Jump to content

TOP nariai

 1. Mindaugass

  Mindaugass

  Nariai


  • Taškai

   7

  • Pranešimai

   1.403


 2. magnums

  magnums

  Nariai


  • Taškai

   5

  • Pranešimai

   107


 3. Biesas

  Biesas

  Nariai


  • Taškai

   4

  • Pranešimai

   1.189


 4. jevgenijus

  jevgenijus

  Nariai


  • Taškai

   3

  • Pranešimai

   3.201


Populiarus turinys

Showing content with the highest reputation on 2016.02.07 visose temose

 1. Nusiperka žmonės vakariečius traktorius ir pradeda varyt MTZ į šuns dienas, bet bent vienas pasakykit kurio ūkyje nebuvo MTZ traktorio, kuris ūkininkas nuo nulio kurdamas ūkį nusiperka gera vakarieti traktorių su pilna komplektacija, manau per lietuva tokie ūkininkai yra tik keli, (kaip Skieras vičiūnų direktorius,bet ir tai blogas pavyzdys nes jis jau nupirko ūkį su viskuo) taip kad lietuvos ūki pakėlė MTZ traktoriai ir uždirbo ant geresnio rytojaus, kai kurie jau gali leisti sau vakarietiškus, bet dar kai kurie to negali leisti sau ir su tuo MTZ uždirbs ant geresnio rytojaus . Taip kad nevarykite ant MTZ traktorių, nes jau kaip dauguma sakė ir aš pasikartosiu geriau turėti traktorių ir visus padargus, nei mandra vakarietį su kuriuo gali tik prieš kaimynus pasirodyt ir neturėt jam padargų.
  5 taškai
 2. Biesas labai taikliai ir aiskiai. As dirbu agronomu ir daug ivairiu zmoniu sutinku ir aplankau ju ukius ir patikekit, apibendrinant galiu pasakyti - Maskva iskarto nepasistate ir viskam savas laikas. Ir labai liudna kai nauja brangi technika stovi kieme o paseliai tragiski, nuosavos zemes 0. As geriau kalsiu vini su savo ranka, bet letai ir uztikrintai.
  4 taškai
 3. žinai Viliau, Donce 333 ir kiti žvėriškai agresyvūs šiam klausimui, suplėšykim maikutes iki skutų. Bet pirmiau noriu šiek tiek apie tarpusavio kultūrą. man nelabai jauku buvo skatyti pastaruosius kelis komentarus apie "mąstymą neteisingu galu", "apie napakeičiamą kolhozniką". Manau, kad būtų labai gražu, jei šių minčių autoriai - vyrai, atsiprašytų už pareikštas mintis. nei vienas mes neturime teisės mokinti bei primetinėti savo nuomonės kitiems žmonės, net jei tai yra šeimos nariai. Jei turite didelį norą kalbėti apie kito amens pasirinkimą ir jį viešai menkinti, prisiminkite save ir kitus kolegas dirbant ir uždirbant sūrų nuo prakaito eurą. Gerbkime vieni kitus, padėkime patarimais, palaikykime vieni kitus, mes čia nesame priešai. O kabėdami apie MTZ, ir jį menkindami pamirštame esmę. Brutualiai išsireikšiu - mūsų visų darbo esmė yra įkalti vinį į lentą. Ir dažnai mes per daug skiriame dėmesio pačiam plaktukui, ( MTZ ar vakariečiui šiuo atveju ) ginčijamės ar protingiau kalti su Chabaravsko plieno gamyklos įnagiu ar su Bachio firmos plaktuku, kuris turi amprtizuojančią rankeną bei magnetinį laikiklį viniui. Bet kalti reikia tiek su pirmu tiek su antru. Esmė proceso gražiai ir nesulankstytai įkaltas vinis. Tad jei jau kalbame kalbėkime visumos aspektu: kokia lenta, koks vinis, koks plaktukas? O kalbant ūkininko kalba, aš manau, kad protingesnis ir mažiau klahoznikas yra tas, kuris ataskaitinių finansinių metų gale sąskaitoje, ar turto balanse turi daugiau kapitalo. Ir jei jan tas kapitalo pokytis atsirado dėl žemesnių veiklos sąnaudų, tai gal jis nelabai jau visiškas kalhoznikas? Gal jis tikras ūkininkas? Jei jisai sugeba paskirstyti technikos poreikį suderinęs su optimaliomis veiklos sąnaudomis t.y. MTZ dirba darbus pagal save o Vakarietis pagal save, tai jis jau ir gabus verslininkas. Ir jei protingai perfrazuosim lietuvių posakį naujai - Pagal John Deerą ir padargai. Galime gauti ūkyje ir gerų rezultatų. p.s. Asmeniškai Viliau tau pačiam klausimas, gali viešai ir neatsakyti. Tavo naujam JD uždirbo pradinį įnašą Fendt'as ar ES parama? Ir jei paramos kaip po tokios nebūtų, ar labai jau tas JD būtų reikalingas toks kokį perki dabar? Bent jau bankai ačiū tau pasakė? čia platesniam pamąstymui, tu juk mėgsti mąstyti. Beje man pačiam yra daug maloniau lenkti nugarą su MTZ ir sau nei su "Modernu" bankui.
  4 taškai
 4. Virgis.

