Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.05.15 visose temose

 1. 4 points
  arciu555

  Pliurpalas

  Uspaskich pazadejo ir padidino drastiskai minimuma per trumpa laika nuo 800 litu iki 1240 litu berods. Tai patikek daugeli zmoniu isgelbejo nuo emigracijos. O toliau Uspaskich tvarkesi valstybeje kaip savo UAB (plika akim buvo matyt)plius tyrimas Bako tai patvirtino del to reitingai krito ir as tikrai nebalsuociau. Ramuno pliusas tas ,kad i politine arena atvede svieziu,jaunu veidu ir kai kurie neblogai tvarkosi. Visi verslininkai naudojasi spragom,lengvatom visi. Ramunui buvo be abejo lengviau,nes buvo Prunskienes partijoje buvo lengviau trasu kaina sudereti,grudu pardavimu tasku ieskoti. Bet jis yra zemvaldys,tik todel,kad turejo numates krypti ukininkauti ir to sieke visa laika todel ir sukaupe zeme kada buvo galima mainyti,perkelti,pirkti be abejo buvo pigi. Dar 2005m gryzes is Airijos galejau nupirkti 100 ha,po 700 litu,bet netikejau ,kad kils zemes kaina ir t,t. zodziu truko įzvalgu man,o jam netruko nuo 1990 m. Po to Ramuna tereikia apipinti legendomis,kad atima zeme,versla ir jau siaubunas. Kiekvienam versle yra konkurencija arba tu konkurentams apkartini gyvenima arba jie Tau,kito kelio nera-nepatinka esi silpnu nervu,pritruko ideju eik dirbti.Ko verti Tapino (konservatoriu advokato) klausimai: kokias trasas vezi? is kur perki? ir t,t. Taigi jis ne kontrabanda varo,patikrink koncerna ir suzinosi ,,visas verslo paslaptis,,. į dar daugiau klausimu. As jį gerbiu uz tai,kad: pakele pensijas, atsirado vaiku pinigai,uzsuko kraniuka is Sodros,keliu kokybe kontroliuoja. Zodziu pradeda jaustis,kad yra ukiskas seimininkas,ir,kad jo rankos ilgai siekia. Aisku galbut ir uzdirba is politikos,bet jis uzdirba per istatymus,o ne tiesiai kabindamas is biudzeto.Kaip privatus pensiju fongai nesismulkina 200 limonu per metus ir jiems nesvarbu,kad Sodroj didziule skyle,kad pensijos juokingos,ciulpiam,nes milijonieriams visada truksta labiausiai pinigu.. Jam atejus biudzete maziausiai atsirado 400 limonu euru,is kur? Galima sakyti(konservatoriai taip sako),kad kyla ekonomika ir jokio stebuklo nera. Ekonomika kyla nuo 2012 m,bet tokiu ,,atlyginimu kelimu..nebuvo. Ir dar pries 2016m rinkimus tie patys konservatoriai sake,kad arteja krize... tai supraskit,jei mus isrinksit bus vel sakoma,krize ,ekonomikos letejimas reikia taupyti ir t,t. zodziu ta pati ,,krizine dainele,, Labai pavydziu tiems kurie tiki konservatoriais,man kazkaip...neseina nor s ir kaip stengiuosi..
 2. 3 points
  jaunasis21

