Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.12.12 visose temose

 1. 6 points
  Biesas

  Gyventojų pajamų mokestis (GPM)

  Sveiki širšinai. Viduriavimas dėl mokesčių tai kaip nuo alaus iš bačkos dugno. Dzūkija aprašė gramatnai apie realią situaciją. ( "LAIKAS" jai už tai. Tik gal klaida jos tekste yra apie apmokestintas neapmokestinamas išmokas? ) Bet apie kažką kitą norėjau....... . Tai va, ant pečiaus dabar sėdžiu, po skalsios vakarienės džiovintais obuoliukais užkandžiauju ir skaitau "95'tų ano amžiaus metų laikraštį "Akistata" Devuliuk nesūdyk, kas darėsi kaime: va - Kristupaitį Kazį užmušė negyvai kaimynas Bronius Cironka. Su beržiniu kuolu daužė kol anas neatidavė 25 litų. Na čia aprašo per visą puslapį kaip vienas prašė o kitas nedavė kol nenumirė. Arba kitam puslapyje rašo, kad Tatorių gatvėj, Vilniaus miesto, sprogo Opel Rekord su jame norėjusiu važiuot mafijuozu. Tulas razbaininkas buvo labai skolingas kitam jo kolegai iš kito Vilniaus krašto. Supratau, kad abu atsiskaitė galutinai. Ką per nesąmones čia rašinėju? Paklaus kitų, su grėsmingai pakeltu antakiu, ūkininkas/ė Maj. Taip, taip ir buvo, paliūdys nusiminęs žmonėmis ir žmogiškumu Valakinis. Nedrumsk temos!!!!! šaltu ir aštriu lyg peilis protu, bandys mane vėsinti Dzūkija. Bet, o gi va mieli kolegos, kas pasikeitė un Lietuvos per 22 metus? Agi nič niekas, visi nori pinigų a makėt any vienas. Nu gal biški biški, kad žmonės nešnekėtų. Tai gi, prieš leisdami suspaustą orą, galite parašyti tie, kurie 50 ha dirba. Kiek mokesčių sumokėsite už šiuos metus ir kiek sumokėsite 18'ais prie tų pačių ūkio finansinių sąlygų. Apvalinkit be kablelio. Nerašykit,kad skaičiai jūsų, rašykit, kad kaimynų. Ir gali tą patį parašyti 200 hektarininkas. Aš su jumis pažiūrėsiu, kiek mums pabrangs gyvenimas? O jei nebus laisvanorių, gal Dzūkija paburs iš kortų tuos skaičius? Nes aš jau visą savaitę gyvenu pasimetime ir nežinau, brūdas ta Maldeikienė ar vis tik be nuodėmės į Seimą išrinktoji?
 2. 2 points
  daivarass-

  Sandelys technikai, grudams

  va kaip as lankstau, su savadarbeis valcais. nuotraukoj lenkeme apvalei seryklai matmenys 40x40x3 profilinis vamzdis ilgis 7,5 m.
 3. 2 points
  KAZE

  Pliurpalas

  "LRT taryba nurodė dėl konfidencialumo reikalavimų negalinti nurodyti atskirų darbuotojų atlyginimų ir sutarčių su prodiuseriais detalių."-vakar Nuogoje tiesoje apie tai truputi kalbėjo.o apie Jakilaitį;"Atsidarykit Jakilaičio firmos Media3 rekvizitus ir paspauskit ant vidutinio atlyginimo. Iššoks visų paskutinių metų mėnesių stulpeliai. Kiaurus metus darbuotojams buvo mokamas apie 560€ ant popieriaus, kas yra 457€ į rankas vidutinis atlyginimas. Čia kūrybinių industrijų darbuotojams! Ir tik paskutinį mėnesį, kai pakvipo LRT skandalu, atlyginimas staigiai šoktelėjo į viršų ir dar atsirado nemaži autorinių sutarčių honorarai. Iki tol pastarųjų apskritai nebuvo".
 4. 1 point
  tadasg

  Miežių auginimas

  Nereikia sėklos pirkimo sutarties. Gali auginti kad su ūkine sėkla. Svarbu paskui atitikti salyklinių miežių supirkimo reikalavimus.
 5. 1 point
  Valakinis

  Mėsinių galvijų tvartai

  Vieno nesuprantu, kam tiek vargo ir investicijų į tvartus mėsiniams? Ar esamo neužtenka? Dar dalytuvu šerti - visai neracionalios išlaidos, mano nuomone. Šėrimo takas papildams gal ir naudingas, jei kitaip neišeina, bet mano pozicija - viena erdvi pastogė su sienomis ar be, laukas aptvertas piemeniu aplink tą pastogę kur galvijai laisvai judės. Taip ir mėšlo minimaliai, šėrimas labai paprastas, kai tokios žiemos, tai gal net ir vandens nereiks tiekti.
 6. 1 point
  Sveiki,chebryte,konstruktoriai,gal kam reikia metalo tekinimo stakliu?Lenteleje modelis 1M95.Kraustau dirbtuves,tekintojas isikure savo uki,nebera kam dirbti nusprendziau parduoti.Stakles einancios jokiu priekaistu nebuvo.Geros tuom kad sukant rankenele pasikelia griebtuvas su visa deze ir galima tekinti didelio skersmens detales,neprisimenu kiek bet sunkvezimiu stabdziu bugnus laisvai aptekindavom.Ka tik idejau skelbima i Skelbiu.lt ten yra nuotraukos,cia kazkaip nepavyko ikelti.Kaina, forumo konstruktoriams, su didele nuolaida.Jei kas nori pasitargavoti nesisarmatinkit.
 7. 1 point
  justixx14

