Jump to content

TOP nariai


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2016.03.22 visose temose

 1. 8 points
  Užpernai kaimynas pasidarė geodezinius savo sklype, ir taip gavosi kad aš su savo sklypuko dalim patekau į jo nuosavybę Tą pačią dieną kaimynas atvažiavo ir apsiarė jau aceit jo žieminius rapsus. Sakė bus gera trąša kvietukam. Pasijuokė iš manęs kad jei bandysiu skųstis tai prisiteis aceit už jo žemės iki tol buvusį naudojimą. Ką aš..aišku išsikviečiau atitinkamą tarnybą, užfiksavo faktą, paskaičiavo nuostolius aktą įteikė man ir tam ūkininkui, bei liepė kreiptis į teismą jei kompensacija nebus sumokėta. Aišku kaimynas liepė bylinėtis Aš tai tyyngiu bylinėtis, tai sužinojau kur turi nuomojamos žemės be dokumentų. Nupirkau tą jo nuomotą sklypą žiemą, stebėjau kaip jis puikiai tręšia, purškia auginą derlių, deklaravau pačiom paskutinėm dienom kad nesustotų augint mano kviečių ir sėkmingai nusikūliau jau savo derlių ) Istorijos pabaiga...
 2. 2 points
  Nera cia ko vepsot i kitus , is vakaro viskas paruosta , startuosim anksti rite...
 3. 2 points
  tadasg

  Paskolos žemės ūkiui

  Bravo, niekas to dar nežinojo.. pirmus metus daugelis ūkininkauja..
 4. 2 points
  tadasg

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  dabar visuose seminaruose profesoriai susitarę porina, kad jei pilama salietra, tai ją reiktų atiduoti iki pilnai išsiskleidžiamo vėliavinio lapo. Nes vėliau pradeda šaknys apmirinėti, jei dar sausa, tai azoto didelė dalis lieka dirvoje arba iškeliauja, kaip tas žąsinas, į dausas.
 5. 1 point
  Mantas2342

  Pavasario darbai

  Pas mus Prienų raj sniego nėra, vakar buvau rapsų lauke su kedais, tai net neišsipurvinau ir neklimpau .Beje tas laukas buvo išplautžemis, kur yra kitoki laukai moliai ar priemoliai tai ižvis galima su traktorium lėkt
 6. 1 point
  ukdavidas

  Pavasario darbai

  Pasiseke kad tie krastai sniego negavo, nes mes turim laukti kad nubrinktu net trasu negalim paberti
 7. 1 point
  kestoxs

  TIK EKOLOGISTAM !!

  Geriausia būtų kad perduotų įsipareigojimus naujam nuomininkui.Arba tiesiog kai išnuomos kitam eik į teismą su areštu.Kitas variantas reikia žiūrėti į įsipareigojimus kelintus metų ir kiek dar likę.
 8. 1 point
  MBLORINSER

  kultivatoriaus voliuku gamyba

  Siandien lenkuose buvau pafotkinau.
 9. 1 point
  dzipas

  Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai

  I fura eina 40 ruliu 1,2-1,3 skersmens. Veza bet kas ir bet kokiomis - labiausiai tinka slankiojanciomis grindimis arba platforma, bet lengvai dviem aukstais ir i tenta susideda. Pats pernai siena is pajurio pirkau tai veze ir tokiomis ir tokiomis. Kaina priklauso nuo kaip gauni bet reisas apie 100-150 euru. Kas liecia del sienainio - lenkai skundesi pripirko sienainio atidaro sudas arba stagarai. Is esmes perki sienaini vaziuok i lauka ir ziurek ka suka kaip suka kaip vynioja, tada kraukis ir vaziuok namo kitu atveju labai rizikinga. Beje lenkai sako kad ir symet bus labai sausa - pirks viska, kaina aisku rinkos. Jei bus sausa ir nebus pakankamai zoles vel darysiuos grudaini (kvieciai arba avizos vaskinej brandoj nupjautos ir padziovintos apie puse dienos ir susukta i plevele) - mesines eda net zviegia, atolo padaviau para bado streika buvo paskelbe
 10. 1 point
  Gunia

