Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2016.12.25 visose temose

 1. 1 point
  Tomux

  Grūdu kainos?

  Pries 2 metus nuvaziavo fura i zvalguvos punkta, pasake 4 klase, uzsidenge ir isvaziavo i kitai firmai priklausanti punkta, esanti uz 30 km. Ten stebuklingai grudai virto 2 klases. Daugiau su zvalguva neturim nieko bendro ir neturesim.
 2. 1 point
  Vilius

  Kombaino pasirinkimas

  Kederis 6,2m variklis 300ag. Tokiam.ir 200ha nebaisu.
 3. 1 point
  jezusLT

  Sandelys technikai, grudams

  Nu va, padariau kelias foto, su katinu, tai už kokybę neteiskit. Mediena, tie skersiniai sutvirtinimai viršų-apačią kur jungia 125x52 išilginiai ir nuolydžiam kur 140×52.
 4. 1 point
  dvidas

  Kombaino pasirinkimas

  kaimynas perka MF38 is danijos 97m uz 25000+pristatimas 2000 ,is firmos ,paziuret nevaziavo kai parsivarys papasakosiu
 5. 1 point
  yogop

  zieminis rapsas

  Stengiuosi po kombaino sulėkščiuot ir sudaigint pabirą, tada beri trašas. Važiuoji su skutiku ir sėji ( norma pagal rekomendacijas) , stengiuos privoluot (geresnis sudygimas,dirvinio herbicido veikimas) paskui purški dirviniu hebicidu, aišku bent vieną kartą tikrai reikės naikint pabirą rapse , gali prireikt ir antro. Antro kartais ir neprireike jei sulėkčiuota ražiena ilgiau būna pastovėjus.
 6. 1 point
  waldasxl

  PUSKACIUS

  esu persidares magnėta ,vietoi ritės BABINA pastačiau o magnėtos liko korpusas su kontaktais bei kondensatorium. Vis vien akumas stovi tad pasileidžia puskačius gerai .
 7. 1 point
  Augunstas

  Anekdotai...

  Guli vyras su zmona po gero kekso... zmona; -Apie galvoji..? vyras; -aaai tu nepazysti....
 8. 1 point
  wydas63

  Traktorius T-25

  Matomas, bet sitas suvirinimas yra ant padavimo tai jis galetu tik oro patraukti, Ta kolxoza , naikint, i pasidaryt viska kaip priklauso . Pradziai parsisiusk knyga , jei jos neturi . Ir pagal ja tvarkyk , i bus Gut . Del taxo manau busi teisus .


×