  Grūdu kainos?

  saunu, vyrs esi, kaip sakydavo senolis kadangi jau patyres esi ir rinka gerai moki stebeti, tai jau laukiam tavo patarimu kada fiksuoti 2016 metu derliaus kainas
  3 taškai
 5. Viliau isverstaskuris esi, pats anksciau dievinai ta MTZ, pilna temu kur ji isaukstini o dabar maisai su zemem. Ir pats su juo uzsidirbai ant to fendo taip kad ner ka diskutuot, traktorius kaip traktorius, as pats galvojau apie hattat, bet dabar linkstu link 1025.5 ir dar lieka pinigu skutikui uz kainu skirtuma. Reikia dziaugtis kad tie mtz yra gana pigus
  3 taškai
 6. jevgenijus

  Grūdu kainos?

  Ne kas kitas, o butent tie zemes neknisantys racionaliu sprendimu priemejai ir sukelia didziausias krizes.
  3 taškai
 7. nerkas

  Grūdu kainos?

  Tie, kurie sugeba priimti racionalius sprendimus stebėdami rinkas - traktoriais nevažinėja ir žemės neknisa.
  2 taškai
 8. Isijunkite geoportal.lt - prideti - zis paslaugos - kamerialinio zemes nasumo vertinimo planai - varnele uzdekit ir matysite koks balas. As matau, kad ten kur veliavele nuorodoj - 51 balas, bet aplinkui mirgu margu 28, 42, 30, 46 ir t.t.
  2 taškai
 9. edviuks

  Grūdu kainos?

  Noreti didziausio, reikejo vasara . Kada galejai parduoti tinkama kaina, stebeti jas. Kaltu iesko visi kurie prikisineja zemas kainas. Cia ne bedu turgus kad pasiguosti reiktu. Butent, kad stengtis ir laukti nera gedinga. Bet cia mes kalbam apie skirtingus dalykus. Laukimas yra visai kas kita negu verslenimas cia, del kurio nieko nepasikeis. Loti as neloju. Gaila man jusu kurie nesugebejo racionaliai sprendimu priimti kada reikejo, ir tikejosi, jog kainos pakils, nestebedami rinkos. . Puiki pamoka bus.
  2 taškai
 10. Srekas

  Anekdotai...

  Mūsų darbovietėje tokia taisyklė: nusikeikei - meti į taupyklę 10 centų. Pirmadienio rytą susirinkom, vienas darbuotojas tylėjo, tylėjo, po to neiškentė, įmetė į taupyklę 10 eurų ir papasakojo, kaip savaitgalį su uošviene praleido. Išklausėm, susimetėm po 5 eurus, pakomentavom
  2 taškai
 11. su tokia formule garantuotas bankrotas.(kadangi pelnas mazesnis nei investicijos) pajamos-investicijos=pelnas
  1 taškas
 12. o Jūs žinote kiek pinigų prarandate arba nedagaunate dėl tam tikrų žinių trūkumo ?
  1 taškas
 13. Mano atveju cia dar Tier3. O daugiau viskas ko man reikia-svoriai, kopetelinis kablys, rozete kompui, pneumo sedyne, purvasargiai, oriniai stabdziai, kondicionierius. Dar ir maga idejo (nors buvo komerciniame tik audio paruosimas). Atvaziavo pries kelias savaites, apie 35mth dabar. Nieko rimto dar nedirbes. Is pradziu pasirode siek tupavotas, taciau pasivazinejus ilgiau - pasirode pakankamai patogus ir labai manevringas traktoriecas. Tik patarimas-teleskopiniai veidrodziai tiesiog butini-standartiniai tiesiog juokingi, tenka muistytis sedyneje norint matyti galini vaizda. Traktoriui numatomi du pagrindiniai darbai-purkstuvas (3800L) ir presas.
  1 taškas
 14. kuriam kraste ukininkauji? ar stambus ukis? koks ikainis konsultacijos? kokia rizika pasiemi ant saves?
  1 taškas
 15. Kiek pasakojo tai 2 rinkimu bus renkama dideli projektai virs 50tuks kas praso ir gales rasyt uk nuo 8 tuks SP
  1 taškas
 16. paulius radvila

  Grūdu kainos?

