo ko reikia saugot, jei pilnai vakcinotas turi "imuniteta" ir yra saugus. pvz. virssvori turintys zmones turi rizika sirgti sirdies ligomis. statistikai kas ketvirtas mirsta nuo sirdies smugio. sveikatos sistemai tokius gydyti kainuoja labai daug, taciau niekas nevercia per prievarta sportuoti ir mesti svori. taip pat nedalina leidimu eit i parduotuve maisto nusipirkt ar uzeit i kavine.
  5 taškai
 11. Nezinau kaip ten su snekom , bet pasigirti nemegejas . Netgi biski nutiliu kas netiketai paeina ...
  4 taškai
 12. agronoms

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas dėl visų NŽT,MŽT ir kitų T,tai jiems šitie ribojimai kaip dievo palaima,dirbt nereik.Ateina žmogelis,išėjęs pasako kad negalima,ir toliau bezda i kėdę...
  4 taškai
 13. Virgis.

  Dronai

  Geras daiktas, galima naktį kaimynui nupurkšti lauką kurį permušė su nuoma
  4 taškai
 14. Zvanas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur tikinčiųjų mokslu komentarai? Jau para laiko, o dar docentas į celofaną nesušarlatanizuotas (nesuvyniotas).
  3 taškai
 15. yogop

  Trašų kainos

  Pafiksavus 2kl po 250, tai normali kaina :). AA Lubys sakydavo: Atminkit visiems laikams, jei tona salietros kainuoja toną grūdų - tai labai gera kaina. Jei tona salietros kainuoja 1,5t grūdų, tai yra labai brangi salietra.
  3 taškai
 16. Kas tu per visagalis, kad žinai kas kam į galvą įkalta? Nusileisk iš padangių. Neturiu stiklinio rutulio, ateities nespėju. Bet pasakom irgi netikiu. Mes su tręšimu tikrai nepersistengiam, bet tik imti iš dirvos?
  3 taškai
 17. homer

  Kas vyksta Lietuvoje?

  apie covida.
  3 taškai
 18. Witalikas

  zieminis rapsas

  Vadybininkas tik taip gali pasakyti
  3 taškai
 19. Witalikas

  Trašų kainos

  Per 10metų, trys sezonai sandėlys pasiteisino. Prieš tai, gailėjausi kad ji pirkau
  3 taškai
 20. nepradėta su kvieciais...
  3 taškai
 21. jevgenijus

  82 registracije

  Nu puki puki...
  3 taškai
 22. Teisybės vardan paskaičiuok ir kiek pilnas visko uždarymas kainavo, o paskui palygink skaičius. Man tie visi išvedžiojimai apie teises, laisves ir t.t. panašūs į užsispyrimą kad tik ne taip kaip visi. Ot aš prieš sistemą einu, grynai iš neturėjimo ką veikti. Kaip kestoxs minėjo, viską susitvarkęs kaip priklauso, telefone QR kodas ir gyveni kaip gyvenęs, o čia, matote, juos apgaudinėja, meluoja, fakeina statistiką, riboja teises... Nu sunku jums su tokia firmware versija gyventi, sunku.
  3 taškai
 23. Man kyla toks įspūdis, kad didelei daliai mūsų bendrapiliečių didžiulis malonumas daryti priešingai, negu rekomenduoja ar prašo (ar reikalauja) mūsų šalies demokratiškai išrinkta valdžia.. Tai galima pavadinti visaip.. Sovietizmo ar putinizmo ar lukašenkizmo nostalgija, ar pavianų būrio tvarka kai alfa pavianui nematant stengiamasi jo patelę panaudoti.... hmmm ... pagal paskirtį... Ir lėkimas myžčiojant kuo toliau, kai užklumpama.. Durnas protestas prieš pastangas kovoti su virusu pasiimant svetimą GP ir didžiuojantis koks krūtas nes dar nepagavo.. Linkčiojimas į Daniją ar Švediją ir kartu didžiulis lojimas dėl "sugedusių" sąntykių su Tarakonija ar Arbatija..
  3 taškai
 24. 2 taškai
 25. Mes pakankamai tiksliai žinome, kiek išnešame. Ir jei nieko nepildome, tai einame pirmųjų žemdirbių pėdomis - naudojam sudegusio miško pelenus, kai niekas nebeauga - deginam sekantį plotą. Jie skaldyt atomo nemokėjo, tai mes gal ilgiau pratemsim. Bet ar tikrai čia yra tas atsakymas, kurio ieškom?
  2 taškai
 26. Labai jau emocionalus, tamsta, dažnu atveju net pernelyg .
  2 taškai
 27. Zvanas

  zalioji trasa.

