Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.09.17 visose temose

 1. 11 points
  O po jų ateis ir tavo eilė... Ir kur gi visi bežemiai pasidės, kai samdomus darbuotojus pakeičia kompai ar automatizuotos linijos ar net bobcat'ai? O moderniems augalinkystės ūkiams užtenka vos saujelės darbuotojų apdirbi tūkstančiais ha. Iš kieno kišenės išmaitinsim tą bedarbių armiją? Žmogus turintis bent kelis ha ar kelias karves savaime yra gėris ir dažnu atveju pašalpos neprašo, o priešingai moka mokesčius. Nes darbar žiūrima kaip iš jo nup..st tą paskutinį žemės gabaliuką ir geriausiai, kad jis pats tiesiog išnyktų. Vietos po saule turi visiem užtekti.
 2. 5 points
  Vilius

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  tai gerai greičiau suvalgytu tie stambieji toki kaip tu ir butu mažiau durniu ant svieto dirbančiu žemę.....
 3. 3 points
  Tegul eina jie nahui su savo 4m . As jau pakaba, padangas suplakiau savo t7 holandui . Reikia rimtos bazes traktoriaus sitiem aparatam .
 4. 1 point
  caper

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Sejom ligi šiol kviečius, žeme dregna, bet ner ko laukti.
 5. 1 point
  ukininkas690420

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  tokiu oru joke džiovykla negelbės bendrovę taipat sudygusius kule
 6. 1 point
  Witalikas

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tai cia aisku jau senai, kad mes esam nuo gamtos priklausomi. Nieko naujo nepasakei
 7. 1 point
  Mantas2342

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Aš vakar paskutinius 50 a kviekutukų nukūliau, javapjūtė baigta, laukiu kada duos sėją pradėt.
 8. 1 point
  grazbek

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  jei jis ponas tai niekada nebus ubagas- kitas lygis - ponas visada mokosi iš klaidu o ne džiaugiasi kitu nelaimėmis.
 9. 1 point
  Augunstas

  Anekdotai...

  NUSIMUILINO Eina vilkas per mišką, mato — Zuikis be ausų. Vilkas: — Kas tau? — Tai va nuo kariuomenės išsisukinėju — ausis nusikirpau — mane ir atleido. — Blyn, tai man irgi šaukimas atėjo! — Na, pilkasai, tavo ausys mažos, teks uodegą nusikirpti. Nukirpo vilkui uodegą, jį taip pat atleido. Sėdi dviese, švenčia nusimuilinimą nuo kariuomenės. Eina Meška: — Kas gi čia jums? Vienas be ausų, kitas be uodegos? — Tai mes iš kariuomenės nusimuilinom! — E, blyn, tai man irgi reikia! Pasižiūrėjo žvėrys į mešką ir sako: — Ausys mažos, uodega irgi, teks kiaušus nupjauti ! — Jūs ką?! — Na, tada, Miša, skuosk į kariuomenę ! — Gerai, pjaukite! Nupjovė Mišai jo pasididžiavimą, eina jis į medkomisiją. Grįžta liūdnas liūdnas, su ašaromis akyse. Zuikis paėmė iš jo pažymą ir skaito: „Netinkamas, plokščiapėdystė“.
 10. 1 point
  Augunstas

  Filmukai

 11. 1 point
  kestasxxxl

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Prilijo.....Kitoje kelio pusėje susidarė žemių sluoksnis ir padarė užtvarą, įtariu kad nuo greiderio darbo užvirto žemėmis. Prakasiau, laukiu kol išbėgs ir išdžius, nes reiks sėti kviečius, kitokiu atveju važiuosiu į Ruklą ir samdysiu Vietnamiečius, kad ryžius susodintų..............
 12. 1 point
  kestoxs

  Pieno kainos

  Nenusiminkit svarbiausia save paguosti, galbūt aš negaunu mažiausiai iš kitų... manęs nedurnina...man kaimynas meluoja...
 13. 1 point
  Egida

  fūrinė priekaba prie traktoriaus

  Na ir ko tik neprigalvota kai paskaitinji.Beliko tik damislyt kaip vagonus iki lauko atsitraukt,o po to su grūdais vėl ant bėgių užlaipint.
 14. 1 point
  tadasg

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  auga kaip grybas po lietaus..


×