Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.01.18 visose temose

 1. 2 points
  waldasxl

  Pliurpalas

  kai suprasim jog valstybė tai ne uabas , neukis , pilietis tai nedarbininkas ar verga , tai pilietis . tada ir pradėsim gyvent kaip civilizuotoi zemelėi
 2. 2 points
  voras

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Matai, ka as ir sakau, zmonem reikia elementariu ziniu, didaktikos kitaip sakant, o mes i n testerius pk skanerius neriam. Vieniem dar labai anksti, o kam ne anksti cia nesedi. Beja, pasikartosiu, susiraskit ssenelis forumiecio posmus ir visus perskaitykite (apie 300 vnt) tikrai informatyvus ir issamus. Prisipazinsiu skaiciau ir as. Tikrai rekomenduoju.
 3. 1 point
  Vilius

  Kombaino pasirinkimas

  2015m teko ieškot tai praktiškai rankos nusviro uz14-16euru tik žalias donas būt išėjes. O pasižvalgius i galingesnius kombainus nuo 6m kederio pločio akys prasiplėtė ir gan gerai išlaikytu ehzemplioriu buvo galima rast tik kaina 2x daugiau. Tad ir pasirinkok brangesni varianta. 5m kederis ir 200ag gero stovio kombainu labai mazai rinkoje. Arba maziukai arba dideli. Nebent variantas buvo imt vektoriu bet ir kaina netoli gero deveto vakarietisko.
 4. 1 point
 5. 1 point
  arciu555

  Pliurpalas

  Taip,kai ta supras lietuviski darbdaviai. Dabar patys sotus su dzipais vazinejasi,imones,ukius plecia,o darbuotojams per tas pletras ne visada lieka pinigu atlyginimams,nors ir tie atlyginimai juokingi. Sotus alkano neuzjaucia.
 6. 1 point
  Andriusfeat

  Už kiek perkate žemę?

  Būtent. Kreipiamasi pripažinti sutartį negaliojančia esant kažkokiems pažeidimams. Bei kartu reikalaujama perkelti žemės sklypo (unikalus Nr...) pirkėjo teises ir pareigas ieškovui. Čia manau labai paprasta situacija, nes lengva nustatyt kiek buvo sumokėta už sklypą, ir ieškovas (kaimynas šiuo atveju) tikrai perims sklypą už 'juokingus' pinigus :)) Apeliacija nieko nepakeis...
 7. 1 point
  dzipas

  Del stulpu musu laukuose

  Ar ne laikas is viso imti nuomas uz stulpus. Kai reikejo galia pasikelti - suplojau skaityk uz skaitliuka 30 K litu, kai ispirdolina miska ir suvercia belenkaip - sako eik ir tvarkykis, kai reikia sutvarkyti po "savo" darbu - daro belenkaip, o tu rasyk laiskus. Man ikiso kabeli i mociutes zeme, kur neseniai atstatyta ir nespeta teisine registracija atlikti - tai rasiau laiskus, skambinau - atsakymas vienas - zeme valstybine pakolkas, ka norim ta darom, o NZT jau suderinus... Elektrikai tokia pati partiju lesyklele kaip ir gelezinkeliai ar keliai - todel be gailescio su jais - cia as is savo varpines.
 8. 1 point
  Pofke

  NESUPRANTU

  pas visus agco traktorius tas pats su tais arkliais, traktoriaus kaip zmonos nerasi grazios protingos ir turtingos . Nu taip nebuna ir viskas
 9. 1 point
  pukotukas

  Kombaino pasirinkimas

  auridanoje neblogu yra uz toke kaina
 10. 1 point
  Zilvis55

  Kombaino pasirinkimas

  Akcija atrakcija, -20% jam. Tik nezinau ar tik treciadieniais (kaip senukuose) ar ir kitom savaites dienomis. claas uz tokius pinigus (14) ir norus tai manau gali pamirst iskart.
 11. 1 point
  wydas63

  Pliurpalas

  Kodėl būtinai žudimai ir bespriedielai , vardan ko ar kokiu tikslu įdomu žudytum , jei viskuom apsirūpinęs butum ?? Problema , kiek žinau kitur , jei imt tuos pačius arabų emiratus , žmonės kai viskuom aprūpinti ima degraduot , nors ir duoda pinigų mokslui - mokintis nenori , dirbt ir už gerą algą tingi . Kitaip sakant tobulėjimas ir vystimasis sustoja , o to net ir arabai su savo nafta sau leist , suprantama negali .
 12. 1 point
  ssenelis

  zieminis rapsas

  Sniego danga ir pašalo gylis atskirose vietovėse skiriasi , pas mus į šalę apie 2 sm . , kur daugiau sniego visai nėra . Sutinku, kad vegetacija daug kur nenutrūkusi augalai kažkiek kvėpuoja , eikvoja cukrų mažėja atsparumas Geriausia pasėliu būklė , kur šalčio metu buvo mažai sniego ir pašalo šaknų gylyje , tokia būklė dabar , o vėliau nežinia . Kad užpuolė rapsus pilkasis puvinys nežinau , nebuvau laukuose, kad šiemet jo gali būti apsčiai pilnai tikiu , nes sniegas iškrito ant įmirkusios nesušalusios žemės .


×