  zieminis rapsas

  Tiesiogiai
 3. 3 points
  Gunia

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Del to kad mažas selekcinis mokestis..
 4. 3 points
  O jei dar imigrantų kūno skysčius pridėtume, tai niekas neaplenktų UK... Gerulis tu, aš valandą laiko gūglinu, kas čia ta importuotoja, o pasirodo klausimas suktas Ką įdomesnio pavyko sužinoti, tai kad pasaulyje žemės ūkis sunaudoja 70proc vandens, pramonė apie 20proc. Ir kad už 6metų pradės skambėti varpai dėl gėlo vandens trūkumo, ir gali būt brangesnis už naftą. Tempia 30mln tonų ledkalnius, bet kol partempia, daugiau nei trečdalis ištirpsta. Bėda ta, kad ledkalniai irgi neamžini. Dar filtruoja jūros vandenį dėl gėlo vandens ir išfiltruotą druską, atgal pila- tuoj bus galima jūroj nuo dugno šaukštu druską semti, bet tam reikia didžiulių energijos išteklių. Galime ir mes ruoštis vandens ribojimams, na bent jau mokesčiams tai tikrai. Ne vienam straipsnį radau pabrėžimą, minint gyvulininkystę, mol 1kg jautienos išauginti reik apie 15000ltr vandens ir kad gyvulių bezdalai tirpdo tuos pačius ledkalnius.
 5. 2 points
  O kam reilalingas ž.ū.?-Alkaniem pilvam užpildyti .T.y. mes visi valgytojai tiek sunaudojam. O kokie kvailučiai (neturiu tamstos ar kitu supratingu žmoniu omeny) pasiskaito tokius straipsnius ir rėkia pilna gerkle ant ukininku.P.S karves dujas neišbezda o išraugėja_---Gyvuliai, labiausiai jaučiai ir karvės, aplinką teršia metano dujomis, kurios laikomis 20 kartų pavojingesnėmis už anglies dioksidą. Apie 90 proc. šių dujų galvijai išraugėja.
 6. 2 points
  Cia realus skaicius nes cia iskaiciuotas ir vanduo pasaram uzauginti juos purskiant o kartais ir laistant.
 7. 2 points
  Sviesa

  koki traktoriu rinktis???

  Kad ir kokį tik ne belarus. Nesąmonė o ne traktorius. Nei hidraulikos nei priekinis tiltas nei dėžė nei ergonomika nei kokybiškų detalių nei elektros nei oro sistema nei pakaba galinė normali nei vairo kolonėlė, nieko gero jame nėra. Suprantu kad kaina gal ir gera bet kai paskaičiuoja prastovos ir remontą dažna tai ne ką jis pigesnis. Jau pigiau europietis prasilizinguot už 30k dėvėta nei kankintis su bielkiu ir galvot kaip aš pigiai apsidirbau.
 8. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Yra vario 50g/l, tai siek tiek yra rizika.
 9. 1 point
  jevgenijus

  Pliurpalas

  Man tik toks klausimas. O kodėl jis jau šiandien savo įmonėse nepakelia atlyginimų? Kas gi jam trukdo? Tipo išrinkit mane vo tada aš pakelsiu jums atlyginimą (iš jūsų pačių pinigų) ...da pašol jis...
 10. 1 point
  jevgenijus

  Pliurpalas

  bet ir trumpa atmintis... pamenu, kad būtent svarščikas iš sibiro platumų šaukė, kad jei ir toliau didint mma tai jis pasidarys nebekonkurencingas. Meskit į mane akmenį jei taip nebuvo. Žodžiu po keletos metų savo bakalauro kurpimo klausimais svečiavausi konservų fabrike. Visur pravedė, pamačiau nuo iki. Gerai padaryta, gerbiu. Bet ties tiek ta pagarba ir baigiasi. Man iki Kėdainių 35 km. O tas fabrikėlis vežioja žmones ir iš dar toliau, nors eilę metų to nereikėjo daryt nes vietinių užteko. "Atsikando" žmonės, nebenori. Istorija su ta moteriške ir atlyginimu vokelyje, iš piršto laužta? Reikia parašų rinkimams? Kokios problemos, surikiuoji darbuotojus kaip baranus ir yra parašų krūva. Ten tokio visokio mėšliuko netrūksta. Puse kaimo bobų prie tų konvejerių buvę... Ledų šventė. Paradas kur žygiuoja laimingi dadu darbuotojai... nu gal kuris ir buvo savo noru, bet kiek žinau daugelis nelaukė tos dienos, stengėsi susirgt, arba tą dieną į pamainą papult. Ir t.t. ir panašiai. Lyg ir "smulkmenos"...Dažnu atveju nemirtinos tai nuodėmės, bet labai vaizdžiai parodo " obliko morale". ...ir taip yra į kurį bepasisuksi. p.s. arciu, kleptomanija ne nuodėmė, o verslumas?
 11. 1 point
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  Purkš dabar, aš ir lėksiu šiandien.
 12. 1 point
  Mantas2342

  zieminis rapsas

  Geriausia gal 0.5 azaka ir 0.5 orius.
 13. 1 point
  gbandinis

  žiemkenčių buklė

  Kur anksciau paseti, kur kas geriau atrodo. Kur paseti veliau buvo, tai net uzskurusiu lauku matyt, atrodo kaip netresti, nors zinau, kad trese normaliai.
 14. 1 point
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Turim keleta laukeliu gražesniu, o šiaip Augimo reguliatoriu negavo ir negaus.
 15. 1 point
  kestoxs

  Pliurpalas

  Truksta gal įžvalgu lavintis reikia ziuriu į MMA raida ir galvoju tai kur čia tas uspiskis kėlė ta mma? https://www.finansistas.net/minimalus-atlyginimas.html
 16. 1 point
  Mantas2342

  žiemkenčių buklė

  Galima.
 17. 1 point
  Audrius90

  Kaip neapsigauti perkant padangas ?

