Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.11.05 visose temose

 1. 4 points
  Vanagas

  Už kiek perkate žemę?

  pagaliau kaimo bobulkos gal išnuomos pievas, o ne pačios deklaruosis
 2. 3 points
  virgis807

  Už kiek perkate žemę?

  Truputi butu peranksti rankom ploti, kol nera juodu ant balto parašyta, jei ir bus parašyta" kaimo babulkos" tuo patikes tik kai negaus išmoku t.y. kita spali
 3. 3 points
  Jeigu tuos rondapus visi naudotu varpuciui tai gal jo niekas nenaikintu,bet kai purskia ant varpos,tai gal geriau tegul naikina visus glifosatus.
 4. 2 points
  gediminaske

  John deere wts serijos kombainai

  tai tu dar paskaityk jo postus pries daugel metu kai jaunesnis jis buvo.... jo tevo D7000 garantuotai lenkdavo ie lexionus siuolaikinius.... jau nekalbant apie mtz 82Turbo, kur 4 korpusu overumo nejausdavo molynuos.... ir seip, praktiskai viska jo draugai arba kaime turi... negi vyrai negalit juokais praleist...
 5. 2 points
  deivas

  Vasariniu kvieciu auginimas

  pasikinkysim fura ir pas kaimynus pigesniu vaziuosim nesiruosiu cia permoket lupikautojams
 6. 2 points
  azizas

  Už kiek perkate žemę?

  mums neina ekologiniu tapti
 7. 2 points
  dariius 30

  Už kiek perkate žemę?

  Labas, zada ,kad paliks tik pagrindine ismoka, jokiu uz pirmus ar zalinimus, tuo labiau uz nenasias zemes. 1 gyvulys dengs 4ha pievu
 8. 2 points
  Virgis.

  Pieno kainos

  koks svarbus jusu pasisakymas...
 9. 1 point
  caper

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Nematau čia jokio pasipelnimo kai pardavinejam per puse mazesne kaina nei firmos, nors aisku nezinom kiek firmos užlenks pavasari. Man pačiam irgi teks atseti.
 10. 1 point
  armins

  Horsch pronto VS Vaderstad spirit

  Nuo sio pavasario sejam su pronto. Sejimo kokybe arime, skutime, razienoje (lengvoje zemeje), durpeje tikrai gera. Pasirinkime dar buvo rapid. Bet horshas pasirinktas del pneumatininio issejimo, padanginio volo einancio pries issejimo diskus ir kainos. Spirit iskart atkrito del savo kainos.
 11. 1 point
  MBLORINSER

  Vasariniu kvieciu auginimas

  Tu ir kaip ir visos firmos is ūkininkų nelaimės pasipelnyti sugalvojai. Dotnuva pardavinėja, bet gudruciai kainos nesako, laukia kol pabrangs. Nors jau gal nebeturi.
 12. 1 point
  grudasss

  John deere wts serijos kombainai

  Vėl tu kanapių apsirūkęs.....
 13. 1 point
  Išradėjas

  Pliurpalas

  Matai vokieciai buvo ateje musu" isvaduot"i.Paskui rusai mus" vadavo",paskui dar koks kraugerys.O dabar mus sekmingai" vaduoja" ES.Ziuresim kas toliau o kad dar kazkas" vaduos"- neabejoju.
 14. 1 point
  Vistiek, as nesutinku, kad galima purksti pries derliaus nuemima.Registratoriai nupirkti gamintoju,perpardavinetoju,ir visu kurie uzdirba is to milziniskus pinigus,kitu sveikatos saskaita.
 15. 1 point
  O kas tau liepia ta pieva arti.juk tuos mikro organizmus kurie yra viršui palaidoji ir atvirkšciai tie organizmai kurie yra gyliai juos pakeli i viršu kur vienu ir kitu atveju jie žusta ir reikia papildomai laiko kad pusiausvyra atsistatytu. nuo tada kai kieme atsirado noraginis skutikas neariu senu pievu.tik nusipurskiu su pusine rondapo norma po poros savaiciu su diskiniu skutiku pasivažineju kad velena susmulkinti dar po keliu savaičiu su noraginiu skutiku.ir paskutinis etapas nusipurskiu su pusine rondapo norma ir vel su noraginiu skutiku ir seju dažniausiai rapsa nors praeitais metais ir pupas sejau nes pieva buvo isgyta rudeni.
 16. 1 point
  Na bet tiesinant salta tai gali išmest is kart. Tik šildant.
 17. 1 point
  rulis1

  Pliurpalas

  Mes iš tų laikų Kai Lansbergis dėstė mokslinį komunizmą katedroje ir gink dieve jei ko tada neišmoksi, gausi riebų dvejetą ir susigadinsi reputaciją.... Gaila, kad tada Vanagas medžiojo tik kaimiečius. Vienu šūviu kiek mokinių įskaitant ir mane būt išgelbėjęs.... Šiaip anksčiau tokių minčių neturėjau , bet paskaičius tamstos postą tokios kilo. Tai imsies šaudyti ar jau nebe?
 18. 1 point
  neptūnas

  Pieno kainos

  Sako kad nera karteliniu susitarimu kainas mazina visi kartu nors produkcija gamina nevienoda. Tikriausias durniu laivas pjauna šaka ant kurios patys sėdi jau ir taip truksta pieno bet ne sunaikins paskutinius
 19. 1 point
  rulis1

  Pliurpalas

  Valdžiai, valdžiai reikia to, nes kitaip teks dirbti. Buvo Greta, Pukas, dabar Vanagaitė. Klausimas, kam tokius rinkai į valdžią kad jiems tik tas terūpi?
 20. 1 point
  rulis1

  Pliurpalas

  Tai ne opiumas, liaudžiai, tai istorijos falsifikavimas. "Istorikams" Vanagaitės pasisakymas kone mirtinas nokdaunas. Teko skaityti kad panašių partizanų žudymo objektas buvo kolūkių pirmininkai, kurie buvo išrenkami panašiai, prieš jų pačių valią, kaip ir paties vanago įsipareigojimas bendradarbiaut su KGB. Kažin kodėl neskelbiama, ką nužudė, ar galbūt apiplėšė būdamas ginkluotas. Kaži kodėl tie partizanai nesustabdė nei vieno traukinio su tremiamais, bet žudė iš pasalų, nors karas jau buvo pasibaigęs. Faktiškojo siekis paskelbti prezidentu taip pat ko gero susijęs su istorijos klastojimu.
 21. 1 point
  Giedriusas

  Česnaku auginimas

  rudeni isleistu sakni, pavasari isleistu lapus na o liepa kastum galvutes is zemes ir aisku rudeni pradetum viskanuo pradziu
 22. 1 point
  ricardasd

  Naminio tabako auginimas

  Dalis mano tabako Virginia gold . Dar nusimato paskutinis skinimas lapu . Siemet prasciausias derlius koki turejau bet manau man tabako metam uzteks. Kaip pas Jus tabako augintojai derlius ?


×