Jump to content

TOP nariai

 1. Pienmėgys

  Pienmėgys

  Ekspertai


  • Taškai

   8

  • Pranešimai

   2.553


 2. linas78s

  linas78s

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   924


 3. dvidas

  dvidas

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   1.539


 4. aladinas

  aladinas

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   350


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2020.10.30 visose temose

 1. Pabandykit surašyti į vieną krūvą VISŲ gydytojų dietologų patarimus ir pamatysite, kad valgyti negalima nieko.. Nebent salotą užaugintą ant palangės... Ir tai pakabintą ore ir nesiliečiančią prie nieko..
  5 taškai
 2. linas78s

  zalioji trasa.

  Kažkaip neįtikėtinai skamba,bandėt palikt ir užrūgštino žemę?ir įterpus kur jis dingsta kad jau viskas gerai,ar taip ar taip jie žemėj auga.
  4 taškai
 3. Šiaip tai natrio gliutomatas ne kažkokia aukšto lygio chemija.. Tai gliutamo amino rūgšties (didesniu ar mažesniu kiekiu esančios kiekviename baltyme ) junginys su natriu. Žmogus taip sukonstruotas, kad jam reikia baltymų ir tų baltymų prieinamumą (skonį) apsprendžia būtent glutamo rūgšties (na, jos kiekis) ar jos junginių kiekis.. Taigi, kokie bebūtumėte natūralistai, valgydami baltymus (nesvarbu, augalinės ar gyvulinės kilmės) to gliutomato gauname.. Ir jei šis dalykas būtų kenksmingas, japonai tikrai negyventų ilgiausiai pasaulyje.
  3 taškai
 4. armins

  žiemkenčių buklė

  Pupos irgi graziai zaliuoja
  3 taškai
 5. Buvo bandymai daryti su pakartojimais kaip priklauso, žaliai trąšai paliktas šakninis ridikas ir pavasari pasėti kukurūzai, tai derlius buvo mažesnis lyginant su suskustu rudeni nes pamatavus tose vietose kur buvo palikta ridiko "puvesis" tai PH buvo 4,5 . Kas tyrė per mikroskopa aptiko begales visokiu grybų. Derlius kukurūzu tik 5t, o ten kur suskusta iš rudens ir pavasari pasėjus kukurūza derlius tadar buvo 9 t.. Tingiu aiškinti ir plėstis, čia seni bajeriai ir tikrai čia nėra kažkokia naujovė, bet lietuvis tai tik iš savo klaidu mokosi ne iš svetimu. Pease
  2 taškai
 6. Vilius

  žiemkenčių buklė

  Pavasari atiduos
  2 taškai
 7. Turi pats uzsiauginti, nes pirkti po 4 5 eur kg kosmosas.
  1 taškas
 8. dvidas

  zalioji trasa.

  Manau kuo ivairesnis mišinys tuo geriau,bet sėjau ka turėjau ,pabandymui,vienas sklypo galas labai šlapias būna pavasari tai matysiu kiek tos teisybės sakė vadybininkas kad geriau vanduo susigeria,dar kitiem metam užsisakiau japoniškos veisles isiveisimui
  1 taškas
 9. dvidas

  zalioji trasa.

  ,Manau per anksti pasejau ,reiks kitąmet bandyti prieš pat kulima
  1 taškas
 10. dvidas

  zalioji trasa.

  Patikrinsiu pavasari ph prieš dirbant žeme ir po sudirbimo ir pamatysiu kiek tos tiesos
  1 taškas
 11. ką rodė : mačiau tvartuka paršavedėm ir atjunkytiems paršeliams nedideli ir dideli lageri už to tvartuko penimiems pilnai užpildytomis kriuksėmis su mėšlo rezervuaru po juo.mačiau volksvvagen kabluką su šaldytuvu. ka papasakojo ta ir aš perpasakojau samdytu darbuotoju nemačiau gal ir yra nepasakysiu.Sunu mačiau sakėsi kad atvyko po darbo tėvams padėti apsiliuobti.Galiu paieškoti kontaktus manau juos dar turiu galėsi pats paklausti kas ir kaip.
  1 taškas
 12. Atvirkščiai turėjau omeny, kad negalima jo palikti iki pavasario neiterpus kadangi pavasari pūdamas labai užrūgština tas vietas kur augo ir būna derliaus nuostolis. Čia liečia konkrečiai šakninį ridika. O jei tau atrodo kitaip tai sėkmės
  1 taškas
 13. sunku objektyviai pasakyt, nes kažkaip pas mane yra pizdavotai su priekinio tilto perdavimu, ko pasekoj labai traukia priekis kur jam lengviau, tai ner iš rankos yra ką veikt gerai nuvažiuot. Šiemet sėjau su kitu traktoriumi, viskas daug paprasčiau. Bandžiau vairavimą žiūrėdamas į markerį, man nepatiko ir nebebandžiau. Gal pasėjus nebūtų jokių problemų
  1 taškas
 14. Apie gamybos kooperaciją reikėjo kalbėti prieš 30 metų . Dabartinių metu problema yra per kur parduoti (pažiūrėk kas darosi vakaruose kur kooperatyvų nariais su išskirtinemis teisėmis tampa prekybos tinklai,tarptautiniai ženklai)o gamybą,perdirbima galima ir pasisamdyti nes didžiausias maržas generuoja būtent prekyba.
  1 taškas
 15. manttys

  Purkstuvai

  kas nors naudoja kverneland Ixtrack purkštuvus? Kažkaip ant svieto neteko nei vieno sutikti
  1 taškas
 16. Ta prasme nepaėmė herbicidai? Aš savo nusipurškiau savaitgalį.
  1 taškas
 17. valdasbal00

  Trašų kainos

  Kas siai dienai 16tuka pigiausiai siulo uz grynus?
  1 taškas
 18. dvidas

  zalioji trasa.

  Ka atvirkščiai daryt ,Aš jį auginu dėl šaknų kuo didesnės tuo geriau ,ir jis augs kol nušals
  1 taškas
 19. AG Paulius

  zieminis rapsas

  Atsipalaiduok toks jų gyvenimas, pavasarį visvien nauji išaugs. Čia nėra bėdos.
  1 taškas
 20. Ir kaip viename sakinyje telpa „vietinė rinka“ ir „meno kūrinys“ fone to, kad vietinės rinkos pirkėjai didžiąją dalimi perka ne meno kūrinius, net ne šeip daug maž kokybišką standartą, o tiesiog kalorijas pilvui užkimšti?
  1 taškas
 21. Skaitant liberalų ir laisvųjų programas, matosi, kad jie vis dar rinkimų kompanijos nebaigė. Makaronų kabinimas visu gražumu. Apie žemės ūkį tik "žalias kursas", atimt ir padidint.
  1 taškas
 22. grazbek

  Grūdu kainos?

  komentaras dėl komentaro....
  1 taškas
 23. 1000 euru detaliauxpaaiškinsiu su pavyzdžiais . 2 val. Mokymai.
  1 taškas
 24. voras

  žiemkenčių buklė

  Žodžiu bus taip kaip bus.
  1 taškas
 25. voras

  žiemkenčių buklė

  Irgi tik nuomonė
  1 taškas
 26. Kaip su sulfatu reikalai? 36m numeta? Kokia barstykle?
  1 taškas
 27. Virgis.

  Tankinimo Volai

  Neartą smėlį ne ką mažiau pusto.
  1 taškas


×
×
 • Create New...