Jump to content

TOP nariai

 1. jaunasis21

  jaunasis21

  Nariai


  • Taškai

   7

  • Pranešimai

   933


 2. ramas 1

  ramas 1

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   1.032


 3. voras

  voras

  Moderatoriai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   8.913


 4. Vilius

  Vilius

  Nariai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   10.208


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2021.05.13 visose temose

 1. ramas 1

  zieminis rapsas

  Oi nezinau nuojauta kuzda pripurks cia dickiai ,3 diena vejai bilekokie, laksto su savaeigiais .Greitis kosmusas -panasu iki 25,lazdos aukstai.Matosi gusiai eina toli,vienas pupas purske ,tai per kelia pernesta ir dar juosta apie 40 metru jau pageltonave rapso lapai.Ne mano ,bet vaizdas nekoks.Nelaukiu tu karu ,bet jeigu bus apipurksta nezadu nusileisti.
  4 taškai
 2. jaunasis21

  Skiltis chemijai

  Jeigu taip galvotume, tai kodel rapsus is rudens purskiam ir 3 ir 4 kartus? Gal issals per ziema.. , nepurskime.
  3 taškai
 3. jaunasis21

  Skiltis chemijai

  Arba nieko nera geriau kaip rudeny legacy pro2l, arba komplet 0,4l ir pavasary trimeriu pervaziuoji ir pagal poreiky axialiu.
  3 taškai
 4. Vilius

  Kombaino pasirinkimas

  Su tokiu pat ir aš kuliu. Ir visad žinau kad sezono vidury ar pabaigoj paluš. Bet kai krenta hektarai staigiai tai tas gedimas per paširdžius neina
  1 taškas
 5. Vilius

  zieminis rapsas

  Užtenka augalų apsaugos tarnybom pasukt ir vsio. Tada ruri ruri. Bet dažniausiai visi gražiuoju susitaria niekas nenori problemu
  1 taškas
 6. agronoms

  Skiltis chemijai

  Aš nieko prieš neturiu tavo pasirinkimą.Tiesiog išsakiau savo nuomonę.
  1 taškas
 7. Juozukas

  Kombaino pasirinkimas

  Tai cia 200ha kuris nukulia ramiai per sezona skaitos mazas ar kaip? Gerai cia pries tai rase zmogus, kad su 100ha nesiskaito ukininkas siaip dabar kuliu su mf 40 6m kederis 300ag, kaip ir per akis man jo, tik visada glumina isvaziuojant ryte ar baigsi diena ar ne. Su nauju vaziuociau manau tikrai ramiau ir siaip gera proga pasitaike gan uz padoria kaina nauja pasiimt, dar savo mf priduosiu, tai ant 5m issimoket nera kosminiai pinigai.
  1 taškas
 8. Gunia

  Pavasario darbai

  nepikts..bet notilčikas..tokia dirva matydams putojasi..
  1 taškas
 9. agronoms

  Skiltis chemijai

  Viskas yra gerai kai gerai.O jei iššals,tai tamstos liūdesi dar pagilins rudeninės chemijos nuostoliai.
  1 taškas
 10. 1 taškas
 11. voras

  Grikiai

  Kaip ir pasėjus gegužės pirmom dienom, su pirmom šalnom, juk jie niekada nenunoksta. O kai pasėji į šiltą dirvą šoka kaip ant mielių
  1 taškas
 12. Juodas

  Kombaino pasirinkimas

  O kodel būtent nauja? Gal pigesni, galingesni ir 5metu senumo? Iš didesnio neiškrisi su nh tc 5.7 man kule pernais. Kombainas kai kombainas, mažiau našus, nei laverda 3950. bet tokios klases kombainai visi neįspūdingo našumo, dėl to skeptiškai žiūriu į tokio naujo pirkimą. Pinigu daug o per diena 10-15ha nukulti nežinau.
  1 taškas
 13. Laukai grazeja dienomis, kaina supirkimo taip pat, is auksciau jeigu nepagailes nusimato neblogi metai
  1 taškas
 14. yra niuansų.. vieno karto su skutiku nelabai kada užtenka, kad kokybiškai pasėt, tai gaunas 2. dabar pridėkim, kad nėra darbo jėgos. ir tada tie du kartai gaunasi labai skausmingi... yapc jei turi dar kitų darbų
  1 taškas
 15. Pabandykit išsinuomot tą traktorių mėnesiui, o jeigu dar kainą paskaičiuoji nuomos, tuo ir baigiasi kalbos. Per 3-4m ta nuoma atsiperka su kaupu. Niekas nenuomoja mėnesiui, apie 3mėn kalbos dar yra, bet ir tai jei seni klientai metams nesinuomos.
  1 taškas
 16. Labai jau tobulai atrodo, gyvai nesu matęs, bet smalsumo vedamas klausiu kaip dirbimo kojos pravažiuojant kampu nesujaukia tobulos eilutės. Pati koncepcija labai įdomi, bandau įsivaizduot, kad pirma apsėjama aplink lauką, kad įsivest į kompą lauko parametrus, bet tuomet apsisukinėjama ant jau pasėtų sėklų... Ne visos kultūros tą toleruoja. Įdomu ir tikrai įspūdingai gražiai pasėta.
  1 taškas
 17. Horsch RowControl sistemos veikimas atrodo taip
  1 taškas


×
×
 • Create New...