Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.01.23 visose temose

 1. 5 points
  Tie visokie padovanojimai vmi matomi net geriau nei astronomams žvaigždės per habla. Tereikia žiūrėt + patikrinimai vietose. Bėda ta, kad klerkai yra simbiozėje su savo krėslu, kortomis kompe ir spintele, kur padėta kava(brendis?). Gi neardys tokios harmonijos...
 2. 4 points
  Kol lūžę šonkauliai gyja, o namuose nesisedi, rankos dreba kaip darbo nori. Dirbu lengvesnius darbus, dovanėlė svogeriui pravarde (pelėda)
 3. 3 points
  Kur jums tie proletariški pasiūlymai vaidenasi... Kaip turi būti? Pagal įstatymą. Kaip turi būti pagal mane? (Ir kas čia per klausimas) Pagal įstatymą. Ne 3% ūkininkų turi valdyti 70% žū paskirties žemės. Štai kas logikos neatlaiko. Gerbiamas kolega, regis, oligarchijos užuomazgų, neteisybės, atotrūkio ir smulkaus bei vidutinio verslo svarbos nemato. Kaip čia ta vakarų Europa sugeba tai suprasti, numatyti ir neleisti tokio turto sukaupti vienose rankose, o vienam žmogui, šiuo atveju ūkininkui, tapti valstybe valstybėje.
 4. 2 points
  drapox

  Miežių auginimas

  Nu nežinau, nežinau, miežiams 180 !!! Tai kiek čia planavai kulti ? Net nelabai kokiose žemėse su 130 kg galima kulti 6-7 t/ha. Ryškiai persūdyta. Jokie čia reguliatoriai negalėjo padėti, tiesiog dėsningas sugulimas.
 5. 1 point
  Na tai šiemet gal jau ''paeis'' korta ir tikram jaunimui įsikurt, nebe tik tėveliu lepūnėliams ;/ ? Kaip manot ?
 6. 1 point
  Nors pas mane rajone nėra tokių stambių ūkių, bet jei būtų, tai kodėl man netektų tos žemės? Kas mane sustabdytų? Kodėl dabar niekas nesustabdo ar prieš 10 metų kai įkūriau ūkį? Paranojikais ir teoretikais būti negerai. Gal skeptiku, bet geriausia būti optimistu ir nesnausti - šitam versle irgi yra konkurencija.
 7. 1 point
  https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/indre-makaraityte-vienoje-puseje-galingi-ukiai-o-kitoje-istustejusi-lietuva.d?id=76942641 Štai.
 8. 1 point
  Gytis924

  Lexion greitis

  tolimiausias laukas 31km. dideli plotai yra 25km +- atstumu ir kiti aplink namus 8km spinduliu. kur virs 20km laukai realiai jei viskas ok per 2 geras dienas pasiimam. tai jei matei kad prie namu pusei dienos darbo nevaziavai ten toliau ir nekulei lauko?:) butu buve visa diena darbo o ir butum uzdirrbes ne 1k o 3k. idomi diskusija.... o kad ir 31km atstumas o kombainas 25tevaziuoja ok. anksciau baigiu naktinejimus. valanda anksciau atsikeliu pasitepu pasiruosiu ir vuolia. isvaziuoju ne 11val kaip artimiem laukam o 10val ir 11:30 jau bunu vietoi ir pradedu darbus:) nu niekaip man nesuves galu kad del transportinio greicio nepirkt vieno ar kito kombaino:) yra daug aktualesniu dalyku jo pasirinkime:)
 9. 1 point
  Tik ne tokių kaip rytų Europoje, net Lenkijoje nėra tokių stambių ūkių kaip Lietuvoje.
 10. 1 point
  Ukininkas07

  Laverda/ New holland

  turiu l626 mcs 6m. 95m. 260ag.1950h., siemet pirmas sezonas buvo, likau patenkintas juo, 5,4m kederis tikrai permazas, tikrai paprastas kombainas lengvai taisosi.
 11. 1 point
  Naivumas tu nesvietnas.kai atsakysi sau i klausima kam naudingas dabartines pataisos suprasi kas yra autorius ir kalbininkas taises sio jovalo klaidas.ir be mano suflerio pasakysi jo varda ir pavarde.nereiks jokiu samokslo teoriju skleisti.
 12. 1 point
  dvidas

