Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2016.05.24 visose temose

 1. 1 point
  kestoxs

  Krūmynų įsisavinimas

  Israuk kelmą, ir niekas nepamatys, bet tai nuo savivaldybės priklauso, pvz mūsų tai jei netaksuota, jiem neidomu.
 2. 1 point
  adblue

  Pieno kainos

  Reikia kunkurencijos ant lietuvos zemes nes dabar 5 perdirba ir daro ka nori... lenkijoje pieno litras 0.40centu 2.9riebumo. Manau jei tokia kaina pas mus butu tai didetu vartojimas
 3. 1 point
  Augunstas

  MTZ variklio remontas

  Stumekli reikes kita ieskot ,pagal grupe ir gilze
 4. 1 point
  Jurgita

  Traktorininko teises (nauji duomenys)

  Sveiki, noriu rekomenduoti traktorininko teises laikyti Raeiniuose, mokymo centre "Automobilis". Šiandi laikiau tai už R1, R2, SZ sumokėjau 75eur. Testas iš 100klausimų.
 5. 1 point
  manttys

  Pieno kainos

  Sakiau ir sakysiu, kad nebus nieko kol neautsigaus rusai finansiskai ir nenuims embargo. Atsigaus kai vėl subrings nafta, bet bijau, kad jie patys po biškį pradės ūkininkauti ir paklausa jau nebebus tokia, kokia buvo. Visgi kažkokie procesai dabar vyksta ir skatinamas vidinė gamyba. Prisimenu pernai birželį, kai kaina buvo 19 ct, atrodo jau prastai, bet dabar pagalvojus, tai tokią kainą gauti būtų jau visai nieko.
 6. 1 point
  wydas63

  MTZ variklio remontas

  Aukšto slėgio kūro vamzdeliai privalo but visiškai vienodi , tas labai įtakoja į variklio darbo tolygumą . Jau nekalbu apie jų ilgį , kas visiems ir taip aišku , bet ir vidaus diametras ir metalas iš kūrio jie padaryti turi but tas pats . Paprasčiausiai , kai namų salygom nėra galimybės jų taruoti (tai gali sau leist siurblių meistrai) , tai reikia bent jau rinktis vieno gamintojo . Skystis - spūdus , tiesa labai mažai , bet didžiausia įtaką variklio darbui daro būtent vamzdelio tūris , pralaidumas ir sienelių tamprumas . Dirbant varikliui kūras vamzdeliu teka pulsuodamas , plius slėgis stipriai kintantis dėl iškrovimo vožtūvėlių-forsunkių darbo , susidaro rezonansai , gal ir dar kas nors , visko nežinau . Prie viso to labai svarbu , kad vamzdelius kuo mažiau veiktų vibracijos(po remonto ar keičiant , nepatingėt vėl suspaust juos tom 'plankėm' , kaip kad iš gamyklos ) , ne tiek dėl jų sutrūkimo galimybės , kas irgi svarbu , bet kiek dėl aukščiau išminėtų dalykų . blyn , ir nei žmona nei kaimynka anksčiau to nepastebėjo ??? .... nu ir moterys šiais laikais ......... trūkst žodžių .
 7. 1 point
  Mantas2342

  žiemkenčių buklė

  Aš ir penkadienį 100 salietros užmečiau.
 8. 1 point
  Mantas33

  Apsauga nuo vilku...

  Jo jo su kaimynais tik lietuvoj ir susitarsi kad saudysi kas kazkiek laiko.O jai nezinom is kur ateina jai krumynu miskeliu is visu pusiu yra?Arba jai kaimynai ir is ten ir is ten...O vel gi neaisku kaip regijoniniuose parkuose ganyklose kas ten leis taip saudyt kada net namu stogai turi istatymus kokios spalvos turi but kad tik nebaidytu pauksciuku ar dar kazko.Vien ant to zemelapio matosi kad daugiau yra draskomu lietuvos teritorijoj kur ribojasi su kaimyninem salim.Tas populecijos koregav imas vilku musu sali betikslis nes reikia kad ir kaimynines ziuretu kas kur... Sudraske 6 lyg lazdiju rajone praeita savaite lyg jai rasiu straipsni imesiu.
 9. 1 point
  rudis

  MTZ variklio remontas

  Lyg ir nebuvo klausimo apie spalvos parinkima....


×
×
 • Create New...