Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. Martynas.K

  Grūdu kainos?

  kokias formules dabar siūlo firmos?
 3. O tai cia supaprastinta parama verslo plano kaip ir nereikia, ar as klystu? Ir jei is banko neimsit paskolos ir is savu kazkaip tai nma reiks kazkaip irodyt kad tuos 30 procentu ir pvm turi ar banko israsa prisegt ar kazka tokio kad pinigai yra.
 4. Sveiki, kas teikete paraiskas ar butina nesti popierinius variantus i NMA, ar galima elektroniniu budu nusiusti?
 5. bet, kad ir dviese šokinėjant gražiai cilindrais nesileidžia ,o tokiais kaip čia pasakius smūgiais leidžiasi . pusę sprindžio iškart maždaug paeina tada vėl sustoja , o paskiau vėl kažkiek paeina.
 6. Šiandien
 7. na reiks laukt kol tėvas grįš , nes vieno svorio maža tai niekaip iki galo šlaunų nenuleidžiu
 8. nuleisk slaunis zemyn, nusuk tepalo slangas visai, tada slaunis turi su rankomis pakelti i virsu ir gan lengvai nuleisti zemyn, jei kertasi ar stringa is kart pajusi.
 9. nežinau niekaip tos šlaunys leistis nesinori... Jei atsukęs šlangas kur eina į cilindrus pašokinėjo staigiai ant šlaunų tai šiek tiek leidžiasi , bet , kad ištisai tepalas bėgtų ir leistųsi tai taip nėra.
 10. ūkininkas

  Grūdu kainos?

  Gali laukti ir toliau jei tau patogu, bet jei bus pilni aruodai grūdų ir kaina biržoje pakils iki 200€ o formulę uoste siūlys -30€ tai neįsivaizduoju kaip tu daugiau uždirbsi. O fiksavus formulę dabar kaina gali fiksuoti iki lapkričio 20 dienos.
 11. https://eteismai.lt/byla/185308227779522/A-2050-415/2018?word=Medžiotojų Pavyzdinė byla, kaip nereikia daryti ir pamąstymui ką daryti iš karto, kad vėliau būtų galima išvengti nepalankaus sprendimo.
 12. Juodas

  žiemkenčių buklė

  Seta po arimo? Turiu ir aš etana pasejas 09.15, tai vaizdas beveik toks pat.
 13. edviuks

  zieminis rapsas

  Nematau reikalo skubet . Kita sav gale gal pradesim kazka .
 14. ramunas.s

  zieminis rapsas

  Mersedes. Siandien jau gavo 300 salietros
 15. Zilvis55

  Grūdu kainos?

  Ane? Tu BENT pats sau BENT protingas atrodai??? Palikau 2 vietas interpretacijai.
 16. nežinau kaip ten su tais lietum pas mumi tik viena mm rytoj rodo paskui žada tik balandžio 1d.kelis lašus.
 17. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Sutarkim, kad nesutariam. Man frazė " O dėl grūdų kainų tai siūlyčiau fiksuoti bent formulę " skamba, taip pat kaip, kad reikėtų fiksuoti kainą, bet bent minimaliai fiksuokim formulę. Nebūtų žodelio bent, būtų būtų tieisiai švieisiai pasakyta, kas siūloma, o dabar palikta vieta interpetacijai.
 18. Creator velyvas todel ir derlius jo buvo daug geresnis, nei zeppelino. Jis gavo lietaus, kai reike brandai.
 19. dzipas

  Grūdu kainos?

  Nezinau tarp eiluciu kaip tau atrodo, bet zmogus tiesiai sviesiai parase - fiksuoti reikia FORMULE, nes tai musu kainos dalis - pofik kokia kaina bus matifo per javapjute ar rudeni formule kainos buna visda mazesne, nes perikupai naudojasi laikinu pasiulos padidejimu.
 20. Sieros visada dedavau fiziniu po 200 apie 48-50 veiklios, kadangi rudeni gavau NS kuriame buvo labiausiai tinkama azoto kaina, siera kaip priedas. Aisku rugstina, bet NS yra siek tiek calcio. Praejusiais metais per sausra ten kur isberta likuciai sulfato - visa siera apie 55-60 - javai gausiai zalesni buvo. Negaliu palyginti derliaus priedo, nors ten kulesi pliusas iki tonos - skyresi veisles (creator lyginant su zepelin).
 21. gerasukis

  Grūdu kainos?

  Šiaip skaitant tarp eilučių galima suprast, kad būtų "tinkamas" laikas fiksuot. Jei būtų vienas pirikūpas, tada manipuliuotų. O dabar grudų supirkėjų, vos ne kaip mašinų pirikūpų, viens kitam neduoda užmigt ant laurų.
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...