  Vasarinis rapsas

  Nu jau Dainiau kokia gali but problema su sverem ar garstuku givenant netoli lenkijos
 13. 1 point
  Rimvydas1

  Lexion greitis

  Turiu lauku 25km spinduliu nuo namu, baigiau kulti visus laukus z.kvieciu aplink namus 7h vakaro, pagal sinoptikus ta diena nuo 22h turejo ateit stiprus lietus. Uz 25km vasariniu kvietuku laukas 40ha, nu ka pamascius siek tiek sokau i kelia ir ta diena dar spejau pajimt 35tonas paskutinius ekstrinius kvietukus po to savaite be sustojimo pradejo lyt, jei kombainas butu buves letapedis transporte, tikrai nebebuciau vaziaves. Bet reziume dbr skaiciuojant paprastai uzdirbau ta diena ~1000europiniu virsaus. Jei jusu laukai aplink namus 5km spinduliu tada gerai, bet jei toliau nei 15km manau kombaino transporto greitis aktualus dalykas. Ypac kaip siemet vienam kaimo gale lyja , o kitam saule zeme ritinejasi...
 14. 1 point
  vk_

  Šilauogės

  Kodėl verta auginti šilauoges? Todėl, kad jos pirma žydi 6 savaites: Po to dera 2 mėnesius: O po to vėl puošia aplinką:
 15. 1 point
  https://www.delfi.lt/agro/agroverslo-naujienos/perspejimas-stambiesiems-melavusiems-teks-atsisveikinti-su-zeme.d?id=76962057
 16. 1 point
  Srekas

  Anekdotai...

  Baigiau mokėti paskolą. Dabar pamažu, nedidelėmis porcijomis pradėjau pratintis prie maisto.
 17. 1 point
  Kad ir tiem uzejus ,vistiek reikes dirbti ta zeme jie tikrai jos nedirbs .kad ir toj osetijoj ar kur ten ,stovi divizionas ir viskas (saugo nuo gruzinu) aisku ,gal ta es tecnika pasiimtu, paliktu arklius ozkas dar gal koki plugiuka.bobu tai neimtu ,pas juos grazesnes ,darbstesnes :))) Topo nuotrauka padarytu ant 500ha kiekvienam ,pagal rubeziu iskast griovy, prileidai krokodilu ir apjuosei sygliuota 6eilem tvora ,dar galima butu uzminuot ir el piemeni pajungt 500v :)))
 18. 1 point
  dvidas

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Pries tai dar 50 metu kiti su plugais irgi ta pacia zeme varte ir vis dar kuliam
 19. 1 point
  vk_

  Šilauogės

  Jei jau tiek 2016 metų duobės fotkių pridėjau , tai reikia ir su rezultatu įdėti (praėjusio rudens fotkė): Ir 2017 m. nauja lysvė: Bei paskutinė:
 20. 1 point
  panjabis

  zieminis rapsas

  Nes zemiu brangiai prisipirke, nuomas susikele vaiksto peilio asmenim tai paskui ir neramu.
 21. 1 point
  Kowboy

  Karvių sėklinimas patiems?

  po apsiveršiavimo, per pirmasis 100 laktacijos dienų, reikia karvei atiduoti viską su kaupu, tai yra, kad jai netruktu ne tik vitaminu E ir visų kitų, bet ,akd ir pašare energijos ir baltymų pakaktu, ir kad jai netektu pienui atiduoti iš savo kūno atsargų, tada ir rujos bus ir susiseklinimas garantijas daug didesnes turės.... O jei karvės gauna tik minimumą, tai yra racione daug ko trūksta, tad arba rujų nesimato, arba rujoja, bet fiziologiška ji negali apsivaisinti, tokiu atveju nei sėklintojas kitas neapdės, bei nuosavas bulius... Po pasiveršiavimo, jei šėrimas tvarkoje, karvė turėtu surujoti po 30 -40 dienų, ir dažnaiusiai per antrą arba trečia rują turime karvę suseklinti...


×