Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.02.11 visose temose

 1. 3 points
  ekologas

  Pliurpalas

  tai tik pinigu plovimas ta armija ,saukstai ,azuoliukai ir kita ir kita viesieji pirkimai ,tai paprastai sakant iteisintas vogimas ,net bijo ir pati prezidente kalbeti ,26 metus vagia per pirkimus o ji turedama teisesauga ,kalba apie sazininguma ,cirkas uz musu pinigus kalbejau su ten tarnaujanciais ,baisus vaizdas ,bet visi bijo net kalbeti ,apie sovinius jau nekalbu ,kad ir taikykliu ant automatu net nebera,niekas taip musu nezemino ir nesityciojo ,kaip savi,baisu kas dedasi,nebetikiu ir nebepasitikiu savo valdzia ,cia tik fikcija ir vogimas ir melas
 2. 2 points
  darius09

  Pliurpalas

  Ne , nepasikeis. Drįstu teigti, kad daugelio žmonių mentalitetas nėra tokio lygio, kad jie būtų laimingi. Tegu valdžia atlyginimus ir pensijas padidina tris ar keturis kartus, vistiek žmogus niurzgės ir bus nepatenkintas , kad kaimynas gauna daugiau. Kol populiariausios tv laidos bus tokios kaip 24 val. , tv pagalba, ir panašus mėšlas, tol niekas nepasikeis. Paprasčiausiai įsijunkit žinias - negatyvo gal 90 proc. Kodėl? ogi todėl kad mums patinka kaip kitam blogai. Esam per daug pikti ir niurzgaliai. Palyginkit kokios populiariausios tv laidos skandinavijoje, vokietijoje ar kitose vakarų šalyse ir suprasite, kaip toli mums iki jų. O mūsų valdžia juk atėjo iš to pačio mentaliteto. Tiesiog reikia laukti naujos kartos su kitu požiūriu, logika ir mąstymu.
 3. 2 points
  Augunstas

  Pliurpalas

  Va ir man kazkaip tenka tokiu sutikt ... ypac rusakalbiu ,y svarbiausia jie iteigti kad prie to karo einama ,su vienu lietuvisku tanku ir an-2 ........ visi kiti tik butaforija bet veiksminga.... blogiausia kad nera pasisakymu protingu o tik begama paskui,jei jie rengia apmokymus tai ir mes surengsim, jei jie puls tai i mes pulsim(pamate pabegsim) pasikviecia rusu ambasadoriu dialogui-opozicija (kalejimo santvarkos supratimu) paskleidzia kad ne garbe kalbeti gal net valgyti tai koks dede ar teta gali dar ateiti paspausti ranka kalbetis ???:)) lesos ir energija ismetama tusciam laiko gaisimui -у нас все есть и н....ик нужна ваша прибалтика einu sklepuka kast bulvem :)))
 4. 1 point
  ekologas

  Pliurpalas

  sapaliojat,jus visi mokslininkai ruosia maisto korteles ir 249 eurai pilnai gyvenimui tenkinair kurui ir i uzsieni isvaziuot , nors tie mokslininkai turbut po 3 stukas euru gaunabet patis maistui uz 90 euru per menesi nebande gyvent,o del pavydo ,tai nereikejo kolukieciu turto pavogti ,paju technikos sandeliu ir kito o isigyti teisetai niekas ir nepavydetu ,jai keturi vadovai viska pasieme ,leidziant auksciausios tarybos vadams ir visi dabar prisivoge kokie jie gudrus ir tevyne mylintis pilieciai
 5. 1 point
  dvidas

  Pliurpalas

  Man atrodo kad zmoniu nuomone pasikeistu tik tuomet kai eilinis dirbantis zmogus ar pensininkas gales be didesniu taupimu atostogu nuskristi kur nores tik as abejoju ar tokiu laiku sulauksiu
 6. 1 point
  phonetix

  Visureigis prie ukio

  + smagus prastame kelyje, letai praranda kaina - dusulys D4D variklis, bukas vaziuojant asfaltu, kuro sanaudos mieste 12-14, didelis triuksmas salone nuo ratu,
 7. 1 point
  Augunstas

