Jump to content

TOP nariai

 1. Uk. Jomantas

  Uk. Jomantas

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   388


 2. paulius radvila

  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   1.160


 3. jevgenijus

  jevgenijus

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   3.201


 4. Bulvinykas

  Bulvinykas

  Moderatoriai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   6.072


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2020.11.20 visose temose

 1. Uk. Jomantas

  Filmukai

  https://www.facebook.com/100013608189268/posts/1046477805815816/
  3 taškai
 2. Visiskai pritariu!, BET yra geri dirvozemiai kur vienas aria kitas saliai raziena seja, kitas be sejomainu ir visi 3 panasiai pjauna, ir yra gal ir mire dirvozemiai. Kur visi 3 skirtingi ukiai stebuklu nei viena techologija nepadaro... (sunki slapia zeme, zeme be melioracijos, visoki slynai, durpes, smeliai)
  3 taškai
 3. Vakar buvau užkarščiavęs, šiand ryte pagalvojau - da nu nafig. Ir nebekarščiuoju. Primesk, kokia valia
  2 taškai
 4. O kodėl nesakot viens kitam, kad karščiuojat?
  2 taškai
 5. Kad koncervai kerštaus, buvo galima nuspėt. Jie visada laikė save didžiausiais patrijotais, Lietuvos gynėjais ir dar biesas žino kuo. Tik kad "runkeliai" visada buvo per buki tai suprast. Ir dabar reikia jiems vietą parodyt. Tiesiogiai vėliau, pradžiai per tuos už ką jie balsavo. Galvojau, kad nesąmonė, bet nepatingėjau pasikuist būsimos premjerės snukiaknygėj - 400 000 sąlyginių vnt mėšlo juos užšeriant, kad dar bent šiek tiek patemptų nepadvėsę - čia ji apie Lietuvos pensininkus.
  2 taškai
 6. Pas gerą tekintoja: aptekina skriemuli ir ašį ištekina ivore , kurią ivirini į skriemuli. Isfrezuoja griovelius šponkei .
  1 taškas
 7. dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tai gal jie isdidus - temperaturos nesimatuoja
  1 taškas
 8. padrė

  Naminio tabako auginimas

  Sveiki. Aš naudoju paprasčiasią Trezo 100 1,1mm. Originalia ipirkau kaip 0,8mm, bet greitai sugedo, pasmulkinau kokia 3kg tabako. Tada parsisiunčiau 100 1,1 velenėlius ir šukas ir be problemų naudoju 2 metus ir sumaliau kokia 25kg tabako. Gaila, kad neturi 1,3 ar 1,5mm manau dar geriau smulkintu. Mačiau Dūmialis turi galinga fermentatoriu; tačiau turiu keletą pastabų. Maišuose fermentuojant sunku sureguliuot drėgnumą tabako, tai per drėgna tai per sausa. Maišuose fermentuojasi mažas kiekis gal 200g gal 300 maksimum 500g. Rekomenduočiau fermentuot jau supiaustytą stiklainuose, tai tilptų 1-2 ar 3 kg tabako. Visai nepasišalina drėgmė. Labai sutaupoma elektros. Dar fermentacijos temperatūrą reiktų pasitikrinti tikru termometru, nes pasitikėdamas išoriniu kur rodo drėgmę ir temp. sugadinau kruvą tabako, tapo šlykstus, nerūkomas, prastai degė. Maniau kaltos tabako veislės, išsigimusios sėklos, neteisingas auginimas. Sėkmes
  1 taškas
 9. Nu chebra, jei nesugebat matyti konteksto... Kaip suprantate posakį - man sprogsta iš skausmo galva. Nejau įsivaizduojate sprogimą?
  1 taškas
 10. Nenorim. Kas per imone?
  1 taškas
 11. sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Gerai kažkas pastebėjo kad patys valdantieji kvaili kad gavę valdžią ne dirbti pradėjo bet užsiėmė žaidimais su opozicija dar ir laikas netinkamas žaidimams. Bet kaip sakoma kvailumui ribų nėra. Dar corona įsisuko į seimą tai galės dabar gulėdami lovose pirštą čiulpti vietoj balsavimų.
  1 taškas
 12. arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Matosi, kad vaikai valdžioje. Kai cirkus krėtė opozicijoje su kortelių ištraukimais ir t.tniekas nekreipė dėmesio, o dabar valdžioje jau kitas dėmesys, o įpročiai liko. Pagal tai ką žmonėms žadėjo, kitą politinę kultūrą tai dugnas konkretus: į teisingumo ministrės pragėrusią teises, į kitą advokato padėjėją, na...
  1 taškas
 13. Kazkada sakiau kad NMA kolektyvas per didelis...., bet tai buvo kazkada - jiems siuo metu ant galvos ir covidiniu ismoku ir tiesioginiu ismoku ir dar pagal projektus (keli saukimai) vertinimai - ir tikrai zinau kad truksta zmogiskuju istekliu. Mano paraiska ivertinta, konkursas praejes, sutartis paruosta (pastu siuncia, sia savaite gaunam) - technika pas atstova - paruosta - laukia kada gales atvezti.
  1 taškas
 14. voras

  zalioji trasa.

  Nežinau, mano galva ta pati tragedija
  1 taškas
 15. voras

  SEJAMOSIOS ?