  Uzsiima visokiu ratu montavimu žemaičių g. 40. kiek gali kainuot nepasakysiu, bet uzpernai teko 2pts6 pakeisti padanga tai kainavo 10 euru. nusveite viska ir sudejo kaip priklauso, ir paciam nereikejo ristis su tuo ratu puse dienos
 18. 1 point
  Zvanas

  zieminis rapsas

  Kokia acto kaina?
 19. 1 point
  manttys

  žiemkenčių buklė

  bet kaip vienkartinis purskimas tai kaina baisine. siaip is sh vasko neispausi. jei zeme gera, tai gali kazka turet, jei durpe ar smelis, per sausra ragai. ta pacia diena sejau skirtingus laukelius, vaizdas tai toks, kad vieni super, kitur vos ne salotiniai kazkazkaip einu prie tos nuomones. kad svarbiausia laiku sustot kist eurus i abejotinus dalykus
 20. 1 point
  arciu555

  Pliurpalas

  Trumpai tariant kas balsuoja uz konservatorius SAVANORISKAI susimazina pensija,nes jiems atejus Sodrą vel melš pensiju fondai nei daug,nei mazai 200 limonu per metus ir paciu vaikams,anukams atims,,vaiku pinigus,, 50 eur kiekvienam,daugiavaikems,invalidams 70 eur. Taip,kad kiekvienas asmeniskai gali pasiskaiciuoti meiles konservatoriams kainą.
 21. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Tautoje konservų palaikymas niekinis , tokia mano nuomonė . Čia veikia rinkimų technologijos dėsniai , kūrių daugelis(apart jų kūrėjų) deja nesuprantam ar nežinom . Tik dabar kai "šaukštai po pietų" , galim kai kūrias savo klaidas ir pamatyt ir suprast . Pvz. kur mano ąsmeninė klaida galiu pasakyt , buvau visiškai įsitikinęs jog didelė tautos dauguma atiduos balsą už Skvernelį(kūrio aš nelab mėgstu) ir finale mačiau būtent jį ir kažką iš konservų . Nu o savo balsu norėdamas parodyt jog palaikau alternatyvią poziciją , prabalsavau už A.Juozaitį , tą prasme parodydamas principingumą . O pasirodo reikėjo man balsuot už Skvernelį , vadovaujantis protu o savus principus (bent laikinai) susikišt į visiems gerai žinomą vietą .
 22. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  "PArty" , esat vienas iš nedaugelio tų žmonių kūrie sugabūs matyti realią situaciją ir jają objektyviai vertint . ________ Buvo uždavinys nepraleist , bent vieno iš dviejų blogių : "mergos" ar "tešlagalvio" , deja įvyko visiškas fiasko - pralindo abudu .
 23. 1 point
  PArty

  Pliurpalas

  Priešo priešas gali būti "draugu" kol ji naikina. 50%nuo atėjusių balsuoti emigrantų,bet atėjo kiek ?10%-5%ar dar mažiau nuo visų emigravusių? Išsilavinimą kaip ir turiu,pajamomis nesiskundžių,bet už Šimonių mergą ir koncervus net didžiausiam košmare nebalsuočiau(gal dar doktorantūros reikia ,ar Uspaskicho pajamų kad balsuoti pradečiau). Tai tik psichologinis teroras:jei nebalsuoji už koncervus - tu durnas,neišsilavinęs ubagas.
 24. 1 point
  Remse

  pupu auginimas

  Is kur pas pati dulkes, jei jau eile metu neari, tik pavirsiu praskuti?
 25. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Kokia pas tave logika pirmam purskimui rinktis variano xpro? Elatus era pursk velyvesnese veislese, ten duos geriausia rezultata. Tik nepervelink purskimo, geriausia nuo veliavinio iki varpu islindimo. Nuotrauka daryta pernai, praejus 46 dienoms po purskimo.


×
×
 • Create New...