Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.01.11 visose temose

 1. 4 points
  Vilius

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Reikia pasidžiaugti , kad chebra sugeba su 170vm ir iki 9 tonu kulti ir dar 1 klasės. Yra tekę užaugint su 180vm 8,5t skageno 3klasės vos vos bet ir metai idealūs augimui buvo. Gal nemokam ukininkaut kogero
 2. 2 points
  arunis

  Case mxm 190 ar verta?

  Uz liežuvio nieks netrauke
 3. 2 points
  Uk. Jomantas

  Zirniai

  Man atrodo, laisvės atėmimas arba viešieji darbai
 4. 2 points
  drapox

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Čia tas pats kas pasakyti, kad aš su vienu pirštu pakeliu toną. Bet yra papildomų sąlygų, keliu su telferiu, pakanka mygtuką paspausti. Kalba vien apie tręšimą azotu yra bereikalingas dalykas, nes nieko tas nesako. Derlius priklauso nuo dirvoje esančio humuso, P, K, tręšimo N, P, K, S tinkamos augalų apsaugos ir dar nuo daugelio kitų dalykų, ypač orų. Parašykit ką turit dirvoj hu, P, K ir kiek ketinat tręšti pilnai su rudeniu N, P, K ir parašysiu koks labiausiai tikėtinas derlius susiklosčius palankioms orų ir kitoms sąlygoms.
 5. 2 points
  tomsikass

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Ir dar ekstra klase gal?
 6. 1 point
  anddam

  Grūdu kainos?

  Pagalvojau, kad nežinia kaip čia kaip su tomis kainomis, tai, kad ant sąžinės būtų ramiau, pafiksavau 50 tonų.. Žiūrėsim, kaip čia bus toliau
 7. 1 point
  dariius 30

  Germinatoriaus pasirinkimas.

  geras klausimas, bet manau tai priklauso nuo pacio zmogaus noro ir kantrybes, man kazkada pavyko tai padaryti, ribas zmones uzsibrezia patys savo makauleje daznai jas sumazindami.
 8. 1 point
  drapox

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Nu kartais žvenk susiriesdamas kai parašot. Neskaičiuoji kompleksinių, karbamido, gerai pagalvojęs pasakysi kad ir sulfato neskaičiuoji tik AN ? Jei tavo ten kompleksinės azofoskė, dar karbamidas, jau gaunasi plius 44 azoto ir viso gaunasi 176 VM azoto, tai čia viskas normaliai ant 7 tonų. O kai pradžioj parašei tai atrodė kad iš stebūklingos sambado šalies būtum, tik kuli ir nieko neduodi. Kad neteršti temos, temoje ,,dirvožemio tyrimai'' idėjau straipsnį apie BB nustatymo metodiką. Manau visiems aktualu.
 9. 1 point
  caper

  Zirniai

  Po sėjos nebegalima nieko naudot nebent ta dirvinį purkšit prieš sėją
 10. 1 point
  kiesa senis

  droninborg

  Ačiu už imformacija.Bandysiu ardyti ir pakeisti gumiuka,nes labai nesmagu kai pribege tepalu.
 11. 1 point
  ukis123

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Nea, rudenį pilu 200 fizinio, karbamido 25kg vienu kartu į ha
 12. 1 point
  ukis123

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Aš su 132 vm nemaziau 7t/ha užskaitomo ir extra arba 1. Aišku npk rudenį, visada tinkamas priešdėlis, taip pat fungicidai nepigiausi, bet minimaliomis normomis ir per tris kartus arba keturis, ir karbamidas ten kur purksta dažniausiai extra, jau išbandyta daug metų. Kur nea būna kad ir 2 klasė, o iki tol visą agrotechnika daroma vienoda
 13. 1 point
  Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Tie anoniminiai ūkininkų pasakojimai ir Janutienės laida, tokio pačio žanro tik skirtingom auditorijom https://www.vz.lt/medijos/2018/01/11/ko-iesko-lrt-bomba
 14. 1 point
  edviuks

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kalio svyravimas dirvoje nuo 170 - 240. Manau pakanka . Apie 3ha kampa turim vienam lauke kur kalis siekia 110. Ten kolkas dar kalio chlorido barstom . Fosforo didziumas apie 120. Taciau atskiruose plotuose yra ir vos 40mg... is rudens amofosas 200 - 250kg . I prastas vietas ir 280 supilam . Ph vidutiniskai bendrame lauku vidurkyje apie 6 sukasi . Tik ten kur fosforo mazai, automatiskai ir ph apie 5.4 extros kolkas nesivaikau . Uzauga, tai gerai, nera, irgi nepergyvenu . Ieskau ekonomisku variantu, o ne kad kulti kuo daugiau su didelem islaidom . Savo zemes jau zinom kur koks gabalas atiduoda . Kalba apie zieminius kviecius . vasariniu auginimo subtylybes kolkas dar aiskinuos . Seju ju palyginus labai maza plota .
 15. 1 point
  KAZE

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Apie kokius dugnus čia?Apie "išgazdintus ,apvogtus"ūkininkus ,kurie bijo kalbėti?O Miliūtė ėmė irprakalbino.Ir ką iš tos laidos sužinojai naujo?
 16. 1 point
  arunis

  Case mxm 190 ar verta?

  jezau jezau ka papuliau
 17. 1 point
  shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne vien valstiečiai, daug ten PR besidarančių. Majauskas - koncervatorius, Šakalienė - x pariši kas. Bet užsiima kuo nors tik tol kol ta veikla garantuoja valandą pas rūtą ar pusvalandį pas edmą. Su tuo vaikų nemušimo įstatymu kiek pridirbo ir paliko (nes niekam nebeįdomu). Na o valstiečiai užsimojo mus visus pamokunti kaip vaikus auklėti ir tuos vaikus daryti... ir iš vis visus mokesčių mokėtojus ir valdžios išlaikytojus paversti prašytojais. Ministras iki pat ministravimo tėvų šelptas paaiškins man kur investuoti o kur ne savo 2% nuo sodros įmokų....buvo tuti tuti ta ir baikit nemanau atrodė blogiau būti negali.... pasirodo gali
 18. 1 point
  sole

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Žinant kam priklauso LNK net nereikia stebėtis kad keikia valstiečius, beje konservatoriai nubalsavę už Verygos įstatymą tą patį vakarą pareiškė kad tas įstatymas blogas. Didesnių šūdmalių už konservatorius dar reikėtų paieškoti.
 19. 1 point
  arciu555

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kas geriau? Suvirintojo deka minimumas padidejo iki 400 eur,kiek kiti priesinosi? Valstieciu deka siek tiek korupcines schemas sudraskys,o istatymai visada yra priiminejami turtingiesiems nes juos turtingieji ir priimineja. O,kad yra puolimas Karbauskio kryptimi reiskia,kad yra teisingam kelyje.
 20. 1 point
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur buvo edma ir humoristas prieš rinkimus su savo klausimais? Teisybės ieškotojas juose užgimė, tik kai iškilo tiesioginė grėsmė jų lesyklėlei.
×