  Mokslus pabaigsi tai tikrai turėsi ką veikti, šitiek mazgų šitoj mašinoj, kad užsi.si keist ir remontuot. Šitiek visko pridėta, toks įspūdis, kad už kg kaina nustatyta
  1 taškas
 16. Mifas

  Naminio tabako auginimas

  Laba visiems. Pakaičiau jūsų kalbas apie tabalo lapu pjaustymo mašinas ir manau kad Medėjai nereikėtų duoti uždirbti du ar net tris kartu daugiau nei jos kainuoja. Panaršykit Lenku puslapiuose ten rasit ko tik norit. Yra svetaine kaip ,, Primpol.pl,, toliau yra OLX.pl, ,,Allegro.pl,, ir daug kitu. Visi jie siunčia ir i Lietuvą. Aš susiradau visai neblogą už 200 zl. ar pln ape 44 eurus kainuoja, bet pirksiu vėliau nes dar turiu kuo pjausto. Atsiuntimas irgi svyruoja. Nuo 20 iki 40 euru. Tiesa jos jau profesionalios ir visokiu diametru , tekintos lazeriu. Sėkmės. Tiesa, jei ieškosit pas Lenkus tai išsiverskit goglėse Lenkiškai o tai ju tinklapiai nelabai supranta automatinių vertimų.
  1 taškas
 17. manttys

  dirvožemio tyrimai

  išakrt pasakau, kad jokių nuolaidų ar kitų benefitų už savo nuomonę negavau, grynai nešališka nuomonė. Kadangi ūkinkavau/tebeūkininkauju dėl pomėgio, labai nekreipdavau dėmesio į ne itin gerus derlius, bet perkopus 100 ha jau susimąsčiau, kad hobį reikia paversti pelningu, o tam reikalui reikia išsiaiškinti nesėkmių priežastis ir jas koreguoti. Pradėjus šniukštinėti apie žemės tyrimus gavau neįkyrų ir neįpareigojantį Agricon atstovo kontaktą. Kadangi normaliai ėjo susikalbėti, man patiko su veiklos modelis, pasidariau tyrimus visose dirvose, įskaitant ganyklas. Nors visada šventai buvau įsitikinęs, kad pas mane ribojantis veiksnys yra dirvožemio rūgštingumas, tačiau jis nėra toks tragiškas, o labiausiai augalai kentėjo dėl fosforo trūkumo. Praktiškai visose dirvose naujam derliui užauginti reikia vidutiniškai 150 kg veiklios medžiagos. Kas tręšiant įprastomis npk, reikštų kokius 700 kg į hą, kai realiai tręši 200-300, esi pasmerktas suktis tam pačiam rate ilgai ir nuobodžiai. Ir atvirkščiai, bent mano dirvose kalio poreikis naujam derliui yra viso labo apie 60 kg, tai tręšiant didesnėmis įprastų npk normomis kalis tiesiog pertekliniai duodamas. Manau ne vienam aktualus klausimas ir svajonė turėti tręštuvas su gps ir kintama norma. Manyčiau, kad tai tikslinga, kai daug lauku yra 10 ha +. Mažesniuose laukuose mažai tikėtinas didelis medžiagų šuolis ir pati kintama norma gali skirtis kelis kg, kas iš esmės yra neatsiperkantis dalykas. Didesniuose laukuose tikriausiai galima pasiekti daugiau naudos. Bet yra išimčių: viename lauke min ir max normos skiriasi iki 50 kg, kas yra 100 kg mapo ir skirtumas tikrai apčiuopiamas, tačiau kitam tręšiant vienoda norma iš esmės nieko neprarastume (pastarajam jau atiduota 80 kg map prieš sėją) O dabar iš ekonominės pusės (imant ryškesnį lauką): Įprastai treštume max 300 kg kokio tai 10-26-26, kas iš esmės patenkintų pusę forsofo ir pilną kalio normą: apie 350 eur * 0.3 = 105 eur Turėdami tyrimus ir kintamą normą viską galime pasidaryti daugmaž už tiek iki pilno medžiagų atstatymo: K: 270 * 0.11 = 29.7 (kalio chloridas) P: 350 * 0.27 = 94.5 (MAP) sumoje išleidžiame 124.20 eur, bet su neženkliu kainos prieaugiu pilnai paduodame tai, ko reikia. Gyvendamas kaip įpratęs, niekada neišlipčiau iš fosforo trūkumo problemos ir nepasiekčiau norimų derlių. Išvada viena, turimus darytis verta ir būtina. Jeigu ne derliui didinti, tai išlaidoms optimizuoti. Juo labiau, kad kainos nėra baisinės. Aš asmeniškai taip pat pasidariau laukų valdymo prisijungimus, kur pats galiu dėliotis sėjomainas, būsimus ir faktinius derlius bei pagal tai planuotis ręšimus. Jeigu būtų pastabų, maloniai lauksiu, nes ir pačiam įdomu kažką naujo sužinoti ir tobulėti.
  1 taškas
 18. 2018m ir 2020m Hidraulikos filtras 104Eur - 180Eur 73% Hidraulikos filtras 37.18Eur - 49.80Eur 33.94% Kabinos oro filtras 29.46Eur - 39.40Eur 33.74% Serviso 1h 30Eur - 50Eur 66.67% Atvykimo mokestis 35Eur - 60Eur 71.43%
  1 taškas


×
×
 • Create New...