  Traktorininko teises (nauji duomenys)

  bet kaušą tada isimesk i priekabą.. kitaip Pakruojo tvarkdariai tikrai prisikabins..
 11. 1 point
  drapox

  Fendt traktoriai

  Aš tikrai negaunu jokių nuolaidų. Atvirkščiai, manau didžiausias nuolaidas gali gauti tie pas kuriuos kieme stovi kažkas kitos spalvos. Atėjimas su kitos spalvos komerciniu manau stipriausias koziris. Fanas visada sumokės brangiausiai kurį brendą bepaimtum. P.S. Šiandien pašnipinėjau vieną komercinį daug maž iš atminties ir manau kad kolega performance bus teisus. Dileris gerokai pasimažinęs maržą.
 12. 1 point
  Su pirktais rulonais taip ir būna, kai šieno rulonai yra tai bent matai maždaug kokia žolė sukta buvo, o pievelėje rulono niekaip nepasiuresi ir Nežinia ką nusipirksi, turi turėti labai patikima žmogų iš kurio perki. Buffalo-mam per toli būtų tavo rajonas
 13. 1 point
  Maj

  žemės pirkimas priklauso nuo kaimynų

  Tai, kad iš karto aišku, kam buvo reikalingi tie referendumai ir tokie saugikliai - stambiesiems žemgrobiams. Jie ir konkurentų užsieniečių nenorėjo įsileisti, ir dabar kaimynus riečia į raga, nes be jų žinios jokio kaimyninio sklypelio neparduos.
 14. 1 point
  Mantas2342

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Pieninėj brandoj karbamidu.
 15. 1 point
  viktorass

  Trašu barstytuvai

  Turėjau toki, bet pas mane buvo 24 metru, bet dabar nepamenu tiksliai ar ten išvis tie diskai kažkuo skiriasi, man rodos ten skiriasi tik mentelės, tiksliau ju ilgis, šiaip tai turiu lišnus diskus su ilgom mentelėm (iki 32metru) Dėl nustatymu tai ten jokiu nustatymu nėra, pasistatai norima norma bandymo būdu ir barstai, jei pakelsi aukščiau ir dar truputi suversi gala tai salietra turėtum užtrešt tuos 20 metru, bet sulfato tai turbūt nepavyks, Žinoma turi tikrint, o tikrinimui labai gerai tinka tokie durpiniai puodukai arba padėklai nuo kiaušiniu.
 16. 1 point
  ne, šita parama tik atostogas į Kanarų salas dengia
 17. 1 point
  5metus darant ką nori su 12000 , po 5 metų pamatai, kad 12000 neturi, nes stebuklingas planas nepavyko ir 12000 sudegė, neįvykdai projekto, NMA duoda sankcijas gražint visas lėšas ir antstoliam atiduodat visą savo turtą, su tokiu mąstymu toli nenuriedėsit. Jum čia ne koks kreditas kad gavai ir naudojies kam nori. Vietoj to kad planus chuliganus kurt, geriau normaliai jei dirbat žemės ūkį, tai susipirkt techniką kuo greičiau, kad pakelt SP ir užsidirbt per tuos 5 metus naudą kažkokią, negu krapštyt nosį 5 metus darant ką nori ir sedėt po visais įsipareigojimais NMA. Jei jau taip nėra lėšų, tai pasiimsit paramą po poros metų, kai pasitaupysit. Rita, taip tau reikės 3000eurų savo pinigų, be tiek nėra jokių šanšų įvykdyti projektą.
 18. 1 point
  monstras

  MTZ stabdziu reguliavimas

  Žinoma kad gali. Korpusėlyje yra tepalo ištekėjimo skylutės tik jos dažnai užakusios būna nuo tepalo purvo ir feredo dulkiu. Reiktu pasižiūrėt riebokšlius iš tilto.
×