  Grudu supirkimo rinkoje yra pakankamai geru supirkeju ir ju marzos nera labai dideles. Kadangi beda ne koekis o atspeti kada parduoti pardavineti bendrai grudus per koperatyva gali ne pavykti nes visada kazkas sakys kad reikejo parduoti ar neparduoti ir garantuotas konfliktas laukia. Koperatyvas grazi mintis, bet reikia arba labai samoningu nariu kam dar nera lietuviai pakankamai subrende arba kazkokio modelio kad liktu maziau vietos spekuliacijai.
  1 taškas
 17. Povilas

  Apie Belarus 1025.5 AC

  Gal ir atsiras, bet iš tų kurie nebus prisišnekėję koks ruskis blogas.
  1 taškas
 18. dauguma daro klaida lygindami ne to pacio lygio traktorius, sena mtz 59 kw lyginat su vakarieciu su amortizacijom, o paimkit ta nauja dabar mtz koki ir silpniausia vakarieti , tai isbandytas paties reikalas, mano mtz 820 2004 metu balkiniu tiltu daug minkstesnis negu holandas td5 105 be amortizaciju, tik patogumas tame kad reversas yra, ir rankenikiu valdymas po ranka, o kratus tai ne tas zodis, ir visada galvojau kad tai stebuklas tokiu dirbt, bet deja ne viskas auksas kas auksu ziba
  1 taškas
 19. paulius radvila

  Grūdu kainos?

  Kas "moka" ar zino kad parduoti ar pirkti rasosi didelius kontraktus pirkimo ar pardavimo., ir pasiima pinigus. Kas matenkad 2015 bus geresne kaina nei 2014 rudeni? Kas atspejo kad siemet pasejus per daug pupu rudeni jos kainavo 120 o dabar 210 siu 2015 derlius?.kiek pernai rudeni rapsai kiek siemet kainavo, kai mokino kad neverta seti rapsu nors 2015 apie 1250 lt buvo kaina., nors 2014 tik 1050., kas sugebejo nuspeti tokius dalykus, tas bertas pagarbos ,o kad viena karta atspejo tai tikimybe tik 50 proc., arba bu brangiau arba pigiau, cia lengva., o atspeti tris kartus ar keturis is eiles kainas tikimybe jau tik 0,125:))). Jokia firma eksportuotoja lietuvoje neuzsiima kainu speliojimu, nors ten tikrai kaikurie primeta zinovus, bet nesiryzta pirkti savo vardu ir fiksuoti veliau geresnia kaina. Arba prisifiksuoti auksta kaina grudu kuriu neturi ir laukti kad gales is ukininku prisipirkti pigiu grudu.
  1 taškas
 20. Inkaras

