Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2018.01.06 visose temose

 1. 3 points
  Quattro

  Tiesioginė sėja į ražieną

  As manau, kad jam reiktu maziau GERTI
 2. 2 points
  tadasg

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Tai pasidalink mintim, kokią sėjamąją planuoji išsirinkti? kokia sėjomaina? derliai kokie? neužtenka pareikšti kad va neariu ir viskas zjbs, davai papasakokit jūs ką nors..
 3. 2 points
  edviuks

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Jei cia per menesi laiko po leksciavimo sugebejo tokia pieva uzaugti, tai arba tu save apgauni, arba nma bandai apgauti . Netikiu kad ci isvis buvo leksciuota .
 4. 2 points
  Edvis

  Tiesioginė sėja į ražieną

  Jei nori likti konkurencingas, pradek ARTI.....
 5. 2 points
  Andriusfeat

  Grudu sandeliavimas

  Gyvenimas nestovi vietoj, šiuolaikinis, mąstantis ūkininkas du trečdalius derliaus kontraktuoja dar žiemą/pavasariop išankstinėse sutartyse...rudenį belieka tik pristatyt grūdus už jau sutartą kainą į elevatorių ar uostą...
 6. 1 point
 7. 1 point
  Benas369

  ZETOR 125

  4 metrai priekyje nera jokio svorio bet dabar kabinam ant case mxm 155 nes zetoras seja cia buvau uzsikabines rapsus isskust pavasari kurie neisgyveno .
 8. 1 point
  kverneland83

  Tiesioginė sėja į ražieną

  norint būti konkurencingam reikia sakai pradėti arti? kaip tik reikia ieškoti naujovių, galvoti plačiau nesiplėsiu, bet kaip tik atliekant žemės dirbimo rotaciją būsi konkurencingesnis ariam kas antri treti metai derliai nemažėja laiko sutaupom kuro atžvilgiu didelio sumažėjimo nėra, bet kas svarbiausia laikas kuris yra sutaupytas ir darbas atliktas tikrai neprastesnis nei ariant kai kuriais atvejais net geresnis tikrai daug niuansų yra žemės dirbime, bet arimas tikrai konkurencijos nesuteikia, pilna grandinė darbų konkurencijai didinti ieškantys randa to tikrai nepaneigsit
 9. 1 point
  Tomas01

  Grudu sandeliavimas

  Tai ukininkui is to naudos 0. Tas pats kas i elevatoriu vezt.
 10. 1 point
  Ignatio

  meile RS-09 vokietukui

  Sveiki, su Naujaisiais! Kągi, šventės leido pasisėdėti prie PC ir pasiieškoti informacijos savo naujam žaislui, Rs'ui. Deja, čia, žiūriu, toks traktorius, kuriam ieškant manualo pasijauti taip, tarsi ieškotum manualo tankui - tarsi karinė paslaptis, tik gudrūs vokietukai prispausdinę pardavinėjai ebay po 15-20 eur. Bet vistik šį bei tą pavyko surasti, nors ir ne tiek, kiek norėjau, tačiau pavyko. Pasidalinu su kolegomis, gal kam pravers ir bus įdomu. Pirma nuoroda - daugiau vartotojo žinynas vokiečių kalba, antra - kažkoks vengriškas žinynas, bet yra ir truputį sandaros parodyta. Jei kas turit kokį remonto žinyną, norėčiau įsigyti, galėčiau padaryti elektroninę jo versiją ir su visais pasidalint. https://drive.google.com/open?id=10neHLgo6UaE3qDScGy5vubMupfGUEc2l https://drive.google.com/open?id=1XQUZrY19LU08d-LndzUKkgTKlb62Xggt marazas, gerai, kad turit kolonėlę, yra tikimybė, kad bus reikalinga. Kol dar nepradraskiau ir nepasižiūrėjau kokia situacija su manąja, nieko konkrečiai sakyt nenoriu, bet turėsiu omeny, kad pas tamstą yra.
 11. 1 point
  Uk. Jomantas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  As blogas oratorius tad daugiau skaitau forume tad iškart atsiprašau. Pirmą Karbauskis žemės susirinko ne seime sėdėdamas, o va visokie vystymo fondai ten iš kokių pinigu. Haroldo klausimuose kaži ar ne Kaziuko ausys . O Rusiją aišku neprognozuojama bet be jos resursų Europą negali, bet tik Lietuvoj daro baubas ir tuom naudojasi. mokytoju streikas algirdukas tuoj rusų provokacija
 12. 1 point
  Valakinis

