Jump to content

TOP nariai

 1. jevgenijus

  jevgenijus

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   3.091


 2. Karolis.S

  Karolis.S

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   243


 3. MBLORINSER

  MBLORINSER

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   4.660


 4. M&M

  M&M

  Nariai


  • Taškai

   2

  • Pranešimai

   4.438


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.03.05 visose temose

 1. Nesuprantu kas blogo. Už mano storos subinės kėderio visai nematyt, plius farkopas siaurutis. Kainuoja kapeikas, prisikabinimas visada iš pirmo karto, manevravimui tamsoje didžiulis pliusas, po darbo, apdulkėjusiais veidrodžiais, tenka atbulom įvaryt į patalpą ir net matau smulkintuvo darbą . Dar viena akis nemaišo. Jei jau RTK su 2cm tikslumu nauda už savo tūkstančius yra normalu, tai kokia smulkmė kaip kamera ...na, o kur išleist tuo keliasdešimt eu? Dažniau ledų nusipirkt? P.s. C ir CE išlaikiau iš pirmo karto, kai statistika sako, kad iki 1/3 neišlaiko iš pirmo karto.
  4 taškai
 2. 2 taškai
 3. Sejamoji ant priekio
  2 taškai
 4. Prieš nepilnus metus kaune kainavo 540 € plius egzaminai regitroj, per ūkininkų žiemos atostogas pilnai laiko užtenka išsilaikyt o dėl kamerų tai daug kur naudojam ir ant perkrovimo priekabos, nes nesimato kai į furą reik pilt, ir ant kombaino vežimėliui prisikabint, ant strėlės iškrovimo, labai patogu ir ne kosmosą kainuoja, jau atpigusios gerokai yra tai nematau priežasties kodėl nepasilengvint darbo
  2 taškai
 5. JCB

  Žemės kaina

  Per tokius reketus, paskui niekas ir nenori rasytis sutarciu. Vienok, nemaloni situacija kaip is taves koks snarglius bando perviliot zeme.
  2 taškai
 6. Visi pilnaviduriai volai turi viena bėda, lengvose žemėse pradeda daryt banga, kai drėgniau vėl bėda, sunkiau sukasi, su tokiais, turiu omenyje ivairius pilnavidurius volus diskiniai skutikai greičiau pagauna rrezonansa ir pradeda banguoti paviršiu.
  1 taškas
 7. Matazzz

  zieminis rapsas

  Radviliškio raj
  1 taškas
 8. Vasara buvau pasemes traktorista grudam vezt. isvazevo priekabos antros parsitemt i laukus max 25-30min tam darbui gryzo po 1.5valandos. keikdamas. Nematau kablio sako, o jei atsislenka sosta kad matytu tai pedalu nepasiekia.
  1 taškas
 9. CE turėt aišku gerai, pats irgi išsilaikiau. Bet CE išsilaikyti dabar turbūt kainuoja netoli 1000e ir nemažai laiko, o kamera įsidėt tik keliasdešimt eurų ir pusdienis darbo
  1 taškas
 10. gerasukis

  Žemės kaina

  1. Žemės nuomos sutartis prieš terminą nuomotojo reikalavimu gali būti nutraukta: 1) jeigu žemės nuomininkas naudoja žemę ne pagal sutartį ar pagrindinę tikslinę žemės naudojimo paskirtį; 2) jeigu žemės nuomininkas ilgiau kaip tris mėnesius nuo žemės nuomos sutartyje nustatyto nuomos mokesčio mokėjimo termino šio mokesčio nesumoka; 3) kitais įstatymų nustatytais atvejais. Tik tada jei nesilaikoma siu salygu gali pradet nutraukima siusdamas laiska pries 3 men.
  1 taškas
 11. Pasirodo mano toksai pat. Stebuklu nerodo.
  1 taškas
 12. Algis...

  zieminis rapsas

  Pats rapsas pergreit auga ir jo audiniai nebespeja vystitis , boras cia neprieko , su tuo zinoma nesutiks prekybininku vadyba.
  1 taškas
 13. 1 taškas
 14. Karve

  Pieno kainos

  vadybininkas sakė,kad už keletos dienų gal dar pakoreguosim,kai pamatysim kiek sumažino kiti.Peršasi išvada,kad jie mažina kainą ne atsižvelgdami į pasaulines tendencijas,savo galimybes,o į tai kiek moka konkurentas.
  1 taškas
 15. manttys

  Pieno kainos

  kad būtų teisinga statistika, tokius grafikus reikėtų skaidyti pagal superkamo pieno kiekius. nes Pienas lt narių mažai ir jie labai nemaži, kitur gi pilna mažiukų, kurie muša vidurkį. Bet kuo geriau Pienas lt, tuo didesnė konkurenciją tarp norinčių pienuko, o tai visiems naudinga
  1 taškas


×
×
 • Create New...