  Gal bus naudinga Skaityti nuo galo
  2 taškai
 28. kas yra dideles normos? 200 kg fiziniu svoriu ? ar kaip pats pries 2 3 metus po 400 kg berei ?
  2 taškai
 29. Riteriai ar nea, bet kai fotkej kvadratiniam metre 10 varpu matos, tai sunkiau nei sunku tiket 8 tonom is ha.
  2 taškai
 30. Va čia vos 7 sugraibiau. Nuotrauka ne itin ryški.
  2 taškai
 31. PArty

  Pasaulio įvykiai

  Kai kišenėje TSKP partinis bilietas,dvasia komjaunuolio , pionierių ryžtas, o spaliuko protas taip ir gaunasi
  2 taškai
 32. ceck

  Trašų kainos

  bandžiau išskaičiuoti kiek brangina trąšos ir kuras 1 tonos savikainą jei kuliam iš ha 6 t. kviečių pvz kaip šiemet,gaunu apie 20 eur,tai manau kviečiai 2kl.turi prasidėt nuo 200 eur
  2 taškai
 33. ceck

  Trašų kainos

  lygiai prieš metus 215 į kitus metus buvo
  2 taškai
 34. dzipas

  Pasaulio įvykiai

  Pofik visi jusu cia paistalai apie pandemijas ir kitas konspiracijos sistemas.... MOKSLYNYKAI ismokino karves vaiksciot i tualeta, tipo wc.,... daba bus svariau ant svieto kaip jie teigia, o cia tai bl....t moksline pazanga apie kuria visi ziniu kanalai prabilo.... -
  2 taškai
 35. BR

  Zirniai

  Šįmet sėjau būtent po 400,vistiek buvo patalas, teko grandyt, vis kokį rusišką žodį įterpiant
  2 taškai
 36. O kaip cia vasara visi skraide ,vaziavo- visur po visa svieta ,niekas ten ju nekontroliavo ir be ,, GP,, dabar pykst -neleidzia i parduotuve , ziema -baude kaimiecius vidury lauku be kaukes .... tai pagrysk ta anekdota .. Dabar vel bus tas pats . Taip , dingo pries rinkimus -nes ten ,,samastrel,, butu buves .Bet dabar slovingieji koncervatoriai vasara ir galejo pristabdyt,bet tuntais visa grietinele atostogaut norejo ,o ubagai kurie neturejo babkiu sedejo namuose .Grietinele galejo surmuli sukelti,uztat isleido.Kaip ir ta imone kuri dirbo su zidiniu covido per karantina. dar anekdotu? Migrantai. Kinija . Elektra. Sildymas . Svarbu Amerike ,o matet kad ji jau del kitu nesiaukoja , o ir ,,rusai puola,, cia liga ar partijos reklama
  2 taškai
 37. shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  KET taip pat yra durnų taisyklių, dar durniau sustatytų ženklų, eismo ribojimų ne į temą, kas iš mūsų nėra keikę tokių dalykų? Bet niekas nesako, kad jas visai atšaukti reikia ar ne
  2 taškai
 38. Zvanas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Jūs man atleiskite, bet pasikartosiu šįkart aštriau, tas palyginimas su KET yra mažų mažiausiai debiliškas, suraskite rimtesnių argumentų, o ne kartokite garbanės kliedesius Ir iškart atsiprašau, tikrai nenoriu nieko įžeisti
  2 taškai
 39. na, va skaitau viską, matau tik tai ką noriu.. Tai reiškia, kad Izraelio (kurio piliečių saugumas ir saugojimas neabejotinas) valdžia, skiepijanti nuo 12 ir ketinanti skiepyti dar jaunesnius, visiškai durna, Jungtinių Valstijų, Jungtinės karalystės ir masės kitų šalių jei tik gaunačių pakankamai vakcinų ir skiepijantys nuo 12 metų yra visiški idijotai neklausantys tų "aukštesnės kategorijos specialistų"??? Ne vien mūsų Lietuvėlė, įsidėmėkit, tamsta, ne vien?? Kuriame viešame tualete vietoj Gritės buvo padėtas tas šaltinis kurime radote tokį dalyką parašytą?? Ar kurioje klounų laidoje girdėjote??
  2 taškai
 40. Man tik įdomu ar 2,5ltr 360g veiklios glifosato iš rudens yra blogiau nei visi kiti herbicidai? Pvz belkar + matazamix, salsa ir t.t. Yra tikrai toksiškesnių produktų ? Aš iš rudens apart glifosato panaudojimo daugiau neplanuoju rapsų purkšti nuo dviskilčių. Glifosatas baubą visiems kelia nes yra pigus Jeigu aš atsisakau beico, fungicidų, trumpinimų, insekticidų , o pasilieku tik herbicidus ( tame tarpe glifosatą 2,5ltr/ha) Įdomu į kurią pusę nusveria aplinkos tausojimo svarstyklės?
  2 taškai
 41. Mokinkimės dirbti be glifosatų, anksčiau ar vėliau vis tiek jų nebus.
  2 taškai
 42. PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Teisės pavalgyti ,apsirengti,apsiauti..?. Spalio mėnesį sužinosime kiek tas "nemokamas" popiergalis ir marazmai papildomai kiekvienam kainuos...
  2 taškai
 43. kestoxs

