Jump to content

TOP nariai

 1. Augunstas

  Augunstas

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   6.809


 2. shaulinis

  shaulinis

  Ekspertai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   7.121


 3. JCB

  JCB

  Nariai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   5.169


 4. Bulvinykas

  Bulvinykas

  Moderatoriai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   6.164


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2021.03.20 visose temose

 1. Kalbant apie valstybes daugiausiai sakantis pavizdys yra Turkija. 40% moterų patiria smurtą šeimose o Rafžipas išeina iš konvencijos nes tai .... prieštarauja tradiciniam turkų suoratimui apie šeimą... O šeip tai taip čia turėtu būti teisininkų reikalai, nekenčiu skaityti valdiškų popjerių, labai jau ta valdiška kalba sunkiai kramtoma, bet vat tenka. Kaip Mykolas Katkus sako - trūksta agresivių nuosaikiųjų. Kai nuosaikieji tyli eterį užpildo radikalai iš priešingų spektro pusių.
  2 taškai
 2. Neteisybių daug, bet jei kažko nori, turi kažką ir daryti. Ir jei puse gauni, ir neapsimoka, taip ir nematysi paramos.
  2 taškai
 3. As dafiga ukiu apvaziaves ,ir puse ju neeme nes daug reikalavimu ir toliau ukininkauja su tuo senu t40.traktoriuku, ir nesuka labai galvos . Ta parama gerai jei turi savas visas babkes ,jei skolines is banko (dar bankas ar skolins),primest dar reikia procentelius . Jei statysi pastata ,statys firma :pas ja ikainiai pagal vietove ,medziagu kaina ir ,tai gausis suma nemaza. Tai vo , o kur dar neaiski ateitis verslo kuri turi ,gal metai prasti bus ar panasiai. Bet gali ir islost ,kaip pasiseks. Gundo ir mane ,as ir nei vienos negaves bet man patinka senu patikrintu metodu .uz savus
  2 taškai
 4. darzininkyste uogininkyste dar yra O tai tas amziaus riba iki 41m , po 41m jau vsio amen nurasyti?????,,, kur ta lygiu teisiu tarnyba ??? https://lygybe.lt/lt/teises-skyrius < skuskit Su pastatu ten isvis kosmosas ,jei legaliai pastatyt su visais projektais ir priduot-gali dukart prazilt ir pazaliuot Didele samata gautusi jei viska firma darys ,kiek apsuks ir t.t -lyginant kai statai is leto ,paieskant medziagu,statybininku ir t.t tas 50% vilioja bet Gal kas state pasidalinkit ,nauda ... kazkur rase ,kad tampo teisesauga uz tas paramas
  2 taškai
 5. Pats gazas su trašom startuoti
  2 taškai
 6. Tai būtent Redžepas ir paspyrė mane pagaliau perskaityti tuos 49pls. Socialinės lyties pavyzdžiai: moteris kariūnė ir vyras slaugas. Ta prasme, kad konvencija apima ir tą smurtą, kuris atsiranda kai to smurto objektas per toli nutola nuo nusistovėjusių toje visuomenėje vyro/moters vaidmens. Na, bent aš taip supratau. Beje, šalys pasipildžiusios žmogiškaisiais resursais iš Šiaurės Afrikos ar artimųjų Rytų tuo popiergaliu greičiausiai bando uzsigarantuoti, kad prisidengiant tradicijomis ne prasidėtų mergaičių apipjaustymas ar priverstinės ir ankstyvos vedybos čia, Europoje.
  1 taškas
 7. Tai čia tipo visi tik 350-400kg viso atiduodat? Ir po to pasakojat ,kad virš 8t kuliat
  1 taškas
 8. Nu suklupo senelis skubėdamas. Senatvė, niekas to neišvengs. Jei supranti kur lenkiu. Ta galingiausia valstybė, su prezidentu invalido krėsle, ištempė visus už ausų per antrą pasaulinį. Taip kad jėgų balanso tie kluptelėjimai nekeičia.
  1 taškas
 9. ramas 1

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Si karta aiskiau Jevgenijau pasakysiu ,mano nuomone N.. ji cia reikalinga .Turim savu irankiu smurtui suvaldyti.
  1 taškas
 10. Man 35 ir jau nurasytas, nes ukininkauju ilgiau nei 5 metus, del to suma proc mazesne. O paramos taip ir negaves :(.
  1 taškas
 11. Nemanau. Kai pasipylė į FB mesengerį ir kt prašymai iš pažystamų ir nelabai pasirašyti vienokią ar kitokią peticiją ėmiau ir perskaięiau visą tą konvenciją nuo iki visus 49 puslapius. Kad man patiko tai tatptautinis lygmuo apsaugos. Na tarkim kokia lietuvaitė išteka už kokio aborigeno. Aborigenai nusprendžia, kad ji įžeidė jų šeimos garbę ir ją reikia akmenimis užmėtyti. Lietuva gali pagal tą konvenciją aktyvuoti tarptautinį įsikišimą su liūdininkų ir nukentėjusių apsauga, nusikaltusių ekstradicija ir tt ir pan. O visą kitą kuo čia gazdina.... labai jau pritempta mano akimis žiūrint. Na bet aš ne teisininkas tik šeip atsakingai žiūriu į klausimus, pradžiai pradinius šaltinius išsistudijuoju
  1 taškas
 12. 200 kg ir 250 kg, tarpe sulfato 150 kg.
  1 taškas
 13. Audrius08

  zieminis rapsas

  Busiu pirmas!
  1 taškas
 14. WYCKA/

  zieminis rapsas

  Tai kam trest poto dvejot ar bus gerai ?
  1 taškas
 15. K_Nerijus

  zieminis rapsas

  Eisi susirinkti jei dauguma sakys kad per anksti?
  1 taškas
 16. juska

  zieminis rapsas

  Vakar rapsą patrešiau su 15-15-15 po 200kg kaip manote ar ne per anksti ?
  1 taškas
 17. Shimshius

  Grūdu kainos?

  kas kas tokia? infliacija? Matematiniais skaiciavimais pateikite itaka kainai ir nepatrauklumui siiuometinei kainai uoste 180 uz II klase.
  1 taškas
 18. Ne gegužės vidurys, atsėjimui laiko sočiai.
  1 taškas
 19. Bulvinykas

  Pasaulio įvykiai

  Man įdomu, kiek tokių simptomų pasireiškė 17 mln. dar nesiskiepijusių, kurie pasireiškė kelioms dešimtims pasiskiepinusių. Ir kiek šitas skiepijimo žlugdymas nusineš papildomų gyvybių.
  1 taškas
 20. voras

  Strip-till

  Derliaus priedas 2% Pelno 20%
  1 taškas
 21. ramunas.s tu net nepaklausei kokią veiklą vykdo. Kad augalininkystei sekėsi viskas aišku, bet gyvulininkystei tai šiaip sau, daržininkams ir ten su pardavimais nepyragai. Jei negali atsakyt ko klausia tai geriau patylėt...
  1 taškas
 22. Tai jeigu tu tik parduodi,o nieko neperki tai ilgai nepatemsi su tokiu ūkininkavimu
  1 taškas
×
×
 • Create New...