Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. voras

  avizu auginimas

  250 salietros = ~84 kg azoto. Kaip pačiam atrodo, ar nuo tokio kiekio jos gali būti mėlynos? Avižų šaknų sistema didžiulė, dėk kuo greičiau tą salietrą ir lauk lietaus, nes kassyk purškiant karbamidu kursi temą nudegins tavo avižas ar
 3. Buvo uzkaites,pro radiatoriaus probke garas ejo, pagazavus vandeni per virsu varydavo, ties 3 cilindru rasojo ties ta vieta pramusa, gilzes vienodam auksti. Ar uzales buvo nezinau.
 4. jaunasis21

  žiemkenčių buklė

  Skagenas. Gaves 1l ccc 1l medax top, ir dabar
 5. voras

  Verslo sinergija ūkyje.

  Šiaudai turi likti kaip maistas sliekams, žemės dirbti nevalia, nes betkoks šiaudų sumaišymas su dirva pablogina sudygimą. Nušukuoji ir sėji, arba jei šiaudų protingai tai tiesiog sėji. Neskuskit ir nekutenkit, įsitikinau jau pats tuo, tik blogiau
 6. Dainius48

  avizu auginimas

  Avizoms po 250 salietros berta po sejos. Bet buvo ir sniego nemazai, ir krituliu po to dar iskrito. Dirva lengva, sakau gal pasiplove kazkiek, nes nera tamsios avizos. Dabar butu protingiau dar po 100kg salietros uzmest ar kokius 2-3 kartus su karbamidu po 30 kg dedant pralekt? Laukas prie namu, tureciau laiko zaidimui su karbamidu. Greiciau paimtu gal.
 7. voras

  Pasaulio įvykiai

  Dainiau, buvai teisus ....
 8. voras

  Mtz 82 reguliatauriaus valdymas

  Po kabina yra toks mazgas su traukutėm nuo galinio hidraulo, ant to mazgo yra ašis, ant jos užmautas besisukiojantis žiedas su atvestom traukutėm nuo galinės pakabos, tas žiedas ant sukamojo skirstytuvo ašies vaikšto laisvai, o kad veiktų skirstytuvas žiedas turi būti sujblokuotas su skirstytuvo veleniuku, tam reikalui yra toks pasukamas fiksatorius, pasuki tą žiedą, kad atitiktų įkarpą fiksatoriui ir pakreipi fiksatorių. Retą modelį turi, nes tai tikrai super daiktas tas mechaninis reguliatorius, vėliau jų traktoriuose neliko, o gaila...
 9. Arba su raktais atleidi antgalį ir nuleidi tepalą, pageidautina ne ant žemės
 10. Toks klausimas dėl visa ko: kada paskutinį kartą reguliuoti vožtuvai? Man buvo toks bajeris kartą.. Šiaip jei tepalo spaudimai geri, tai prie indėklų nereiks kišt nagų, o dėl žiedų reik matuot išdilimus. Žinant ir plika akim pasakysi ar reik viską keist ar dar pusė velnio. Gali būt gilzės išdilę, arba stūmoklių žiedų tarpeliai išmušti, tai tada reik keist visą grupę. Dar kurimosi problema gali būt ne tik žiedai, bet ir vožtuvai, kai variklis dirba, tai sprogimas juos prispaudžia, bet kuriant gali kur neužsidaryt pilnai tai irgi kompresiją muša.
 11. Šiandien
 12. O kame gedimo šaknelės kaito, užšalo ar......
 13. su kiek balu planuojate teikti paraiskas ? Pinigeliu truputi daugiau. Idomu ar uzteks 50 ?
 14. Laba, Noreciau paklausti kaip mtz 82 1995, reguliatorius hidraulo veikia? Tame esme su soninem rankenom jis nekelia, tik priverstinai priekinem.
 15. kodel pasirinkot case ? kuo neitiko mcormick ?
 16. voras

  Miežių auginimas

  Mano mėgstamas buvo acanto prima, bet šiemet išbaigiau ir likučius. Teks rinktis naują.
 17. Remse

  Skiltis chemijai

  Nieko gero is jo ant veliavos. Bet jei turi tai 0.8l tangu super plius 0.4l strobiko.
 18. arciu555

  Ruloniniai presai

  Cilindrų riebokšliai jei būtų blogi (pagal mane) turetų leisti tepalą. Nebent yra vidines pūsles kurios spaudimą palaiko ir t,t. Gal kokia apsauga yra,kad preso nesudrąskytų,gal maksimaliai pats kompas neleidžia???
 19. voras

  žiemkenčių buklė

  80 % pirmam trešimui Vasarojui azotas prieš sėją O kada buvo lietingi metai? Juk trąšos beriamos pavasarį, ne tada kai kulti reikia. Buvo laikas kai buvo daromas drenažo monitoringas pas mane, tai didžiausia N koncentracija buvo einan įšalui. Koncentracija toli gražu nebuvo šokiruojanti. Dirvožemis ne kiauras rėtis. Beja skutime N koncentracija drenažo vandeny buvo mažesnė lyginant su arimo laukais.
 20. Jonas1995

  Skiltis chemijai

  Kokia norma tango super reiktu panaudoti zieminiuose kviečiuose ant veliavinio lapo?
 21. audrius0322

  žiemkenčių buklė

  Visą 100 procentų azotą atiduodi iš kart ir viskas ir pamiršti su trešimais? Čia taip ir žieminiuose ir vasariniuose? Ši strategija ir lietingais metais pasitvirtina?
 22. edviuks

  žiemkenčių buklė

  Pilnai pritariu !
 23. Karsonas

  Miežių auginimas

  Dėl dryzlige Falcon niekad nenuvylė. Pernai nebuvo apskritai. Šįmet nedideli kiekiai. Tai teko gydyt.
 24. voras

  žiemkenčių buklė

  Daug metų taip darau
 25. P.uk.D

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki ka manot apie gates dirzus clasui ar verta pirkti? Vaziuokles ir kultuvu?
 26. Pumpuras

  Ruloniniai presai

  250 irgi krizdavo iškart pakeitem nauja vožtuvą ir jokių problemų( vožtuvus gamindavo Lietuvoj gan nebrangiai).255 jeigu didysis kompas turi pasiduoti pats spaudimą kazkur kas 10 sec nebent išjungta per kompa
 27. Planetarke

  Ruloniniai presai

  Vožtuvą išardeme. Viskas juda, spyruoklė sveika. Paveržem spyruokle, maksimalus slėgis padidėjo. Bet iškart pasiekus maksimalų, krenta žemyn. Pas mane pastoviai palaikomas alyvos tiekimas iš traktoriaus, nes pilnas automatas, tai atkabinimas nepadės. Gali būti riebokšliai cilindrų? O be jų dar kas nors? Pats vožtuvas irgi padiles aišku, presas senas, bet kad labai staigus ir greitas kritimas.
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...