Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.11.22 visose temose

 1. 6 points
  drapox

  žiemkenčių buklė

  Paskutinį dešimtmetį ko tai nematyti pas mus nei tų 20 cm, nei 5 cm sniego, 3 cm maksimum laikinai būna. Tai gi viską lemia temperatūra kuri pas jus žiemą gerokai aukštesnė nėr nei ką kalbėt. O drėgmės tiek ore tiek kritulių pavidalu gaunat užtektinai, skirtingai nei kitur kur orai labiau žemyniniai ir paskutiniu laiku vyrauja sausros išskyrus gal 2012 ir 2017 etai buvo drėgni, žodžiu kas 5 metus ir tendencija dar link sausėjimo ir karščio. Šiemet gegužė ir birželis beveik be kritulių. Liepa ir rugpiūtis arti normos. Rugsėjį 30 proc nuo daugiametės, spalį 70 proc nuo daugiametės, lapkritį kol kas gal tik 1 mm. Žodžiu nuo pavasario turim daugių daugiausiai pusę kritulių normos. Prūde vandens lygis per 25 metus žemiausiam lygį. Jei nepakils neturėsiu iš kur purkšti kitamet, reiks prūdą gilint. Visų sodybų aplink šuliniai tušti. Pas mane drenažo vamzdukas kuris įeina į prūdą sausas, nei lašo. Viską apsiariau tik su kurminimo pagalba. Medeliam kasiau duobes, giliau nei per štiką sausa kaip betonas.
 2. 5 points
  Minduksx

  vaderstad sejamosios

  OPora valandeliu ir galima dirbt kaip inteligentui
 3. 3 points
  jevgenijus

  Verslo sinergija ūkyje.

  armijai klerkų mokam, nuo ž.ū. ataše Briuselyje iki prezidentės, svertų daugiau negu daug... tad pirmiausia mitingai turi būt čia vietoje, kad subines judintu tie kam pastoviai mokama.... bet gi nevisi gali kasti į maitinančia ranką. Mitinguot reikia Gedimino 19 arba Gedimino 11...
 4. 3 points
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Šia vasara jie daugiausiai krituliu gavo.
 5. 3 points
  drapox

  žiemkenčių buklė

  Pamenu tokį multiką kur ožiukas per vėtrą saugojo ,,prisirišęs žemės rutulį, kad vėjas nenupūstų''. Tai tu tikriausiai panašiu būdu prisirišęs jūrą, nes ko tai jinai kaip arti tau taip arti. O jei rimčiau tai nereikia jums tos drėgmės saugoti, nes jos visada per akis, kartais gal net ir per daug. Tai gi primenu dar kartą tai ką sakiau jau gal prieš kokius 5 metus ir šiaip ne kartą, kad pajūrio regionas tampa tinkamiausiu ūkininkavimui.
 6. 2 points
  AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš suprantu kam tai yra naudinga, ir suprantu kodėl niekas dėl to nenori triukšmauti. Reikėtų daugiau viešinimo europos investicijų, sapard, modernizavimui, jaunūjų ūkinikų isikūrimui ir kitiems projektams. Kad būtų galima suvesti visus galus ir išreitinguoti asmenis kurie gavo daugiausia europinių lėšų. Kuriai žemės ūkio šakai jie priklauso, kokie juridiniai ir fiziniai asmenys juos sieja. Ir viskas bus aišku. Keičiasi žemės ūkio ministrai, bet ar keičiasi viceministrai ir patarėjai ? o kam jiems keistis jie gerai dirba, kuria taisykles ir įstatymus kuriuos pasirašo laikinai pavaduojantys arba naujai atėję ministrai. Ar tie kurie kuria taisykles prisiimka kokią atsakomybę ? Negirdėjau, dar nei vieno, kad būtų papeiktas arba atleistas.Bet kaip ir Jūs visi esame girdėję apie nendrinukes, apie žoles auginamas sėklai, ir kitas plonybes kurios buvo ir yra tik naudingos tik kažkam, pažiūrėkime į teritorijas į plotus tinkamus paramai ir į įmones kurios tai deklaruoja. ir vėl bus aišku. Lietuvoje šventų nėra, yra interesų grupės kurios persipynusios įvairias ryšiais ir niekam tas nerūpi. O kam protestuoti kai susikuri sau tokias sąlygas, kad tik tu žinai kaip įkurti pripažintą koperatyvą, nes po metų tik įšeina taisyklės ir apibrėžimai. Išleidi žemės įstatymus, kurie sudeda saugiklius bobutėm, kad lengvai neištargavotų savo žemių ir jei esi kaimynas be tavo žinos neparduotų to sklypo, o pats viską perki per uab ir akcijas parduodi, kad ir kokiam prancūzui naftos magnatui. ir t.t Kas kuria taisykles ir įstatymus >.. ? Klausimas o kodėl viena iš didžiausių lietuvoje Ūkininkų sąjunga niekur nesireiškia ? nevyksta į protestus nieko neorganizuoja ir ar jie išvis ką organizuoja kas gali būti nesusyje su jais ? hmm įdomu kokį finasavimą gauna iš ministerijos ūkinikų sajunga. oi čia galima kalbėti ir kalbėti... tačiau kam tai rūpi.
 7. 2 points
  Horsch

  Purkstuvai

 8. 1 point
  ceck

  Verslo sinergija ūkyje.