  Pliurpalas

  Apmokymai vyksta tam kad kilus gresmei galima butu sureguoti greitai.. o purvasklaida- pirmas puslapis neapseina be tanko vamzdzio is ko kai kurie susidaro klaidinga nuomone.. purvasklaida tik ziuri kur koki purva pateikti nes liaudis ja perka ziuri ir tuom net kiti gyvena ( Так что лучше погребок поглубже во дворе выкопать, да стеночки у него забетонировать, в мирное время там можно чего нибудь хранить ,)
 8. 1 point
  dzipas

  Krūmynų įdirbimas

  Kontaktu reikia internete pasikuisti, su vienu buvau sutares bet dingo kaip i vandeni. Jei ten tikrai pushektaris tai su teleskopu ar frontaliniu padirbesi ir vsio. Pernai 6 ha su teleskopu issivalem berziuku ir karklu. Pjovem, sakas kaimynas pasieme susismulkino, kelmus su kausu iskasem i kruva suvezem ir palaidojom. Leksciavimas ir gilus arimas, po to vel leksciavimas ir kultivavimas ir seja. Bet realiai tai pigiau gaunasi freza - pigumas laiko atzvilgiu.
 9. 1 point
  Išradėjas

  Dyzelinis sildytuvas

  Yra tokie laidai vamzdziu apsildymui,apvinioji juo vamzdi,uzdedi apsiltinima ir nustatai temperatura kad neuzsaltu .Elektros sunaudoja kelis vatus bet apsaugo.
 10. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  'dvidas' , nu pasakyk , Jūs protingas a pabaigtas durnius ??? - ateis rusai į sukurs kolukius ..... bobas išdulkys ....,baiges tuom kad moteriske gavo bekt is kiemo ,nuo mano zmonos .... nu savam prote , esat ???
 11. 1 point
  virgis807

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Na nabebuk tokia pagiezinga manau daugelis is musu pradejom nuo nulio ir daugeliui pradzia buvo sunki mano pradzia buvo uz skolintus 2000 lt pirkta karve mano sunaus pradzia 1l kibirelis skubant mamai i pagalba girdant gyvuliukus buvo dar vienas kibirelis metais jaunesnese rankytese gal nereikia juodinti kitu as isuprantu kolega kastuva
 12. 1 point
  Dr.Zoidberg

  t25 kultivatorius

  Su T 25 didesnių plotų nelabai ir apdirbsi. Sėjai giliai dirbti nereikia, tai galėsi aukštesniu bėgiu patraukt, o bulvėms reikia giliai, todėl trauks sunkiai. Mano pradžia buvo su tokiu traktoriuku, tai visi variantai žinomi. Čia packerio foto, kur dabar gaminu. Su tuo pačiam gaminti apsimoka ar ne tai kiekvienam pačiam reikia skaičiuoti.
 13. 1 point
  remis30

  Kombaino pasirinkimas

  ka galit pasakyti apie sita varijanta
 14. 1 point
  kastuvas

  2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams

  Jeigu jau prasidejo atviri izeidinejimai, tai geriau jau nesakysiu paciai ka nusivalyt nuo lupu apie mane nieko nezinai ir isvedziojimai kazkokiais uzsiimi. as tam tevui nuo 6metu padedu ir dirbu saves neziuredamas ir tada viskas nuo nulio prasidejo, viska savom rankom ir bendrom pastangom susikurem, niekas ant lekstutes nepadejo. Ir nebegau smulkiu ukio paraiskos pildyt, samdyt konsultantu, o dariau pats, domejausi, analizavau, ko nesupratau klausiau. Taip kad savo tuscias kalbas pasilik sau.
 15. 1 point
  deivas

  Supirkėjų įžūlumas

  As silpna geriu tai tai nekilnojamu greit netampu. Sutartis pasirasau zinodamas kad toki kieki turesiu. Parduodu tam kas daugiausia moka, perku is to kas pigiausiai pasiulo. Simpatiju jokiu nera, tera tik verslas.
 16. 1 point
  Minduksx

  zieminis rapsas

  Kas is to kad dabar keliat tas foto, kelkit balandzio pradzioj kai buna mazdaug aisku
 17. 1 point
  Zilvis55

