Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.01.16 visose temose

 1. 3 points
  Jei įskaičiuotum savo darbą, tai pelningiausia yra smulkinti pievas. Darbo but savaitei ir beveik jokių investicijų į geležis.
 2. 2 points
  wydas63

  Pliurpalas

  Dovana , gal į nebloga būtų , bet mūsų debilotai tikėtina kad malkų priskaldytų , mama negoriui Iš esmės , gi KGB nėra vagiu kontora o jos uždavinys valstybės saugumas , tad iškart galiu nuspėt kas darytusi - griebtų už kalnieriaus tuos kas vykdė tiesiogines savo funkcijas ir niekuom neprisidėjusius prie Lietuvos apvogimo(Paties pensijos , tame tarpe ) . A stukačiai , prisiplakėliai į karjieristai - patys didžiausi kitaip sakant vagelios , diriguotų visam šitam farsui . Kaip ir dabar , juk puikiai matai kas labiausiai nekenčia RF , komunistų , šiaip tiesos sakytojų - ogi patriotai , tie kas į tą "sovietinį turtelį" (kurio turėt nekęst kaip velnias kryžiaus ) buvo giliausiai suleidę savo nagelius ir didžiausius kasnius atkandojo . Čia kaip ir su tuom seimo gynimu - nė vienas dabar didelis ūkynikas ten per naktį nešalo , paprastai tik driskiam vardan šviesaus rytojaus nugaras įšskalbia , o šviesiam rytojuje atsibunda visai kiti .
 3. 1 point
  Augunstas

  Case traktoriai

  Rimti nepraso avanso ar rankpinigiu -zaidimai su rankpinigiais ir avancais
 4. 1 point
  rudis

  Traktorius T-25

  Ar ant tiek nesusigaudot, ar apsimetat, jog nesusigaudot. Zmogus nesismulkino rasydamas, jog ten kuro padavimas i siurbli. Jei jau taip konkreciai, tai ten kuro padavimas is pompeles i siurbli.... Jei senaji siurbli nuimineji, turi viska matyti....
 5. 1 point
  MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  Prašom kad tik pataikytum. Nieko čia baisaus nėra. Viskas jau sugalvota tik susimatuoji ir dėmesio jungiu.
 6. 1 point
  MBLORINSER

  zieminis rapsas

  Šiandieninis. Vietomis retokas. Kotais prastai dygo, ir pasėtas giliai buvo. Pirmoje nuotraukoje matosi veislių skirtumas. Factor Kairėje ir technik dešinėje.
 7. 1 point
  MBLORINSER

  Zirniai

  Pries pora savaiciu vienas atplauke, bet i pleza pataike, dabar virina muset.
 8. 1 point
  ekologas

  Pliurpalas

  matai apkaltini kitus ,buvau ir prie seimo ir saugojau ir nezinojau kad vagius saugojau,esi tamsuolis ir net nezinai ,kad zmonems pavogtu pensiju ir is invalidu pavogtu pensiju negrazino ,tad tylek ,net gyvenime partiniu nebuvau,pats turbut konservatoriusir turbut sutinki irgi ,kad islaptinti kgb pakalikai,paprasram zmogui ir saziningam prie rusu buvo tikrai neblogai ,tokiu blestvu nebuvu,as nekalbu apie pokari,niekas taip nesuvare lietuvos ir apvoge jos zmones ,kaip konservatoriai,pats turbut esi potologinis ,jai nematai kas dedasi
 9. 1 point
  Aurora

  aviu ukio pabaiga

  Neturiu patirties su bevilnem, noriu pavasariui Kamerūno... Auginu mišrunes dabar, tai jokio kvapo mėsos nėra, kaip ten kiti sako. Dedam daug prieskonių zverienos pagrinde ir valgom net ausys linksta, vaikai taip pat.
×