Jump to content

Visi forumo įvykiai

Turinys atsinaujina savaime     

 1. Paskutinę valandą
 2. grazbek

  Trašų kainos

  Firmu asorti
 3. Vakar
 4. deivas

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  aš kolkas su kultivatorium vietoj aketelių dirbu, bet jos bus būtinai. Su rapsu 2 metai strip till. Jau kaip ir pramokau dirbti. Su kviečiais rudenį meginsime. Tik pas mane 25 cm tarpai bus. Praeitais metais neišdrysau dėl to sėt strip tillu. Su Aurimu pažystami, malonus ir protingas žmogus. Sekmės strip till intojiems atrandant save.
 5. Susintenti baltymai, klausimas kaip žmogaus organizmas juos reaguos ar nebus jie žalingi, kaip JAV visa mėsa, pienas kiaušiniai iš GMO kukurūzo kurie jau mokslo ištirta kad sukelia sveikatos problemų. O gal priešingai bus, bet tam ištirti reikia laiko.
 6. https://manoukis.lt/naujienos/maistas/ateities-maistas-bakteriju-proteinai
 7. Virgis.

  žiemkenčių buklė

  Karksek nekarksejes, žiūrėk kad ir kovo temperatūra nelabai ką skirsis o galiausiai be balandžio galo nesušils.
 8. voras

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Auga, bet čia ne varpis problema pagrindinė, o pabiros.
 9. Jei dar reikia paskambink 86863l278
 10. ceck

  žiemkenčių buklė

  juoks juokais,ar nebūsiu prikarksėjęs https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1135945/sinoptike-apie-vasari-prognozuojama-labai-didele-teigiamos-temperaturos-anomalija?fbclid=IwAR2NIoU8vwAbIJAhqBvkFK_PwqZQ1hEQ0tOEJQWr-KiX1KoDQH-8RfxdUFE
 11. Sveiki, dalinuosi galvijų supirkimo kainomis 2020 01 23. Pardaviau UAB Cavallius. Mišrūnai buliai - 1,6 Eur. (600 įskaitinis svoris). Mišrūnės telyčios - 1,5 Eur. (550 įskaitinis svoris ) Tiesa sakant gerai buvo įmitę, tai nebuvo skirtumo koks įskaitinis svoris. Pieniai buliai. Įmitę normaliai - 1,45 Eur. (600 įskaitinis svoris) Karvės pieninės, bet labai gerai įmitę - 1,2 Eur. (700 įskaitinis svoris). Jokiu problemu su jais nera. Moka šiek tiek daugiau nei utenos mėsa. Svėriau ant savo svarstyklių ir po to pas juos mašinoj. Svoriai praktiškai nesiskyrė. Dar jiems pliusas- jie perka iki 30 mėn galvijus. Kainos nemuša kaip kiti, jei virš 24 mėn.
 12. 2018m apmažintas nepalankių ūkininkauti seniūnijų žemėlapis ir duotas dviejų metų pereinamasis laikotarpis, kas reiškia jog tai yra 2019, 2020metai. Todėl, jei šiemet paskutiniai pereinamieji metai mano seniūnijai, ar galiu ateinančioje paraiškoje teigti, jog mano žemės vis dar nepalankiom sąlygom priklauso?
 13. yogop

  Grūdu kainos?

  Musu kedainiskis rimas
 14. pauliuxs

  Grūdu kainos?

  Kaip vardas vadybininko?
 15. yogop

  Grūdu kainos?

  Reiks duot vadybininkui per snapa, man tam paciam elevatoriuj nuo antros -20 skaiciuoja
 16. Brukshnys

  žiemkenčių buklė

  Pas mus laksto tokia chebryte paskutinem dienom. I rapsa ateina uz keliuko. Fotkinau uz kokiu 500m tai kokybe nelabai super. Kai nera pasalo tai briedziu draugija nera labai maloni
 17. pauliuxs

  Grūdu kainos?

  Radviliškio elevatoriui KG. seno derliaus kaina .Su tušiniu parašyta naujo derliaus formulė nuo matif tam pačiam punkte.
 18. Duncia

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Klausimėliai strip tille. Ar sudėtinga vėl pataikyti į tas pačias eilutes? Ar be gps net nepradėti? Pvz tarkim pridygo visokio brudo po vasarinio derliaus nuėmimo, be glifosato, nei pro kur, ar yra kiti būdai? Jei ne varpis, tai dauguma chemijos viskas ok. Glifosatas daug kur skaitinėjau, labai dirvozemio organizmams per galva duoda, jei daznai naudojamas. Iš kitos puses varpis nemėgsta pavėsio, tai gal net ir neauga sioj technologijoj, jei pastoviai liekanom padengta žemė?
 19. ceck

  žiemkenčių buklė

  ane laiks salietra bert
 20. Bulvinykas

  žiemkenčių buklė

  Šiaip tai labai geri metai pernai buvo. Dzin tie grūdai, kaip pagrindinė kultūra brangesnė ir daugiau nei 10 kartų derlingesnė.
 21. jevgenijus

  žiemkenčių buklė

  Jums ūkininkams negerai ir negerai
 22. NPK išbarstem lapkricio gale, tai dabar vietom granules nepabaige istirpt
 23. gal siemet anksti ganymagyvuliu pradesim , kada pievas ruosiates tresti
 24. Vilius

  žiemkenčių buklė

  Labai stipriai pakoregavo net, sakyčiau 4mėn be kritulių 50%derliaus kaip su dalgiu nurėžė, išskyrus rapsas šiaip ne taip atsilaikė. O būklė pasėlių idomi , naujų šaknelių leidžia žiemkenčiai . Nei džiaugtis nei vergt lyg prancūziška žiema bet jei vasario gale ar kovo minusas riebesnis
 25. Zvanas

  žiemkenčių buklė

  O ten ne kengūros?
 26. Tom.

  Trašų kainos

  kas per firma?
 1. Įkelti daugiau
×
×
 • Create New...