  Fendt traktoriai

  Tik norejau pasakyt, jog geriausiai parduodami daiktai nereiskia kad jie ir yra geriausi. Speju kad kokioj Danijoj geriausiai parduodami NH traktoriai. Taip kad ši lentelė nieko neparodo.
 18. 1 point
  deivas

  Supirkėjų įžūlumas

  Durniu ir bažnyčioj muša. Sutartis pasirašinėjant perskaityti reikia. o ir teisine pagalba niekad nepamaiso. Mes ukinikaujam, advokatai advokatauja, supirkejai bando apipist. Jei visi zino savo vieta ramu oj kaip ramu.
 19. 1 point
 20. 1 point
  Augunstas

  Anekdotai...

  NUKOPINAU Vyras išvykdamas į ilgalaikę komandiruotę instruktuoja žmoną: -Būk gerutė, jei norėsi sekso, nupirkau tau sexshope robotą. Tik ištark: “JULIAU, PAS MANE”, ir jis viską atliks… Žmona: -Kaip tu galėjai taip apie mane pagalvoti, aš negalėčiau būti tau neištikima net su robotu… Vyras: -Nenori, kaip nori… Vyras išvyko. Po dviejų savaičių moteris mąsto: Juk gaila, kai pinigai išleisti, o praeinant pro šalį vis už akių užkliūna “Julius”… Ai, gal pabandysiu… -”JULIAU, PAS MANE”… Robotas įsijungė…ir prasidėjo…8 valandos nenutrūkstamo sekso…moteris visiškai praradusi jėgas ir galimybę priešintis galvoja kaip čia tą robotą išjungti. Tačiau nežino ką reikia pasakyti… Šiaip ne taip prišliaužia prie lango (robotas iš paskos) ir pamato kilmsargį… -Petrai, Petrai…Turiu prašymą už butelį…šūktelk: “JULIAU, PAS MANE”… Petras: - “JULIAU, PAS MANE”… … Po pusantro mėnesio grįžta vyras ir nustemba - kiemas pilnas šiukšlių, laiptinių durys sulaužytos, nei vieno kaimyno nesimato…kaip po karo… Staiga iš už kampo išlenda kiemsargio Petro galva ir šautuvo vamzdis… Vyras ir klausia: -Petrai kas čia atsitiko? Kur dingę visi? Petras: ŠA, BL*T, KUR VISI NEŽINAU…BET JULIUS KAŽKUR ČIA…
 21. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Būtent , jog tai visų pirma ir nėra faktas , kur ir kas matė panaudos sutartį ?. O iš Gretos pozicijos tai mamos auto(ir nebūtinai ji turi žinot visus įsigijimo niuansus) , tada lai priima seimas sprendimą , jog narys negali naudotis jokiu ir jokiom aplinkybėm savo tėvų turtu , nors tai jau būtų nesąmonė . Visus metus slėpė savininką , sakė jog tai jos auto ... pirma kokius "visus metus" , antra nuo ko? nuo Vaigausko , nuo STT ... kas viso to klausinėjo ir kam tai rūpėjo , pakol visi buvo garantuoti jog anūkas-ledinukas jau kaip ir soste ?? . Niekam tas nerūpėjo ir nebūt parūpę niekados , nes tai išvalgyto kiaušinio lukšto neverta istorija , tik kuri Karabasą , bent jau laikinai išmušė iš nuplanuotų vėžių .
 22. 1 point
  Siandien um issiveze 1.65 e pasiektas ukio rekordas 21 men 862kg antros kartos herefordas
 23. 1 point
  Augunstas

  Pliurpalas

  Kol kas nieks nesikeicia
 24. 1 point
  vaidas.p

  Pliurpalas

  Tai kad daugiau kaip ir nėra ką ..... Na galėtų iš manęs banko paskolą pavogt .....
 25. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Tas tai taip , įstojai ir "no problem" , bet va jei nesi nei vagis , nei sukčius ... kokia partija priims , kur įstot ??
×