  kiek suprantu pas tave ūkį jau senai yra,tik dabar mus kaimietukus bandai išmokint
 9. 1 point
  kestasxxxl

  trešimas sriutomis

  Kitą sykį fotografuok blaivas ir nuo žemės, neina monitoriaus apversti.....
 10. 1 point
  AG Paulius

  Verslo sinergija ūkyje.

  na gal bus įdomu kam apie posėlinius augalus ir jų pliusus ir minusus pasižiūrėti. Aišku tai nėra panacėja, bet kad jie duoda nauda yra nenuginčijamas faktas, ir jie yra galimybė reikėtų juos sėti, nes pasėjus yra stabdoma ne tik erozija, bet ir praturinama žemė organinė anglimi, kuri ir yra esmė jūsų laukuose, humusas mineralizuojasi ir jo mažėja mums reikia atatyti organinės anglies balansą norint nealinti savo laukų, ir tuo pačiu neprarassti derlingumo.
 11. 1 point
  uk.Povilas

  New Holland traktoriai

  Jai tiltas nemortizuojantis, tai nera ka ten keis, nebyra ten nieks
 12. 1 point
  grazbek

  Pavesines

  gal geriau už vadinkim vyrų namas na nereikia valdžios erzinti nereikia...........
 13. 1 point
  Bauer

  MTZ variklio remontas

  Tiesiog maišot sąvokas. Mechaniniai tachometrai skaičiuoja motovalandas, o kaip jau minėjo motovalanda - tai kai variklis pradirba vieną astronominę valandą nominaliom apsukomis. Esu tikras kad kažkur specifinėje technikoje yra ir elektrinių tachometrų skaičiuojančių impulsus ir tiksliai rodančių motovalandas. Na bet absoliuti dauguma elektrinių tachometrų skaičiuoja ne motovalandas, o variklio darbo valandas, t.y. astronomines valandas esant užvestam varikliui nepriklausomai nuo variklio apsukų.
 14. 1 point
  Srekas

  Anekdotai...

  - Aš už natūralumą. Man patinka mano antakiai, blakstienos, nagai... - Nedavė pinigų? - Nedavė.
 15. 1 point
  grazbek

  Verslo sinergija ūkyje.

  O ar realu kažko išvis reikalauti kai 20-27 metu laikotarpiu skirtu pinigu žemės ūkiui ES mažėja 11 proc.Kiek supratau tiesioginės išmokos pasiulytos didinti palaipsniui kiekvienais metais didinant po 5 eurus.26m.būtų 204 eurikai.kiek suprantau tai bus 90proc.es vidurkio.nes kiek supratau nevisose sajungos šalyse jos didės. p.s. kažkaip visada galvojau kad gerove susikuriame patys o ne kažkokios tai sajungos padačkes ja sukuria.
 16. 1 point
  Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Kartais tai man atrodo panašus fanatizmas kaip ir iš veganų pusės. Tikrai tinka ne visur
 17. 1 point
  dzipas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Meslas smirdz, apie ji kalbet nemadinga. Dabartinis agro verslas (nu tipo save taip apibrezia kombainu, sejalku ir roundapo stumdytojai) gyvulininkyste pamirso - net paroda nykiai atrodo - uzuolaidom slepe tuscias sales.
 18. 1 point
  Srekas

  Anekdotai...

  Grįžo vyras paryčiais namo ir pasakojo, kaip visą naktį dviese su Petru gėrė. Žmona klausė ir tylėjo. Tylėjo ir Petras spintoje...
 19. 1 point
  Vilius

  žiemkenčių buklė

  Jei nuo molio iki skestančio smėlio ar durpės niekaip nepagausi kolega sėjos gylio
 20. 1 point
  edviuks

  žiemkenčių buklė

  O tos balos tu galvoji del ko atsirado, del to kad dafiga lijo, ar del to jog musiskiai ukininkai tinginiai ir del melioracijos labo ne pirsto nepajudina ?
 21. 1 point
  grazbek

  trešimas sriutomis

  Na pamokslo kaip ir nebuvo tik nuostaba.pamokslus dalina bažnyčioje. P.s. apie pamokslus snekant ; tai darant yra šventa trejybė ko negalima daryti tai ne laistyti ant įmirkusios žemės,ne laistyti esant minusinei temperatūrai ir ne laistyti po spalio 1 ant dirbamos žemės.Ojei reikia pagalbės tai prašom net musė neprišikus dar į šia bačka.
 22. 1 point
  Bulvinykas

  Verslo sinergija ūkyje.

  Aš labiau tikėčiau šituo, o ne kinų televizija
 23. 1 point
  viktorass

  Verslo sinergija ūkyje.

  Tokios koperacijos ne anksčiau tai vėliau laukia krachas, koperacija tai isivaizduočiau gal nebent jei keli ūkininkai sumestu savo žemes ir technika i krūva nu tipo kažkas panašaus i bendrove ir samdytu koki vadova kuris vadovautu darbam pvz. ka, kiek ir ko sėt, kokia technika pirkti ir t.t. o pelna proporcingai už inešta turta dalintusi, žinoma kažkokia dali palikdami koperatyve., patys tuomet galėtu gulėt ant krosnies arba dirbti eiliniais samdomais darbininkais.


×
×
 • Create New...