Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.11.16 visose temose

 1. 4 points
  Robertas08

  žiemkenčių buklė

  Aš tai tokios nuomonės ,kad reik žiūrėt į savo laukus,negi jum patiktų ,kad svetimas įkeltų jūsų nuotraukair pasilazdavotų.
 2. 2 points
  gbandinis

  žiemkenčių buklė

  Pirmi metai etana sejau is linas agro. Grudas stambus, tai 230 sejau. Galima daug ka zinot, bet nieks nepasake, kad toks palankus ruduo bus.. Siemet pas daug ka matau per tankius paselius. O speju visi sejo vistiek daug maz kaip visada. Kitais metais ziurek stovi su vienu stiebu visa rudeni ir nesikrumyja. Tai ka ten priskaiciuosi. Skaiciuot galima, bet gamta savaip delioja.
 3. 2 points
  kastuvas

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Kulturingai tai ant vieno kelienio priklaupus ar abieju? virsune priejom.
 4. 2 points
  Klausimas labai paprastas, ar uz tiek pinigu savo nuosava zeme isnuomotumet, uz tiek kiek patys dabar mokat ir klausytumet, kaip nuomininkas jums dejuoja ??? uz tiek kiek as moku neisnuomociau, nes per pigiai butu, vat ir elementaru.
 5. 2 points
  darius5

  žiemkenčių buklė

  aš pernai sėjau lapkričio 8-9dd. apie 20 ha kviečių, kalnas, beveik priesmėlis, smėlis. iki užšalimo sudygo, bet dauguma neišlindo. Pavasarį visi gražiai sužaliavo, kūliau virš 4 tonų iš ha, kai tuo tarpu vasarinių ir geresnėse žemėse, ir gausiau tręšiant, ėjo išspaust tik virš 3t/ha, nes dauguma išdegė. Taip kad jei yra atliekamos sėklos reikėtų sėt, žemės drėgmės atsargos skurdžios, lyginant su praėjusiais metais, jei pavasaris bus sausas, vasariniams bus amen
 6. 1 point
  gbandinis

  žiemkenčių buklė

  49 gramus svere 1000seklu. Aiskiau matysis kaip pavasari atrodys, kaip perziemos. Bet del idomumo reks pasiskaiciuot kiek dabar stiebu ant ha mazdag yra.
 7. 1 point
  Witalikas

  žiemkenčių buklė

  Rugsejo 15d baigiau seja. 200kg/ha neperlipau ir kaip tu sakai issikrumijo labai gerai. Net kur seta rugsejo 5d 170kg/ha zeppelino tas net per tankus.
 8. 1 point
  Ūkis50

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Prie to ir einama, kad greit jau nebeeis uzdirbt per zemes nuomos kainas, mokescius , trasu , kuro kainas, del sausros ar liuciu ir t.t., tada jau lazda perlenkta, tada belieka ,uz paskutinius ,pasisiuti terba ir iseit i kalnus ))). O jei rimtai, tai zemiu savininkai pasirinko ne visai gera laika, trecdaliu kelti kainas ,nes antri metai is eiles buvo prasti ukininkams del gamtiniu kataklizmu.
 9. 1 point
  Audrius90

  MTZ variklio remontas

  pamokos buvo, bet apie tachometrus nekalbejo moto/h skaiciavimas elektra- mechanke kaip diena ir naktis
 10. 1 point
  Vilius

  john deere 6120m. tls. triukšmas.

  Čia yra gedimas ir jį reikia sprest. O ne slėgius pamažinsim ir t.t gal padės....
 11. 1 point
  Jautis89

  Už kiek perkate žemę?

  Lietuvos teismai nieko neišspręs.Užvakar dėl tokio atvejo vykau į savivaldybę aiškintis.Tai tiesiai šviesiai pasakė,kad gali bylinėtis bet nieko nepeši,nes ne tokie gudručiai bylinėjosi ir nieko nelaimėjo.Ir aš patikėjau nes matau ,kad Lietuvoje,o tiksliau bananų respublikoje teisingumas yra perkamas.Ramiai susimokėjau už pamatus 112e nes buvo ,,skola'' už praėjusius metus ir toliau lauksiu mūsų mielosios valdžios siurprizų.Nebūčiau tiek daug investavęs į ūkį maučiau iš tos šiknaskylės vadinamos Lietuva net neatsisukdamas.Man ne tų 112 eurų gaila,beje juos geriau kažkam prasmingai paaukočiau,man gaila,kad Lietuva nusirito iki to,kad valdininkas žiūri į mane iš aukšto,vos durnium nevadina ir sako,kad aš turiu mokėt,nes toks savivaldybės sprendimas.Sakau-priims savivaldybė sprendimą,kad reikia mokėt už orą ir turėsim mokėt.Žiūrėkit,NMA vadovą teismas grąžino atgal į pareigas ir kompensaciją jam mokėsim męs mokesčių mokėtojai.Vienu žodžiu kur bepažvelgi vienos nesąmonės,o aukšti politikai su magnolija priešakyje sako,kad Lietuva teisinė valstybė.Tfu....vemt verčia.×
×
 • Create New...