Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.06.18 visose temose

 1. 3 points
  Tai dabar tikrai uzdarom tema.... negalejai viso sito pirmam puslapi surasyti - sitiek vargom irodinejom viens kitams visiokias tendencijas - o tu atejai ir se tau sesiolikine is Svedijos
 2. 3 points
  Turiu pasakyt, kad su ta katastrofiška klimato kaita daug kas perdeda. Liūtis praėjo rėkia klimato kaita, sausra užėjo vėl rėkia mes visi mirsim. Taip, klimatas keičiasi ir ne, mes nemirsim, mielieji. Ta kaita vyko tūkstančius metų ir vyks kol šita žemelė gyvuos. Žinoma, žmogus lemia tam tikrą dalį ir to nepaneigsi, reikia sumažinti visokį teršimą, nes paskui dusim nuo smogo ir kitų reikalų, bet apkaltinti dėl visko vien tik žmogų tai irgi nei šis nei tas. Vien tik karvės nenubezdės tų mūsų debesų, o sukiužęs trantas neprišauks liūčių. Atmosferoje tiek daug visokių fizikinių procesų, kad žmonės mokosi po 10 ir daugiau metų ir vistiek kartais nesusigaudo kas bus po 3 val., nes visos tavo žinios gali nueit šuniui ant uodegos nematytoj ar labai sudėtingoj situacijoj. Viskas kas vyksta trumpalaikėj perspektyvoj ar tai karštis, ar tai liūtys, ar koks uraganas praeina - visa tai yra ORAI, o KLIMATAS tai yra tai kas vyksta daugelį metų, tai kas yra norma. Jeigu kas nors pastoviai nevyksta 20+ metų (pvz. sausra) tai nėra klimatas ar jo pasikeitimas. Pasikeitimas vis dėlto yra tokių reiškinių dažnėjimas arba kitokios tendencijos. Bet visko visais laikais yra buvę: Jei jau kalbam apie sausras tai pvz. Vilniuj 1901 m. lapkritį tebuvo vos 1 mm. lietaus, o 1926 visoj Lietuvoj užėjo tokios liūtys kad daug kas plaukė. Taip, kad geriau pagalvokim visi ne tik kaip verkt, bet ir kaip prisitaikyt prie visokių atvejų. Su visa pagarba, čia galioja ne vien ūkininkams, bet ir visokioms šešiolikinėms Gretoms iš Švedijos protestuojančioms prieš tai apie ką neturi žalio supratimo.
 3. 1 point
  Egida

  Anekdotai...

  Kalbasi vakare lovose gulėdami du broliai,vienam 5m. kitam 4m.Vyresnėlis jauniasniam sako. -Žinai,paauge esam,laikas pradėt keiktis. -Kaip tai? -Nu taip,aš sakysiu ,,B****,,o tu ,,n****,, Ryte sėdi pacanai prie pusryčių stalo,ir vyresnysis sako: -Man B**** tų blynelių. Motina tik čekšt per pakaušį,tas bliaudamas į kambarį,o atsisukus į jaunėlį ir klausia,ar tau irgi blynelių įdėt.O tas lūpą patempęs -n**** man tokie blyneliai reikalingi.
 4. 1 point
  dumoju

  žiemkenčių buklė

  Aš niekada nenaudoju karbamido purškimam. Pagrindą derliaus visada užauginu Extra klasę. MgSO4 pagrinde dedu su bet kokiu produktu purkšdamas. Mg ir S, tai elementai esantys augalo kraujyje, t. y. chlorofile. Daugiau chlorofilo - daugiau fotosintezės. Daugiau fotosintezės - daugiau baltymų...
 5. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Jei jos koks 100 sluoteliu /m2 gali suesti 30 proc ir daugiau. Priklauso kiek jos yra. Yra atveju, kad kur jos labai daug, ukininkas kule 0.5 t/ha kvieciu, kai bendrai lauko derlingumas 4.5 t/ha. Tokiems apsileideliams deciau baudas uz lauku neprieziura. Per tokius kaimynus pats turiu ir nuo avizu ir smilguoliu kasmet purksti.
 6. 1 point
  WYCKA/

  žiemkenčių buklė

  Pradejo daug kas skaiciuot ne vien kontorù klausyt nes pagal juos viskas nuostabu tik imk kuo daugiau


×
×
 • Create New...