  Vasariniu kvieciu auginimas

  2 metai kaip jau aš auginu quintus veislės kviečius, šiemet atidavė virs 5t/ha, tresimas 250npka 200 salietros ir 150 sulfato. Kaip ir minėjo kulasi labai lengvai, jokių akuotų nelieka.
 8. 1 point
  kardans

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Pas mus skaitant kad nederlingos zemes tai po 5.5t kuliau.bet kult juos smagu ir gerai kuliasi jokiu akutu nelieka.
 9. 1 point
  Zvanas

  nepriklausomas elektros energijos tiekejas

  Toks ir bendravimas, gaunu saskaitas ir tiek, nezinau ar pigiau ar ne, nebandziau skaiciuoti, nekazka tos elektros suvalgom.
 10. 1 point
  MBLORINSER

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Šiemet turėjau qvintus labai patiko. Tik kad nepavyko sveiku pasiimti sudygo. Tinkami prastesnem žemėm. Bisky retoki, lauką gavau vėlai, ir sėklos tik tiek kad uztekt turėjau.
 11. 1 point
  Gytis924

  Claas kombainai (informacija)

  matai kame iseina. gali ir daugiau, bet kai dirba senamadiskas zmogus kuris kulia ratais kiekvienam kampe atsistumdamas ir pan. susigaista daug laiko. plius grudai isleidziami stovint.:) jeigu visa sita pakeistume ir leistume kazkiek nuostoliu sau o ne stengtis viska susirinkt padarytum per ta protinga darbo diena gal ir 20ha.:) esu patebejas kad leidziant nesustojus per valanda pasidarai apie +-0.7ha daugiau.:)
 12. 1 point
  Biesas

  Sandelys technikai, grudams

  Už tuos pačius pastatė. Jei gerai pamenu, tai ir atvežė už tuos pačius. Montavimui tereikėjo 2 dienų ir frontalinio su kaušu.
 13. 1 point
  sveikas, parašyti gali ta firma iš kurios pirkai techniką.
 14. 1 point
  Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Tikrai taip. Keletą žinau, kurie aptarnauja 12-15 ūkių. Sistema dirba nepriekaištingai. Keliems kaimynams Lietuvoje siūliau kooperuotis, pirkti vieną....Dalytuvus nusipirko visi.... Austrijoj vienas ūkininkas turi šienapjoves, kitas grėblius o trečias rinktuvinę priekabą. Ir visi kartu pasidaro darbus. Todėl kad skaičiuoja. Pas mus ne kartą susidūriau su situacija: kaimynas turi 6m grėblį? noriu tokio pat, tik geresnio.... Nors pievos tėra 10ha..... Prisegu vieno vokiečio ūkininko traktoriaus foto. DF 1956 metų. Dirba nuo gimimo, ir dar dirbs. Vienas senukas susitvarko su 85 melžiamom.... Pas mus naują Fendt pūdo fermoj....
 15. 1 point
  Arunasmix

  Pašarų dalytuvai

  Savaeigių kainos rinkoje nuo 125000 iki....gal 250000EUR. Priklausomai nuo dydžio ir komplektacijos. Bei gamintojo. Dažnai aplankome vieną ūkį Vokietijoj, kur savaeigis(15m3) dirba 180 melžiamų ūkyje. Savininkė pati šeriasi ir į lankytojų klausimą: kam tokiam ūkiui savaeigis, atsako paprastai: pasišeriu per valandą, o po to galiu ir ant sofkutės vartytis arba kitus darbus dirbti.... Kiek žmonių, tiek nuomonių...
 16. 1 point
  Biesas

  Sandelys technikai, grudams

  Inkaravom. Skirtumas yra tarp kinų ir jų gaminio. ( Beje, mačiau jie taip pat parduoda ir kinietiškus ) Bet jie konstruktyvą gamina patys, tentą perkasi. Šiaip ar taip pagaminta LT.
 17. 1 point
  tai gal del to ir nera kad nepriklauso... is to ka rasiau auksciau,tikiuosi turetu viskas buti aisku,bet turbut taip nera... kas zenklina ir suveda i sistema tavo avis??? kaip realizuoji ? gyvas ar skerdi savo reikmems?ar parduodi gyva prieaugli ar ir gyvas eriavedes??? jei tik yra itarimu kad truksta ismoku,imi telefona ir drasiai varai i vic ir nma ir uzknisi juos negyvai nes jie dirba ir tau ir man ir visiem kitiem
 18. 1 point
 19. 1 point
  Zilvis55

  Sandelys technikai, grudams

  priratau ir akiių neskauda. Rytais nepykina
 20. 1 point
  Amber

  Sandelys technikai, grudams

  Pasidarysi pagal viena sablona, su poliais ar ant betoniniu grindu atraminius kuolus per kuriuos ystates traktorium ar lebiotke ytemsi ir sulenkima.vienoda turesi pagal savo sistema pasiruosta.
 21. 1 point
  Turiu rulonu puspriekabe senai pirkes tai ten dokumentuose raso savadarbe 19t puspriekabe, abieju vienu momentu nenaudoju.
×