Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.06.20 visose temose

 1. 5 points
  Matazzz

  žiemkenčių buklė

  Lietuvių bruožai, bando "pamandrint" savo žodina, idedami koki anglišką žodį, ir tame dvi klaidos...
 2. 3 points
  paulius radvila

  žiemkenčių buklė

  As pats neariu, bakterijom domiuosi. Del arimo manau per daug sutirstintos spalvos. Jei ariama geros strukturos zeme ne per slapia ar per sausa, manau viskas gerai. Arimas zeme apvercia apie 135 laipsniais, geri skutikai irgi ta zeme virsu su apacia pakankamai daug ismaiso... beda per daug intensyvus dirbimas ir netinkamom salygom. Tinkamas salygas pagauti del nenuspejamu oru yra sunku. Todel skutimai yra racionaliau. Bio energy bakterijos kiek suprantu gyvena kelis menesius ir paskui mirsta. . .
 3. 2 points
  vrimvydas

  žiemkenčių buklė

  Su rasyba man ne kas . Arba pirstai perstori arba telefonas neaisku kodel taip koreguoja
 4. 2 points
  Mantas2342

  Miežių auginimas

  Žieminius tai tikiu , kad panašiai, bet ne vasarinius.
 5. 2 points
  Remse

  Miežių auginimas

  Purkšta birželio 3 d. Elatus era 0.8 l/ha. Manau aišku, kurioj foto nepurkšta.
 6. 1 point
  PArty

  žiemkenčių buklė

  Kol nenukulsi nesakyk kad neturi. Kad ant varpos nematai dar nereiškia kad nebus grūdų ,be to dar nebuvo sąlygų tinkamų -ilgalaikio lietaus ar rūkų.
 7. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Panašiai ir tu kaip vadybininkas, žinai tik vieną tiesą, o visi kiti kvaileliai, nemoka dirbti. Pasakytum ką nors konkrečiai, tai būtų įdomu. Pvz kviečių tonos savikaina tavo ūkyje kokia yra? Arba kiek eurų investuoji į vieną ha kviečių.
 8. 1 point
  Choroshij urožai... Vishe saraka centnerov. Va taip girdžiu nuo pat javapjūtės pradžios... Gal pas juos centneris 200 kilų?
 9. 1 point
  manttys

  Trąšų barstytuvas

  Spring-loaded cams, acting as locking elements, radially engage special grooves in the housing. If the clutch torque is exceeded, the locking elements are pressed against the springs as a result of vectorial force resolution, until the positive connection to the housing is released. Šaltinis: https://www.walterscheid-coupler.de/en-wal/en-wal/driveshafts/Clutches/Radial-Pin-Clutches-K31-EK45/ Prabuksavimo mova pas tave nuo overloado turi būti. Bet šito tipo sankabos man labai panašios į laisvo sukimosi, tai gal jos atlieka dvi funkcijas? Į vieną pusę suveikai nuo apkrovos, į kitą tik kaip trešlė. Nesu susipažinęs iki galo, net įdomu pasidarė.
 10. 1 point
  sisstem

  GEDIMAI

  868290556 pasuk papasakosiu
 11. 1 point
  Turiu pasakyt, kad su ta katastrofiška klimato kaita daug kas perdeda. Liūtis praėjo rėkia klimato kaita, sausra užėjo vėl rėkia mes visi mirsim. Taip, klimatas keičiasi ir ne, mes nemirsim, mielieji. Ta kaita vyko tūkstančius metų ir vyks kol šita žemelė gyvuos. Žinoma, žmogus lemia tam tikrą dalį ir to nepaneigsi, reikia sumažinti visokį teršimą, nes paskui dusim nuo smogo ir kitų reikalų, bet apkaltinti dėl visko vien tik žmogų tai irgi nei šis nei tas. Vien tik karvės nenubezdės tų mūsų debesų, o sukiužęs trantas neprišauks liūčių. Atmosferoje tiek daug visokių fizikinių procesų, kad žmonės mokosi po 10 ir daugiau metų ir vistiek kartais nesusigaudo kas bus po 3 val., nes visos tavo žinios gali nueit šuniui ant uodegos nematytoj ar labai sudėtingoj situacijoj. Viskas kas vyksta trumpalaikėj perspektyvoj ar tai karštis, ar tai liūtys, ar koks uraganas praeina - visa tai yra ORAI, o KLIMATAS tai yra tai kas vyksta daugelį metų, tai kas yra norma. Jeigu kas nors pastoviai nevyksta 20+ metų (pvz. sausra) tai nėra klimatas ar jo pasikeitimas. Pasikeitimas vis dėlto yra tokių reiškinių dažnėjimas arba kitokios tendencijos. Bet visko visais laikais yra buvę: Jei jau kalbam apie sausras tai pvz. Vilniuj 1901 m. lapkritį tebuvo vos 1 mm. lietaus, o 1926 visoj Lietuvoj užėjo tokios liūtys kad daug kas plaukė. Taip, kad geriau pagalvokim visi ne tik kaip verkt, bet ir kaip prisitaikyt prie visokių atvejų. Su visa pagarba, čia galioja ne vien ūkininkams, bet ir visokioms šešiolikinėms Gretoms iš Švedijos protestuojančioms prieš tai apie ką neturi žalio supratimo.
 12. 1 point
  grazbek

  Grūdu kainos?

  Matai yra kaip yra.kas buvo to jau niekada nebus. šiandien pardavinėjant kitos savaitės kiaules ir paprašius tris centus daugiau už kg. nes pabrango europoje penkiais centais man pasakė kad geriau skerdikus paleisti atostogu o mėsa parsivežti šaldyta iš kitur net ir brangesne .Sakau kaip čia dabar tautaip gerai gaunasi tai pasakė kad gaunasi kaip gaunasi bet už tat sako kita savaite tu sukalbamesnis busi nes tau reikės parduoti dar ir tas kiaules kuriu nepardavei šia savaite.va tep va grižtam vėl prie to paties kad rek gamyba vistyti nuo lauko iki stalo aplenkiant visas grandis.Tada busi ponas nors dirbti reiks už tris.


×
×
 • Create New...