  Apie Belarus 1025.5 AC

  Neskaičiau visos temos, bet beleriofobai, paaiškinkit kuo taip jau smarkiai skiriasi komfortas tokios pat galios belaruse ir kokiam JD (nekalbam apie didžiuosius), jei abiejuose sudėtos tokios pat pneumosėdynės? Nekalbam apie dalių ir surinkimo kokybę, nes jei ji būtų panaši, tai ir kaina supanašėtų. Jei JD amortizuojantis tiltas ir dar kokių papildomų navarotų užsakyta, tai kaina nuo belaruso jau ne 2, o 3 kartus skirsis. O jei tiltas paprastas, tai tas JD visai realu, kad dar labiau jos, nes dažnai vakariečių galios/dydžio santykis būna didesnis, tai žiūrėk dar ir ratų bazė jo mažesnė bus. Kabina neidealiai sandari ir papuola dulkių? Už 10 eurų nusiperki sandarinimo juostos ir per pusvalandį patobulini iki vakariečio lygio. Žiūrėkim iš kitos pusės, jei tarkim pinigų užtenka tik kokiam 80AG visiškai bazinės komplektacijos vakariečiui, tai gal geriau pirkt 110AG belarusą ir dar sutaupyt kokius 5k eurų? Bet ne tik tie eurai atliks, bet jau ir komfortas ko gero bus belaruso pusėj, nes jis bus didesnis ir mažiau kratus. Priedo su galingesniu ir darbus greičiau atliksi, tai su mažu vakariečiu ne tik labiau kratys, bet ir ilgiau. Jei kalbant apie naują belarusą ar seną vakarietį, tai pritariu, kad nuo kažkiek hektarų verta rizikuot seną šešiacilindrį vakarietį pirkt. PS pats dirbu vakarietiškais
  1 taškas
 21. Diskusija baigta. Jei žmogus atsilikes lai perka ta ruski. Proto matyt užtenka tik taupyti. Bet dėl sveikatos ir darbo komforto nepagalvoja.... vieni su galva masto kiti su galu ir tiek
  1 taškas
 22. ...arba visi aplinkui tiek moka ir jei nemokėsi ir tu - žemės nebeturėsi
  1 taškas
 23. wts vienas is paprastesnių kombainų ne tik JD gamoj bet ir apskritai, kas ten gali lūžti... ten vienintelis buvo tam tikroj serijoj bajeris, kad esant drėgnesniems šiaudams kišdavo kratukus prieš smulkintuvą ir daviklis suveikdavo tik tada, kai jau gerai prikišdavo, bet JD tą bėdą išsprendė, tai nebent dėvėtuose gali ta bėda papult, visa kita ką teko girdėti tik geri atsiliepimai.
  1 taškas
 24. MBLORINSER

  Filmukai

  https://www.youtube.com/watch?v=7CJbqnphuTs grazus filmukas. Ir dar Lietuviskas.
  1 taškas
 25. Andriusfeat

  Grūdu kainos?

  Papasakok man ir visiem kada ar kaip parduosi naują/būsimą derlių??
  1 taškas
 26. agriman

  Apie Belarus 1025.5 AC

  nu vo dar vienas atsirado as jau koki 30 metu su traktoriais dirbu ir dar neteko matyt kad kas su mtz zeme knistu pas mus paprastai tai buna kazka pasikabine ar prisikabine ir su tuo padargu zeme ten knisa , zinok pabandyk ir tu prisikabinti normalu padarga prie to mtz ir pamatysi kad zeme nesusiknisa o susidirba graziai jei paskaitytum idemiau tai rastum parasyta kad pas mane yra tos vakarietiskos tehnikos
  1 taškas
 27. caper

  Grūdu kainos?

  Toks jausmas, kad tu GUDRIAUSIAS o visi kiti aplink DURNIAI....
  1 taškas
 28. Kvietys

  Zirniai

  Pernai zydejimo metu(sakyciau paciam zydejimo viduryje) nupurskiau 0.5 signum+0.5 mospilan. Viskas buvo puikiai: nei sugule ,nei vabalu pazeistu zirniu nemaciau. Fenix po sejos 2.5 ir sudygus fastak 0.2. Aviza naikinau agil. Nenaudojau jokiu mikro elementu ir trasu. Priesselis vasariniai kvieciai. Rezultatas tikrai stebino 5.7-5.8. Gal viskas ir neblogai , bet herbicidu kainos .Seimet auginsiu sunkioj zemej, tai nezinau kaip cia gausis, labiausiai neramina sudygimas.
  1 taškas
 29. Doncas

  Grūdu kainos?

  kas cia tau verkslena, kas cia tu kaltu iesko, kaip ir bet kuris verslininkas norime didziausios, naudos nematau cia nieko blogo ir nuo kada zmogus negali pasiguosti?. juokingas tu su tokiu poziuriu lyg tiketis stengtis ir laukti geresnio rytojaus yra gedinga?. yra kaip yra kartais laimi daugiau kartais maziau o kartais pralaimi bet visad esi atsakingas uz savio sprendimus tik tu turbut kaip daugelis lietuviu moki tik loti kai kam nesiseka ir tyli kai reikia pagirti . gaila. Kolegos nenukabinkit nosies viskas bus ok pasistenkim siais metais!
  1 taškas
 30. Siaip kokia zeme nzn, net nesu jos mates, nes salia Telsiu gyvenu. Tiksli vieta http://www.regia.lt/map/pasvalio_r?x=534642&y=6203412&text=.&scale=5000〈=0
  1 taškas
 31. drapox

  Grūdu kainos?

