Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.12.29 visose temose

 1. 2 points
  kestoxs

  AZOFIT - KAS TAI

  1.Koks gali būti efektas jei litre yra 1mln gyvūnų, o i viena ha reikia 100mln? 2. kokia nauda bus pavasarį, jei jos aktyviausios prie didesniu temperatūrų T.y birželį liepos mėnesį ir derlingesnese žemėse? 3. http://www.ekoakademija.com/ tas pats produktas, T.y azotobakterinas, tik Grinesnis, spėčiau kad daugiau gyvūnų, ir įtariu kad geresne kaina:-)
 2. 2 points
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Rugsėjo 5d. Zeppelin. 4,5mln. Vėliausiai sėtų rugsėjo 25d skageno vaizdas panašus Dėl to "žiema" ir įdėjau į kabutes, kadangi tokios nėra.
 3. 2 points
  jevgenijus

  Apšiltinimas

  Tai kad man putė pernai, lyg spalis buvo, o mūryt pradėjo šiemet rugpjūčio gale ir baigė tik po mėnesio. Prieš javapjūtę keliose vietose teko brautis per vatą iki sienos, panašiai metras nuo vatos viršaus, tai nieko blogo nepastebėjau. Vienoj vietoj yra net apie 30cm, va ką tik buvau ant kopėčių, viskas ten tvarkoj.
 4. 2 points
  Donatassj

  T-150

  Sveiki kolegos, Oro paemima sukom galva kaip geriau padaryti - mane labai nervina ant sparno, trukdo matomumui. Tai pamodernizavom kapota, jei pastebejot, oro pamemima pakisom po kapoto, ir kapote vidui padarem ortaki, nukompinom nuo vakarietiskos technikos. Visa reistauracija užtruko apie 3-4mėn. Dirbom 2-3 asmenys, darbo diena nuo 8 iki 14valandu, ismetant sekmadienius. Aisku tai nebuvo iskart, nes i tarpa buvo ivairiu darbu Atrodo gal kur tiek ka gali daryti - bet siame bolide pereitas kiekvienas varztas. Pradedant nuo remo, pakabos, dezes, variklio, skardu, elektros, salono hidraulikos ir t.t Daug konstravimu, galvojimu ir darbo siaip ir finansu. Nes normalesnes dalys is tikro ir siaip zaibui kainuoja.
 5. 1 point
  Ir senas arklys buna vaga sugadina. Nepergyvenk ismoksi.
 6. 1 point
  Minduksx

  T-150

  Gyvenimo trukmes trumpintojas...
 7. 1 point
  kestoxs

  Išmokos 2014-2020

  Buvau įkėlęs gal šitoje pačioje temoje 3-4 lapai atgal
 8. 1 point
  Vilius

  AZOFIT - KAS TAI

  Pavasari išbandysim
 9. 1 point
  Donatassj

  T-150

  Taip kolegos, T-158 cia, bet kindziulis, jis stipriai patobulintas, visi greiciai, pavaros pakeistos, tai daug visokiu variaciju gavos, transporte 53km/h, o darbamas nuo ivairiu greiciu. Labai pasiteisino. Jus teisus, jei si deze butu nieko nedaryta, zemes ukiui nelabai tikusi
 10. 1 point
  Išradėjas

  Apšiltinimas

  Jeigu turi galimybe,nebaiginek apdailos iki vasaros vidurio, kad ta vata pilnai isdziutu, manau tai bus garantuotai.
 11. 1 point
  Audrius90

  žiemkenčių buklė

  seta tai tikrai ne spalio men, matosi kad cia laiku pavyko i lauka koja ikelt
 12. 1 point
  Remse

  žiemkenčių buklė

  Kaip daugiamete pieva cia.
 13. 1 point
  agriman

  T-150

  jei atmintis nepaveda, tai buvo gamyboje traktorius T-151, jis identiskas T-150, tik jame stovi deze su hidrauliniu reversu , prie vairo ta rankena turejo keturias pavaras i prieki, neutrala ir viena atbulin, gyvo nesu mates, bet terejau kazkurtai uzsakomaji kataloga tecnikos is kalhozo laiku, pagal kuri galejo ukis uzsisakyt kazka, tai vot jame ir buvo aprasytas toks stebuklas, reik paieskot to katalogo, gal nebus i peciu sukurenes tevas
 14. 1 point
  jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Kaip vertinat tokį tankumą?
 15. 1 point
  Išradėjas

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Geri statybininkaiStatistika rodo,kad daugiausia nelaimingu atsitikimu statybose,misku kirtime.Dar niekas nerado zuvusio bebro statant uztvankas,turbut darbo sauga uztikrinta pas juos.
 16. 1 point
  Augunstas

  Pliurpalas×