Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.10.23 visose temose

 1. 5 points
  kestoxs

  Pieno kainos

  Darbuotoju vistiek reikes, daugiau ar mažiau vistiek turėsi kažką samdyti... elektros išlaidos, maždaug vieno darbuotojo atlyginimas... aptarnavimas dar maždaug vienas - du atlyginimai... aišku gal geriau tureti daigta kuris dirba ir valgyt nepraso, pvz savo pristumeja tai “dalbajobu” vadinu, nes jis kaip darbuotojas, turi pagirias, užeina atsiremia į stulpą ir stovi nepatenkintas...
 2. 3 points
  jaunasis21

  zieminis rapsas

  Žiemai pasiruošę.
 3. 3 points
  dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Na sklando "gandai" kad kazkuria diena gali buti kad visoje salyje rajonuose rinksis traktoristai i meet'us - pasivazineti, kavos isgerti, pasisnekuciuoti, vel pasivazineti..... dress kodas - traktorius.
 4. 3 points
  virgis807

  Anekdotai...

  Istorija apie " laiminga pabaigą" su laiminga pabaiga https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2019/10/23/news/intymi-drama-kupiskio-r-baigesi-smugiais-vyras-savo-nuotaka-uztiko-su-motinos-draugu-12291281/
 5. 1 point
  PArty

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Veluojam,jau labai veluojam.... Valdžia metalo laužo prisipirko Tai ne medžiotojas esi? Į pirtis su valdžia neini? Taip, tai ne tas" levelis" kad girdėtų.
 6. 1 point
  MM3 52s

  MTZ 52s pakaitinimo žvakės

  Sveiki, reikia elektrikų pagalbos! Mano mtz 52s neįmanoma užvesti, nutariau susitvarkyti pakaitinimo žvakes. Nusipirkau naujas žvakes (tokios, kaip buvo orginalios). Susidėjau, ir nudegė. Kiek pasikapsčius internete, bei pasigilinus ant žvakės radau, jog jos yra 1,4v, Visas sujungus gaunasi 4x1,4=5,6v. Akumuliatorius yra 12v, dėl to ir nudegė, nes per didelė įtampa. Panelėje pastebėjau, jog irgi nudegė ta liaudyje vadinama "lemputė". Sistema: Kiek patyrinėjau, pas manęs traktoriuje egzistuoja tokia schema žvakių : iš akumuliatoriaus ateina (-) į masės išjungėją, o toliau į korpusą, o (+) į spinelę, tada spynelę pasukus per vieną padėtį, srovė keliauja į "lemputę" ant panelės, poto į rėlę (nežinau kaip jis vadinasi, prisegsiu foto), ir tada tiesiai į žvakes. iš žvakių nueina (-) laidas prie korpuso variklio. Problema: kaip pakeisti 12v į 6v, kad žvakės nenudegtų? Pasamprotavimui: kai kur skaičiau, kad ta tariama "lemputė" yra varža, ko pasekoje ji sulygina srovę, todėl pasikeitus lemputę visas būtų tvarkoje? Galbūt reikia rėlę kokią dėti? Galbūt kokį konvektorių įstatyti? Nuotraukas pridėjau: lemputės, rėlės, pakaitinimo žvakių. Atsiprašau, negimiau geru elektriku, todėl nepeikite, jeigu kažką blogai įvardinau (rėlė, lemputė). Blogų atsakymų nėra, todėl išreiškti prašau visų nuomonės.
 7. 1 point
  kestasxxxl

  MTZ 52s pakaitinimo žvakės

  Rimčiausiai būtų dėti el. antifrizo šildytuvą ir piniginė pilnesnė ir galva mažiau skaudėtų žiemą. Įjungi į el. rozetę ir kol kiaušinienę pavalgai, tau užšyla variklis, vedi ir važiuoji. Mano abu traktoriai su pašildytojais ir nereikia kankintis žiemos metu. Pašildei, pasuka raktelį, burbt ir bandzai į mišką.
 8. 1 point
  Remse

  Skiltis chemijai

  Mcpa, dikamba, po šių veikliųjų medžiagų augalai praranda turgora (drėgmę), dėl to gali prasčiau žiemoti.
 9. 1 point
  niino

  koki traktoriu rinktis???

  k701
 10. 1 point
  Mano neivaziuojamos pelkes tapo nasiomis... Per senas, ne kooperatyvo narys, su gyvuliais ne, kas belieka... Ar tvenkinių kasimui niekas nebandė??? Turiu dėkinga zemuma su griovių isleidimui, auginciau zuvis
 11. 1 point
  Dr.Zoidberg

  koki automobili(-us) vairuojate?