  Pritariu kolegai. Reiktų išdalinti riziką į keletą pardavimų ir nepasikliauti vien svajomis kad kainos pakils.
  1 taškas
 32. Chebra nesupykit, bet spręsti detalių gavimo klausimą XXI amžiuje yra juokinga, reiktų spręsti reikiamą detalę gausiu per 1 dieną ar per 3
  1 taškas
 33. tomsikass

  Grūdu kainos?

  Kai paskaiciuoji, kiek prarandi ant grudu, tai tas trasu ir kuro atpigimas tai tik graudu juoka kelia.. GRUBIAI: Hektarui kvieciu atiduodam 1 tona trasu. Kuro sunaudojam 120 l. Trasos atpigo 20 euru/tona (ir tai kazin), kuras atpigo 0.5 euro/litras. SUTAUPOM 20+60=80 euru. Kuliam 7-8 t kvieciu. Tonos kaina nukrito +/- 40 euru. NETENKAM 7-8x40=280-320 euru/ha. Nuostolis 200-240 euru/ha. Ir is kur tas optimizmas pas pati. arba grudai seniai parduoti
  1 taškas
 34. sole

  Anekdotai...

  karta pagamino baltarusai, labai, labai gera traktoriu, zodziu susirinko viso pasaulio kompanijos ir kad giria, jog tokio stebuklo dar neregeja, ir nutare amerikonai pasivogti to traktoriaus brezinius, na parvarre i Amerika ir renka, surenka ziuri kad ne traktorius o garvezys gaunasi, ir taip kiekviena karta, nusprende jie tada japonus pasikviesti ir tiems tas pats gaunasi, na neistvere ir baltarusams viska ispasakojo, tada baltarusai atsiunte savo specialista, tas paskaite instrukcija, uzsidare garaze ir po pusvalandzio isvare traktoriu, visi apake nesupranta, kaip taip gali buti, o baltarusas ir sako: - instrukcija iki galo skaityti reikia, nes gale parasyta po surinkimo reikia nuslifuoti su dilde!
  1 taškas
 35. Sunflame

  statyba is el. stulpu

  Sveiki, pagaliau atsirado truputėlis laiko, tai sugalvojau pasidalinti mūsų statybų nuotraukomis. Statėm visiškai ekonominį variantą, todėl atsižvelkite į tai vertindami. Tvartas 33x16 m. Stulpus į ilgį kalėm kas 5,5 metro ir po stulpą į vidurį, kad balkių sujungimai gautųsi ant stulpo. Į plotį kalėm maždaug 5,5 metro tada pravažiavimas virš keturių metrų ir vėl 5,5 metro. Viršuje, virš stulpo gręžėm tiesiog kiaurai ir dėjom iš abiejų pusių po metalo plokštes ir pritvirtinom 15X15 balkius. Gal kas ir pasakys, kad nepatikima, bet turim senesnę pašiūrę kuri taip pastatyta dar stovi. Sparai sukalti kas metrą Pravažiavimas: perpjovėm išilgai perdengimo plokštes, atrėmėm į stulpus ir viduryje pripylėm žemių, toliau viską išbetonavom Galvojom ir išorę dėti iš plokščių, bet žiema užklupo, tai pasirinkom apkalt tik lentom Vandentiekį atvedėm ir apšiltinom jau po Kalėdų prieš pat šalčius, gerai, kad šiemet užšalo vėliau Kadangi daugiau mažiau viską patys, mediena iš savo miško, stulpai ko ne už dyką, o stogas iš seno šiferio (dar kartą - ekonominis variantas) tai kainos tikslios negaliu pasakyti, nes juk nuosavas darbas nulio vertas. Tai tiek, gerų naujų metų
  1 taškas
 36. Na iki minus 7 tai mačiau. Bet per Kalėdas šiaip ar taip dirbt neina
  1 taškas
 37. ewisss

  Porų auginimas

  auginant daigus juos pastoviai reikia karpyti viršūnes, tada jie sustorėja ir gražesnes šaknys.
  1 taškas
 38. julius19

  šienapjoves

  na iš pradžių būtų virš 20 ha, vėliau aišku žiūrėčiau didint plotus netolimoj ateity kiek išeis pasididint nežinau bet norėtųsi turėt kokybišką daiktą. 2,88m pločio 82 sunkoka užduotis
  1 taškas
 39. Ir aš savo keletą įkeliu.
  1 taškas


×
×
 • Create New...