Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.10.15 in Atsakymai

 1. 2 points
  Minduksx

  žiemkenčių buklė

  O gal tik ''laiku'' pasitraukia
 2. 1 point
  Zilvis55

  žiemkenčių buklė

  kodel tamsta tik apie klaidas galvoji? laikas parodys - gal klystam mes, toliau dirbdami. gal zmogus prades kita veikla - gi yra ir daugiau verslų be žemės ūkio.
 3. 1 point
  ukis123

  žiemkenčių buklė

  Ne į temą bet Šiemet Lietuvoje turbūt daugiau bankrutuojančių ūkių arba uzdarnčiu nei įsikūrusių. Jei tokie krenta po 1000 ha.
 4. 1 point
  Virgis.

  PLŪGAI

  Pradžiai pabandysiu 5x5
 5. 1 point
  Minduksx

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Varyk su skutiku, jei liks kazkas gal dar spesi kokio roundapo uzpurkst
 6. 1 point
  Witalikas

  Baltoji garstyčia

  Pakavojau trasa jau
 7. 1 point
  Zilvis55

  PLŪGAI

  ir dar besimatuodami kieno didesnis nepamirškit nurodyt korpuso arimo pločio ir arimo gylio bent jau. vieniems ariant 12cm gylio gana, kitiems ir 22cm mazai. taip ir sukuriamos pasakos kad toks ir toks žaislas traukia belekiek korpusų plūgą.
 8. 1 point
  Juodas

  PLŪGAI

  6920 su 5x5 kuhn gerom salygom eina smagiai, jei dregniau ir zeme sunkesne jau vargsti.
 9. 1 point
  benspa

  žiemkenčių buklė

  Kiti ūkininkai specialiai įsėja pupas į savo pasėlius. Na nebent jau ten visas kilimas jų yra...
 10. 1 point
  Witalikas

  žiemkenčių buklė

  Netikiu, kad jos valgo tavo trasas. Nebent kas liko is praeito sezono
 11. 1 point
  axe

  zalioji trasa.

  kada jas pasejai?
 12. 1 point
  Egida

  Burnotis-amarantas

  Kadangi mes Lietuviai,pažystam kviečius,rapsus,karves ir t.t.,tai čia tolygu bananam augint.Niekas nerizikuoja. Pradėk augint.Pasidalinsi patirtim.Per telika parodys.Per kaimo akademija ar dar kažkur.Gal kiti susigundys.
 13. 1 point
  ignas.d

  Trašų kainos

  visi naudojasi rinkos padetim, eile metu salietra kainuoja 1.5 t kvieciu. vat blogai tada buna kai salietra brangia paimi is rudens o kvieciai pavasary nupinga.
 14. 1 point
  Šiaip ne taip priėjau prie priekabos, viską pasijungiau, nors užmiršau vieną jungti, pavyko iš atlikusių dalių suburti, tai bent tiek gerai.. Stabdžiai veikia gerai, švelniai spaudžiant iškart nekerta, gana maloniai lėtėja (dar ten kažkoks reguliavimas yra jautrumui, kurio nereguliavau), stipriau spustelėjus, aišku, čiuožia ratai Jeigu kam įdomu, tai realiai viskas vamzdeliai + vožtuvai + žarnos su filtrais nuo traktoriaus + visi perėjimai iki pūslių kainavo 200 be pvm. Pagrindinis vožtuvas WABCO 971 002 150 0 - 77 eur be pvm (yra ir gerokai pigesnių alternatyvų) Stabdžių atleidėjas (montuojasi ant to vožtuvo kaip papildoma įranga), nuspaudus juodą knopkę atkabintai maitinimo žarnai atleidžia stabdžius, bet oras sistemoje lieka. Patraukus atgal, stabdžiai vėl užsiblokuoja. Jo kodas 963 001 012, kaina 27 eur. Iki pilnos laimės buvo galima užsimontuoti kraną, kuris reguliuotų stabdymo jėgą nuo pakrauto svorio, t.y. kad paduotų tuščiai priekabai max 3 barus ir pan. Bet kadangi pakankamai švelniai veikia ir dabar, kol kas atsisakiau šito priedo. Visur išvedžiojau 10 mm vamzdelius, tik į receiverį galiukas 12 mm geresniam oro atidavimui.Dar laikiklius nugruntuoti ir nudažyti reiks..


×