Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.06.25 visose temose

 1. 3 points
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Nebeilgai liko laukti su z.mieziais
 2. 3 points
  tadasg

  zieminis rapsas

  o aš šiemet žirniuose ir pupose įsitikinau, kad po sėjos kad ir sausa, didelis vandens kiekis 300-350 l daro stebuklus ir herbicidai veikia puikiai.
 3. 1 point
  Witalikas

  žiemkenčių buklė

  Lietus turejo nukratyt amarus
 4. 1 point
  virgis807

  Pliurpalas

  O tai kuri kontražvalgyba sprendžia ka nužudyti o kam paminklus statyti.Žmogus yra ne tik tas ,kuris sugeba meluoti ir fantazuoti, bet ir tas kuris sugeba pripažinti klaidas ir atsiprašyti ,kodėl sugebejom Žydu tautos atsiprašyti o savu saviem padarytos skriaudos išsiżadam?Kodėl negalima istorijos vadoveliose parašyti frazes " Vykstant partizaninem kovom neišvengta civiliu auku tarp kuriu buvo ir vaikai" Visi norejo gyventi ir visi tapo aplinkybiu aukomis (kaimyno ar partizano pagalba)
 5. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Mane , Kęstai , žavi tas dalykas , kad savo teiginio teisingumą , įškart ir patvirtini Pats tuoj pat pameluodamas : " Lietuvos pozicija yra tokia ... "
 6. 1 point
  Mantas2342

  zieminiai mieziai

  Jo kur sekliau pasėti daug geriau krūmijasi tą ir aš pastebėjęs jau gana senokai.
 7. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Po truputį cirkas įsibėgėja Negali būt ir kovotojais už laisvę , ba ką nors ar kaip nors prievartaudamas - laisvas jau nebūsi , niekad ... paprasčiausia būtų galvoti taip : visą tai , tada daryta dėl gerovės tų , kūrie dabar ir garbina miškinų darbus . Ir ačiū Dievui , kad tai tikrai ne dėl manęs ...
 8. 1 point
  virgis807

  Pliurpalas

  Na va ir balta avelė subliove https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2018/06/25/news/kandidate-i-prezidentus-a-maldeikiene-prezidentas-neturi-rasineti-laiskeliu-politikams--6748192/ pradės ir vilkai garsiau staugti
 9. 1 point
  virgis807

  Pliurpalas

  PRIDEDU KOMENTARA iš po straipsnio-- "Man yra neįdomu ką kalba suinteresuoti asmenys,,kurių daugelis kaip ir aš, Vanago nėra matę nei gyvo,nei mirusio.Faktas yra toks .Jis kovojo už savo Lietuvą,pagal savo tiesos ir laisvės supratimą.Tai gerai ir kiek tai teisinga - ne man spręsti,tačiau nekrepti dėmesio į to meto amžininkės mano babos žodžius,jog dieną reikėjo bijoti vienų,o naktį kitų - verčia suabejoti kovotojų, kaip šventųjų,statusu.Juo labjau Švėkšnos miestelio kapinėse,yra paminklas iššaudytai visai šeimai.Vyriškiui ,moteriškei ir dviems vaikams.Suprantu, suaugusieji buvo priešai,tačiau kodėl vaikai?Kerštas ir neapykanta, be abejo,stiprūs jausmai bet šauti į vaiką neturi teisės ir pats garsiausias pasaulio didvyris.O kaip žinome iš tautosakinės išminties - šaukštas deguto sugadina statinę medaus."
 10. 1 point
  virgis807

  Pliurpalas

  O gal merga vaisinga -gal vaisintojai nevaisingi .Man tai ,kai karvute seklina ir nepasilieka kitam '"rozui" kviečiu kita sėklintoja kartais vienam geriau sekas kartais kitam .Taip ir su tom mergom.
 11. 1 point
  vk_

  Šilauogės

  Praktiška apžvalga kaip galima rūgštinti: Čia sako, kad siera gali nudeginti šaknis. Manau, kad čia jis suklydo, nes kaip rodo jo matavimai, pati siera išvis nerūgšti, o mikroorganizmams ją perdirbant rūgštis gaminsis po truputį ir taip pat negalės nudeginti. P.s.: Bežiūrinėjant video apie šilauoges iššoko mūsų Donato video apie 15 šilauogių, kuo galima pasidžiaugti.
 12. 1 point
  MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Yra Adoje šito daug. Bet čia spėju dėl sausros. Nes lopais ir kur priesmelis. Gerose žemėse to nėra.
 13. 1 point
  manttys

  žiemkenčių buklė

  Aga, jos pavienės, todėl išdžiuvimą atmesčiau
 14. 1 point
 15. 1 point
  tadasg

  melioracijos darbai

  Darbai vyksta ir pasėliams žaliuojant.
 16. 1 point
  drapox

  žiemkenčių buklė

 17. 1 point
  tadasjo

  Zirniai

  Greit ir paaiskes kam istikruju yra strioka su lietum o kas tik bedavojos kartu su visais, nors paseliai nepanasus i sausros paveiktus
 18. 1 point
  caper

  Zirniai

  Tai kulsi 13 tonu is ha?
 19. 1 point
  sgts

  Anekdotai...

  Skambutis 4 val. ryte: - Alio, pas jus avinų banda neprabėgo? - O tu ką, atsilikai?


×