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Kalbėjo visada apie tuos klausimus, net tada kai Karbauskio Seime nebuvo. Jau tada buvo kalbos apie jo veiklą Rusijoje. Be to, kiek sekiau šią istoriją, tai pirma žurnalistai pateikė klausimus Karbauskiui, nes tas neina į laidas, o tada jau Seimas puolė atgal pačią žiniasklaidą savo klausimais, kad apginti savo partijos lyderį ir jo interesus. Tie klausimai, be abejonės, turėjo paliesti dalį visuomenės ir kompromituoti žurnalistus, nes juk suvokiame, kad pinigai, atlyginimai visada priverčia kvailą liaudį pavydėti, nekęsti ar kurti savas teorijas. Štai kas iš tiesų nukreipia žmonių dėmesį nuo esmės, o ji tokia paprasta - politikai vieši žmonės ir apie juos turime žinoti daug, visus interesus, visus verslus, o jei politikai tylės, slėps ir į klausimus neatsakinės, ar tik ne į autoritarinę valstybę pasuksime? Toliau, ūkininkų reikalai. Agrokoncernas pasakė visą tiesą, kas ir buvo spėliojama - yra Lietuvoje dvarininkas, kuris valdo 1% Lietuvos žemės ir elgiasi kaip dvarininkai baudžiavos laikais. Juk ir tada žmonės įsiskolindavo dvarui, nes patys nepragyvendavo, o tada jau lažą reikėdavo dirbti visą gyvenimą ir ne tik tėvams, bet ir jų vaikams, ir taip karta iš kartos. Tokia pati praktika naudojama ir šiandien, mūsų Lietuvoje kur žmogus turėtų būti laisvas, o jei prasiskolina, tai tikrai nepavergiamas ilgiems metams, nes vėl ir vėl yra verčiamas skolintis iš to pačio "dvaro". Karbauskis yra suinteresuotas finansine savo verslo veikla, nes nėra atsiribojęs nuo savo verslo finansinio pasisekimo. O kai tai yra patvirtinta, lieka tik klausti, kiek galime būti mes patys kvaili, kad tikėtumėm aklai, jog Karbauskis, kurio partija vadovauja Seime, Seimo kaimo reikalų komitetui, ŽŪM, vyriausybei ir turi galių priimti sprendimus, kurie bus naudingi Karbauskio verslui ir jo interesams, tiesiog to nedarys, nesieks sau dar didesnės naudos, naudos savo interesams, didesnės įtakos savo verslui per visas išvardintas institucijas? Kvaili tie žmonės kas už valstiečius balsavo, kvaili tie, kurie kuria kažkokias teorijas apie LRT, nors visada stengiasi paminėti, kad nei viena pusė nėra teisi, visi kalti ar purvini, todėl tik jie, tie kvaili piliečiai, stos į neutralią pozą, lyg koks kolosas objektyvumo šauks. Čia jau ne kvailumas, čia pataloginiai bepročiai. Mat, jų valioje tie atstovai Seime, o 4 valdžia tik teikia informacija, bet atstovai spjauna į viešumą bei žmonių atstovavimą, bet ne kvailiams suprasti demokratiją. Tiesa, reikia paminėti, kad tikimybė yra, jog dalis tų kvailių gali būti valstiečių partijos nariai, tada jiems neteikomas mano epitetas, nes tik jie ir turi dar teisę tikėti savo partijos vadais, atstovais, tačiau, tik tada, jei pas pačius nėra principų ir blaivaus supratimo.
 13. 1 point
  ekologas

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  nu jo tik seniunas mate ,kad lijo be proto ,niekaip idiotizmo atsisakyti negalima ,juk lietuva ne rusijos dydzio
 14. 1 point
  uk.Povilas

  Grūdu kainos?

  kai grūdu kaina kyla negauni nei vieno pranešimo iš vadybininku ir dar i užklausima neatsako, kai tik krenta tai siunčia kiekviena diena
 15. 1 point
  Juodas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Karbauskio galima ir nemėgti, bet labai įdomiai atrodo, kai seimas pateikė klausimus lrt ir opa.. 24 klausimai atsirado nors niekas apie juos nekalbėjo, humoristas kapstyti informacija pradėjo apie AK verslą ir ūkininkų nuvarymą nuo žemės. Iš pat pradžių atrodė kai dūmų užsklanda norint nukreipt dėmesį nuo lrt reikalų. Žinių radijuje prieš savaitę laiko, vyko laida šia tema, abu pašnekovai pritarė, kad pateikti lrt klausimai, Karbauskio klausimai Jakilaičiui, tai kaip ir pasiruošimas lrt vadovo rinkimams kurie vyks šiais metais.
 16. 1 point
  M.B.

  aviu ukio pabaiga

  Ten (seime) ,Tamsta protingų tikrai nereikia.Reikia tokių ,kad rankytes kilnotų ir atitinkamą sumą į kišenę įsidėtų. O,kad nori smulkius ūkius sužlugdyti ir žemes pasisavinti ,tai FAKTAS... Čia tik besmegenis,gali to nesuprasti... Mums smulkiems (ir ne tik),kaip niekad reikia būti vieningiems.


×
×
 • Create New...