Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.01.08 visose temose

 1. 4 points
  dj_krutas

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Turiu keles foto sejimo rapso , buvo seta tiesiogiai po kvieciu. Sejimas kas 30cm. Kas gerai kad 3in1 dirbi zeme , tresi ir paseji vienu syk o kaip rapsui nera laiko seti tai cia lb geras dalykas laikas tauposi.
 2. 3 points
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Na jis zmogus matomai turi mintyje jeigu seji pries tai niekuo neydirbus, ( tiesiogiai i razienas) tai ir grudu pabarstyma kombainu per subine, ar rankomis ir butu tikslinga vadinti tiesiogine seja. bet as jo varijanta su skutiku vadinciau minimalaus dirbimo nes pries sejimo mechanizma pirma braukia skutikas.
 3. 3 points
  u.k aurimas

  Už kiek perkate žemę?

  na tokiu atveju dar ir kaina turi savo pliusus ir minusus gali turet tu ta savo pirmuma del nuomos , bet kaimyno kisene gali turet dar didesni pirmuma
 4. 2 points
  Audrius90

  Tiesioginė sėja į ražieną

  butent, grubus pavyzdys : kabini pluga, paskui jo germinatorius ir is paskos sejamoji Vienu traktorium visa tai pratrauki, finale tiesiogine seja i raziena
 5. 2 points
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Manau zmogus ta paty galvoja ka ir as. Ir nori pamatyti toky vaizda. Cia lapkricio20d nuotrauka seta Spalio viduryje.
 6. 2 points
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Pasidalinsiu. dabar nieko naujo neturiu,
 7. 2 points
  dzipas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Sita diskusija bevaise - maikes susiplesysit, bet atsakymas bus toks - visi kalti tik ne mes arba ne musiskiai.
 8. 2 points
  Augunstas

  aviu ukio pabaiga

  Norint padaryt dideli versla -reikia suaugt tam reikalui .
 9. 1 point
  pukotukas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  nu jo isbandyti viska reikia
 10. 1 point
  ceck

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  ant dujinės
 11. 1 point
  Witalikas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Daug zaidimo o naudos jauciu nulis geriau is sudens suduoti ir fsio. O purskinet reik karbamida su sulfatu
 12. 1 point
  dj_krutas

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Bet manau uk ar pancuzam nera aktualu ar yra ar nera ta raziena , svarbu seja tiesiogiai i raziena , o jei jum tiesiogine seja vadinama kaip lieka stiebai tai sakykim taip tada Tai teoriskai galima pasakyti Tiesiogine SEJA - tai kaip lieka po sejimo stiebu ir razienos likuciu daug
 13. 1 point
  yogop

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Iš esmės yra 3 sėjimo technologijos: 1. Ariminė (ariam, kultivuojam, germinuojam , sėjam) 2. Bearimė technolgija arba kitaip minimalaus dirbimo technologija ( skutikai (giluminiai, diskiniai, noraginiai ir.t.) kombinuotosios sėjamosios) 3. Ražieninė,kur sėjamą tiesiai į ražieną, posėlį ar pan. Dabar viską suplakėt į vieną ir sumaišėt. Jau kokius tris metus naudoju mišrią technologija. 1-2 kombinuoju, tai viskas ten gerai, atradau savo technologiją ir dirbu. Apie ražienines sejamasias, tai jos pora metų kaip atsirado pas mus, viešinamos ir reklamuojamos, bet niekas nepasako kaip iš tikro su jomis reikia dirbti. Jau turbūt 3 metai kaip domiuosi no till technologiją ir ten tikrai įdomių yra dalykų ir plonybių. Galima apie jas padiskutuoti, tik pirmiausiai turim sutart kas yra kas.
 14. 1 point
  MBLORINSER

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Mano manymu tiesiai i raziena tai ir turi likt raziena. O cia pas tave jau minimalaus dirbimo technologija razienos nebera ir jos duodamu pliusu ziema.
 15. 1 point
  MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  ten kur pazymeta po sostu tai peciukas stovi. o matuokle duris atsidarius. pati pirma skyle po kilimu. sekantis didelis dangtis, ten deze.
 16. 1 point
  pukotukas

