Jump to content

TOP nariai

 1. ūkininkas

  ūkininkas

  Nariai


  • Taškai

   6

  • Pranešimai

   997


 2. ceck

  ceck

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   3.491


 3. AG Paulius

  AG Paulius

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   1.185


 4. jevgenijus

  jevgenijus

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   3.379


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2020.12.25 visose temose

 1. Per šventes nors žemės ūkio rūpesčius palikit už durų pavasaris dar toli išsiaiškint spėsit kas geriausiai. Su Šventėmis Visus kolegos.
  6 taškai
 2. ceck

  No-till

  Na ką chebrytę visus sveikinu su Kalėdom,linkiu visokeriopos sėkmės,sveikatos ir...pinigėlių,kaip sakoma be noragų nebus pyragų ar ne taip jevgenijau
  4 taškai
 3. dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Normalios kucios. Gale ilgo stalo pastaciau dydeli telika, kamera.... ismokinom visus senelius prisijungti i chata ir vualia nuotolinis balius, t.y. kucios. Kaip visada iki amen priedimas silkiu, po to skrandzio gaivinimas vynu kad kazkas bent per sprindi zemyn sugultu. O po to pasivaiksciojimas iki gyvuliuku _ paklausyt ar nekalba Taip kad gal ir truksta kontaktinio susitikimo - bet nesugriuvo pasaulis. Siandien dar geriau - sveciu ner - uztat yr laiko pasivaiksciot po miska...
  2 taškai
 4. as bandysiu viena eile noraginiu sukst ir sejama su lenta lyginimo set.
  2 taškai
 5. Keistos Kūčios. Pirmą syk per 12 metų kaime, prie stalo be senelių. O tai reiškia mažiau šeimininkių. Pažvelgus i kūčių stalą, matai kūčių stalą, o ne vestuvių. O tai mažina galimybę pasisvečiuoti gastroenterologiniame skyriuje. Ech, o senelis galų gale skeldavo, anegdotą, ir ne vieną. 23čias geras ir 17tas, 31mas visada topinis, visom progom tinka. Kad jau jo nėr, pasileidom tyliai kalėdinė muziką... bet galų gale pradėjo grot mamai maximai sukurtos melodijos, kaip kad Last Christmas ir All I want for Christmas is you... Belieka TV, vienas namuose, Haris poteris ir mumija ir mumija ir mumija... Čia turėtų būti epilogas. Kiekvienam savas. Maniškis... iki naujų sugalvoti ką pasižadėti sau kitiems metams, bet aš jau žinau.
  2 taškai
 6. 2020 metai jau baigiasi, bet kiekviena pabaiga tai kažko naujo pradžia. Ateinančiais metais išdrįskite pradėti kažką naujo !!! Ir kokios Kalėdos be dovanų, ta proga norime Jums padovanoti naujas galimybes. Dėl dovanos prašau kreiptis asmeniškai. Gražių, jaukių ir svarbiausiai sveikų Šv. Kalėdų.
  2 taškai
 7. Pasiteisins, nebent kai būna labai daug išgulusiu ir neina trumpai nukult, bet tada bet kokia sėjamoji kemšasi.
  1 taškas
 8. Kai praeita sezona daug siaudu buvo. Kiso sejama labai. Tai teko volais pralekti, skutima. Situacija pagerejo, dalinai.
  1 taškas
 9. Visiems kolegoms linkiu šviesaus Kūčių vakaro ir laimingų Kalėdų ir Naujųjų.Būkim sveiki.
  1 taškas
 10. Koks puikus pvz kai buvimas nepriklausomybės akto signataru automatiškai nedaro protingu visa kame. Tiesa pažiūrėjau iki žodžių, a kur gripas dingo... Aš suprantu, testų patikimumas, statistikos patikimumas, sutuacijos suvaldymui naudojamų priemonių tikslingumas ir pan. Visa tai teisėti klausimai. Kaip ir klausimas, o nuo kada gripą gydo ventiliuodami plaučius, nuo kada nuo gripo dešimtimis miršta kasdien, o ka jei viena dieną daktarai atsisakys dirbt su kovidiniais... Ir išvis, tą sausio 13ają tūkstančiai žmonių susirinko ginti krūvelės esančių seimo rūmuose, dabar vienas iš tos krūvelės, išdidžiai nešiojantis priešdėlį - Lietuvos nepriklausomybės akto signataras-, kažką pezauja apie procentus nesusivogdamas kad tie 0,3% yra 40-50 žmonių. Net gali būti, kad iš tų 1143 mirusių nevienas buvo seimo gynėju...
  1 taškas
 11. Minimalus 25 buvo, cia antrasis saukimas. Nezinau kaip buvo birželį
  1 taškas
 12. Sveiki gerbiami forumiečiai, laikas bėga kaip vanduo ir vėl artėja šventės - žiemos saulėgrįžos šventė. Po jos dienos ims ilgėti ir pavasaris pradės žadinti mus kaip kad rašė Kristijonas Donelaitis "Metuose" Praėję metai žemdirbiui buvo dosnūs, daug kam derlių atseikėjo su saiku, ūkiai finasiškai sustiprėjo. Saulė pradėjo savo 25 aktyvumo ciklą kuris turės teigiamos įtakos bent ateinantiems 5 ūkininkavimo ciklams. Ūkininkai bando ieškoti išeičių iš savo konservatyvių pažiūrių. Visi ženklai teikia daug vilčių kad ateityje, gyvensime geriau, tvariau, išmintingiau. Noriu palinkėti kad ateinatys metai sustiptintų jūsų bendradarbiavimą, o mokslo naujienos pakeistų marketingo lankstinukus. Gražių artėjančių švenčių. AG Paulius.
  1 taškas
 13. 1 taškas
×
×
 • Create New...