  Variklis 2,7 , 120 kW 5 cilindrų Mercedes benz. Bekelėje 15 litrų ( ir daugiau) visai realu, bet mišriu režimu 70 % užmiestis 30 % miestas į 10 telpu. Jeigu jau 15 trasoje, tai arba šoferio koja sunki, arba ratai nesveiko dydžio arba gedimas.
 12. 1 point
  dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  O tai protinguoliai - vualia - pirmyn audiencijos..... Klausimas vienas - kada subines pajudinot ir ka kur nors padaret. Ir KODEL KAZKAS KAZKA del jusu ponai turi daryt, jei patys nieko nedarot? Nuolanki tauta nuleidus galvas - nes kazkas apie jus blogai pagalvos Tamsta kaip suprantu zemes ukis neliecia? Kurioj vietoj kas barikadas stato? Kas blokuoja? Prasau pasireiskite - kokie sprendimo budai? O pats nenori pagalvoti? Kas yra pagarba, jei patys pagarbos sau neturite?
 13. 1 point
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  20 euriukų mechanizatoriui ir atsiranda kokybė
 14. 1 point
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ar nesutrukdysiu jauniesiems maištininkams paklausdamas, o dėl ko visas kipišas? Nes mokesčiai padidėjo reikšmingai jau pernai, bet tada kapų tyla buvo. Žiniasklaida visada ant mūsų varė, nieko čia naujo. Tai kame bėdos?
 15. 1 point
  jevgenijus

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Va būtent, žūm tėra 2 išėjimai, blokuoti galima net be traktorių. Tik reikia nepamiršt, pasiuntinio nežudo. Taigi blokuoti reiktų ir/arba kitas įstaigas. Šiaip ar taip pabūtume naudingi, kažkas pasipiarins besiruošdamas į seimą, kažkam padėsim kėdės perstumdyt ir portfelius persidalint, kažkas pils straipsnius(pamazgas), kažkas juos komentuos... Nauda visiems, išskyrus mus.
 16. 1 point
  ferma121

  Pieno kainos

  todėl manau reikia viska kuo daugiau mechanizuoti kad mažiau darbuotoju reikėtu ir galėtume patys apsidirbti,nes kaime norinčiu dirbti ir dar fermoje niekas nenori o ir normaliu atlyginimu jaučiu greitai nebebus iš ko mokėti
 17. 1 point
  Juodas

  Pieno kainos

  O man kažkaip pajabat, kainos tai kyla tai krenta. Gal daugumai sunku susitaikyti kai prie 10 metu buvo, už pieną po 1lita mokejo, darbuotojai už 600litu dirbo, geri laikai buvo. Gal dėl to tiek negatyvo.
 18. 1 point
  Artojus

  Pieno kainos

  Čia nieko kito ir nereikėjo tikėtis,nes mes europai esam reikalingi kaip vartotojai o ne gamintojai.Būsim priversti pasitraukti iš žemės ūkio,nes tokiomis sąlygomis kokios yra dabar ilgai netempsim.Ir kas svarbiausia kuo toliau,tuo gražiau.Net prezidentas nutarė,kad gyvenam pertekliuje ir galim prisidėt prie gerovės valstybės kūrimo.O kad bankai,prekybininkai varto milijonus niekam tai neužkliūva.Pasigirdo kalbų,kad reikėtų juos apmokestinti,bet šie pareiškė,kad viską suvers ant vartotojų.O kai mus apmokestins,mes neturėsim ant ko suverst savo naštos.
 19. 1 point
  Stasys1962

  Pieno kainos

  Na va o as naivuolis galvojau , kad pieno kainoms neber kur krist o pasirodo yra.Amerikonai muitus uzkrove o perdirbejai vienas per kita jau klykia , kad pieno kaina teks mazinti .Jei supirkimo kaina tikrai mazes tai bus paskutine vinis i pienininku karsta .Aplink kaimynai vienas su 30 kitas su 60 karviu pasitrauke is pieno gamybos o as vis dar abejojau ir tikejausi kazko geriau o ir tame amziuje , kai esi neber kur dingti .Taciau jei ir si mizerna pieno supirkimo kaina dar nukris , tikrai jokiu abejoniu ir man nebeliks o ir labai palengvins apsisprendima .Valstybei irgi negana , vis gilyn ir gilyn i mano kisenes lenda ir paskutini uzdirbta centa nusavina Nebetoli jau tas laikas , kai skurlupiai perdirbejai ,dar ir primokejimo pareikalaus tipo uz paslauga , kad piena veltu paima


×
×
 • Create New...