  Grikiai

  nu centneris 50 yra o tona 400
 17. 1 point
  drapox

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Kalba eina ne apie veiklias medžiagas kokios jos formos, bet apie tirpumą. Azofoskės rišančioji medžiaga geriausiai tirpi, todėl jinai labiausiai tinka norint greitesnio veikliųjų medžiagų išsilaisvinimo ir poveikio.
 18. 1 point
  MBLORINSER

  John Deere traktoriai

  15min darbas. Atrieti kilimo kampa. kvadratinis kamstis plastikinis. ta isimi. viena fiske dvi slangutes nusema. ir 4 kryzminiu atsuktuvu varztai ir issitrauki matuokle. ant vieno paemimo vamzdzio uzmautas sietukas jis paprasciausiai nusitraukia, jeigu uzsiveles prasipusi. ant gryztamo nieko nera. Bet jeigu uzsiveles tai ir baka issimk issiplaut jis ten lengvai plaunasi dar lengviau issiima.
 19. 1 point
  Viliux

  John Deere traktoriai

  6920 bako imti nereikia, pasikeli kilima atsidarai liuka ir issitrauki. Aisku priejimas ner labai patogus, baka nuimti neverta del to.
 20. 1 point
  Išradėjas

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Kas cia nepatinka? viskas i tema,, sejam tiesiai i raziena,,,, Ne i,, pazinciu portala,, zmones raso.
 21. 1 point
  shaulinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Ne vien valstiečiai, daug ten PR besidarančių. Majauskas - koncervatorius, Šakalienė - x pariši kas. Bet užsiima kuo nors tik tol kol ta veikla garantuoja valandą pas rūtą ar pusvalandį pas edmą. Su tuo vaikų nemušimo įstatymu kiek pridirbo ir paliko (nes niekam nebeįdomu). Na o valstiečiai užsimojo mus visus pamokunti kaip vaikus auklėti ir tuos vaikus daryti... ir iš vis visus mokesčių mokėtojus ir valdžios išlaikytojus paversti prašytojais. Ministras iki pat ministravimo tėvų šelptas paaiškins man kur investuoti o kur ne savo 2% nuo sodros įmokų....buvo tuti tuti ta ir baikit nemanau atrodė blogiau būti negali.... pasirodo gali
 22. 1 point
  Išradėjas

  Pirtis mūriniame pastate

  Mano rastine tai be problemu ,priespirti sildo zidinys o pacioj saunoj elektra,kuo didesnis saltis tuo didesnis malonumas maudytis ir uzsikaitinus islekti i sniega.Gaila kad jo dabar nera.Seimoj jau tradicija kiekviena sekmadieni einam i pirti.Ir dabar ka tik is pirties.
 23. 1 point
  Bulvinykas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kur buvo edma ir humoristas prieš rinkimus su savo klausimais? Teisybės ieškotojas juose užgimė, tik kai iškilo tiesioginė grėsmė jų lesyklėlei.
 24. 1 point
  Phantom

  Hailendai

  Sveiki! Šiek tiek pasireklamuosime. Kolkas vienintelis Lietuvoje Hailendų veislininkystės ūkis. Turime pardavimui įvertintų Hailendų buliukų iki 2 metų. 2 metų svoris 550 kg. Kraujo linijos nuo Škotijos čempiono ir vicečempiono ( ganosi pas mus kieme ) Cliff Pilkmose ir Duncan. https://www.facebook.com/hailendas/ Rasa: 868674500
 25. 1 point
  dzipas

  aviu ukio pabaiga

  Vasara tikrino gyvulius - ranka parodziau kuriam aptvare ir sakau: prie aptvaro nesiliest - trenkia, buliaus neerzinti, nes gali ir surizikuoti per aptvara iseiti, mamu neerzinti gali maziukus ginti, norit skaiciuotis - sedit ir laukiat kada is krumu islys, norit tiksliu numeriu - laukit rudenio kai i tvarta pareis. Pastovejo pastovejo, pamurke, paskaiciavo ir isvaziavo. Ramu.


×