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tu pvz juokiasi iš tu kurie teises turi ir masina vairuoja? Ar tau galva skauda dėl tu kurie teisių neturi bet labai nori masina vairuoti? aš labiau buvau nepatenkintas kai negalėjau išvis į parduotuvė užeiti, ir man reikėjo sukti galva prašyti, aiškinti ko man reikia ir kad man prie durų atneštų. Dar man niekaip nebūdavo suprantama kam man nešioti kaukes jei puse patalpose esančiu žmonių jas nešioja ant Barzdos. O dabar aš tikrai jaučiausi kaip prieš pandemija, tai man tas popierius kišenes nedrasko, už ji mokėti pinigu nereikia, o dar ir nauda…
  2 taškai
 44. Ieškok kas su no till sėjalka pasėtų - bus ir pigiau ir geriau.
  2 taškai
 45. kestoxs

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Čia šeip sarkazmas, kuri irgi suprasti reikia mokėti…Nelabai aš jūsų suprantu, koks jūsų tikslas kibti prie žmonių kurie tiesiog laikosi taisyklių? Aš jau gyvenu normalu gyvenimą. Kaip dainoje, mano pasas žalias kur noriu važiuoju…Ir kauke man dėvėti tik išimtiniais atvejais tenka. O šitos svetimos “problemos” nemano reikalas…
  2 taškai
 46. Pienmėgys

  zalioji trasa.

  Garstyčios silpnai nuodingos ir dirginančios, su facelijų šėrimu nesusidūręs...
  1 taškas
 47. ceck

  Trašų kainos

  panašiai ir aš galvoju, padarys trūkumą, o po to pavasarį gali ir nepateikt rinkai reikiamo kiekio,kas gali iššaukt dar didesnes kainas tk ką daryt nežinau,ekologiškai ūkininkaut
  1 taškas
 48. Ramza

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Nu tu tuo patenkintas, laimingas kad be to popierio negali uzeit i parduotuve, mum tai keista ir is siis tvarkos mes juokiames. Pas mus skiepai privaloma, bet niekas prievarta nevercia kas nori skiepijas kas nenori ne, ribojimu nera ,
  1 taškas
 49. agronoms

  Trašų kainos

  Šiais laikais savo užpakaliu nelabai pasitikėti galima.O žmonėmis tai tyliu....
  1 taškas
×
×
 • Create New...