Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.05.11 visose temose

 1. 1 point
  MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Žieminiai vargu ar labai jaučia drėgmės trūkumą. Jų šaknys giliai po lapais taip neisgarintas vanduo. Vasarojus tai gert nori.
 2. 1 point
  jawax

  riekia pagalbos del mtz generatoriaus

  Atjunk pliusą nuo generatoriaus ir matuok ką rodo. Tas 12,6V iš akumuliatoriaus, generatorius visai nekrauna tikriausiai. Greičiausiai užteks pakeist krovimo relę-reguliatorių.
 3. 1 point
  MBLORINSER

  zieminis rapsas

  o man atrodo vidurys pabaiga. nepigus purskimas apie 35e/ha plius jei dar insecticidas geras dar 15e/ha. tai normalus purskimas apie 50 pinigu.
 4. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Salietra gal tresei ir buvo siek tiek dregmes ant lapu? Pas mane irgi tokiu yra.
 5. 1 point
  Gnytasis

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Kolkas berimo neplanuoju nes lietaus nenusimato greitu laiku paskiau bus kai pernai jokio paemimo. Berta pries seja tik tiek kolkas
 6. 1 point
  fenikxxx

  T-150

  Kaip ir mastai pamėgink be filtro. Jai vedasi gerai ir dirba gražei purkštukai ir degimas maža tikimybė. Jei dūmas melsvas aba pilkas, baltas tada gal. Jei juodas reiškia kuro daug mažai oro. Gedimai 1.- Vožtuvai maža tikimybė bet... . 2. Pats kuro siurblys. 3. Maža tikimybė,bet buvo man pačiam pabandyk be "kamino" (antiek užkištas buvo suodžiais kad numetus kaip ranka nuėmė žinoma prieš tai irgi viskas buvo patikrinta pradedant vožtuvais purkšliais degimas sirblys ir visos kitos smulkmenos. Kažkaip lendant giliau atsitiktinai buvo užvestas be kamino.... atrodo bajeris bet) Sėkmės
 7. 1 point
  Vakar atvažiavo presuot šieno man, sakau gyvenimas tikras paradoksas, nu vienu žodžiu:-) atvažiavo gana stambokas ūkininkas apie 50 melžiamų karvių su nauju presu ir nauju traktoriumi kuriuos gavo per jaunųjų ūkininkų įsikūrimą, viska rašė ant dukters kuri mieste gyvena. Tai sakau grynas paradoksas, aš besikuriantis kaime rašiau parama bet negavau o stambus ūkininkas gavo ir aš jam turiu mokėt už supresavimą, kur man tikrai bent jau presas labai palengvintų gyvenimą kurie iš kart puls kad čia verkiu ir panašiai, tai net nevarkit komentuot gausit į ragus iš kart, nes tik pasidalinu kaip skirstomos paramos.
×